Jump to content

tanga

 • פרסום הודעות

  328
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

אודות tanga

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)
 1. m3x7r3m3 תודה, אבל השרשור הזה מדבר על האספקט החוקי, שהוא ברור לי, מה שלא ברור לי זה ההיבט הבטיחותי. עריכה: אולי בעצם גם בנושא החוקי אני תוהה - האם בכלל מותר לי לבטל מערכות בטיחות באוטו, כמו למשל כרית אויר, גם אם יושב במושב הקדמי ילד בגיל 8 ויום ?
 2. לכל הממליצים להושיב את הילד במושב האחורי, תודה על הדאגה אבל זה לא רלוונטי לשאלה, ברור ששם הכי בטוח, אך לא לכל רכב יש מושב אחורי (וגם כשיש, אז לפעמים כל המושבים מאחורה תפוסים ע"י ילדים אחרים)
 3. עמוס, איזה צמיגים הזמנת ? אני גם מתלבט איזה צמיגי עיר 26" לקנות - 1.5, 1.75 או אפילו יותר, כמו צמיגים של אופני קרוזר
 4. החוק חד משמעי וברור, ילד עד גיל 8 (או יותר, אם לא הגיע לגובה מסויים) במושב הקדמי רק עם בוסטר וכרית אויר מנותקת. אבל מה לגבי הבטיחות ? כשימלאו לילד 8 להחזיר את כרית האויר לפעולה ? יום לפני יום ההולדת הכרית תפגע בילד ויום אחרי היא תגן על הילד ? עפ"י יצרן הרכב, בכלל יש לבטל את כרית האויר רק אם הילד יושב במושב בטיחות נגד כיוון הנסיעה...
 5. רק אותי מטריד שהמנוע התחמם יתר על המידה, אך לא היתה לכך אינדיקציה בשעון ונורת החום ?
 6. ללא ספק מאי. בניו-יורק למשל, אוגוסט זה סיוט (מזג אויר, מפוצץ תיירים...)
 7. אתה בדרום מזרח. קפה טוב בארה"ב נמצא בקצה השני, בצפון מערב...
 8. ראיתי בשופרסל (דיל יכין פ"ת)
 9. תעשה ביוטיוב how to install quill stem
 10. bagira , אני חייב לציין שאני לא לגמרי יורד לסוף דעתך. בדיוק כמוך, גם אני מסתייג מ"הכשרת השרצים" שעשתה האקדמיה בשנים האחרונות, אבל דווקא במקרה בו אנו דנים, האקדמיה לא ביצעה שינוי, ואתה לעומת זאת כן דורש את השינוי, בדיוק כפי שנעשה בשמיים וצוהריים לטובת הבבונים לדבריך...
 11. לא הבנתי מי עילג ומי ניו-אייג' נבוב. -אנשי האקדמיה ללשון העברית שקבעו שיש לקרוא מימין לשמאל ? -חלק נכבד מהעם (שלא לומר רוב) כולל אתה, שרגילים לטעות של קריאת הטווח משמאל לימין ? (כן, גם לי יותר אינטואיטיבי לקרוא משמאל לימין, וכך נהגתי לפני שהייתי מודע לכך, אבל כמו במקרים אחרים בשפה העברית וגם בשפות אחרות, אני מתמסר לכללי השפה גם אם הם מנוגדים לאינטואיציה שלי) -שופטי בית המשפט שמצד אחד ביטלו דוחות על סמך זה שעפ"י כללי השפה יש לקרוא מימין לשמאל, ומצד שני ביטלו דוחות על בסיס זה שמושרש אצל אנשים לקרוא משמאל למימין, למרות שזו טעות ? בקיצור, הפעם אוהדי האח הגדול לא אשמים. הסיבה שעתה רושמים בשלטים טווח שעות מ-עד או בעזרת חץ, היא בשביל שיהיה ברור גם למי שבקיא בכללי השפה העברית וגם בשביל מי שרגיל אחרת, ובעיקר כדי שיעמוד במבחן בית המשפט.
 12. tanga

  מחפש ערכת כלי עבודה לבית

  מסכים עם המשפט הראשון והאחרון, אבל לגבי מפתחות האלן, בתור אחד שמשתמש המון בכלי הזה, לפני עשר שנים הזמנתי סט איכותי, ועל הדרך כבר הוספתי גם סט אינצ'י, ועד היום, אחרי אין-ספור פעמים בהן השתמשתי באלנים מילימטרים, טרם נתקלתי בבורג אלן אינטשי... הסט האינטשי כבר 10 שנים סגור באריזה עם השימון מהמפעל
 13. זה שאתה לא מכיר, לא אומר שזה לא נכון. yuvk צודק , יש לרשום מימין לשמאל. אבל הוא כן טועה בניסוח "אין כניסה". יש לרשום "הכניסה אסורה"
 14. tanga

  ש"ח לקילומטר, בשימוש ברכב?

  הנתונים האלה מחושבים וצריכים להיות מפורסמים ע"י הלשכה המרכזית לסטיסטיקה. אאל"ט, לפני הרבה שנים, החישוב למכונית משפחתית עם נסועה ממוצעת (15,000 בשנה) היה קצת יותר מ 2 ש"ח לקילומטר ויש עוד כמה גורמים שצריך להוסיף לרשימה של ידידי מלמעלה.
 15. הגופות לדיסקצה אינן מיובאות. אתם מתבלבלים עם השלדים שתלויים על מתקן, הם מיובאים מהודו.
×
×
 • Create New...