Jump to content

much

 • הודעות

  1,591
 • כאן מאז:

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

much שיחק אותה בתאריך אוקטובר 22

התכנים של much היו האהובים ביותר!

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של much

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

26

מוניטין

 1. כשעושים ביטוח מקוון דרך האתר מקבלים את הפוליסה למייל עוד באותו היום?
 2. אוקי אני מבין אבל כרגע אני מחכה לאישור במייל ורק אח״כ אפשר לגשת איתו לדואר לנסות.
 3. בווישור אכן יש את האופציה לרכוש דרך האתר רק ביטוח חובה אבל לא לתקופה קצרה יותר מחצי שנה.
 4. אני אעדכן במידה וזה יהיה עדיין רלוונטי עבורי , לדעתי עד שיחזירו לי תשובה ואת האישור ותשלום האגרה למייל אני כבר אממש את התור הפרונטלי שהזמנתי ליום שלישי(הכי מוקדם שמצאתי)למשרד הרישוי ויהיה לי ביד כבר את האישור כולל התשלום אגרה בדואר.
 5. יכול להיות שיש משהו במה שאתה אומר למרות שההגיון אומר שהאישור תנועה הזמני אינו מיועד לנסיעה בסופ״ש אלא רק באמצע שבוע שמכוני הטסטים והמוסכים פתוחים, הרי האישור הזה מיועד במקור רק לצורך שינוע ממקום למקום למטרת תיקונים בלבד והגעה לטסט. אם יעצור אותי שוטר לבדיקה שגרתית בנסיעה ביום שישי בערב אני לא אוכל לטעון בפניו שאני בדיוק בדרך למוסך/טסט.
 6. רק חבל שהם לא חשבו מהלך אחד קדימה(כמו שמחדשים היום רשיון רכב) ואיפשרו לבצע את התשלום גם דרך האינטרנט עם כרטיס אשראי, עכשיו בכל מקרה אני צריך להזמין תור גם לדואר ולשלם פיזית במזומן.
 7. אסי, זה שירות חדש שנכנס לתוקף רק בתקופת הקורונה, לא? כי למיטב ידיעתי בעבר רשיון זמני היה ניתן לקבל רק בהגעה פיזית למשרד הרישוי, בכל מקרה כדיי לשלמו אני צריך לקבוע תור לדואר,להבנתי אין אפשרות לשלם אותו מראש דרך כרטיס אשראי. הם שולחים את האישור למייל שלי ואני צריך להדפיס אותו במדפסת בייתית ולגשת איתו לסניף הדואר לתשלום, ככה זה עובד? הגשתי כרגע את הבקשה(נשלחה בהצלחה) אך בשום שלב לא נתבקשתי לציין תאריך ושעה ספציפיים לתחילת תוקף האישור, איך הם למעשה יידעו למתי אני צריך את האישור?אולי האישור נכנס לתוקף ל48 שעות מרגע התשלום בדואר?
 8. עדיין לא ,קבעתי איתו רק לעוד שבוע לאחר שאוציא את האישור תנועה הזמני ממשרד הרישוי( היום כבר אי אפשר לגשת בלי להזמין תור מראש)
 9. מכיוון שהמחיר(בסביבות 400₪ ל35 קמ)זה לגרירה רק לצד אחד.
 10. כמובן שלא, אבל אני כרגע קצת קצר בכסף ולכן מעדיף לעשות ביטוח חובה רק לשלושה חודשים(לא מצליח כרגע למצוא חברת ביטוח שמוכנה לפחות מזה), ביטוח צד ג ניתן לעשות לתקופה קצרה ? מבחינת החוק אין חובה לרכוש ביטוחים נוספים פרט לחובה, לא?
 11. אני לא מוצא שום חברת ביטוח שאפשר לבטח אצלה אונליין באתר ביטוח חובה בלבד, זה תמיד מקיף וחובה או צד ג וחובה. אגב, גם בטלפון מול נציג שירות זה לא פשוט רובם לא מסכימים לבטח רק חובה, במיוחד שמבינים שהרכב ייבוא אישי בנפח גדול.
 12. עכשיו מסתבר שגם ביטוח לשלושה חודשים באופן מקוון דרך האתר שלהם לא נותן לי את האפשרות להתקדם לשלב התשלום הסופי ולבצע את הרכישה.
 13. שבי קמארו 92 נפח מנוע 5000 סמ״ק גרירת רכב למרחק כזה זה לא פחות מ400-500₪.
 14. עדיין קיים התור הטלפוני ? אפשר עדיין לקבל אישור תנועה זמני בטלפון כמו שהיה בתקופת הקורונה או שהמצב חזר לקדמותו ועכשיו ניתן להוציא את האישור הזמני רק בהגעה פיזית למשרד הרישוי? אגב, הסניף הזה אינו מופיע ברשימת הסניפים שניתן לקבוע אליהן תור מראש.
 15. נראה לי אני אעשה ביטוח בפול באופן מקוון לשלושה חודשים ובינואר שהרכב יעבור לסטטוס אספנות אני כבר יעשה את הביטוח המוזל לשנה מלאה.
×
×
 • תוכן חדש...