Jump to content

hwgeek

 • פרסום הודעות

  2,041
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

155 טוב

2 עוקבים

אודות hwgeek

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לדעתי השיא כבר מאחורינו, אם לישפוט לפי הפעם הקודמת אז קצת אחרי שחברות המיינינג שיחררו מיינרים של ASIC עם ביצועים מדהימים אז מי שקנה אותם בכסף רב לא הצליח להחזיר ההשקעה, החברות הללו לא מוכרות את הציוד הזה כל עוד הם לפני השיא, הם מעדיפים להפעיל אותם חודשים על חודשים תוך עשיית רווחים ענקיים ואז שרואים את קו הסיום לגל הנוכחי פיתאום מוציעים למכירה.
 2. עכשיו ראיתי שהיה כתבה על זה: מישהו צריך לטפל בשירות ההתחזות הזה, זה בעיה שאפליקציית ההודעת משרשרת הודעות זדוניות למסרים מוכרים שאנשים רגילים לילחוץ, אני לא לוחץ על שום לינק כי הפסקתי ליבטוח, הבעיה שהמון חברות רוצות לאשר הגעה/איסוף בהודעות הSMS שהן שולחות וזה מעצבן. https://www.mako.co.il/nexter-news/Article-69b82e3796c2971026.htm
 3. כניראה אתה צודק, טעו בחלון:
 4. ניסיון פישינג חדש? לפני כמה דקות קיבלתי את ההודעה הזו והיא שורשרה למס' של דואר ישראל עם כל שאר ההודעות לאיסוף, אין לי שום חבילה כזו ואני לא לוחץ על לינקים חשודים והמס' מעקב שציינו לא קיים. עריכה: עכשיו ראיתי שעוד אנשים קיבלו בידיוק אותה הודעה עם מס' מעקב זהה רק הסיומת של הלינק שונה.
 5. לילה ללא אזעקה בראשון... האם אנחנו כבר בשלב "שקט יענה בשקט"?
 6. המטרה הושגה, לדעתי כבר מחר בבוקר ניהיה במתכונת של "אם הם לא תוקפים אנחנו לא תוקפים" ובהמשך הודעה על רגיע.
 7. תלמדו חברים- ככה עושים קסמים... כמובן שאנחנו אלה שמלשמים את המחיר היקר עבור הכרטיס למופע ...
 8. רגע, אם גודל הרכב בה לפצות על גודל הכלי- אז לדעתכם הכי מרשים להגיע לדייט עם הרכב הזה? ככה שהבחורה תידע מה מחכה לה וגם שאתה דואג לישמור על הסביבה למען הצאצאים עם רכב חשמלי ? 😅 *כמובן, שואל בשביל חבר של חבר 😉...
 9. איך אפשר להאשים אותו? תאבי הבצע רצחו את המנייה שלו עם השורטים. ו420$ למנייה התבררה כגרושים כי כבר בשיא הגענו ל4500$ אאל"ט.
 10. לדעתי זה לא ביגלל לעשות סיבוב- תיראו את Kevin O'Leary שמספר למה החל לכרות ביטקויין בעצמו ומה הסיבה שעד עכשיו החברות הגדולות לא רצו להיתעסק במטבע הזה כי הם לא יודעים מה המקור ועושים בעיות ביגלל הנזק הסביבתי שהפקתו גורמת. כניראה מאסק פשוט נאלץ להיכנע לכל אותם הגורמים כי מאיפה הוא יכול להבטיח מאין הגיע הביטקויין של אותו אדם שמשלם לו? https://finance.yahoo.com/news/kevin-o-leary-on-cryptocurrency-i-dont-own-random-et-fs-with-blood-coin-in-them-151220436.html
 11. אם כבר עדיף מראש להימנע מצרות- לכן אולי החברים יוכלו להמליץ על פלייליסט מתאים שאפשר לנגן כאשר מתקרבים ל"מחסום" של צעירים ערבים, ככה להרביץ בפול ווליום את השיר האהוב עליהם ולעבור חלק 🤣.
 12. אם מישהו קימבן אז הוא בטוח עשה הרבה מאוד כסף כי פלדה לשריון שעמידה לרסיסים הרבה יותר יקרה מסתם פלדה שניראית כבדה. אם הוא לא מגן מרסיסים מרקטות קטנות כאלה(יחסית) אז אין שום בטחון שיגן מרסיסים של טילי גראד במרכז, אולי עד עכשיו זה לא נבדק ככה והרסיסים נבלמו בקירות ולא מול חלון הממד. מי יבדוק עכשיו אם החלון שיש לאנשים בממד אכן תיקני או חלטורע שלא יגן בזמן אמת? מפחיד.
×
×
 • תוכן חדש...