Jump to content

yogev20

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  4,929
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי yogev20

 1. מחשב נייד "15.6 כולל תיק בד מותאם למחשב. מחשב תקין ועבר שדרוג לדיסק קשיח SATA 500GB. זיכרון 4GB. לקונה יינתן מתנה מסך מחשב 19 אינץ' של סמנונג. כולל מערכת הפעלה. מחיר מבוקש - 650 ש"ח, גמיש בהחלט. לפנות בהודעה פרטית. תודה.
 2. כמה שורות למטה כתבתי שיעקב אלטר משכיר מקום, ציוד, והכוונה. (זה מה שהיה עד לאחרונה)
 3. אין צורך לצטט הודעה מעל. (ועוד כזו ארוכה) כנראה לא קראת את הלינק, הכל כתוב שם כולל כתובת.
 4. לא יכול להחליט עבורך אם להחליף את הרכב, זה תלוי בהרבה גורמים. (אני מחזיק רכב ישן יותר מ 8 שנים) מעבר לזה אף אחד לא יישלם על הרכב מחיר מלא (או קרוב אליו) עקב צבע גמור. השאלה כמה הרכב שווה בשוק, כמה כסף אתה מוכן להשקיע מעבר, ועוד כמה גורמים שמשפיעים על כל אדם באופן פרטני. אם אתה מעוניין בכל זאת למכור את הרכב וצבע כללי יעלה לפחות 5K במקרה הטוב שקול טיפול אצל Restorfx. אולי יעלה יותר זול ויעלים חלק מהמפגעים ללא צביעה. http://www.gear.co.il/כתבות_רכב/2016-12-22-N02-restorfx-ישראל
 5. יופי, עכשיו תיישם את תהליך הדיטיילינג לפי הכללים, בלי לעשות קיצורי דרך.
 6. יש מקום בכפר סבא שמציע מקום לשטיפה עצמית. (הלוואי שהיה אחד קרוב לבית שלי) לגבי טיפולי דיטיילינג, בדוק מול יעקב אלטר לדעתי הוא מציע את המקום שלו בשכירות כולל הדרכה. לשאלתך, גם לי אין מקום מוצל, שוטף בבוקר מוקדם ומקבל הערות לאחר מכן משכנים שרואים אותי דרך מצלמות (אומר להם שאני עושה כושר) טיפולי דיטיילינג אני עושה כבר כמה שנים ביער בן שמן. (אמיתי)
 7. שמפו אחר אפילו בגרושים יהיה עדיף על השמפו הזה. פעם שעשיתי סדר בארון ומצאתי מבחר סוגי שמפו שלא היו מביישים חנות קטנה, הרוב זרקתי וחלק השתמשתי לניקוי יסודי של המדרגות. קנה שמפו ייעודי לרכב שיישאר אצלך תקופה ארוכה. ( אצלי מחזיקים כמה שנים)
 8. פלסטלינה. (ככפה הכי נוחה, אפשר גם רגילה) https://www.ebay.com/itm/Farecla-G3-Pro-Body-Prep-Clay-Mitt-Car-Bodywork-Detailing-Mitt-7191-/321803616839?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item4aecfd8247 https://www.autostore.co.il/product-category/מוצרי-טיפוח/מוצרי-פלסטלינה-לרכב/ אתה יודע שחיפוש המילה, יניב לך את התוצאה. אין לך מה לפחד, שמשה לא נשברת בקלות. מים חמים בשילוב סכין יפנית תסיר את כל כתמי הצבע.
 9. עדיף לבצע עבודה יסודית של החלפת הגומי בשלמותו גם מבחינת אסתטית וגם למניעת נזילות מים, חלון רופף ומסוכן וכד'. לא חסרים בעלי מקצוע שיבצעו את זה.
 10. מחיר ציפוי איכותי כולל פוליש רב שלבי ינוע בין 1800 ש"ח ל - 3500 ש"ח. (יש כאלה שייקחו יותר) ג'ילדה תוריד מהרשימה אם הרכב חשוב לך במיוחד לאחר ציפוי. רכוש מטלית איכותית לייבוש ראשוני כגון Wooly ( יש לי אחת חדשה) או Uber המטלית הכי טובה שאני מכיר ויש עליה הרבה מידה כאן. לפני כמה ימים פתחתי אחת חדשה לאחר שהשתמשתי בראשונה יותר מ 5 שנים. https://www.amazon.co.uk/Microfibre-DRYING-Chamois-Microfiber-Detailing/dp/B00FRH1WWQ Chemical Guys Wooly (מעט גדולה ומסורבלת לניגוב, אך איכותית) https://www.autostore.co.il/product/מגבת-מיקרופייבר-chemical-guys-wooly/ https://www.autostore.co.il/product-category/מוצרי-עבודה/גילדות-ומטליות/ לאחר ייבוש ראשוני חייבים מטלית נוספת עם צפיפות נמוכה יותר ( GSM) וקטנה שתהיה מתאימה לבאפינג (יבוש סופי) ונוחה מבחינת גודל. יש מבחר גדול של מטליות כאלה, הקוריאני מומלץ זול ואיכותי. (כל המוצרים שלו טובים) גם אם תרכוש באיביי או עלי אקספרס תקבל מטליות מעולות וזולות. אלה מעולות לבאפינג. (כאמור כל המוצרים שלו מומלצים) https://www.ebay.com/itm/3pcs-of-Microfiber-Super-Plush-Buffing-Cloth-Towel-3G2/320472159713
 11. לשיטת המטליות יש יתרון אחד ברור, לא צריכים מים. וזה משהו משמעותי למי שאין מקור מים בסביבה. כמובן שיש גם לזה היום, פתרון מעולה. ( גרניק אלחוטי למשל) בריסוס וניגוב זהו מתכון בטוח לסווירלים.
 12. עצה שלי, חפש רכב אחר, גם אם זה ייקח עוד פרק זמן. פסלתי רכבים על פחות מזה. ( אני אומנם פרפקציוניסט, עדיין יש רמה מסוימת שלא מתפשרים) לא חסרים רכבים שמורים, למרות שהם מעטים במקביל לרכבים לא שמורים. (קוסמטית) עדיין שיש סבלנות זה מגיע. אל תשכח שקילוף עור או דהייה של ריפודים רק מחמירים, עד למצב של קרעים. כמובן שיקול שלך.
 13. avi22411, צירפתי לך קישור כולל כל הסברים. כמה פשוט לעיין בו מעט ולהבין הכל.
 14. שווה לבדוק את הדגם WG548E.9 20V של חברת WORX. נוח לנשיאה. את זה ראיתי בארצות הבית מישהו משתמש בו בגלה ליישוב הרכב. (לא סגור אם זה הדגם המדויק)
 15. תתייעץ עם אחד הדיטיילורים המומלצים בנעוץ. שוב, זהו מצב מעט אבוד, לכן אני לא בטוח שמישהו יתעסק עם זה. אבל שווה לשאול אם זה בחלק בודד, לא הייתי שולל צביעה מחדש של החלק. ( יוצא יותר זול מתיקון מקומי, שלרוב לא יוצא אחיד)
 16. לא רק זוכר, אפילו זוכר את המחיר שילמתי לרכב חדש, 19500 אלף ש"ח.
 17. yogev20

  שאלה לגבי קילומטראז׳

  הגיוני בהחלט. יש לי גיסה עם רכב ליסינג מעבודה שעשתה בשלוש שנים בקושי 25 אלף קילומטר. רוצה לדעת מה הנסועה האמיתית, בקש היסטוריית טיפולים של הרכב לאורך השנים (לא בעיה להוציא בכל מוסך שהרכב טופל) עדיין לא בטוח, נסה ליצור קשר עם בעל הרכב הראשון כדי לדעת כמה נסועה הוא עשה לפני שמכר את הרכב. בבדיקת הרכב הבוחן יכול להבחין בלאי לא סביר לנסועה של הרכב. מעבר לזה שנועגים בלוח שעונים לרוב יש נגיעות ידיים בפנים או ברגים שחוקים. בכללית אם אתה חושד, תמשיך הלאה. כמובן שאפשר לבקש מהמוכר במידה ומדובר על סוחר - מסמך בו כתוב התחייבות שהנסועה ברכב אמיתית ולא שונתה. (זה יכול להוות עילה לתביעה במידה וזה יתגלה בעתיד)
 18. נראה כמו שלשלת שאכלה את הלכה, במיוחד שהצבע בזה רגיש לחומציות. קשה להציל את זה בלי שזה ימשיך להתפשט. אפשר לנסות לעשות פלסטלינה, פוליש עדין, ולמלא עם צבע תואם. זה לא יהיה מושלם אך יעצור מעט את הקילוף. עדיף לא לחנות רכב מחת עצים, מתכון להשחתת הצבע. כמובן חובה לטפל בצבע בטיפולי דיטיילינג באופן קבוע. פעולה זו יוצרת כיסוי/הגנה מסוימת ממזהמים שלא חודרים לתוך הלכה. (שלשלת בעלי כנף הורסת לכה)
 19. תעבור עם IPA ותדווח מה התוצאה. לאחר מכן כמו שציינתי תרכוש תכשירים איכותיים יותר ותיישם מחדש את כל תהליך הדיטיילינג במלואו, כולל פלסטלינה. ( חובה להורדת מזהמים לפני פוליש, שיכול להיות שגרם לתוצאה הזו, או שימוש באותה מטלית, שזה דבר פסול)
 20. צבע מטאלי רגיש לפוליש לא מתאים, ובטח לא איכותי. קנית את החברה הכי נחותה בתחום חבל שלא שאלת לפני. בכל אופן אלא מעברים לא אחידים של פוליש בשילוב אי שימוש IPA- שהוא חובה לאחר פוליש. (תעשה חיפוש, יש מידע רב על מה מדובר) בתמונה השנייה זה נראה קילופי לכה, לא סגור על זה כי התמונה לא ברורה, ויכול להיות שאלה שאריות ווקס. תעבור מחדש על IPA ותבדוק שהכתבים יורדים. במידה וכן, תעדכן כאן שניתן לך המלצות על תכשירים טובים יותר ותהליכי עבודה נכונות ביישום ידני. כגון, מטליות נקיות, שימוש בכמה מטליות לשימושים שונים, טכניקת השיוף וכד'.
×
×
 • Create New...