Jump to content

yogev20

מנהלים לשעבר
 • הודעות

  7,146
 • כאן מאז:

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  7

כל מה שפורסם על ידי yogev20

 1. מאבי חלפים, שתי פחיות. אחת שמתי ברכב של בן משפחה שבהתחלה לא אהבתי (היה ריח שונה מווניל) אחרי כמה שבעות אני מבחין (שוטף לו את הרכב אחת לשבוע) שהריח לא מתפוגג, ונהיה עוד יותר טוב. (ריח עדין של ווניל מעורבב בעוד ריח) אתמול שניקיתי את הרכב שוב לאחר כמה טיפולים פנימיים (ניקוי יסודי של דשבורד) אני מבחין שהריח עדיין קיים גם לאחר חודשיים. זה ממש מפליא במיוחד שהריח דומיננטי ונעים. היום שמתי את הווניל, נראה עוד כמה שבועות איך הוא מגיב. תמיד אני מחפש ניחוחות נעימים, אני פשוט מכור לזה -גם בבית משתמש בשלל חברות, ומרסס ללא סוף בשמים שונים, אפילו בשמים שונים שאינם בשימוש. בכל אופן, נראה לי שמצאתי את מה שני מחפש, למרות שגם חברת mr&mrs מעולים (ריח יוקרתי עוטף את הרכב) הבעיה זאת עמידות נמוכה, ומחיר גבוה.
 2. מחיר סביר, יוצא 10 ש"ח ליחידה. (מחיר בסדר, אבל ראיתי בכמה מקומות שמוכרים ב -12 ש"ח ליחידה) השאלה אם יש תוספת שילוח, אבדוק את האופציה הזו. תודה.
 3. כוונתי לא הייתה מופנית אליך. בהחלט כן. ברכבים חדשים אפשר לבקש גם התחייבות על גיר ומנוע, רק שזה יותר קשה למיקוח/הוכחה. ההבדל שגיר, או ליקויים שונים, אפשר לתקן בלי ירידת ערך, שילדה, לא. זה בלתי הפיך. (מלווה את חיי הרכב לתמיד) גם לפני 30 שנה התחייבתי על שלדה שמכרתי רכבים, וגם ביקשתי החייבות, וקיבלתי בלי עיקום פנים כמו כאן. זה נוהל מקובל על ידי רבים וטובים. (מוכרים רגילים, לא סוחרים) מי שרוצה למכור/לקנות ללא התחייבות, שיקול שלו, לא בעיה שלי. מילא אנחנו לא ניפגש לעולם. (גם שתהיה לו בונבוניירה נדירה, עטופה בקרנובה אקזוטית)
 4. כל פעם שיש דיון על התחייבות שלדה, כל אחד מנפח ריאות ושרירים בכל הכוח, להוכיח שזה לא לא נכון עם ביטויים שונים ומשונים, כדי לחזק את דעתו בלבד. (הרי אי אפשר בלי מילים גדולות לנהל דיון ענייני) בפעם המי יודע כמה, אני, ורק אני, קונה רכבים רק עם התחייבות שלדה, ככה קניתי לאורך עשרות שנים לפחות 15/17 רכבים שונים ככה אני גם מוכר. (התחייבות מלאה על שלדה) כל אחד יכול לפעול לפי הבנתו. אך אנא, לא לשלול את דעתו של אחר, כבדו דעות אחרות שנובעות מניסיון זה לא מחזק את דעתכם -אלא עושה פעולה בדיוק הפוכה.
 5. בהחלט, שריפת מערכת חשמל ברכב לא נדירה, ואינה נחלת רכבי חשמל/היברידים. זה היה מאז ומעולם. (לא רק בסרטים ששם שופכים דלק לתבערה מהירה, היום זה בכלל אפקטים על מחשב שרואים בבירור)
 6. התחייבות על שלדה אפשר בהחלט לבקש, גם על רכב בן 10 שנים. (קניתי ככה לפני כמה חודשים, ולא רק רכב אחד) התחייבות על שלדה עבורי זה חובה. על שאר המכלולים זה יותר בעייתי, כי לאף אחד איך מושג מה מצב הגיר (גם לא לבעל הרכב) או תקלות שיש במנוע לאחר כמה שנים. (תוסיף כיסוי תחת של המכונים)
 7. התחלתי לחבב את הפחיות של AREON. מהתחלה היה קשה לי להתחבר לריח של VANILLA BLACK אבל אחרי חודשיים שהריח לא מתנדף, פשוט התמכרתי לריח העדין שאופף את כל הרכב. מחפש אתרים לקנות כמות לתקופה ארוכה. הבקבוקונים של AREON שתולים מפיצים ריח עדין, אך לא מורגש כמעט. נגמרים מהר, ואני לא מחליף אותם אלא ממלא בפנים את הבושם שיש בתוך הבקבוקים שלהם, לא ממש יעיל. (כאילו אין ריח) אבל נראה לי שמצאתי מוצר מנצח. (לא בדקתי את הווניל שיש לי בבית -אנסה בקרוב) עבורי ריח נעים (לא מוגזם) זה חובה ברכב, על הגוף, ובבית. (גם מפזר כמות בשירותים ובכל פינה)
 8. אני חושב שציין מחירון באתר זה דבר שהוא חובה. נגמרו הימים של חוסר שקיפות ואי יכולת לעשות סקר שוק בכמה שניות. הכל פתוח וגלוי היום, מחירון מסודר באתר זאת לא המלצה, אלא כורח המציאות. לשיקולכם.
 9. מה שאני טוען כל הזמן, שכל רכב יכול להתהפך, לאו דווקא גי'פון כפי שנהוג לחשוב. יש נקודת תרופה בכל רכב שיגרום לו להתהפכות, כולל התרסקות.
 10. אני נתקעתי פעמיים בזמן הקורונה עם רכב היברידי, נאלצתי להזמין חילוץ. הסיבה הייתה שהייתי מנקה כל הזמן את הרכב כאשר הוא לא מונע, או לפעמים מונע ללא תזוזה. איך שהוא המצבר התרוקן פעמיים. מאז הקפדתי לעשות נסיעות יותר ארוכות. (הייתי נוסע מידי פעם, אך נסיעות קצרות)
 11. ברגע שחתמת על הורדת הרכב במשרד הרישוי, אין לך שום בעלות על הרכב. מי שירצה להשתמש ברכב שוב, זאת תהיה האחריות שלו בלבד.
 12. בדרך כלל מחלפים את הצמיג הכי טוב בהחלפת רביעייה חדשה במקום הרזרבי. (4/5 שנים) לא כולם אוהבים להתעסק עם זה, לרוב יגידו שהצמיג תקין, כי עבורם זאת עוד עבודה.
 13. גם עם תחליף נניח את הסוראונד, אני לא בטוח שהרמקול עצמו כבר לא מפורר. (יקרע בשלב מסוים לאחר כמה באסים טובים)
 14. האלמנטים יעלו יותר מרמקולים מוכנים. ממש אין טעם לתקן אותם.
 15. לצרף לראש התחתון איזה ברזל כבד שלא יצוף. חוץ מזה הצינור צף כל הזמן מתזוזות של הצינור לכן אני מכניס את כולו לתוך הדלי.
 16. GYEON עדיף על מגווירס בכל המובנים. עמידות, ברק, וחלקות מעל הצבע. מוצרים היברידיים נהנים משני העולמות, כלומר גם ווקס שמכיר קרנובה (ברק) וגם חומרים סינטטיים לעמידות משופרת.
 17. מה הכוונה צבעים יפים? שינוי צבע מחייב אישור במשרד התחבורה. מעבר לזה שינוי צבע מעלה את מחיר הצביעה, כי חייבים לפרק את הרכב לגורמים כדי לצבוע את פנים הרכב. מחיר מעל ל -12K.
 18. יש כמה חנויות בחו"ל, וגם בארץ לא חסרים. תתחיל באלה. - cleanyourcar - autogeek - britemax
 19. בעבר היו כותבים מוכשרים עם ניסיון מרשים, לצערי רובם נעלמו. אתה צריך לעבור על כל התהליך מחדש, אם אתה רוצה ליישם אוטם צבע. כלומר, פלסטלינה,פוליש, ואוטם. כמובן לפני אוטם ניקוי עם אלכוהול מדולל. (יש בדביק הסברים) השילוב הכי טוב לקבל משטח חלק עם ברק גבוה זה אוטם צבע (לפשל מנזרנה שקל ליישום) ומעליו QD אחת לכמה שבועות, כמו GYEON שבתקופה האחרונה אני לא מחליף אותו או Meguiar's Hybrid Ceramic Wax שיש לו ברק מעולה. זה ייתן לך גם הגנה (אוטם צבע) וגם ברק וחלקות טובה. (QD)
 20. בתוך גלון זה לא אמור לצאת, מדלי כן. אני התחלתי לאחרונה ליישם שיטה אחרת, כי לא נוח לי כל הזמן שהצינור יוצא. מכניס את כל הצינור לתוך הדלי משאיר מטר/מטר וחצי צינור לגרניק, ביד אחת מחזיק את הגרניק, ביד שנייה האקדח גרניק, ככה מסתובב מסביב לרכב בלי שהצינות יוצא ומשפריץ מים מסביב ועל החישוקים שזה חובה. לטעמי שיטה ייעילה עד שאקנה צינור קצר עם ראש תחתון כבד. (אנקה באותה שיטה, רק שהדלי יהיה על הרצפה,במקום ביד)
 21. אכן ציפוי טוב של חברה מעולה וחביבה עלי במיוחד, לא הייתי ממליץ עליה לחובבים, אלא רק למקצוענים. לפני כל יישום ציפוי רצוי ואף חובה לעשות פוליש. (פלסטלינה משאירה הולוגרמות עדינות מעל הצבע)
 22. זה משהו שלא ניתן לחיות איתו ברכב. בעבר שעוד היו קודחים ללא רחמים, אני ממש הקפדתי שלא יקדחו אצלי ברכב גם במחיר שהפלאפון יהיה במקום לא מול העיניים. (עד שהגיעו המסגרות בהלבשה) קניתי כמה פעמים רכבים עם חורים שנעשו ברכב. אישית זה מאוד מפריע מבחינת אסתטית. התחלתי להשתעשע בכל מיני רעיונות, מדבקות, מסגרות מגנזיות תואמות, קרבון להדבקה, מסגרות של רכבים אחרים אפילו מעץ לכסות את המפגע, הכנסתי ברגים מעוצבים בראש ישירות לחור כמו קישוט, או שלפעמים הייתי מתקין איזה מתקן ליופי שיכסה את החורים. עד שעליתי על איזה רעיון למלא עם חומר את החורים. ניסיתי חומר לאיטום (אלה שמערבבים שני סוגים) ומעל מעט צבע או טוש שחור. יצא לא מושלם. סיליקון וצביעה לאחר מכן, ככה ככה. עד שגיליתי סיליקון שחור של פחחים (היום הדביק הפחח שלי את הטמבון שהיה משוחרר מעט בפינה) ממלאים את החורים בעדינות, אני משחק איתי עם היד ומעט מים ליצור מרקם מחוספס כמו בקיים בדשבורד. זה עדיף לאין שיעור מהמצב של חורים.
 23. בהחלט פייק. רואים את השליטה המלאה שלה על הרכב. (נהג הססן לא נוהג בביטחון כזה)
 24. לפי מה שהבנתי בעקבות המגפה, הם העריכו את התוקף עד סוף 2022. (במקום שנה) זה רשום אצלי באחד המיילים. (צריך לחפש)
 25. קבעתי תור פעמיים בשגרירות, אחד לא הצלחתי להגיע בגלל הסגר. שני (לאחר כמה חודשים) הגעתי כמו גדול לפני הזמן מודיעים לי שאין קבלת קהל לתדהמתי. שאלתי מדוע זה לא מפורסם באתר? לא הייתה תשובה רק התנצלות. כרגע אני לא יודע אם הם חידשו את קבלת הקהל, כי גם אני צריך להגיע לוויזה. (במיוחד ששילמתי כסף, והתוקף הוא מוגבל)
×
×
 • תוכן חדש...