Jump to content

Adamm

 • פרסום הודעות

  4,837
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

9 נייטרלי

אודות Adamm

 • דירוג
  פורמוהוליק
 • תאריך לידה 01/12/1991
 1. בראשל"צ היה מחסום משטרתי ברחוב הרצל לכיוון צומת ראשונים בשעה 17:00, שלשום הסתובבו מהפיקוח העירוני וכרזו לאנשים להיכנס לבתים בצהריים. היינו( זוג) בחולון באיזה חור ליד בית מחסה לכלבים כלשהו(ליד מסוף אוטובוסים), הגיע פקח עם ניידת שלא אמר לנו כלום אבל ממשפחה של 3 אנשים שיצאו לנשום אוויר ביקש לחזור הביתה.
 2. תענוג. הבעיה במשאבת דלק היא סדק בחלק העליון? אם כן זה עדיין קורה או לפחות קרה בפיאט עד לפני עשור. ראיתי אותך עם הפונטו כמה פעמים בראשל"צ, לדעתי אנחנו גרים באותו הרחוב לפי התמונות.
 3. יש בוכנות עם הברגה הפוכה. לדוגמא פיקאסו דור קודם או כל מיני דגמי פיאט, צד אחד עם הברגה רגילה ובצד השני הפוכה.
 4. החורים קטנים באטם נועדו לווסת את זרימת נוזל הקירור ממשאבת המים לראש המנוע והלאה.
 5. Adamm

  פרוייקט שיפוץ פיאט אונו 1986

  מרשים, מדהים כמה שהמבנה החיצוני של המנוע דומה למנוע של פונטו 2010 ואילך.
 6. באמת שלא הבנתי מה רצית לומר פה. איזה כובעים? מי אמר שהם לא סטריליים? אתה בעצמך אומר שאין לך מושג.
 7. לקח קצת זמן אבל הנה ג'יבריש וכשמצטטים זה מסתדר, כמו שאמרתי גם בפורומים עם אותה מערכת זה קיים ולא רק אצלי.
 8. כרגע אתה יכול לנסוע חופשי, יש כל כך הרבה רכבים על הכביש יחסית לכל הבלאגן כך שאני לא רואה מצב שניידת עוצרת אותך. לגבי התראה מראש, לרוב בשעות הערב ערוצי החדשות מקבלים מראש הנחיות שיצאו בהמשך הלילה. מה יהיה בעוד יום-יומיים? כנראה שסגר מלא ואז זה כבר סיפור אחר. התחילו כבר לחלק אישורי תנועה למקומות חיוניים.
 9. לא יודע כמה ואיך השקיעו בסוזוקי אבל בטוח שהצרפתים עבדו קשה והקדימו את הדרישות בפליטת מזהים. תקן יורו 6.3 גם בבנזין ודיזל.
 10. היו לי את אותם התסמינים עד שיום אחד היא קרסה לגמרי. סגירת חלונות וסאנרוף מתבצעת ע"י מחשב נוסף שהתקינו בזמנו כך שהם יסגרו גם עם שלטי נוחות. אם אני לא טועה בזמנו מצאתי ברשת מדריך טכנימלמערכת של קוברה שהגיע גם במאזדה 3 דור ראשון.
 11. איזה צמיגים מותקנים מקדימה ואיזה מאחורה? דגם ושנת ייצור.
 12. מה הבעיה כרגע? הייתה לי את המערכת הזאת בלאנטיס, אחרי שבוקר אחד היא נדפקה ולא יכלתי להניע, העפתי אותה(כנראה ביחד עם חוברת הדרכה) והתקנתי שלטי נוחות, ממליץ לך גם לעשות את זה.
 13. 300 שקל זה מחיר מעולה לתשובת מקורית, ספק אם תשיג בזול יותר בחו"ל ותוסיף לזה משלוח ושאר מיסים אם יעצור במכס. ניסית אצל אבי חלקי חילוף ברחובות? הוא עושה משלוחים. או שתבדוק ביבואן - מכשירי תנועה, באחד המוסכים המורשים.
 14. נו...וראית כמה הוא שילם על החלקים האלה? את אותם המחירים שאתה מציין. וזאת לא חוכמה לזרוק טווח מחירים של 30-100 שקל, לפחות תציין איזה מסנן( AMC הנפוץ בשוק, חליפי איכותי של MANN/MHALE או מקורי). מילא היית אומר על מה סיליקון שחור?! ואולי 2.4 שעתון זה המון לטיפול כזה(מודה שלא נתלקתי בשעתון כזה לטיפול גדול יותר). תגובה קלאסית לפוביית מוסכים, נמאס כבר לקרוא תגובות חסרות בסיס, ידע והיגיון.
×
×
 • Create New...