Jump to content

Adamm

 • פרסום הודעות

  4,963
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

30 נייטרלי

אודות Adamm

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. Adamm

  ניקוי מזגן

  שטפת רק עם מים? לא עשית בזה כלום. לפני כמה חודשים לפני החורף פירקתי את המסגרת והתריסים עד שכל היחידה חשופה ועם ספריי לניקוי וחיטוי מזגנים של יעקובי וסמרטוט רטוב ניקיתי את היחידה ואת כל מה שפירקתי שטפתי עם החומר במקלחת. היה המון עובש, השתמשתי גם בקיסמי אוזניים כמה סמרטוטים כדי להגיע בין הצלעות בזהירות. התוצאה מושלמת והמזגן כמו חדש.
 2. לא אמרתי אחרת. וגם כתבתי: "לפני שאני פונה למוסך". בתקלות כאלה ובכלל תמיד טוב שיהיה כיוון ראשוני או מישהו שכבר נתקל בה, ככה אפשר להגיע סוג של מוכן למוסך אם זה מבחינת זמן עבודה ועוד...וגם זה רק כיוון כללי וכל מקרה לגופו. דרך אגב, היום המון לקוחות באים מאוד מוכנים למוסך עד לפרטים הכי קטנים עוד לפני שהמוסך עצמו מכיר פתרון לתקלות, הודות לפייסבוק, פורומים, מועדוני רכב או סתם מכירים איזה חבר שעובד בצי רכב.
 3. מי שהגיב לך הבין טוב מאוד - ניסית לקבל פיתרון מבלי שמישהו יאבחן את הבעיה וזה בלתי אפשרי. אם היית שואל "האם מישהו נתקל בבעית ראדר ברכבי יונדאי לפני שאני פונה למוסך?" ולא מראש מחפש דרכים לא רלוונטיות לפתרון אז היית מקבל תשובות אחרות.
 4. 240 שקל זה סביר ביותר למוסך מורשה. חוץ מזה, מדובר על טיפול שני והשעתון יצרן אוט' עולה כי יש צורך בהחלפת מסנן אוויר (ומסנן מזגן כל שנה בלי קשר) ונוזל בלם שלא הוחלף אפילו מה שמקפיץ את השעתון משמעותית. אם הרכב באחריות למה אתה מחליף מסנן אוויר לבד(הטיפול נעשה יומיים לפני תום האחריות). שילמת על שעתון של טיפול שני אבל בפועל חוץ מהחלפת שמן לא נעשה דבר נוסף שצריך לכלול בטיפול שני אז יכלת לבקש רק החלפת שמן ובד' בלמים והיית מקבל מחיר זול יותר. בקיצור שילמת על משהו שלא קיבלת.
 5. תרומות של מרכז סיוע 'עם אחד' היום ספאם נדל"ן הגיעו אליי 054-9094038
 6. Adamm

  פיצה.

  הזכיר לי את הפיצות המטורפות בקוראטיה בקיץ הקודם. אכלנו המון פיצות שם, בכל עיר העיקרון דומה, פיצה ענקית בהגזמה, בצק עבה מאוד עם תוספות מוגזמות בלי קמצנות(לא מתקרבות לפיצות שאיטליה שמאוד התכאזבנו מהן) וזה כל כך טעים. מחיר? 50-70 שקל ואפילו היו ב40, תלוי בתוספות. לא באמת מבינים את הגודל דרך התמונה
 7. תרטיב את הגומי במים ותייבש(עזר לי עם מחזיק לטלפון), תנקה את החלון עם אלכוהול לחיטוי ותרכיב את הזרוע.
 8. כדי לנקות פיח מהשסתומים צריך לפרק סעפת יניקה ולנקות באופן ידני/תכשירים כאלה ואחרות. אני לא באמת יודע אם יש אצלך פיח בכמות גדולה כדי שתרגיש שמשהו לא בסדר, מי שמכיר את המנועים האלה ואת הסיפטומים ירגיש את זה בנסיעה. תוסף דלק לא יעזר לך. במנוע הזרקה ישירה הדלק לא עובר דרך השסתומים ולכן הם לא מתנקים ומצטבר פיח בכמות כזאת או אחרת(תלוי במספר גורמים). תתעייץ עם מוסך רון בתל אביב.
 9. יש קוד תקלה? כמה ק"מ? לדעתי קיים פיח במנוע(בשסתומי יניקה).
 10. יש פקק ניקוז על התרמוסטט במבט על, עם מברג שטוח תפתח אותו עד שייצא נוזל קירור ועוד פקק וונטיל על צינור החימום בקיר האש מאחורי המסנן האוויר.
 11. תסביר. יש המון מנועים עם שרשרת והם לא אמינים. ומה עם המנועים הראשונים שלהם בשני דורות אחורה שלא הפגינו אמינות?
×
×
 • Create New...