Jump to content

BarryG

 • פרסום הודעות

  145
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

181 טוב

אודות BarryG

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  רחובות

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. שכחת את מערכת החינוך, אם פותחים הכל במרץ אנחנו מגיעים לעשרות אלפי חולים ביום תוך שבועיים-שלוש, אבל עם מספר של כמה מאות בלבד חולים קשה. ואז הדילמה, לתת לצעירים לחלות או לחכות לתוצאות בדיקת החיסון עליהם.
 2. דוגמה יותר טובה לסיכון של דירה ספציפית הוא שאיכות השכונה יורדת משמעותית עקב מעבר של אוכלוסיות חזקות לשכונות אחרות, למשל. או יותר במיקרו, שכן נוראי קומה מעליך (וגם לא טריוויאלי למכור דירה כזאת)
 3. זה בכלל לא סמנטיקה, אתה פשוט מתעלם לחלוטין ממה שמסבירים לך. grayscale זאת קרן "טיפשה", כל המטרה שלה זה לנסות לחקות את הביטקוין על ידי אחזקה בו. זה בהגדרה הכלי שמוסדיים ימנעו מלהשתמש בו אם הם רוצים להחזיק ביטקוין.
 4. לפי נתוני משרד הביראות כרגע לא מגיעים 3% לחיסון של המנה השניה
 5. מחזק לגבי הכרטיס של I Need It
 6. למה זה קורה והאם זה הגיוני? הרי ה- HDMI אמור להעביר את התוכן בצורה מיטבית, והוא כמובן מעביר את התוכן בצורה דיגיטלית.
 7. אין אדם שיכול לתת לך תחזית מהימנה על שערי חליפין
 8. זה לא שאתה לא מתנסח מדויק, זה שאתה לא מבין חלק מהמושגים בהם אתה משתמש, ועוד סתם דוחף לפעמים מושגים באנגלית (כדי להישמע חכם?). זה שהפרוטוקול משמש כאמצעי תשלום לא אומר שיש לו ערך אינטריזי, אין בכלל קשר בין הדברים. כן, הערך האינטריזי של מניות הוא הערך של החברה שנובע מהתזרים שהיא צפויה לייצר/כבר מייצרת. זה לא כביכול, זה ממש בפועל. כשאתה מחזיק ביטקוין אתה לא מושקע בשום מערכת, לא יעזור להוסיף למילה "מושקע" מרכאות. יש לי בעיה לשמוע דעות שלא מסתדרות עם היגיון כלכלי פשוט, אין לי בעיה עם דברים שאני לא מכיר (אני בן 37). עוד יש לי בעיה לשמוע טענות שגם לצד השני ברור שהן לא נכונות והזויות- איפה הפרנק ה
 9. מסכים, עד שימצאו משהו שעובד טוב יותר. אני אחזור למה שכתבתי קודם, אתה מתעקש לכתוב דברים שאתה לא מבין בהם. אתה טוען שיש לו ערך אינטרינזי?
 10. חברה לכל דבר, גובה עמלות עבור העברת כסף ושרותים שקשורים להעברת כסף.
 11. זה לא סמנטיקה כי התכלית של הישויות שונה מאוד. לחברה יש פעילות עסקית, קרן משקיעה כסף. זה שיש קרן שמשקיעה בביטקוין אומר שיש אנשים שרוצים להשקיע בביטקוין- את זה ידענו גם ככה.
 12. מתעקש כי לגבי המינימום 50 אלף הצהרת ולא שאלת. קרן היא יישות משפטית שנועדה להשקיע כסף עבור בעליה לפי מדיניות מסויימת, כאשר מנהל אותה השותף הכללי. זה לא חברה שתקנון היסוד שלה אחר, וזה יותר מסמנטיקה. MassMutual היא אכן גוף מוסדי שהשקיע 100 מיליון דולר, מתוך 235 מיליארד דולר תחת ניהולו, בביטקוין. זה כמובן ארוע חיובי מבחינת מחזיקי הביטקוין אבל לא כזה שמאפשר להגיד שמשקיעים מוסדיים משקיעים בביטקוין, לדעתי. לגבי הכתבה בכלכליסט, מי שכתב אותה הוא לא כתב של כלכליסט אלא "הכותב הוא מנכ"ל סילבר קסטל, בית השקעות לנכסים דיגיטליים למשקיעים מוסדיים וכשירים" זה שמישהו בבנק, שמעסיק עשרות א
 13. אני לא מבין למה אתה מתעקש על משהו שברור לחלוטין שאתה לא מבין בו. כדי להנפיק יחידות חדשות מהקרן עצמה בהצקעה פרטית אתה צריך להיות משקיע כשיר ולהשקיע מינימום 50 אלף דולר, אבל כל אחד יכול לקנות מניה אחת בבורסה בלי שום בעיה. ולא, קרן (trust) היא לא חברה.
 14. זה לא חברה, זה קרן נאמנות. לא יודע למה אתה רושם פעם את זה ופעם את זה. עאלק צריך להיות משקיע כשיר, תקרא עד הסוף, המניות נסחרות ב-OTC, כל אחד יכול לקנות אפילו מניה אחת. זה שיש קרן נאמנות שעוקבת אחרי הביטקוין זה חסר משמעות לחלוטין. שוב, אני לא בא להתווכח על השווי של אובר או airbnb, לא יודע כמה הן שוות. זה לא משנה את העובדה שמדובר בחברות אמיתיות עם פעילות. אולי הפעילות נידונה להיכשל, אבל אולי לא. בביטקוין זה פשוט- ברגע שהכל יתרכז אצל גורם אחד, השווי שלו מתאפס.
×
×
 • תוכן חדש...