Jump to content

tu3s

 • פרסום הודעות

  545
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

24 נייטרלי

אודות tu3s

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. במקרה יש לי רכב כזה במשפחה , יש לו אופי אחר , נמרץ יותר עם צליל נחמד מאוד. עברה יותר מחצי שנה והנה סיכום תקופתי: נעילה מרכזית . פתיחת וסגירת הדלתות עבדו לסירוגין, הוחלט לשים את הרכב אצל סאונדר ברחובות על מנת שיטפל בבעיה ועל כך המנועים החשמליים של הדלתות (לנעילה ופתיחה של הדלתות כולל דלת הבגאז'.) הלכו לעולמם ובמקום הותקנו מנועים חשמליים פשוטים שעושים עבודה נפלאה. (ברכב מותקנת מערכת שלטי נוחות לא מקורית גם ככה , אז לא החלפתי את המנגנונים החשמליים למקוריים, הוצאה גוררת הוצאה וזה מיותר). טיפול גדול. ליאור ממוסך הסלע קיבל את הרכב בזרועות פתוחות עם השגעונות שלי. הבק
 2. גש למנהל שלך ותסביר לו בדיוק מה הבעיות, עדיף לך להתגמש ככל האפשר ולהשאר במקום העבודה, עם כל הקשיים המשתמעים מכך. גילוי נאות - בתחילת המגיפה קרעתי את עצמי בעבודה והכנו הכל למצב חירום, פתאום משום מקום קיבלתי טלפון שאני יוצא לשבועיים חל"ת ולאחר מכן פוטרתי מעבודתי. קיבלתי את זכויותי כמפוטר וכעבור 10 חודשים נקלטתי בחזרה לאותו המקום(הפתעתי גם את עצמי שחזרתי לשם , אבל זה עדיף מאשר לחתום אבטלה). אז כן , אני משלם על חניה שעולה לי ים כסף (סביבות ה-500 ש"ח) ואין לי זכות לחניה בעבודה למרות שיש מספיק מקום (ובוא לא נדבר על הזמן והדלק שאני שורף...) אל תמהר לכיוון הפיטורים , אף אחד לא מבטיח לך שמחכ
 3. שלום לכולם, אחרי שהתאיישתי מהאינטרנט של בזק ונכוותי מהאינטרנט בכבלים, צריך לחשב מסלול מחדש. לצערי במושב בו אני גר אין צפי לתשתית של סיבים אופטים, אני מחפש המלצה לאינטרנט על בסיס סים (חבילת דאטה) + ראוטר איכותי. אשמח להמלצות. תודה.
 4. שאחד מקבצי הווינדוס דפוק. במקרה שזה אכן זה , הייתי מפרמט ומתקין מחדש.
 5. המשאבה החשמלית המקורית עובדת בלחץ של 1.4BAR לעומת קרבורטורים שעובדים ב0.4-0.5BAR . אז צריך להוציא את המשאבה , לשים צנרת עד תחתית המיכל דלק ובתא המנוע לשים משאבת דלק שתעבוד בלחץ נמוך. הרבה עבודה , הרבה התאמות, במיוחד לרכב שלא מגיע ככה במקור. כיוון קרבורטורים הינו תהליך מסובך לחובבים וקל למקצוענים. בגדול - הדרך להתייאש מכל זה מהירה מאוד.
 6. @SlowRide חייתי עם זוג קרבורטורים כפולים במשך מספר חודשים. הסאונדים מדהימים , אבל דרשו הרבה התאמות הן במערכת הדלק בראש המנוע (משאבה על הקמשפט , הצתה) על מנת שזה יעבוד כמו שצריך , שלא נדבר על כיוונים וריחות נוראיים של דלק. למי שמחפש להתעסק - רוב הסטאפ למכירה.
 7. הרכישה ההכי הגיונית שלי היא ה205 שלי. שנים חיפשתי את הבודי הנכון , עם הזמן הושקעה פה בתחזוקה ותועבר לאחסנה לזמן הקרוב-רחוק.
 8. מניסיון שלי - לא. הטלוויזיה ברוב הבתים בישראל עובדת על תשתית אינטרנט , גם המחשב , גם הWIFI של הדוד חשמל. מדי פעם רמת הקליטה יורדת / יש הפרעות בקו / תקלה מערכתית באחת מחברות הסלולר ופה בעיקר זה בא לידי ביטוי , אין כמו תשתית אמיתית לאינטרנט. נקודת גישה זה נחמד למספר ימים (הייתי בסרט הזה). ממליץ להשקיע בתשתית איכותית . עריכה - @קורן בן אשר צודק במיליון אחוז , אם יש תשתית של סיבים אופטיים באזור מגורך זה שווה פי מיליון מכל תשתית אחרת).
 9. tu3s

  דילמה רכב ישן

  על איזה רכב מדובר ? רגשות זה טוב , כסף עובד יותר חזק מרגש במקרה הזה . אם אין לך מה לעשות איתו,תמכור.
 10. נתחיל מההתחלה. מחשב לא נדלק , 1.לאן חיברת את המסך ? לכרטיס מסך שיש על גבי הלוח אם או לכרטיס מסך חיצוני (מתחת באחד הסלוטים?) 2.בדוק שהתקע 4/8 פינים בצידו העליון של הלוח אם מחובר כראוי. 3.פרוק חשמל סטטי מרכיבי המחשב ע"י הוצאת כבל החשמל מהספק+ לחיצה 10 פעמים ונסה להדליק את המחשב שוב. 4.הוצא את הסוללה שעל גבי הלוח אם בזהירות ,והחלף אותה באחת זהה(במידה והמחשב ישן - ברמה של 3 שנים ומעלה). 5.נתק את כל החיבורים שיש על לוח האם מלבד חשמל. 6.נקה ביסודיות ובסופר עדינות את כל חריצי ההרחבה (זכרונות , כרטיסים חיצוניים). עדכן בהמשך , בהצלחה !
 11. לפני כ7 חודשים עברתי לגור עם זוגתי , זאת הרשימת מכשירי חשמל שקניתי בפעם הראשונה - הכי בסיסי , זול ועובד מעולה בשימוש יומיומי. מייבש כביסה (בעל צינור פליטה) קניתי מפה(700 ש"ח) : https://www.shufersal.co.il/online/he/קטגוריות/הקניון-הכל-לבית/מוצרי-חשמל-לבית/כביסה-%2Cייבוש-וגיהוץ/מייבשי-כביסה/מייבש-כביסה-7-ק"ג/p/P_7290110784966 המלצות - 1.יש לך טלוויזיה כעת ? אל תמהר לרכוש טלוויזה חכמה , היום כמעט כל ממיר בעל ממשק אנדרואיד הופך את הטלוויזיה הישנה לטלוויזיה חכמה. פשוט וזול. 2.לרכוש מקרר בעל גודל נורמלי ולא מקרר סטודנטים קטן מימדים. בהצלחה !
 12. ממליץ מאוד, קניתי לפני כמה חודשים מIDGU במחיר של 750 ש"ח אם אני לא טועה. מתאם חשמל קניתי בארץ סביבות ה20 ש"ח. המכשיר עובד אצלי קשה מאוד ונותן אחלה תוצאות. ממליץ למי שמתכנן לעבוד עם המכשיר ברכב , לקנות התקן הברשה למברגה. אני עובד עם APC במקום הנוזל המקורי בדילול לפי העין, מצרף תוצאות לכאן:
×
×
 • תוכן חדש...