Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

הייתי צריך לבדוק כמה פעמים שזה ציוץ אמיתי של טראמפ (ואני עדיין לא מאמין).

הבן אדם באגו טריפ בלתי נגמר:

"As I have stated strongly before, and just to reiterate, if Turkey does anything that I, in my great and unmatched wisdom, consider to be off limits, I will totally destroy and obliterate the Economy of Turkey (I’ve done before!). They must, with Europe and others, watch over.."

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. כן, וחקירה של הרפובליקנים זה לא המקום הנכון לחקור בדיעבד (שכן הוא הודה בזה רק לאחר שסיים את תפקידו) ניגוד עניינים, על אחת כמה וכמה כשהנחקר המיועד כרגע לא מחזיק בשום תפקיד ציבורי, הסנאט זה לא המקום לחקור לשעברים.

ושוב לשאלה שלי - טענת לניגוד אינטרסים בדרישה של טראמפ לחקור, איך אתה מגדיר את האולטימטום של ביידן לנשיא אוקראינה? זה לא ניגוד אינטרסים? כן או לא?

ב. חקירה של מה קרה בבנגאזי זה בהחלט בתחום השיפוט של הסנאט ובית הנבחרים (כמו ועדת חקירה פרלמנטרית אצלנו, רק עם יותר כוח), אבל תפריד בין חקירה פרלמנטרית ובין חקירה פלילית על ידי גורמי חקירה. איזה יכולת יש לסנאט לדוגמה לחקור חשד למחיקת הארד דיסקים של שרתים? קדחת.

ורשויות החקירה לא חוקרות רק בהתאם לבקשות מהפרלמנט.

וקומי סגר את החקירה בפחות זמן ממה שלוקח לשחזר באמצעים מקצועיים דיסק קשיח - לא אינדיקציה טובה לחקירה שכל גורמי החקירה מודים שהדיסקים הקשיחים שלכאורה הכילו ראיות נמחקו (לדעת טראמפ ראיות מרשיעות, לדעת קלינטון מזכות, בכל מקרה ראיות).

יש לך דרך אחרת לתאר מחיקת דיסקים קשיחים משרתי אימייל שנפתחה חקירה בנוגע למידע שעליהם? לי לא.

ג. שוב עניין התיבת תהודה וכו'...

ד. ותשובה לשאלה? אין, אני אעזור לך השאלה היא: "מה טראמפ עשה שהוא מקביל לסיכון צוות שגרירות והפקרה של שגרירות תחת מתקפה?"

ה. סוציאליזם זה רק דוגמה אחת, תן דוגמה נגדית לנושא אחד שבו יש הסכמה של כל הדמוקרטים. ואם המפלגה אינה מסכימה אפילו על נושא אחד בין כל חבריה - מדוע היא מפלגה אחת? מה הופך אותה למפלגה אחת? העובדה שיש להם מנהיג רוב/מיעוט בכל בית?

ו. אחלה, אפשר להמשיך הלאה.

ז. פיאסקו לגמרי מתאר את הנסיון שלך לקרוא מצב רוח של מישהו שמעולם לא פגשת, דרך פוסט בפלטפורמה אינטרנטית, שאתה נמצא במדינה אחרת, בערך 2000 קילומטר ממנו, וגם את זה עושה לא נכון.

הסבר בדיוק למה זה לא נכון מופיע בהודעה 6212 בפתיחה

א. הסברתי לך כמה פעמים אבל אתה מתעקש לחזור על המנטרה "ביידן הכריח את האוקראינים לפטר חוקר שחקר את החברה שבה הועסק הבן שלו" - שאולי רוב חלקיה נכונים, אבל היא מייצגת תמונת מצב חד-צדדית מאוד של המציאות.

ב. בנגאזי, והאימיילים, היו כלים פוליטיים שנועדו לחסל את הילארי קלינטון. הם הצליחו. זה הכל.

ג. יאללה, תמצא בבקשה עיתונאים ואנשי משפט רציניים שהמליצו על חקירה פלילית בנושא הזה. תיבת התהודה, במקרה הזה, היא אצלך...

ד. נתתי לך רשימה באורך הגלות של דברים שהם במקרה הטוב בעייתיים מאוד בנוגע לאמירות ומעשים של טראמפ, ואתה רוצה דבר אחד כדי שתוכל לסובב אותו כמו עם השיחה עם נשיא אוקראינה. אגב, שום הפקרה של שגרירות תחת מתקפה - הממשל נתן לצבא את האישור לפתור את המצב בכל דרך. הייתה שם שורת כשלים לכל אורך הדרך.

ה. תגיד, 'תה בסדר? למה הליכוד מסכים על הכל? למה כחול-לבן? אתה יודע למה הרפובליקנים מסכימים על כל כך הרבה דברים? שתי סיבות - אחת, הם יודעים שבלי טראמפ הם גמורים. אין להם כלום. He's the devil they know. אז הם מסכימים לגביו בלית ברירה. ושתיים, כי מספיק להסתכל על הרכב בית המחוקקים בשביל להבין את ההבדל בין המפלגה הרפובליקנית למפלגה הדמוקרטית. מתוך 197 נציגים של המפלגה הרפובליקנית, 13 הן נשים, 7 היספאנים, אסייתי אחד ושחור אחד. כל השאר - גברים לבנים. בסנאט 41 מתוך 53 רפובליקנים הם גברים לבנים. אצל הדמוקרטים בבית המחוקקים? מתוך 235 יש 91 נשים, 35 היספאנים, 13 אסייתיים ו-53 שחורים. nuff said.

ז. לא, פיאסקו מתאר את הניסיון שלך לקחת עכבר ולהפוך אותו לפיל.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שבדקתי, כל הנציגים בסנאט היו בני אדם עם איזו תעודה שכתוב עליה "אזרח ארצות הברית". הניסיון המתמשך הזה להפוך כל דבר למאבק זהויות הוא הגזענות האמיתית.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין ***התעלמות*** מהשוני החיצוני של בני אדם (כולל מינים) לבין "ביטול השוני בחברה".

הילדים שלי לא "יודעים" שהם "לבנים"

והם בכלל לא מבחינים בצבעים של החברים שלהם.

כל הקטע של פוליטיקת זהויות זאת בדיוק החזרה לימי הביניים, עם האף היהודי והפיזיונומיה. אה, אתה אתיופי, משמע אתה מרגיש מקופח. כן כן, אני יודע איך אתה מרגיש, הרי *אני* הגדרתי מי אתה ומה אתה אמור להרגיש.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנס,

גם הילדים שלי לא יודעים שהם "לבנים", כי לבן זו כביכול ה"נורמה".

אני מניח שאם הם היו אתיופים, היו דואגים להזכיר להם את זה כל הזמן. אם זה שוטר שעוצר אותך לבדוק את התיק, בזמן ש"לבנים" ממשיכים ללכת, או כי שמו את הילדים שלך בגן שכולו אתיופים, למרות שיש גן צמוד שבו כולם לבנים.

כמו שכתב יבגני, גם אני לא חובב של פוליטיקת הזהויות, אבל לחשוב שאין הבדלים ביחס של החברה לאדם עם צבע\דת\מוצא\נטייה ששונים מהנורמה, רק בגלל ש*אתה* לא מרגיש את זה, זו התעלמות מהמציאות.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין ***התעלמות*** מהשוני החיצוני של בני אדם (כולל מינים) לבין "ביטול השוני בחברה".

הילדים שלי לא "יודעים" שהם "לבנים"

והם בכלל לא מבחינים בצבעים של החברים שלהם.

כל הקטע של פוליטיקת זהויות זאת בדיוק החזרה לימי הביניים, עם האף היהודי והפיזיונומיה. אה, אתה אתיופי, משמע אתה מרגיש מקופח. כן כן, אני יודע איך אתה מרגיש, הרי *אני* הגדרתי מי אתה ומה אתה אמור להרגיש.

אתה חי בישראל, לא?

יש לך 4 מפלגות בכנסת שמייצגות דתיים. מפלגה אחת שמייצגת רוסים. ואיחוד של לא יודע כמה שמייצגות ערבים. זה הכל מפלגות מבוססות זהות חברתית.

בארץ חצי מהשיח הפוליטי גם בימין וגם בשמאל הוא פוליטיקת זהויות ("הגרבוזים מתנשאים עליכם", "דווקא נתניהו" וכו'), פשוט בימין לא קוראים לו ככה. כשאלפי אתיופים הפגינו כאן לא מזמן, הימין בעיקר החליט שהם אמורים להרגיש מעולה עם החיים שלהם בארץ.

בוודאי שיש קשר בין התעלמות לביטול מקום השוני בחברה. אם לא חושבים שיש בעיה, לא עושים כלום כדי לפתור אותה, לא?

אבל מילא זה. מה הילדים שלך חווים לא רלוונטי למה שחווה ילד רוסי או אתיופי או ערבי. וזה בטח לא רלוונטי למה שקורה בארה"ב.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The US president told reporters that the Kurds “didn’t help us in the second world war, they didn’t help us with Normandy as an example – they mention the names of different battles, they weren’t there”, in a staggering comment following the signing of executive orders on the federal regulation at the White House on Wednesday.

על זה נאמר אצלנו באשדוד "דלביוב".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתיימר להבין את חוכמתו האדירה שאין לה אח ורע.

למשל, כשהוא מסרב "לשתף פעולה" עם תהליך ההדחה כי הוא "לא חוקתי" - זה לא בגלל שהוא חושב שהוא מעל לחוקה, זה בגלל שאתה, בטיפשותך האינסופית, לא מבין את החוקה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי צריך לבדוק כמה פעמים שזה ציוץ אמיתי של טראמפ (ואני עדיין לא מאמין).

הבן אדם באגו טריפ בלתי נגמר:

"As I have stated strongly before, and just to reiterate, if Turkey does anything that I, in my great and unmatched wisdom, consider to be off limits, I will totally destroy and obliterate the Economy of Turkey (I’ve done before!). They must, with Europe and others, watch over.."

תשמע זה גאוני, הוא ראה מה עשה אובמה עם הקווים האדומים בסוריה, ולמד מה לא לעשות.

מה הבעיה? הוא לא למד מה כן לעשות.

ולכן מה שהוא עשה זה קבע קו אדום, ועונש על חציית הקו אדום, אבל גם קבע שמי שיקבע מה זה חציית הקו האדום זה הוא!

זה סימן ראשון שהוא לא באמת מתכוון לעמוד בקו האדום הזה, לי זה נראה כמו איום באוויר.

א. הסברתי לך כמה פעמים אבל אתה מתעקש לחזור על המנטרה "ביידן הכריח את האוקראינים לפטר חוקר שחקר את החברה שבה הועסק הבן שלו" - שאולי רוב חלקיה נכונים, אבל היא מייצגת תמונת מצב חד-צדדית מאוד של המציאות.

ב. בנגאזי, והאימיילים, היו כלים פוליטיים שנועדו לחסל את הילארי קלינטון. הם הצליחו. זה הכל.

ג. יאללה, תמצא בבקשה עיתונאים ואנשי משפט רציניים שהמליצו על חקירה פלילית בנושא הזה. תיבת התהודה, במקרה הזה, היא אצלך...

ד. נתתי לך רשימה באורך הגלות של דברים שהם במקרה הטוב בעייתיים מאוד בנוגע לאמירות ומעשים של טראמפ, ואתה רוצה דבר אחד כדי שתוכל לסובב אותו כמו עם השיחה עם נשיא אוקראינה. אגב, שום הפקרה של שגרירות תחת מתקפה - הממשל נתן לצבא את האישור לפתור את המצב בכל דרך. הייתה שם שורת כשלים לכל אורך הדרך.

ה. תגיד, 'תה בסדר? למה הליכוד מסכים על הכל? למה כחול-לבן? אתה יודע למה הרפובליקנים מסכימים על כל כך הרבה דברים? שתי סיבות - אחת, הם יודעים שבלי טראמפ הם גמורים. אין להם כלום. He's the devil they know. אז הם מסכימים לגביו בלית ברירה. ושתיים, כי מספיק להסתכל על הרכב בית המחוקקים בשביל להבין את ההבדל בין המפלגה הרפובליקנית למפלגה הדמוקרטית. מתוך 197 נציגים של המפלגה הרפובליקנית, 13 הן נשים, 7 היספאנים, אסייתי אחד ושחור אחד. כל השאר - גברים לבנים. בסנאט 41 מתוך 53 רפובליקנים הם גברים לבנים. אצל הדמוקרטים בבית המחוקקים? מתוך 235 יש 91 נשים, 35 היספאנים, 13 אסייתיים ו-53 שחורים. nuff said.

ז. לא, פיאסקו מתאר את הניסיון שלך לקחת עכבר ולהפוך אותו לפיל.

א. שוב אתה מתעלם מהשאלה, אם דרישת טראמפ לחקירה היא ניגוד אינטרסים - מה זה האולטימטום של ביידן בזמנו? ובוא תציג את הצדדים האחרים של אותה מציאות.

ב. את בנגאזי והאימיילים קלינטון עשתה לעצמה, אולי השימוש בהם היה פוליטי לחסל אותה, אבל בהתחשב בחומרת העבירות זה מוצדק לגמרי - יש לה רק את עצמה להאשים, אף אחד לא דחף לה כדור שינה דווקא באותו לילה שעשו לינץ' בשגריר, ואף שליח של טראמפ לא עשה format לדיסק הקשיח של השרת אימיילים.

ג. עיתונאים זה אינדיקציה רצינית לדעתך? לא צריך להיות עיתונאי כדי לדעת שיש פה ניגוד אינטרסים, צריך רק לדעת מה זה המונח, לדעת שמי שהציב את האולטימטום ולדעת מי הבן של מי ואיפה הוא מועסק.

ד. הפקרה של השגרירות, לא שום דבר אחר, אתה מצפה שצבא ארה"ב יגיע תוך שעה לבנגאזי? הבעיה התחילה מ"יהיה בסדר" כשהיו הפגנות בלי לפנות את השגרירות. זה בדיוק להפקיר את השגרירות, וזה שנתנו אישור אחרי שפרצו את הגדר לצבא לעשות מה שצריך זה לא עוזר, אין טלפורט לכוחות של Navy Seals לשגר אותם לבנגזי מיידית.

על שורת הכשלים יש אחראית מיניסטריאלית אחת, ואחראי שילוחי אחד. קוראים להם קלינטון ואובמה.

ואתה עדיין בורח משאלה פשוטה, מכל הרשימה שהבאת, משהו אחד מקביל בחומרתו יש? רוצה להימנע מפוקוס על דבר אחד? תביא 3.

ה. אצל כחול לבן ברור שלא, זה בהגדרה 3 מפלגות וטרמפיסט, כשגם בתוך אחת מהן טווח הדעות רחב למדי, אצל הליכוד למעט טרמפיסטים (שבד"כ מוצאים את דרכם החוצה באמצעים כאלה או אחרים - חיים כץ, פנחס עידן, אפילו פייגלין) יש הסכמה למשל לגבי כלכלה קפיטליסטית וימין ביטחוני.

לא צריך להסכים על הכל, אבל אם לא מסכימים על כלום - למה יש מפלגה אחת?

הרפובליקנים הסכימו גם על קפיטליזם וגם על תמיכה בישראל עוד לפני שטראמפ היה במפלגה, אין קשר בינו ובין דעות המפלגה הרפובליקנית בשני הנושאים האלה לפחות.

ומה הקשר לגיוון? שני גברים לבנים (אפילו נוסיף נוצרים) בגיל העמידה חייבים לחשוב אותו דבר?

ז. לא, פיאסקו מתאר את זה שניסית לעקוץ אותי וגם את זה עשית גרוע.

כשאלפי אתיופים הפגינו כאן לא מזמן, הימין בעיקר החליט שהם אמורים להרגיש מעולה עם החיים שלהם בארץ.

לא בדיוק, ככלל הימין פשוט לא מקבל את מה שקרה בהפגנות האתיופים, לא משנה אם הם אמורים להרגיש מעולה או לא, מבחינת הימין זה לא מתקבל על הדעת שדרך בגין בתל אביב נראית כמו הלינץ' ברמאללה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The US president told reporters that the Kurds “didn’t help us in the second world war, they didn’t help us with Normandy as an example – they mention the names of different battles, they weren’t there”, in a staggering comment following the signing of executive orders on the federal regulation at the White House on Wednesday.

על זה נאמר אצלנו באשדוד "דלביוב".

למזלנו נותרה לו רק שנה בתפקיד. זה כמובן לא עוזר לכורדים... לצערי בגלל המדיניות הבדלנית של ישראל, המקסימום שהם יקבלו מאיתנו זה משלוח ארוז באריזת מתנה של thoughts and prayers.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. שוב אתה מתעלם מהשאלה, אם דרישת טראמפ לחקירה היא ניגוד אינטרסים - מה זה האולטימטום של ביידן בזמנו? ובוא תציג את הצדדים האחרים של אותה מציאות.

ב. את בנגאזי והאימיילים קלינטון עשתה לעצמה, אולי השימוש בהם היה פוליטי לחסל אותה, אבל בהתחשב בחומרת העבירות זה מוצדק לגמרי - יש לה רק את עצמה להאשים, אף אחד לא דחף לה כדור שינה דווקא באותו לילה שעשו לינץ' בשגריר, ואף שליח של טראמפ לא עשה format לדיסק הקשיח של השרת אימיילים.

ג. עיתונאים זה אינדיקציה רצינית לדעתך? לא צריך להיות עיתונאי כדי לדעת שיש פה ניגוד אינטרסים, צריך רק לדעת מה זה המונח, לדעת שמי שהציב את האולטימטום ולדעת מי הבן של מי ואיפה הוא מועסק.

ד. הפקרה של השגרירות, לא שום דבר אחר, אתה מצפה שצבא ארה"ב יגיע תוך שעה לבנגאזי? הבעיה התחילה מ"יהיה בסדר" כשהיו הפגנות בלי לפנות את השגרירות. זה בדיוק להפקיר את השגרירות, וזה שנתנו אישור אחרי שפרצו את הגדר לצבא לעשות מה שצריך זה לא עוזר, אין טלפורט לכוחות של Navy Seals לשגר אותם לבנגזי מיידית.

על שורת הכשלים יש אחראית מיניסטריאלית אחת, ואחראי שילוחי אחד. קוראים להם קלינטון ואובמה.

ואתה עדיין בורח משאלה פשוטה, מכל הרשימה שהבאת, משהו אחד מקביל בחומרתו יש? רוצה להימנע מפוקוס על דבר אחד? תביא 3.

ה. אצל כחול לבן ברור שלא, זה בהגדרה 3 מפלגות וטרמפיסט, כשגם בתוך אחת מהן טווח הדעות רחב למדי, אצל הליכוד למעט טרמפיסטים (שבד"כ מוצאים את דרכם החוצה באמצעים כאלה או אחרים - חיים כץ, פנחס עידן, אפילו פייגלין) יש הסכמה למשל לגבי כלכלה קפיטליסטית וימין ביטחוני.

לא צריך להסכים על הכל, אבל אם לא מסכימים על כלום - למה יש מפלגה אחת?

הרפובליקנים הסכימו גם על קפיטליזם וגם על תמיכה בישראל עוד לפני שטראמפ היה במפלגה, אין קשר בינו ובין דעות המפלגה הרפובליקנית בשני הנושאים האלה לפחות.

ומה הקשר לגיוון? שני גברים לבנים (אפילו נוסיף נוצרים) בגיל העמידה חייבים לחשוב אותו דבר?

ז. לא, פיאסקו מתאר את זה שניסית לעקוץ אותי וגם את זה עשית גרוע.

א. אנחנו הולכים במעגלים, אז בוא ננסה כיוון אחר: נניח לרגע שאובמה אמר לביידן "שומע, אני צריך להיפטר מהחוקר הזה. הוא מושחת ואף אחד לא רוצה אותו שם. טפל לי בבחור". האם עכשיו זה בסדר?

ב. די כבר עם ה"הילארי לא ענתה לטלפון" הזה שלך. אם זה ההיילייט של ההאשמה שלך, אז הנה קבל. (או שתמשיך ליהנות מה-echo chamber של טראמפ). ובנוגע לשרת אימיילים - כן, פשלה רצינית. אז? גם משפחת טראמפ עושה את זה ואפילו לא מתנצלת...

ג. כתבתי גם אנשי משפט.

ד. הרפובליקנים חתכו את התקציב לשגרירויות. אז הנה, מצאתי עוד אחראים.

כשלים חמורים של טראמפ, מדגם מייצג: פרשת החבלה של הרוסים בבחירות לנשיאות 2016 (ובהקשר לזה - הפיטורין של קומי, הסקנדל סביב מייקל פלין); גריפת רווחים פרטיים מממשלות זרות שנציגיהן מתארחים במלונות שבבעלותו; התנהגות לא אחראית בטוויטר שגורמת לכלכלה ולחברות נזק על בסיס יומי; "יש אנשים טובים בשני הצדדים" על אנשי עליונות לבנה לאחר המאורעות בשרלוטסוויל.

ה. אתה מוזמן ללמוד את ההיסטוריה של ארה"ב בשביל להבין למה יש שם שתי מפלגות. אני באמת לא יודע לענות לך כשאתה אשכרה טוען שנציגי חצי מהעם מסכימים על אותם הדברים, ומשליך מזה על לגיטימיות מפלגה שלמה.

ז. ניסיתי לעקוץ אותך? בחיים לא ראיתי מישהו לוקח אמירה קטנה כל כך קשה. בעצם כן, כשהייתי בטירונות היה במחלקה שלי בחור דרוזי ופעם אמרתי לו בצחוק "סאמאש'ך". הבנאדם כמעט הרג אותי...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה. כי מספיק להסתכל על הרכב בית המחוקקים בשביל להבין את ההבדל בין המפלגה הרפובליקנית למפלגה הדמוקרטית. מתוך 197 נציגים של המפלגה הרפובליקנית, 13 הן נשים, 7 היספאנים, אסייתי אחד ושחור אחד. כל השאר - גברים לבנים. בסנאט 41 מתוך 53 רפובליקנים הם גברים לבנים. אצל הדמוקרטים בבית המחוקקים? מתוך 235 יש 91 נשים, 35 היספאנים, 13 אסייתיים ו-53 שחורים. nuff said.

האמת שלא הבנתי.

מה זה אומר, החלוקה האתנית?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...