Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב סטיישן בתקציב של 35 אלף

emesacco

פוסטים מומלצים

חכה בסבלנות, עוד שבוע תתקשר לסיוויק ותגיד שאתה עוד מעוניין, האם יש גמישות. לדעתי המחיר המבוקש לא ריאלי והמחיר שהצעת סביר. מקסימום תפגשו באמצע.

• אהבתי 1

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, elibaba כתב:

חכה בסבלנות, עוד שבוע תתקשר לסיוויק ותגיד שאתה עוד מעוניין, האם יש גמישות. לדעתי המחיר המבוקש לא ריאלי והמחיר שהצעת סביר. מקסימום תפגשו באמצע.

האמת שהוא מכר את הרכב, לא יודע בכמה, לי הוא אמר שהוא לא יורד מ40 אלף, אולי הבין אצל הבאים שהגיעו שהמחיר שהוא דורש לא ריאלי ופשוט מכר בכמה שהצעתי או באיזור, או שפשוט אנשים לא מודעים למחירון. בגדול הפרש לא מאוד גדול בין מה שהצעתי למה שהוא לא היה מוכן לרדת ממנו. אבל שוב, לא מרגיש לי ש2016 עם 130 אלף קמ זה כזאת מציאה מטורפת.

לפני שעתיים, icethug כתב:

Skoda octavia/superb

אני מחפש סטיישן. את האוקטביה סטיישן כבר ראיתי לפני כמה ימים, פחות אהבתי באופן כללי, אבל אם יהיה משהו כדאי זאת עדין אופציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם סיוויק הזאת היתה במצב שמור, היא שווה 40 אלף בשוק, בגלל קילומטראז' נמוך יחסית למה שמפורסם עכשיו בלוחות.

זה 10% מעל מחירון משוקלל.

המחיר בו הוא פרסם אותה ( 45 אלף₪,  שזה 30% מעל המחירון המשוקלל) היה מופרז, אולי לטובת משא ומתן כדי לא לרדת מתחת ל 40K.

מחירון זה המלצה, צריך לראות מה האלטרנטיבות המוצאות למכירה במקביל.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, vladclar כתב:

אם סיוויק הזאת היתה במצב שמור, היא שווה 40 אלף בשוק, בגלל קילומטראז' נמוך יחסית למה שמפורסם עכשיו בלוחות.

זה 10% מעל מחירון משוקלל.

המחיר בו הוא פרסם אותה ( 45 אלף₪,  שזה 30% מעל המחירון המשוקלל) היה מופרז, אולי לטובת משא ומתן כדי לא לרדת מתחת ל 40K.

מחירון זה המלצה, צריך לראות מה האלטרנטיבות המוצאות למכירה במקביל.

בעיקרון 40 זה 15% מעל המחירון(34,800), בעצם למכור רכב מליסינג עם חישוב של יד פרטית. בכל מקרה הרכב היה נראה במצב טוב, אחרי פחחות בגלל תאונה קטנה. אולי היה שווה 40 בדיעבד. בכל מקרה לא כזה ביג דיל, מאמין שיבוא משהו טוב אחר :)

עריכה אחרונה על ידי emesacco
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון,  זאת לא מציאה מטורפת במחיר הזה. כתבתי את מה שכתבתי כדי שלא תפספס רכב טוב בגלל שהוא נמכר מעל מחירון ( לא בהגזמה, כמובן).

• רעיון טוב! 1

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, emesacco כתב:

האמת שהוא מכר את הרכב, לא יודע בכמה, לי הוא אמר שהוא לא יורד מ40 אלף, אולי הבין אצל הבאים שהגיעו שהמחיר שהוא דורש לא ריאלי ופשוט מכר בכמה שהצעתי או באיזור, או שפשוט אנשים לא מודעים למחירון. בגדול הפרש לא מאוד גדול בין מה שהצעתי למה שהוא לא היה מוכן לרדת ממנו. אבל שוב, לא מרגיש לי ש2016 עם 130 אלף קמ זה כזאת מציאה מטורפת.

אני מחפש סטיישן. את האוקטביה סטיישן כבר ראיתי לפני כמה ימים, פחות אהבתי באופן כללי, אבל אם יהיה משהו כדאי זאת עדין אופציה.

התכוונתי לספייס שזה הסטיישן, אבל בדיוק אם אתה לא אוהב אז נקסט, בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, icethug כתב:

התכוונתי לספייס שזה הסטיישן, אבל בדיוק אם אתה לא אוהב אז נקסט, בהצלחה

אני לא יודע בדיוק אם אני לא אוהב, ספציפית ה2015 שראיתי היה נראה לא מאוד מפתה מבחינת ניראות חיצונית ופנימית מכמה היבטים, כשמקפלים את המושבים מקדימה יש רווח בין התא מטען למושבים המקופלים, למרות שלזה אפשר למצוא פתרון. יכול להיות שרכב שנראה קצת יותר מטופח ונקי היה קצת יותר מושך, אבל העדפתי לא לקנות משהו שאני לא מרגיש איתו שלם למרות שההצעה הזאת ב35 לכאורה אמורה להיות דיל טוב ורכב איכותי אמין וחזק.

לפני שעתיים, redroze כתב:

אני לא מכיר בכלל האמת, מעבר לזה שאין לי מושג לגבי הדגם, וצריכת דלק נראית קצת גבוהה(לא מאוד קריטי לי), נראה ממש טוב ואולי אופציה ממש טובה.

הקמ המאוד נמוך לשנתון קצת מוזר לי, אולי נסע רק בעיר.

בכל מקרה אשמח לשמוע חוות דעת מאנשים שמכירים את הדגם ויכולים להמליץ או לא להמליץ מבחינת אמינות, טיפולים וכו'.

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה מודעות של הונדה סיוויק סטיישן מסוחרים/מגרשים/מה שזה לא יהיה.
יש טעם בכלל לנסות לבדוק על זה? או שפשוט לוותר מראש ולא להתעסק עם זה? ואם כן - מה חשוב לבדוק ולשאול בטלפון מעבר לבדיקת הרכב במקום וכו'.
למשל אלו:
https://www.yad2.co.il/vehicles/item/nuyklbp0
https://www.yad2.co.il/vehicles/item/ucnh2e2u

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, ברגע שאתה לוחץ במודעת המכירה על הצגת המספר, מופיע לך שם של סוכנות.

הרצתי את השמות בגוגל

1.רכב מבאר יעקב, סוכנות בשם Citycar . לא מצאתי שום מידע על השם הזה ( חוץ ממישהו ששאל פעם כאן בפורום וקיבל תשובה שאין מידע על סוחר כזה. יש סוכנות עם שם דומה בנתניה "קאר סיטי".

2.  הרכב מקיסריה שם הסוכנות "יהלומי הכביש " .

לא מצאתי סוכנות עם שם כזה ברשת, יש סוכנות עם שם דומה מאוד "יהלומים על הכביש" בראשלץ. 

לא הייתי מבזבז את זמני על המודעות האלה.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשואל כאן,כרגע גם בכיוון של הסיוויק ומצאתי מישהי שמוכרת ב26 אלף(הורידה מחיר מ31)סטיישן שנת 2015 יד 4 180 אלף קמ,נראת תמימה והיא לא סוחרת,טענה שהיא מוכרת כדי לסגור את ההלוואה,מה אתם אומרים לקפוץ על המציאה או לברוח?איך הקמ יחסית לשנתון הזה?זה לא הרבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי במצב הרכב  והטיפול לו זכה ב 9 השנים הקודמות. 

הרכב נסע כ 20 אלף קילומטרים בשנה, טיפה מעל הממוצע, אבל זה ממש לא נחשב ההרבה.

בקיצור,  אחרי 180 אלף קילומטרים רכב יכול להיות גם שמור וגם גמור.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נשמע בהכרח כמו משהו שהייתי רוצה להיכנס אליו, אבל מנסה להבין מה אני בכלל רואה פה:
https://www.yad2.co.il/vehicles/item/o05df5yo

אין לי ממש מושג מה זה השבחה, ואני לא ממש מבין למה רכב שרשום בסוכנות של class car רושמת שהרכב מתאים לסוחרים או משהו כזה.

בלי כל מה שרשום בתיאור של הרכב, המחיר לרכב נשמע ממש טוב, אז מנסה להבין מה העניין פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם ניחוש:

סוכנות רכבי יוקרה ( class cars, או בשם אחר S Class ) ביצעה עיסקה שכללה טרייד אין , לא מעוניינים להתעסק עם השקעה ומכירת הרכב שקיבלו במסגרת העסקה. מזמינים סוחר אחר, שכן מתעסק עם סוג כזה של רכבים, לקנות מהם בזול. הרי לא מתווספת יד כל עוד מדובר בבעלות סוחר מורשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...