Jump to content

vladclar

 • פרסום הודעות

  19,654
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

vladclar שיחק אותה בתאריך ספטמבר 1 2020

התכנים של vladclar היו האהובים ביותר!

מוניטין

489 טוב

1 עוקב

אודות vladclar

 • דירוג
  מגובב מוביל

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  רמת-גן
 • תחביבים
  נושף
 • מקצוע
  מרעיש

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לא משנה איזה רכב זה, ראשון או עשירי - כדי לשפר רכב צריך לקנות מלחתחילה משהו שניתן לשפר. למיצובישי הזאת המנוע לא חלש בכלל. הגיר הרציף מסרס אותו כהוגן. אם תוסיף כמה סוסים / קג"מים בודדים לא תרגיש אותם - הרכב ימשיך להיות מסורס - רק תתאכזב מהתוצאה ומהכסף שתזרוק.
 2. בדרך כלל עלות התיקון של תאונה עם פתיחת כריות אוויר מגיעה להכרזה של טוטל לוס או אובדן להלכה. אם הרכב מבוטח במקיף, תקבלו מחירון ותקנו רכב זהה ללא תאונות קשות. אם רשמת בטעות 2015 ומדובר ב 2005, אין מה לעשות - לא שווה לתקן רכב כזה. עלות התיקון הבטיחותי ( עם החזרת כריות וכל מה שמסביב למצב תקין ) עובר את שווי הרכב.
 3. אני לא רואה סיבה לקנות רכב גדול כמו 3008 / c5, אלא אם צריך להושיב ילדים קטנים ב 3 מושבי בטיחות בו זמנית בשורה השניה. פיג'ו 2008 או רנו קפצ'ור החדש יהיו מעולים. גם סקודה קאמיק יכולה להתאים. אופציה נוספת - קיה אקסיד. כולם ישאירו עשרות אלפי שקלים עודף מ 170 אלף₪ כאשר רוב הנסיעות בכבישים פתוחים , לא הייתי מפחד מגירים רובוטיים כפולי מצמדים.
 4. כדאי לרשום יותר פרטים: כמה אנשים צריכים לנסוע ברכב ומה הגילאים שלהם? מה כמות הנסיעות השנתית, סוג הנסיעות ( בעיר/ כבישים פתוחים/ עליות)? יש מבחר רכבים מומלצים בתקציב הזה.
 5. קודיאק נראה יותר "ג'יפוני ", תדמית טובה יותר. נשאר גם יותר בגאז' כאשר כל המושבים בשימוש. החסרון - בשורה השניה פחות נוח לשבת לשלושה מבוגרים. כנראה ההשפעה הכי גדולה על המכירות - תדמית. קיימת גם רנו גרנד סניק שבקושי רואים על הכביש, למרות שמדובר ברכב טוב בסה"כ . מנוע 1.33 מעולה שהייתי מעדיף אותו על 1.2 של פיג'ו.
 6. רכב מצויין למשפחה, אבל המחיר עלה, וזה עלול להיות דיל ברייקר ( אלא אם יהיו הנחות בליסינג 0 קילומטרים ). גם מי שלוקח אותו בליסינג תפעולי, יחשוב על דמי שימוש אשר נגזרים מהמחיר הרשמי. הדגם הפשוט עם מנוע 1.2 לדעתי התמחור של 180 אלף₪ יקר מדי, הרבה יעדיפו את קודיאק 1.5.
 7. רק רעשי רוח? פגיעה בחיישני גשם, דליפת מים לתוך הרכב, העברת אביזרים המודבקים על השמשה ( מראה, מצלמת מוביל איי, מצלמת דרך, מדבקות חניה ).
 8. לדעתי, תלוי יותר במקצועיות המתקין מאשר במותג יצרן השמשה.
 9. צריך רק לשכנע את הקונה שכבר נבהל... הבדיקות האלה גורמות לא פעם לקונים להפסיד רכב מושלם.
 10. רכב עם מנוע אטמוספרי וגיר רציף - חבל על ההשקעה. או תתרגל לרכב הזה או תמכור ותקנה רכב טורבו .
 11. אמנם לא שאלת אותי, אבל אצלי זה של מותג Fuyao https://en.m.wikipedia.org/wiki/Fuyao
 12. אצלי החליפו לתחליפית סינית - לא מרגיש הבדל, חיישני גשם עובדים כרגיל.
 13. טוב מאוד, אני שמח שהחזירו מדיניות יותר מתחשבת כלפי נהגים עם עבר נקי, וגם קיצרו משמעותית זמן הטיפול בבקשות.
 14. לדרישות שלך והרכב שברשותך, מציע להישאר עם שני דגמים בלבד: Michelin Primacy 4 Goodyear Efficient Grip Perfomance ( לא תוצרת טורקיה ). פאלקן מומלצים בעיקר בתור תמורה למחיר. קלבר HP4 בדומה לפאלקן, צמיגים לא רעים במחיר נוח. דנלופ ( אם זה דגם FM 800 ) לא מומלצים בכלל. אני חצי שנה עם מישלין - צמיג רך מאוד ושקט.
×
×
 • תוכן חדש...