Jump to content

vladclar

 • הודעות

  20,454
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  3

vladclar שיחק אותה בתאריך אוקטובר 6

התכנים של vladclar היו האהובים ביותר!

1 עוקב

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  רמת-גן
 • תחביבים
  נושף
 • מקצוע
  מרעיש

צפיות אחרונות בפרופיל

8,227 צפו בפרופיל

הנקודות של vladclar

ראש למגובבים

ראש למגובבים (14/14)

760

מוניטין

11

תכנים שנפתרו

 1. מה ההפתעה? אתה לא רואה איך חלק גדול מהאנשים כאן מתייחסים לרכבים? לא פלא שאחרי 12 שנים זה טרנטה ואחרי 200 אלף קילומטרים צריך למכור לפירוקיה...
 2. איך מגיעים ל 1500₪ בחודש? חישוב גס: 500₪ דלק ( אם נוסעים כ 1000 קילומטרים), 500₪ ביטוחים, טיפול, טסט ( חלק יחסי מהסכום השנתי) ועוד 500₪ ירידת ערך. זה היה רכב משומש בן 3-4 ובתנאי שאין תקלות יקרות. עכשיו רכב חדש - אותו הדבר, רק ירידת ערך 1000₪ בחודש. מה שמביא אותך ל 2000₪ עלות אחזקת רכב חודשית. אם אתה קונה רכב ישן שאין לו כמעט ירידת ערך, סעיף התקלות עלול להקפיץ את.ההוצאות ( לא ידוע לאיזה סכום). אז לפעמים ההימור מצליח, והרכב לא עושה בעיות ( פרק זמן מסויים ), לפעמים כן יש תיקונים לא זולים. מה זה יישור? להביא רכב משומש לבמצב תקין וראוי לשימוש. זה יכול להיות טיפול, צמיגים, מצבר, תיקון נזילות, תושבות, משולשים ועוד.
 3. לא כל כך ברור המצב ומטרת השאלות. מוסיפים שמן כאשר חסר בין הטיפולים, לא במקום הטיפול. אם לא מרוקנים את כל השמן ולא ממלאים חדש כל 10-15 אלף קילומטרים או שנה ( מה שנקרא "טיפול ") , תיווצר בוצה במנוע, מה שיגרום להחלפתו. הוספת שמן חדש לישן זה לא טיפול.
 4. יש לך בדיוק את אותו השמן להוסיף? או לפחות ידוע מה הצמיגות של השמן הישן? או שאתה לא יודע איזה שמן כרגע בתוך המנוע?
 5. אז אני שוב מציע לך, לרכוש רכב משומש ( בן 3-4 ) בסוכנות טרייד אין רשמית של יבואן יונדאי או קיה. כלמוביל טרייד אין (ליונדאי) או טרייד מוביל ( לקיה ). רכב שהיה בידיים פרטיות, עם קילומטראז' לא גבוה, תיעוד הטיפולים וללא תאונות. לא לוותר על בדיקה גם במקרה ומראים לך בדיקה נקיה מטעם המוכר. I10 או פיקנטו רכבים מוצלחים, אמינים ולא יקרים לתחזוקה. הביטוח יהיה יקר עכשיו בכל רכב , בגלל היותך נהג חדש.
 6. יש סניף "כלמוביל טרייד" אין בעכו. הם יכולים לנייד רכבים מסניף לסניף, אבל לוקחים פקדון רצינות. ספארק עם 10 כריות אוויר, בלימה אוטונומית והתרעה על סטייה מנתיב.
 7. הרכב החדש שיכול להתאים לך - שברולט ספארק. הוא עולה כמו יונדאי I10 ויש לו גיר אוטומטי. לדעתי, עם למדת על קורולה (.אגב, לה יש גיר אוטומטי רציף ), אין לך מה לקנות I10 החדשה. הנהיגה בה תהיה סיוט מבחינתך בגלל הגיר. אם רק הפחד מליפול בעסקת יד 2 מביא אותך לרכב מדש: אתה יכול לגשת לאחד הסניפים של "כלמוביל טרייד אין "( זהו הטרייד הרשמי של יבואן יונדאי , רצוי לסניף פ"ת) ולבדוק אפשרות לרכוש מהם את אותו יונדאי I10 בן שנה- שנתיים. הוא יהיה עם גיר אוטומטי. כמובן, צריך לקחת רכב לבדיקה. אבל הסיכוי ליפול על תרמית במגרש מהסוג הזה לא גבוה.
 8. נתחיל משאלה הכי פשוטה - למדת לנהוג על רכב עם גיר ידני או אוטומטי?
 9. זה כמו גיר ידני, רק ללא דוושת מצמד . יש לו מצמד אוטומטי ורובוט שמעביר הילוכים. בתיבה רובוטית בעלת מצמד בודד ( מה שמותקן ב I10/פיקאנטו החדשות) המעבר בין ההילוכים לא חלק בלא מעט מצבים. בגירים עם שני מצמדים ההרגשה היא יותר קרובה לגיר אוטומטי רגיל.
 10. ואת אגרת רישוי צריך לשלם כל שנה גם כן.
 11. כל עוד לא נכנסים לחובות/ מבטלים תכניות יותר חשובות בגלל רכישת רכב, בהחלט לגיטימי לרכוש רכב חדש. כמובן, העדיפות להחזיק אותו כמה שיותר שנים. אם מדובר במשפחה צעירה עם תכניות להתרחב, יהיה יותר נבון לא לרכוש רכב מיני בכלל ( לא חדש ולא משומש ) אלא רכב יותר מרווח יד 2. כבר רשמו לך - גם I10 וגם פיקנטו עברו לגיר רובוטי חד מצמדי. זה שינוי גדול לעומת הדגמים הקודמיים שזכו לביקוש ולהצלחה. בשום פנים לא לוותר על נסיעת מבחן רצינית כדי לראות שמסתדרים היטב עם הגיר הזה! אני מראש במקומך הייתי מוותר על I10/פיקנטו ובודק שברולט ספארק בתור אלטרנטיבה או רוכש I10/ פיקאנטו משומש.
 12. שלום, הרכב עלול להיכשל במבחן רישוי עקב חריגה בזיהום אוויר. אם המוכר הוא זה שביצע את השיפור, הוא היה צריך לשמור לעצמו את הצ'יפ המקורי (תכנת ניהול מנוע ), אותו ניתן להחזיר במקום הצ'יפ של stage1. בעקרון, מחיר השיפור כ 2500₪ ( בערך, תלוי של מי התכנה ).
 13. "מישלין מתייבש יותר מהר" - קביעה על סמך דגמים אחרים וישנים ( אנרג'י סייבר , פרימסי HP). Primacy 4 איתנו לא מספיק זמן כדי לקבוע שהוא מתייבש מהר. אצלי אחרי שנה וחצי ו 60 אלף קילומטרים הוא לא נראה בלוי ( לא שחיקה ולא התייבשות ) ועדיין שקט ונוח. Primacy 3, שהוא הדגם הקודם, לא מגלה סימני התייבשות מהירה.
 14. כל מה שמ 2021 - מצויין. Goodyear - כל מדינת ייצור חוץ מתורכיה. מישלין - לא משנה. אצל היבואן גודייר המחיר לרביעייה קצת יותר נמוך ממה שצירפת. https://itire.co.il/mobile/search.php?searchBy=tier&searchNow=1&width=205&height=55&koter=16 אבל גם כאן צריך לבדוק בטלפון איפה הצמיגים מיוצרים . הם שולחים סחורה לצמיגיות בפריסה ארצית, מגיעים להתקנה ברוב המקרים כבר למחרת ההזמנה .
×
×
 • תוכן חדש...