Jump to content

vladclar

 • פרסום הודעות

  19,822
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

vladclar שיחק אותה בתאריך ספטמבר 1 2020

התכנים של vladclar היו האהובים ביותר!

מוניטין

532 מעולה

1 עוקב

אודות vladclar

 • דירוג
  מגובב מוביל

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  רמת-גן
 • תחביבים
  נושף
 • מקצוע
  מרעיש

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מידה בעייתית בנושא מבחר הדגמים. אתה יכול לנסות להתקשר לכמה צמיגיות ולברר תאריכי ייצור של דנלופ https://tires4u.co.il/tire-service?tire=5697&cs=1&diameter=6&aspectRatio=14&width=16 או כאן https://www.tiredeal.co.il/html5/TRdeal.taf?did=1120&sug=1&Diameter=16&Height=60&Width=185 אני מניח שגם toyo proxes r39 יעשו את העבודה.
 2. גבולי. אבל אם הוא לא חדר פנימה, אין בעיה לתקן את התקר מהבורג השני.
 3. אסור לתקן שני תקרים קרובים מ 20 ס"מ אחד מהשני. אין לך שם 20 ס"מ. אם שני הברגים חדרו - אין מה לעשות, חייבים להחליף. אתה תראה ברגע שיפרקו האם יש שני חורים בפנים ( תבקש לראות ברגע שהצמיג יורד מהחישוק ).
 4. בצמיגיה יפרקו את הצמיג וייראו מבפנים, האם שני הברגים חדרו. רצוי שתגיע כבר לצמיגיה שיש בה את הצמיג מהדגם שאתה צריך, במידה ולא תהיה אפשרות לתקן.
 5. לצרכים שלך הייתי קונה פיז'ו 3008 דיזל או סיטרואן C5 איירקרוס גם כן דיזל ( האחרון עם אחריות ל 5 שנים/ 120 אלף קילומטרים ).
 6. אם זה רכב חדש בן שנה, כנראה מנפלאות התקנות מקומיות. אם זה רכב "חדש " אצל אביך ( רק שנה בבעלותו, בפועל הרבה יותר שנים על הכביש ) - איזו שהיא קומבינה בחשמל גורמת לזה.
 7. בזמן הטיפול המכונאי יבדוק את מצב הבלמים ובמידת הצורך, ישלח את הבלמים האחוריים לעבודת חוץ : חריטה והדבקה של רפידות חדשות ל"נעליים ". יש בעלי מקצוע שזאת ההתמחות שלהם , ואליהם נשלחים הבלמים מכל המוסכים. אותו הדבר גם כאשר ישנה אפשרות לחרוט צלחות קדמיות במקום להחליף ( העובי עדיין מאפשר ) - לא עושים זאת במוסך מכונאות אלא שולחים לחרט מקצועי מחוץ למוסך. אין לך מה לחפש יצרן רפידות לבלמי תוף.
 8. תחפש צמיג זהה לבן זוג מאחורה ותתקין אותו גם מאחורה.
 9. אם רק עכשיו החלפת קדמיים, אני לא מבין בשביל מה להחליף שוב. אתה מחפש לשפוך כספים? נוזל בלמים מחליפים כל xx אלף קילומטרים ( לפי הנחיות יצרן הרכב ), בלי קשר להחלפת רפידות/ צלחות. אם אתה מרגיש שיש ירידה בכושר בלימה, תלך דחוף למוסך - אולי יש בעיה עם משאבת בלם, אולי משהו אחר לא תקין. רפידות תקינות מקדימה ומאחורה - לא צריכה להיות ירידה בכושר הבלימה.
 10. תחליף קודם בלמים קדמיים ( אותם ממה שהבנתי צריך להחליף ), ואז תראה מה המצב.
 11. לפי ההנחיות, אסור לצמיגאי לתקן שני תקרים שהמרחק ביניהם פחות מ 20 ס"מ. אחד התקרים גם קרוב לדופן, איפה שאסור לתקן גם. חוששני שתצטרך להחליף את הצמיג. אבל תתנחם בזה שניתן להחליף רק צמיג בודד, כי בן הזוג שלו עדיין בן 3 חודשים (נכון?). כמובן, שני הצמיגים על אותו הסרן חייבים להיות זהים.
 12. כמה קילומטרים הרכב עבר? תיכנס למוסך מכונאות ותבקש שיבדקו את מצב הבלמים. גם מאחורה בבלמי תוף יש רפידות. החלפה שלהם כולל עבודה וחריטה עולה סביב 500₪. אבל הם נשחקים אחרי הרבה מאוד קילומטרים. אצלי ברכבים קודמיים עם בלמי תוף הרפידות הוחלפו אחרי כ- 150 אלף קילומטרים. אז יכול להיות שיש רעשים של שריקה/ חריקה, אבל מצב הבלמים תקין. אין לך מה לחפש מראש לקנות רפידות אחוריות.
 13. לא הבנתי מה זה מצב 2 ומה הקשר לתמונה שצירפת... ניתן להניע את הרכב רק כאשר ידית הווישרים ( המגבים ) במצב 2?
 14. ב 2019 ( דגם אחרי מתיחת פנים ) נוספה בלימה אוטונומית, 10 כריות אוויר, הרכב קיבל ציונים טובים במבחן הריסוק האמריקאי IIHS. https://www.iihs.org/ratings/vehicle/chevrolet/spark-4-door-hatchback/2021 הדגם הנוכחי לא נבחן במבחן הארופאי, הדגם הקודם בזמנו ( 2009 ) קיבל 4 כוכבים.
 15. רכב לאדם יחיד? זוג? עוד נוסעים? אם זה רכב לאדם יחיד/ זוג, אפשר לקנות רכב מיני כמו שברולט ספארק יחסית חדשה, יש בה 10 כריות אוויר. רמת אבזור LT+ או עוד יותר טוב LTZ. ב 2019 יש כבר מערכת בלימה אוטונומית.
×
×
 • תוכן חדש...