Jump to content

vladclar

 • פרסום הודעות

  18,013
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

14 נייטרלי

1 עוקב

אודות vladclar

 • דירוג
  מגובב מוביל
 • תאריך לידה 03/03/1973

Personal Information

 • מיקום
  רמת-גן
 • תחביבים
  נושף
 • מקצוע
  מרעיש

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לא לפני הסגר - בזמן הסגר, כאשר בכלל אסור לצאת מהאיזור. עדיין אתה לא מבין את ההבדל. אין שום שנאה (רוב התושבים של בני ברק משתף פעולה), צריך לעצור את כל מי שלא מציית, זה הכל. גם מי שמטייל בפארק הירקון בניגוד להוראות ומי שמטייל בגליל (ארועים מהיום).
 2. לא הזמן להיות יפי נפש.צריך לעצור את המחלה, לשם כך יש סגר על איזור נגוע. מי שבורח מהאיזור הזה לאיזור אחר בארץ ומתארח אצל משפחה אחרת ( לא מנפנף מרחוק לאמא במרפסת אלא נמצא כמה ימים בבית אחר ), מסכן את שלום הציבור.שבועיים ביקשו מהם להפסיק התקהלויות - עכשיו אין ברירה וחייבים לעצור את מי שמנסה לברוח מהסגר. אבל אתה צודק - צריך גם בכבישים אחרים להעמיד מחסומים, בטח ובטח בליל הסדר כדי לחסום מפרי חוק. אחרת לא נצא מזה
 3. השאלה כמה משפחות נוספות יצליחו ויספיקו לברוח מבני ברק מצאת השבת ועד חצות ( כאשר יסגרו ציר ז'בוטינסקי באיזור בני ברק ועד כביש גהה ).
 4. בן אדם בן 89 שמתנהל באופן עצמאי, יכול להיות שהטיולים האלה בשביל מלפפון ביום ראשון ועגבניה ביום שני - זה מה שמחזיק אותו בחיים המלאים. עכשיו סגרו אותו בבית, לא ברור לכמה זמן ( כנראה הרבה זמן, גם כאשר יחזירו את הצעירים לפעילות ). לדעתי, בשביל אחד כזה הסכנה להשאר חודשים נעול בבית לא פחות גדולה מאשר להסתובב בחוץ ( עם מסכה ולא להתקרב לאנשים ).
 5. אני חושב שדווקא בזימבאבווה אחוזי התמותה יהיו יחסית הנמוכים בגלל תוחלת החיים של 61 שנים בממוצע. אני לא בטוח שברוב המדינות באפריקה יהיה אבחון מאסיבי של המחלה - לרוב אחרי כמה ימי חום התושבים יחזרו לשגרה הרגילה.
 6. טרנספורטר, עד שיהיה חיסון/ תרופה יעילה שלא נותנת למצב להדרדר עד להנשמה/ הוירוס ימות מחום - הראשון שביניהם.
 7. הסתכלתי על הגרפים של דרום קוריאה ושל ישראל ( כאשר מספר הנדבקים שם היה 7500 ). מספר המתים היה דומה. זה בדיוק הצומת בו הקוריאנים הצליחו להוריד את קצב ההדבקות החדשות ל 100-200 ביום. אני כן חושב שהתכנית של יציאה זה להיות כמה שיותר קרובים לדרום קוריאה, עם כל השוני של תרבויות. כמות הבדיקות כאן ביחס לאוכלוסיה גם עכשיו דומה למה שבודקים בקוריאה. כן יצטרכו ללכת עם מסכות ( לפחות רובינו, כי כבר עכשיו אי אפשר להיכנס לסופר בלי המסכה ). בארץ הגבולות סגורים, יש מעקב אחרי חולים והמגעים שלהם. כן צפוייה האטה בהדבקות עד סוף הפסח, משם יתחילו להתקדם בזהירות. יהיה קשה אבל אפשרי לשרוד כלכלית ובלי לאבד שליטה על המחלה ( בתקווה ).
 8. המדינה לא יכולה לעמוד לאורך זמן לא בנטל של מיליון מובטלים ולא בקריסה של חברות גדולות/ קטנות, לא ביחד ולא בניפרד. מעבר לחודשיים של המצב הנוכחי ייגמר בפשיטת רגל של המדינה. לא יקרה...
 9. אצלי אין חלוקה לשכירים ועצמאים. המדינה תיתן בקרוב לחזור להתפרנס לכולם . מי ששילם מיסים עד לפני חודש, עכשיו לא משלם, לא שכירים ולא עסקים. אחד דורש אבטלה השני מענק. השלישי , במידה ויקרוס, יגרום לשרשרת של פשיטות רגל שעלולה לסכן את כל הכלכלה. כל זה ייפסק לטובת קיום המדינה.
 10. בדבר אחד הוא צודק - יצטרכו ולהחזיר את רוב העובדים ממעמד מקבלי אבטלה למעמד משלמי המיסים, כי אין למדינה ברירה, גם אם יש סכנה להתפרצות מחודשת/ רמת הסיכון לקשישים תגדל . בידור, תיירות, ספורט עם קהל המוני לדעתי לא יחזרו כל כך מהר.
 11. לא הבנת אותי.כאשר היו כאן רק כמה עשרות חולים בלבד, יותר קל היה לעשות הגבלות מינוריות ולהשאיר את המשק פועל, ללא צעדים קיצוניים בכלל, מאשר אחרי פסח כשיש כבר אלפי חולים מאומתים ועוד לא יודע כמה לא סימפטומתיים. אבל כנראה באמת זה לא היה מתקבל על הדעת ( ללכת עם מסכות, להתרחק 2 מטרים, ללא ארועים המוניים ) ללא ההרגשה המוחשית של סכנה ( עכשיו כבר יש אותה בשפע ).
 12. אני רק לא מבין, מדוע את מה שמתכוונים לעשות אחרי הפסח, אי אפשר היה לעשות כאשר המחלה רק הגיעה ארצה, בלי הסגר הנוכחי? כבר היה ידוע מי בסיכון, איך נדבקים, מה הסכנה למערכת הבריאות...
 13. עכשיו ראיתי כתבה על מחסור בביצים בארץ ומה שקורה בחנויות כאשר מכניסים משלוח לתוך הסופר... שומעים ברקע כרוז "לשמור 2 מטר אחד מהשני", ובאותו הזמן עשרות לקוחות מתנפלים על הסחורה כאילו אין קורונה. במקרה אלה היו חרדים שפשוט עלו אחד על השני, כאילו איבדו צלם אנוש.
 14. אצלינו ביטלו הצגות והופעות ( הגבלה עד 100 משתתפים ) ב 11.03. בתי ספר ב 13.03,ארועי ספורט המוניים עוד לפני כן.אני בטוח שההגבלות אצלינו ( שהתחילו בשלב הרבה יותר מוקדם של המגיפה בארץ ), השפיעו על האטה בהידבקות .
 15. לא שבועות, באיטליה הסגר די דומה לשלנו מבחינת ההגבלות והתחיל בערך באותו הזמן כמו אצלינו. לכן רק עכשיו מספר החולים החדשים כל יום התייצב /בירידה .
×
×
 • Create New...