Jump to content

vladclar

 • פרסום הודעות

  18,810
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

vladclar שיחק אותה בתאריך ספטמבר 1

התכנים של vladclar היו האהובים ביותר!

מוניטין

260 טוב

1 עוקב

אודות vladclar

 • דירוג
  מגובב מוביל

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  רמת-גן
 • תחביבים
  נושף
 • מקצוע
  מרעיש

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. ידוע שבטויוטה סלקט המחירים מנופחים בגלל ההשבחה ואחריות שהיבואן נותן לרכבים משומשים. גם התדמית של טויוטה סלקט ( נחשב למקום בטוח לרכוש רכב משומש ). אבל כמו בכל מגרש אחר, גם כאן המחיר לא סופי ונתון למשא ומתן. לצורך העיין במקרה הספציפי, כל מה שרשמת מהווה קלף מיקוח מול המוכר. דבר נוסף, צריך להשוות לאותה רמת האבזור שגם בדגם החדש עולה מעל 200 אלף₪. בסופו של דבר אני מסכים עם זה שהרכב המשומש הזה לא צריך להימכר ב 175 אלף₪. והוא יימכר בסופו של דבר במחיר יותר הגיוני ( לערכתי קצת.פחות מ 170 אלף). לא צריך להתעלם מ 11 אלף קילומטרים שהרכב הזה נסע בשנתיים וחצי.
 2. פעם ביום - אין השפעה. אבל השימוש הלא נכון במצמד לא מסתכם בכיבוי הרכב. מה שיותר מזיק - נסיעה על חצי קלאץ' לחוץ בהילוך ראשון ( ואולי גם בשני ) . זה שורף את המצמד.
 3. אלה שהולכים על דופן הסוליה ( פנימית או חיצונית ) וכתוצאה מזה הסוליה נשחקת מהר בצד, צריכים "כיוון פרונט" - נעל מתקנת ( לכיוון הנכון ). יש דגמי נעלי ריצה מתקנות שנמכרים ברשתות וחנויות ספורט ( אצל כל יצרן נעלי ספורט יש דגמים כאלה ). או צריך באמת לגשת לאורטופד ולהזמין ממנו נעליים מתאימות לתיקון ההליכה.
 4. אצלי זה מתחלק לזוג נעלי hush puppies ( 30% מהזמן ) ו asics kayano 25 , איתם אני גם רץ 30 קילומטרים בחודש וגם הולך ביום יום ( 70% מהזמן), 4-5 קילומטרים הליכה יומית. אחרי שנה הפסקתי לרוץ עם אסיקס ועברתי לזוג נוסף זהה של kayano 25 ( רק מהפחד על הרגליים ). ללכת אני ממשיך עם הנעליים הקודמות, הן עדיין במצב טוב. ובכלל, הדגם הזה של נעלי ספורט בשבילי הטוב ביותר שהיה אי פעם. בקיצור, כל העסק מחזיק שנתיים עד שהולך לפח.
 5. לא צריך לחשוש , השוטר יבקש ממך לראות אישור תנועה, כמו שיבקש לראות תעודת רופא/ אחות ממי שצריך להגיע לבית חולים למשמרת, וישחרר אותך לדרכך. תדאג שהתעודה תהיה צמודה אליך.
 6. שלום, לקורולה 2012-13 הגיר הוא אוטומטי פלנטרי 4 הילוכים ולא רובוטי ( שהיה רק ב 2008 עד מחצית 2009 ). זהו אחד הרכבים האמינים שיצרו. מנוע 124 כ"ס אמין ומספיק חזק. מספר ההילוכים משפיע על צריכת דלק. אבל בקורולה הזאת היא לא רעה. יונדאי I25 רכב ברמה יותר נמוכה והוא לא מקביל לקורולה. מה שמקביל לקורולה זה I35. דווקא לפורטה הגיר הוא אוטומטי 6 הילוכים. היתרון של פורטה על קורולה מבחינתך זה שנתון יותר מתקדם. אבל שמירת ערך פחות טובה. אני הייתי מחפש קורולה במצב שמור, רצוי רמת אבזור GLI.
 7. ב 100 אלף₪ אתה קונה טויוטה פריוס פלוס היברידית שעונה לצרכים שלך ומקבל צריכת דלק הרבה יותר טובה מאשר כל האופציות שעלו כאן ( כולל סוזוקי שלך ). לגבי פתחי אוויר מאחורה - תלוי ברכב. אני מחזיק טויוטה ורסו ( גם יכולה להתאים, אבל פחות חסכונית מאשר פריוס פלוס ), שאין לה פתחי אוויר מאחורה, אבל גם אין בהם צורך - המזגן מקפיא תוך דקות ספורות את כל הרכב.
 8. המחיר לא מוזל, לכן אני לא רואה העדפה לצמיגים האלה. למרות ששנה באחסון הנכון לא משפיעה על צמיגים ( בכל זאת לא מדובר בקוטג' ). בכלל, אני ממליץ להוסיף עוד קצת ולקנות Michelin primacy 4, שהם יותר נוחים ויותר שקטים. https://tires4u.co.il/tire-service?tire=4851&cs=1&diameter=5&aspectRatio=15&width=16
 9. ברור שיכולים. אבל בכל מקרה הרבה פחות הסתובבו בחוץ והרבה פחות יצאו מבני ברק. מאות אלפי רכבים יש בעיר הזאת. הרוב לא יצאו ולא התקרבו למחסומים בלילות. וגם הרוב מאלה שיצאו לא שיקרו בבידוק.
 10. לא היה סגר מלא על בני ברק אלא "סגר נושם". שום כניסה לבני ברק לא נסגרה, הבידוק היה רק ביציאה. ומותר היה לצאת החוצה לכל מי שלא תושב בני ברק. ולתושבי בני ברק היה מותר לצאת החוצה למטרות מוגדרות ( מזון/ תרופות/ הפגנות/ טיפול רפואי וכדומה ).
 11. אבל הרכב הזה יקר מאוד בתור חדש. ויש לו ירידת ערך ב 3 השנים הראשונות, ועוד איך . ורק אחרי 5-6 שנים בקושי יש ירידת ערך . גם כל השיפורים והתוספות משפיעים על המחיר. חוץ מזה, מה הקשר בין לנד קרוזר ונוחות בכביש?
 12. אין גם בעיה להוסיף בן/ בת זוג רשומים לבעלות הרכב - זה ללא עלות ולא מוסיף יד.
 13. כמו בפסח, גם עכשיו מפחדים מהתקהלויות בחגיגות משפחתיות גדולות ותפילות המוניות. ואחוז החיוביים כן עלה ( היום קרוב ל 10% מכלל הבדיקות ). המחלה מפוזרת מאוד ולא בריכוזים " אדומים" בלבד.
 14. אתה לא יכול להצמיד שוטר לכל אזרח שיילך כמו שנדרש עם המסיכה, לא יכול להצמיד פקח לכל מסעדה או חנות שיספור כל הזמן את מספר הנוכחים. אבל כן, היו יכולים לאכוף יותר, הרבה יותר. וקנסות צריכים להיות הרבה יותר גבוהים. אבל קודם כל אין משמעת עצמית, אין הבנה, אחריות אישית ואין התחשבות. המחלה הזאת ( וכל מגיפה ) מאוד לא טובה לעם שלנו, למנטליות שלנו, למנהגים מקומיים, למרווח תרבותי בין האנשים. בגדול, כולם יישבו שוב בסגר בגלל כמות גדולה מאוד של אנשים לא אחראיים.
×
×
 • Create New...