Jump to content

123Davidf

 • פרסום הודעות

  13
 • כאן מאז:

מוניטין

1 נייטרלי

אודות 123Davidf

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. היי חברים, לאחר הרבה לבטים אני מתכוונן לרנו קפצ'ור החדשה אבל אני חייב להודות שמתסכלת אותי הקשיחות בתנאים של נציגי המכירות שלהם וחוסר הנכונות להענקת הנחות/הטבות (אם כי אציין שאני עושה טרייד אין) - האם למישהו יש ניסיון איתם בו הם ירדו במחיר ו/או נתנו שדרוגים בחינם או בהנחה (כגון הרחבת ביטוח בחינם וכד')? תודה, דודי
 2. היי חברים, אשמח לעצתכם ביחס לבחירה בין קיה סלטוס לעומת הפג'ו 2008. אנחנו משפחה של 2+2, נסיעות בעיקר עירוניות, קילומטרג' נמוך (כ-6000 בשנה בסה"כ כך שצריכת דלק היא פחות עקרונית). הנקודות החשובות מבחינתנו הן רכב שיישב גבוה על הכביש, עם רמת בטיחות ואבזור גבוהות. אציין שנסעתי היום על הסלטוס והיא הרגישה מאוד נוחה, אם כי הפריע לי היעדר החיווי לשטח מת (במראות). אשמח לשמוע דעות. תודה רבה!
 3. תודה לכולם על התגובות! מודה שפחות התחברתי למראה של הקרוסלנד (אם כי אולי צריך להתרגל)... היאריס קרוס נשמעת כמו אופציה מעניינת - ידוע מתי היא אמורה להגיע? גם ה-2008 נראית טוב. כמובן שלא, רק ייתרון. משמש בעיקר כרכב שני. ותודה רבה לכולם - אבדוק את האופציות.
 4. היום אני פורד פיאסטה ובהחלט מסכים... תודה. היסטורית לטווח ארוך (כיום אני עם פיאסטה 2014...). בעתיד אני מניח שאחליף בתדירות מעט יותר גבוהה (נניח כ-3-4 שנים) בכדי לשמר יותר ערך.
 5. שלום לכולם, אני מעוניין לרכוש רכב חדש במהלך השנה הקרובה, ככה"נ קרוסאובר, בתקציב של כ-130K (עם גמישות בתקציב, אם נדרש). פחות מהותי: ניצול דלק - הרכב משמש בעיקר נסיעות עירוניות בית-עבודה (פחות מ-7K ק"מ בשנה) כך שיעילות מבחינת ניצול דלק היא פחות קריטית. יותר מהותי: רמת בטיחות גבוהה (ילדים), חדשנות טכנולוגית (הן מבחינה בטיחותית (בקרת סטיה מנתיב וכד') והן מבחינת מראה ואבזור (מסך גדול, חיווי דיגיטאלי וכו')) ואני מעדיף רכב שיישב גבוה על הכביש (מכאן הכיוון של הקרואובר). יתרון: יבואן שמשתתף במבצעי חבר + טרייד אין. אגב, אשתי נוסעת בטויטה CHR (מ-2017) שאני מאוד אוהב אבל
 6. תודה לכולם! אני מעוניין ברכב בגודל ׳משפחתי׳ (לרבות, כמו שציינת, בגאז׳ גדול) ולכן פחות בכיוון של הג׳אז... הק״מ השנתי לא אמור להיות יותר מ-6-7K בממוצע לכל היותר (מאוד נמוך, אני יודע), אם כי עדיין הייתי מעוניין במנוע חזק באופן יחסי (לא משהו שיקרטע אם אחליט לעלות לירושלים...). אני אבדוק בהקשר הזה גם את היונדאי ההיברידית שהצעתם - תודה! בנוגע לטרייד אין, בדקתי את הנושא היום ואכן לא רלוונטי (ולכן גם העדיפות שהייתה לי במקור לפורד ירדה לחלוטין מהשולחן ואני פתוח כעת לגמרי). האם יש הצעות לרכבים מומלצים נוספים (כאמור, משפחתי עם בגאז׳ גדול, בסדר גודל של 100-130 אש״ח)?
 7. אהלן, אשמח להמלצתכם ביחס לרכישת רכב חדש משפחתי למשפחה צעירה (3 נפשות בקרוב...), בתקציב של 100-130 אש"ח. רכב בטיחותי ואמין (אין צורך ברכב גדול יתר על המידה). השימוש העיקרי (והכמעט מוחלט) יהיה בנסיעות עירוניות ("לעבודה וחזרה" שכזה). אגב, אני יודע שבימים אלו מתקיים מבצע של חבר עם פורד ומאזדה - ככל שישנה המלצה רלוונטית בהקשר זה אשמח לשמוע גם כן. ובאותה הזדמנות, בבעלותי כיום פורד פיאסטה - האם ידוע לכם האם דלק מוטורס עורכת טרייד אין במחיר מחירון בקשר עם רכישת רכב חדש ממנה? תודה מראש לכולם!
 8. תודה על התגובות. אני מחפש מכונית אוטו'; וכנראה שאתם צודקים בעניין הגדרת הסופר-מיני. האם יש המלצות נוספות/הערות/הבהרות (ביחס לדגמים שהזכרתי או אחרים)?
 9. אהלן חברים, אני מעוניין לרכוש מכונית מיני (רצוי חדשה אולם אפשרי גם יד שניה ממודל עדכני) אשר תשמש בעיקר לנסיעות עירוניות קצרות, אולם לעיתים גם לנסיעות מחוץ לעיר. התקציב הרצוי הוא של כ-80K, אולם הוא גמיש במקרה הצורך. אני מחפש רכב שיהיה נוח לנהיגה ולשימוש ושיוכל לסחוב גם בנסיעות חוץ-עירוניות (כלומר, 1.4, אני מניח?). קיבלתי המלצות על הדגמים הבאים: פורד פיאסטה (המלצות חמות), יונדאי i20, מזדה 2 וטויוטה יאריס. אשמח לכל חוו"ד (על הדגמים האלו או על כל המלצה אחרת). בתודה מראש, דודי עריכה: אגב, ראיתי שלארגון 'חבר' יש מבצע עם יונדאי בימים אלו, כך שאשמח גם להמלצות בכיוון
 10. מאחר ומרבית הנסיעות יהיו נסיעות קצרות, החסכוניות אמנם חשובה, אבל על הבדל של 2 ק"מ לליטר לא יקום וייפול העניין. אני מחפש רכב שיהיה נוח לנהיגה, "יסחוב" כמו שצריך גם כשמגיעים לעליות (ולא ישתנק בכניסה לירושלים, למשל, אם וכאשר אגיע לשם) ובגדול שיהיה נוח לנסיעה (אין צורך במרחב גדול מידי בבגאז' וכד'). וכאמור, מאחר ואני גר בת"א, את ההספק יש לאזן עם גודל הרכב, עד כמה שהדבר אפשרי.
 11. תודה רבה על התגובה המהירה. האם יש המלצות נוספות? מה עם ה-I20, למשל (או כל המלצה אחרת, אני עדיין בשלבים מאוד ראשוניים)?
 12. אהלן חברים, אני מעוניין לרכוש רכב אוטומטי חדש (או יד שניה ממודל חדש), חסכוני בדלק, בתקציב של עד לכ-80,000 ₪. עיקר השימוש ברכב הוא עירוני, נסיעות קצרות (קילומטרז' שנתי נמוך), אם כי מידי פעם יהיו גם נסיעות בין-עירוניות/צפון/דרום, כל שאני מעוניין בנפח מנוע סביר (כגון 1.4 לפחות). הרכב יחנה בת"א, כך שקטן הוא עדיף בהקשר זה... האם נדרשים פרטים נוספים? אשמח להמלצות/הכוונות וכיוצ"ב. בתודה מראש, דודי
×
×
 • תוכן חדש...