Jump to content

שי

 • פרסום הודעות

  1,840
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

86 נייטרלי

אודות שי

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. כיבואן צמיגים עם רשת פנצ'ריות אני מניח שתוכלו בקלות להרים את הכפפה לגבי מבחן השוואתי לצמיגים סיניים למול תוצרת איכותית ומוכרת. למשל מבחן בלימה ביבש ורטוב, כאשר הצמיגים מורכבים על אותו רכב. מנסיוני, צמיגים סיניים, גם המוכרים יותר מביניהם, הם בגדר סכנה בטיחותית. העובדה שטווח הבלימה שלהם ארוך, ולא באופן זניח, מצמיגים מוכרים גורם לכך שצריך לבחון את החסכון בעלות למול גובה ההשתתפות העצמית בפוליסת הביטוח.
 2. פרסמתי למעלה בשרשור קישור לתביעה. מניח שיש במסמך את הטלפון של משרד עורכי הדין. מקסימום אפשר למצוא לפי גיגול שמו
 3. הייתה לנו במשפחה 2011 עם שליטה מההגה. היא הוחלפה ב- 2013 שהגיעה עם מולטימדיה גרועה בהתקנה מקומית וללא שליטה מההגה (וגם ללא מחשב דרך). כשרכשנו את החדשה יותר נאמר לנו שהשליטה מההגה ירדה מהמפרט במהלך 2013 והוצע לרכוש רכב במפרט הישן שעמד מספר רב של חודשים בנמל.
 4. תתחדש ואשמח לעדכון לאחר שתשתמש בו ברכב. גם שואבים חזקים מתקשים לא פעם בניקוי הרכב (למשל שאיבת חול או אבק בשטיח הקבוע או בתא המטען) ומעניין איך השארק יתמודד עם המשימה
 5. נסה אולי לתדלק 98, יש סיכוי שזה יכול להפחית את הרעידות, במיוחד בנסיעה. מאחר שעם השנים המנוע לעולם לא יהיה עוד שקט וחלק כפי שהיה כחדש, הדברים הללו רק הולכים ומחמירים. ולכן מי שרגיש לנושא עדיף שירכוש רכב עם ארבעה צילינדרים (ומעלה...)
 6. לפי ה- TSB שפורד בעצמם פרסמו אין שום רלוונטיות לשמן בתקן מסוים או ל- lspi. ישנו פגם סדרתי בבלוק המנוע שדורשים החלפה.
 7. המחירון המלא 76. אם מפחיתים ליסינג לשעבר (שזו ההפחתה שיורידו לך, לא ההפחתה הנמוכה יותר שלוי יצחק מאפשר לחברות הליסינג למכור לפיה) המחירון שתקלל ל- 60. לאור פגיעת השלדה לא הייתי משלם מעל 50 וגם זה רק בשים לב שאתה מתכנן להחזיק ברכב לטווח ארוך.
 8. אם ההערה הופיעה בבדיקה של חברת הליסינג סביר להניח שתופיע שוב כשאתה תרצה למכור את הרכב. הערה כזו תבריח שיעור לא מבוטל מהקונים וגם אלו שישארו, ירצו לקבל הנחה משמעותית. לכן ככל ואתה לא מקבל הנחה כזו היום, עדיף להימנע.
 9. הבדיקה דווקא נראתה סבירה לגמרי עד שהגעתי לסעיף השלדה 😃 לברוח בלי להסתכל לאחור, מקווה בשבילך שהחתמת את המוכר כי ישיב לך את עלות הבדיקה במקרה בו מתגלה פגיעת שלדה.
 10. המוטול סינטטי מלא, להבדיל מהקסטרול שבאתר של אבי. ספק אם שווה להוסיף כסף לשמנים היקרים יותר. @trademark- התקן הנ"ל רלוונטי לרכבי GM ואופל
 11. בדקת אצל ג'אן? הם מייבאים עצמאית ויתכן שלהם יש את הנוזל המקורי. לדעתי BX משתמשת ב- LHM כנוזל בלמים כך שהדוגמא לא מוצלחת (או שבקטלוג של PSA יש טעות קשה)...
 12. איזו משאבה הלכה, זו במיכל או משאבת לחץ גבוה?
 13. אני לא בטוח שזה מחודד במאמר עד הסוף- האם יש בעיה בתכנון המנוע בגללה יש דילול שמן רב מהנדרש? ואז כל מה שנעשה הוא בעצם פלסטר על פלסטר אבל קיימת בעיה יסודית במנוע הזה. או לחלופין- יש דילול שמן נורמאלי כמו בכל מנוע, רק שבפיורטק גילו שהדלק מפרק לאורך זמן את הרצועה. שזו גם בעיה תכנונית לכשעצמה, כי מעט טפשי לטבול רצועה בשמן שידוע שלאורך זמן גם מכיל מעט דלק ולקוות שלא יקרה כלום... יתכן שיש גם שילוב בין השניים...
×
×
 • תוכן חדש...