Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב סטיישן בתקציב של 35 אלף

emesacco

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, emesacco כתב:

אבל סטיישן זה בדרך כלל רכב די נמוך, פשוט ארוך לא?

התכוונתי לגובה של הבגאז' שאם אתה צריך תא מטען גבוה בשביל קרטונים, אופנים, וכדו' שהם גבוהים

או שאתה צריך פשוט תא מטען גדול בשביל עגלה, שקיות ושאר ירקות שלזה הפורטה מתאים כי יש לו תא מטען ענק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, shlomiko כתב:

התכוונתי לגובה של הבגאז' שאם אתה צריך תא מטען גבוה בשביל קרטונים, אופנים, וכדו' שהם גבוהים

או שאתה צריך פשוט תא מטען גדול בשביל עגלה, שקיות ושאר ירקות שלזה הפורטה מתאים כי יש לו תא מטען ענק

הצורך זה רכב עם תא מטען גדול ואופציה לקיפול מושבים כדי לקבל משטח שטוח וגדול בעיקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, emesacco כתב:

האמת שלא יצא לי לבחון אף אחת מהן בעין

לא מנסה להעביר ביקורת, אבל זו הנקודה שהגיע הזמן לשנות: אין תחליף לפשוט ללכת לראות את הרכבים שאתה מתעניין בהם - כך תוכל לדעת באופן אישי מה מתאים לך ומה לא, תוכל לקבל מושג לגבי מרווח פנימי, וגם לראות לאיזה דגם אתה הכי מתחבר.

לתחושתי הקליאו תהיה קטנה מדי בשביל לשים מזרון מאחורה, אבל כיון שגם אני מעולם לא ישבתי בכזו במציאות, אין לי באמת מושג - לך, תראה כמה מכוניות, ואז יהיו לך תובנות, כשקונים רכב יד שניה צריך לכתת רגליים, כך זה עובד.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Fazer כתב:

לא מנסה להעביר ביקורת, אבל זו הנקודה שהגיע הזמן לשנות: אין תחליף לפשוט ללכת לראות את הרכבים שאתה מתעניין בהם - כך תוכל לדעת באופן אישי מה מתאים לך ומה לא, תוכל לקבל מושג לגבי מרווח פנימי, וגם לראות לאיזה דגם אתה הכי מתחבר.

לתחושתי הקליאו תהיה קטנה מדי בשביל לשים מזרון מאחורה, אבל כיון שגם אני מעולם לא ישבתי בכזו במציאות, אין לי באמת מושג - לך, תראה כמה מכוניות, ואז יהיו לך תובנות, כשקונים רכב יד שניה צריך לכתת רגליים, כך זה עובד.

כרגע אני עוד לא בטוח בדיוק במה אני מתעניין כי שוב עיקר הביקורות שאני שומע זה 'רק לא צרפתי', אבל ממה שיצא לי לראות התא מטען נראה לי מספיק גדול להכניס מזרון.
image.thumb.png.b98ebdbc17fce02b83c1acc3abd73c2c.png

כמובן שאלך לראות את הרכב במידה וזאת תהיה אופציה שאשקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, emesacco כתב:

האמת שלא יצא לי לבחון אף אחת מהן בעין, בסופו של דבר אני מאמין שהקליאו סטיישן עדין תהיה מספיק גדולה בשבילי, אני צריך בעיקר תא מטען גדול עם אופציה להוריד את המושבים בשביל לשים מזרון. המגאן פשוט יותר ארוכה? יותר רחבה? או שפשוט בנויה בצורה קצת שונה ויותר מרווחת?

בתור השוואה בהנחה ש2 הרכבים תקינים, האם נגיד כדאי ללכת על משהו כזה:
https://www.yad2.co.il/vehicles/item/5wzc6wfm או פשוט לחכות לדיל טוב על הונדה סיוויק וזהו?
ואם רנו, רק דיזל? 

דבר ראשון אם קליאו סטיישן מספיק גדולה בשבילך זו אופציה נהדרת. מגאן באמת יותר מרווח בכל המובנים. 

מבחינת מנועים הדיזלים הם הכי עמידים. 

בבנזין יש את מנוע 0.9 שהוא אחד ממנועי הטורבו האמינים בשוק, אבל היא מגיע משודך לתיבה ידנית, תראה אם זה מתאים לך. בתיבת ההילוכים האוטומטית יש את מנוע 1.2 שזו גרסה לא מאוד אמינה עד לשנת 2017. אז תיקנו את כל הפגמים של הדגם וזה באמת רכב מצויין. חפש קליאו עם 118כס ולא 120.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Nomtal כתב:

דבר ראשון אם קליאו סטיישן מספיק גדולה בשבילך זו אופציה נהדרת. מגאן באמת יותר מרווח בכל המובנים. 

מבחינת מנועים הדיזלים הם הכי עמידים. 

בבנזין יש את מנוע 0.9 שהוא אחד ממנועי הטורבו האמינים בשוק, אבל היא מגיע משודך לתיבה ידנית, תראה אם זה מתאים לך. בתיבת ההילוכים האוטומטית יש את מנוע 1.2 שזו גרסה לא מאוד אמינה עד לשנת 2017. אז תיקנו את כל הפגמים של הדגם וזה באמת רכב מצויין. חפש קליאו עם 118כס ולא 120.

תודה על התגובה, אני ואישתי לא גבוהים בלשון המעטה, בגלל זה אני מאמין שזה יהיה לנו מספיק גדול, אבל כמובן צריך לראות בעין במידה ויהיה משהו מעניין.

רק כדי לסכם מבחינת דגמים ספציפיים כי זה באמת הדבר שהכי מסובך לי, יש לכל רכב מליון דגמים, חלקם יותר מוצלחים וחלקם פחות וזה מקשה לי קצת על החיפוש. אני חושב שברגע שאוכל להיות יותר ספציפי בחיפוש שלי יהיה לי הרבה יותר קל.
למשל 2 האופציות האלו טובות?
https://www.yad2.co.il/vehicles/item/nxha3a6o
https://www.yad2.co.il/vehicles/item/5wzc6wfm
האם יש הבדל פה בשנתונים 2016-2018?

לגבי המגאן, יש פה המון המון דגמים של דיזל(dynamique, expression, life, zen). האם כולם מומלצים? או שגם פה יש כאלו שמומלצים וכאלו שלא מומלצים? ויש גם 3 דגמים שהם לא דיזל, רלוונטי בצורה כלשהי?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, emesacco כתב:

עיקר הביקורות שאני שומע זה 'רק לא צרפתי'

ב 2004 רציתי לקנות רכב כי לא יכולתי להסתדר רק עם אופנוע וכולם אמרו לי "רק לא צרפתי", אז הקשבתי להם וקניתי פז'ו 106, ואז ב 2013 נמאס לי מחוסר האמינות של הצרפתיה הזו אז מכרתי אותה וחיפשתי רכב חדש, וכולם אמרו לי "רק לא צרפתי", אז קניתי רנו סניק, ואז ב 2016 נמאס לי מחוסר האמינות שלה, אז מכרתי אותה וחיפשתי רכב חדש - וכולם אמרו לי "רק אל תקנה צרפתי", אז קניתי עוד רנו סניק... 7.5 שנים אחרי ועדיין לא נמאס לי מחוסר האמינות שלה.

🤪

לפני 20 דקות, emesacco כתב:

לגבי המגאן, יש פה המון המון דגמים של דיזל(dynamique, expression, life, zen). האם כולם מומלצים?

אלו סתם רמות גימור, כל אחת והפיצ'רים שלה, הרכב עצמו זהה.

עריכה אחרונה על ידי Fazer
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Fazer כתב:

ב 2004 רציתי לקנות רכב כי לא יכולתי להסתדר רק עם אופנוע וכולם אמרו לי "רק לא צרפתי", אז הקשבתי להם וקניתי פז'ו 106, ואז ב 2013 נמאס לי מחוסר האמינות של הצרפתיה הזו אז מכרתי אותה וחיפשתי רכב חדש, וכולם אמרו לי "רק לא צרפתי", אז קניתי רנו סניק, ואז ב 2016 נמאס לי מחוסר האמינות שלה, אז מכרתי אותה וחיפשתי רכב חדש - וכולם אמרו לי "רק אל תקנה צרפתי", אז קניתי עוד רנו סניק... 7.5 שנים אחרי ועדיין לא נמאס לי מחוסר האמינות שלה.

🤪

אלו סתם רמות גימור, כל אחת והפיצ'רים שלה, הרכב עצמו זהה.

נשמע שהיה לך הרבה נסיון עם קנייה ומכירה, איך הירידת ערך? עם רכב בתקציב שלי אני לא שואף לקבל יותר מדי על ההשקעה, אבל גם תוהה לעצמי קצת אם עדיף משהו ששומר יותר טוב על הערך. מצד שני אני יכול להביא נגיד את הקליאו סטיישן דיזל עם שנתון יותר גבוהה(2017-2019) וקמ יותר נמוך כמו בקישור למעלה במחיר קרוב או הרבה יותר נמוך.

לגבי הדגם רכב, ראיתי נגיד את זה:
 image.png.87864317a41cc22a679e7aafd16aafa5.png

כל אלו זה רק רמות גימור? אין פה הבדלים במנוע או משהו(בדגם דיזל)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע המוצלח הוא בנפח 1.5 דיזל, לא משנה מה רמת האבזור. 

לא מדובר ברכב בן 3, אני חושש שבתקציב שלך אתה נכנס למיטה חולה עם רכבי דיזל של רנו, כי חוץ מהמנוע המוצלח יש את הגיר  הרובוטי הלא כל כך מוצלח, מערכת פליטה יקרה מאוד לתיקון, טורבו יקר מאוד להחלפה ובכלל, אתה עלול ליפול על רכב שטחנו לו את הצורה. ורנו , אין מה לעשות, לא מזדקנת כמו רכב יפני. 

ברכב ישן הכלל הוא: כמה שיותר פשוט - ככה אמין.

מנוע אטמוספרי וגיר אוטומטי פלנטרי שורדים טוב יותר את הזמן. גם לא ברכב צרפתי.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, vladclar כתב:

המנוע המוצלח הוא בנפח 1.5 דיזל, לא משנה מה רמת האבזור. 

לא מדובר ברכב בן 3, אני חושש שבתקציב שלך אתה נכנס למיטה חולה עם רכבי דיזל של רנו, כי חוץ מהמנוע המוצלח יש את הגיר  הרובוטי הלא כל כך מוצלח, מערכת פליטה יקרה מאוד לתיקון, טורבו יקר מאוד להחלפה ובכלל, אתה עלול ליפול על רכב שטחנו לו את הצורה. ורנו , אין מה לעשות, לא מזדקנת כמו רכב יפני. 

ברכב ישן הכלל הוא: כמה שיותר פשוט - ככה אמין.

מנוע אטמוספרי וגיר אוטומטי פלנטרי שורדים טוב יותר את הזמן. גם לא ברכב צרפתי.

אז בשורה התחתונה, עדיף לי לנסות להישאר עם ההונדה סיוויק ולהתמקד רק בזה עד שאמצא משהו מתאים שנכנס בתקציב?

לפני 5 דקות, Fazer כתב:

3 רכבים ב 20 שנה זה הרבה ניסיון? יש כאן כאלו שעושים את זה בשנה אחת 🤣

טוב נו, אז אולי לא הרבה...אבל לפחות נסיון כלשהו עם החלפה של רכבי רנו 😅

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן דעות שונות.

לדעתי - אם מחפשים רכב לטווח ארוך, אז סיוויק. ואולי טיפה לעלות את התקציב בשביל אחת פרטית ושמורה היטב.

למגאן דיזל יתרונות שאין להתעלם מהם - היא נוחה יותר, חזקה יותר וחסכונית, ביטוחים לא יקרים.

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז היום הלכתי לראות 2 רכבים, הונדה סיוויק סטיישן 2016, 130 אלף קמ, יד ראשונה ליסינג, יש שניה פרטי.

המוכר רצה 45 אלף, מחיר מחירון לפי לוי יצחק משוקלל 34,800. הראתי לו את המחיר מחירון, טען שהוא גם קנה את הרכב ביותר ממחיר מחירון, שילם 12% יותר ממחירון בעצם(כלומר מחיר רגיל בלי להחשיב את הליסינג), הצעתי לו הצעה יחסית דומה מעל המחירון, 38 אלף, אבל הוא לא הסכים. אולי היה מסכים ב40 אבל לא מרגיש לי שזאת כזאת מציאה מטורפת. אשמח לקבל חוות דעת על השוק, האם הרכב לרוב נמכר מעל המחירון? לאיזה כיוון כדאי לי לכוון?

הרכב השני שראיתי, סקודה אוקטביה סטיישן 2015, גם עם 130 אלף קמ. הוחלף מנוע עקב פגיעה פיזית כשעלה על משהו תוך כדי נהיגה למנוע עם 50 אלף קמ. רכב בבעלות קודמת ליסינג, בעלות נוכחית בבעלות חברה. מחירון אם אני זוכר נכון בערך 41-43, בסוף אמר שמוכן למכור ב35, באופן אישי קצת פחות הרגשתי בנוח עם הרכב. סך הכל נראה שמטופל טוב אבל הרכב עצמו הרגיש לא כל כך נוח לעומת הסיוויק, למרות שהביצועי נהיגה אמורים להיות טובים יותר ממה שאני מבין וסך הכל 35 אמור להיות הצעה סבירה לרכב הזה.

כרגע אני חושב שאשאר עם הכיוון בעיקר להונדה סיוויק ואולי סיאט לאון, מעבר לזה לא כל כך לחוץ בזמן אז פשוט אחכה עד שאצליח למצוא משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Fazer כתב:

זו הדרך הכי טובה לקנות רכב - לא להיות לחוצים בזמן ולחכות למשהו טוב.

אני רק תוהה לעצמי אם מה שאני מחפש ריאלי, או שאני הוזה במחיר, כי אם רכב במחירון של 35 לא נמכר במעל המחירון כשהצעתי לקחת את זה במקום, אולי לא אצליח ב35-40 למצוא משהו סביר.
לא יודע אם יש לזה תשובה, זמן יגיד :)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...