Jump to content

yash

 • הודעות

  184
 • כאן מאז:

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  מרצדס ויטו

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של yash

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

17

מוניטין

 1. עדכון... אלי עמרן נתן דו''ח שמאי מפורט. כולל הירידת ערך. שלחתי את הדו''ח לאגד והם בלי למצמץ קיבלו את הדו''ח וישלמו 70% מהסך הכללי. אני מאמין שזה יכסה לי את הנזק בסופו של דבר. תודה לכולם על העזרה.
 2. ערב, טוב! תודה לכל העונים. אני משתדל להתנהג ביושר כלפי כל אדם לא שווה לשקר או לעשות קומבינה בשביל כמה שקלים לפה או לשם. לגופו של עניין אני משתדל לטפל באוטו בחומרים הכי טובים ובמוסכים ברמה גבוהה ולכן אני מעוניין שהתיקון של האוטו יעשה על ידי ולא על ידי חברה אחרת שמעוניינת כמובן למזער נזקים ולצמצם לעצמה עלויות כמה שהיא יכולה. זה האינטרס הברור של חברה וכל אדם שצריך להוציא כסף מכיסו. לי יש אינטרס לקבל את מה שמגיע לי לפי החוק ולפי היושר ולא בקומבינה. אני מקווה שאגד לא יריבו איתי על הדו"ח שמאי. נמשיך לעדכן.
 3. תודה לכל המגיבים! בעצתכם הלכתי על בטוח, על ה70% שהם מוכנים לתת. דיברתי עם אלי עמרן [שמאי הבית😉] הוא ייתן לי הערכת נזק אני אבקש דו"ח גלובלי ואתקן במוסך שלי. אגד כמובן הציעו לי את השמאי שלהם [ציטוט: 'השמאי שלנו נורא נחמד כדאי לך לקחת אותו'...] אמרתי להם בנימוס שאני לא מעוניין.. אני מאוד מקווה שהם לא יריבו איתי על הדו"ח שמאי שלי, במידה וכן.. אני אתבע אותם על 100% מהנזק כי אני בבית משפט בכל אופן מה יש לי כבר להפסיד?
 4. שבוע שעבר חניתי מעט לפני תחנת אוטובוס, [אדום לבן] הרכב הוא רכב נכה. נכנס אוטובוס אגד לתחנה, העלה נוסעים ביציאה מהתחנה הוא שבר שמאלה בחדות כך שהחלק האחורי שלו פגע בחלק השמאלי הקדמי שלי, הנזק מראה שבורה, כנף מעוכה שריטה עמוקה בדלת, וחור בפגוש קדמי. האוטובוס ברח לאחר 2 תחנות תפסתי אותו והביא לי פרטים. הנציג של הביטוח של אגד צפה בסרטון ואמר לי שהם מוכנים לקחת על עצמם 70% אחריות על הנזק. ואם לא מתאים לי ניפגש בבית משפט. השאלה למומחי ומשפטני הפורום הנכבדים האם ללכת איתם עד הסוף, או שבבית משפט ילכו איתם משום שחניתי קרוב לתחנת האוטובוס. תאונה.mp4
 5. yash

  צמיג נקרע.

  כן מעלון אחורי.
 6. yash

  צמיג נקרע.

  הרכב הוא מרצדס ויטו. אמנם מסחרי אבל משמש אך ורק להסעת נכה כך שלא היה עומס יתר על הרכב. הצמיג נקנה לפני כשנתיים. הרכב לא נסע עם חוסר אוויר רציני ירד מ3.1 באר. ל2.5. הזמנתי 2 צמיגים. השאלה אם יהיה אפשר לקבל פיצוי כלשהו.
 7. ערב טוב. יום שישי נדלקת נורה שחסר אוויר בגלגל אחורי שמאלי. הלחץ יורד במהירות שלא מותירה ספק יש פה פנצ'ר. לאחר החלפת הצמיג. הצמיג המרוקן כולו מלא קרעים לכל קוטרו מצורף תמונה. הצמיג עבר בערך 40 א' ק"מ. השאלה אם יש אחריות על כזה קרע. ובכלל איך קורה דבר כזה. נס שלא נקרע המציג באמצע הנסיעה. תודה רבה!
 8. עקרונית כשביטוח לאומי מאשר רכב ואתה רוצה לקנות / לשדרג רכב אחר. צריך אישור של החברה המאבזרת שיש ביכולתה לספק את המפרט שביטוח לאומי אישר ברכב השני. אצלי זה היה יחסית פשוט. שידרוג מטרנספורטר לויטו. המפרט נשאר אותו דבר. אצלך זה להחליף מפרט אבל חברות האבזור ישמחו לשתף איתך פעולה בשביל שתעשה אצלם והם יכתבו לביטוח לאומי מכתב שמתאים לך \ להם..
 9. תודה לכולם. החיוב הוא לא בהוראת קבע חודשית אלא בתחילת התקופה חיוב שמחולק ל36 תשלומים/ חודשים. אנסה לשלוח מכתב דרישה. ואמשיך לעדכן.
 10. בוקר טוב. ברשותי בר מים של חברת אלקטרה. לפני כמה שנים חברת אלקטרה מכרה את הפעילות בברי המים לחברה בשם eבר. אני משלם להם 49 שקלים בחודש. וזה כולל סננים. נורה. ושירות. עד עכשיו הכל היה סביר אם הייתה תקלה. התקשרתי שלחו טכנאי ותיקנו ללא בעיות. לפני מספר ימים המסך מגע נתקע לסירוגין. בשיחה עם נציגת שירות היא אומרת לי שהחברה שינתה את תנאי השירות ואם אני רוצה טכנאי אני צריך לשלם 200 שקלים על ביקור. מיוצר לציין שאף אחד מהחברה לא יצר איתי קשר לגבי שינוי התנאים והאם אני מעוניין להמשיך בכאלו תנאים לא משתלמים בעליל. והכסף יורד מהאשראי כל חודש בלי להתבלבל. לצאת מידית מההסכם היא אומרת לי שאני לא יכול עד פברואר 2021. ניסיתי קצת להרים את הקול שהסכם ששונה צריך לפחות לבדוק עם הלקוח האם הוא מעוניין בשינוי ובמידה שלא להחזיר את הכסף או לפחות להפסיק לגבות. היא אמרה שאין לה מה לעשות היא רק תפנה את זה למנהל שייצור איתי קשר. השאלה למומחי הפורום האם הם יכולים מבחינה חוקית לעשות כזה דבר? ומה אני יכול לעשות כרגע מבחינה משפטית? תודה רבה!
 11. yash

  מאמר: אוהבים לחלץ אחרים?

  אפרופו חילוץ.. חילוץ של ארגון ידידים מהשבוע האחרון. עם הרבה פוטנציאל לנזק. אני מביא ציטוט של הדוברות: 'כזה עמוד עוד לא היה לנו! אנחנו מדברים על עמוד פשוט ומקובע, כזה שמעביר את ימיו בניסיון למנוע מרכבים לעלות על המדרכה. האם הוא עמד במשימתו בכבוד? אתם תחליטו. * * * * * * * אנשי מוקד ידידים התלבטו במשך דקות ארוכות כיצד לטפל בקריאה המורכבת, שהתקבלה הישר מאילת הדרומית. הבקשה תיארה ג'יפ כבד שתכנן לתת גז קדימה - אך בטעות נסע לאחור, עלה על המדרכה ונתקע על העמוד החביב שהכרנו לכם קודם. העמוד נתקע במיקום אסטרטגי, שלא איפשר לרכב לנוע קדימה או אחורה - משום שכל תנועה היתה פוגעת קשות בשלדה או בפגוש האחורי. המוקדנים הכריעו לבסוף כי הקריאה דורשת לפחות שני מתנדבים מקצועיים בשטח, ופירטו אודות הציוד הדרוש. ארז אולקולמבה, אכן מתנדב מקצועי החליט שהסיפור הזה קטן עליו, והגיע למקום עם דן שרון, מנהל סניף אילת. ביחד, הם הגביהו באמצעות היי-ליפט בזהירות את הרכב, הניחו צמיגים תחת הגלגלים וכך יצרו כעין מדרגה עליה התקדם הרכב ללא פגע. הם חזרו על הפעולה מספר פעמים, מדרגה אחר מדרגה, וכך, עקב בצד אגודל הם חילצו את הרכב בשלום, ללא נזקים. את פעולת החילוץ המורכבת על ידי דירוג והורדת הרכב, תוכלו לראות בסרטון שלפניכם. איך אתם הייתם מדרגים את החילוץ?' VID-20201123-WA0128.mp4
 12. היום בתחנת דלק ראיתי מונית קופרה.. הייתי חייב לצלם ולהעלות. השאלה מה האינטרס של בעל המונית לקנות כזה רכב? (במידה וזה קופרה אמיתית..)
 13. לפני שנה קניתי מייבש של indesit ב920 שח. היתרון מבחינתי שהוא בלי פיצרים שמייקרים גם את הקניה וגם במקרה של תקלה. עובד על בסיס יומיומי. ואני מאוד מרוצה ממנו בנתיים. לא יודע מה יהיה בהמשך. אבל לא נראה לי ששוה להשקיע יותר מידי.
 14. תבדוק אם אין לך בביטוח שמשות גם זכוכית מראה. ואז אתה מקבל את זה חינם. בלי השתתפות עצמית ובלי עליה של הפרמיה.
 15. מרצדס ויטו 2016. הרכב כבר לא באחריות. אני מצרף את הסעיף בפוליסה. עקרונית אין לי השתתפות עצמית בנזק של מראות שמשות ופנסים. השאלה אם רטיבות נכללת בכיסוי.
×
×
 • תוכן חדש...