Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

אני לא בקיא בענייני פוליטיקה אבל נראה שטראמפ יהיה טוב יותר ליהודים. מה שכן, ההתנהלות שלו היא כמו של בריון שכונתי ופחות כמו של מי שמתעתד להיות נשיא של מעצמה. הגסות שלו פחות מפריעה כי גם אחרים היו ככה אבל לא החצינו את זה. ופה הבעיה שלו, הוא לא שקול, לא פוליטקאי במובן הנכון של המילה.

אבל מי יודע, יהיה מעניין לראות את ההתנהלות שלו במידה ויבחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תוהה איפה אפילו להתחיל עם כמה שההצהרה הזו לא נכונה.

מה בטח, הוא אוהב ישראל ידוע, חחחח :

[h=1]ביל קלינטון: "חמאס חכמים, כשהם יורים על ישראל הם עושים את זה מתוך בתים ובתי חולים" - צפו בקטע[/h]אני אצטט את התגובה שאני מסכים איתה לגמרי :

"אסור שהילרי קלינטון תיבחר לנשיאות ארה"ב אסור שהילרי קלינטון תיבחר לנשיאות כי אז נקבל שני קלינטונים שונאי ישראל. המצב הבטחוני כיום הינה תוצאה של מה שביל קלינטון חייב את ישראל לחתום על הסכמי אוסולו והסכמים אחרים עם הפלסטינים וממשיך כאן בכתבת הטלוויזיה להצהיר בגלוי על "להכריח את ישראל להחזיר את כל שטחי עזה והגדה המערבית ועוד שטחים של ישראל" כנראה מתכוון לחזיר אותנו לגבולות 67 או גרוע יותר בשבלינו כמדינה יהודית להחזיר אותנו לגבולות 48. הכלב הזה שונא ישראל מנסה במס שפתיים וגם מצליח להראות שהוא בעד ישראל. אבל כל זה הינו מס שפתיים. מהלך של הקלינטונים יביא להחלשת ישראל........ העולם הוכיח כבר הרבה מאד פעמים בכלל וכלפי היהודים בפרט שכאשר צריך אותם הם לא נמצאים שם. כל נשיאי ארה"ב תמיד הוכיחו שהאינטרס האמרקאי קודם לכולם וקודם ליהודים בפרט ....אחרת אני לא מבינה את העמדה שליהם כלפי מדינת ישראל. אי אפשר להאמין לנואף הזה ולאישתו שונאת ישראל. כל המילים בעד ישראל הם עבור גיוס תמיכה בהם. הם שקרנים רמאים וגנבים עם כל המשתמע מכך...אסור לנו ללכת אחרי הבטחותיהם... "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נאמר שאם הייתי אמריקאי הייתי מיתבייש שאדם כזה הציג את מועמדותו לנשיאות ארה"ב.

כל האג'נדה שלו מתבססת על גזענות מגעילה ודוחה, שנאת האחר, וכן, זה כולל גם יהודים.

מי ששונא שחורים והיספנים, ישנא בסוף את כל מי שהוא לא בדיוק כמוהו - לבן, פרוטסטנטי ובן מעמד הביניים, לרוב גברים לא משכילים.

מה שעצוב כאן, שהמיקי מאוס הזה היה מנצח כל מועמד שהיה מתמודד מולו, רציני וטוב ככלל שיהיה.

האידיוט הזה גם לא מבין כלום ביחסי חוץ, ומוכן לסייע לרוצח ההמונים בשאר אסד (!) שמתחזק את החיזבאאלה, הגדולים שבאוהבי ישראל.

בשם הפופוליזם הוא מוכן להרים יד על הדמוקרטיה האמריקאית, כי לדידו רק נצחון מוחץ שלו לגיטמי.

לגבי ישראל - לפחות את קלינטון נתניהו מכיר, לטוב ולרע, וזה סה"כ יהיה המשך ממשל אובמה, שגם אחרי 8 שנים הסתדרנו איתו לא רע.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הליצן הזה מנצח היה מנצח כול מועמד שהיה מתמודד מולו כי כולם שם הם בובת על חוטים בידיים של הטייקונים שמשמנים אותם בכסף, אחרי הבחירות הם יהיו חייבים להחזיר טובות לאותם טייקונים, והמצביעים כנראה למדו שלא משנה במי הם יבחרו, מי שינהל את המדינה אלו הטייקונים שתמכו במועמד זה או אחר. והליצן הזה - טראמפ שבר את ההתנהלות הזו, הוא לא חייב כלום לאף אחד, זה אחד הקלפים החזקים שלו.

והקשר של כל זה לגבי מדינת ישראל :

"כל מי שמדינת ישראל חשובה לו, מוכרח לצפות בזה! התקשורת לא תאמר לכם שג'ורג' סורוס משקיע מיליונים נגד מדינת ישראל וחייליה. היא גם לא תאמר לכם שהוא אחד התורמים הכבדים ביותר של הילארי קלינטון והמפלגה הדמוקרטית!"

http://video.genfb.com/511919705675693

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבינו, אין אהבות בוושינגטון, הכל מבוסס על אינטרסים נטו.

אף ממשל אמריקאי לא יכיר בירושלים כבירת ישראל, ובטח לא בשליטת ישראל ביהודה ושומרון.

ממישלים רפובליקניים ידעו מצויין להיות עויינים לישראל שסירבנו לרקוד לפי החליל שלהם, ע"ע בוש האב.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טראמפ, כי אולי הוא יתעסק בmaking America great again, מה שזה לא יהיה, והם יעזבו את ישראל בשקט

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טראמפ לדעתי יהיה יותר טוב לישראל, קלינטון היה אחד משונאי ישראל הגדולים מבין הנשיאים ואני לא חושב שאשתו טובה יותר.

היסטורית, המפלגה הדמוקרטית בכלל ומשפחת קלינטון בפרט תמיד היו יותר קרובים לישראל בהשוואה לרפובליקנים. הרומן של מדינת ישראל עם המפלגה הרפובליקנית התחיל בגלל נתניהו.

לטראמפ יש המון חסרונות, אבל יש לו יתרון אחד עצום בעיניי - הוא לא חייב דולר לאף אחד. מדובר בבן אדם שיכול לזרוק את כל הלוביסטים לעזאזל ולעשות את השינויים שצריך לעשות.

בכל אופן, קלינטון תנצח בבחירות ב-landslide.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[quote=ChemGuy85;5250994

לטראמפ יש המון חסרונות, אבל יש לו יתרון אחד עצום בעיניי - הוא לא חייב דולר לאף אחד. מדובר בבן אדם שיכול לזרוק את כל הלוביסטים לעזאזל ולעשות את השינויים שצריך לעשות.

-.

התמימות שלך מדהימה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שהנשיא פועל בוואקום

יש שרים בממשלתו יש 100 סנטורים יש 435 חברי בית הנבחרים.

כולם ללא יוצא מהכלל כולל טראמפ חייבים משהו למישהו.

כל פעולת המערכת השלטונית מבוססת על אינטרסים ועל תן וקח.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו חושב שטראמפ מבזבז מכספו האישי לטובת הקמפיין שלו ולכן לא חייב לאף אחד כלום, טועה ובגדול. יש גדולים ממנו שיושבים מאחוריו ושיש להם אינטרסים שהוא יקדם. לטעמי טרמפ יזכה. מי יותר טוב לישראל? לא חושב שזה משנה לישראל מי יזכה, בסופו של דבר האג'נדה נקבעת ע"י האנשים שמאחורי הקלעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...