Jump to content

Smiro

 • פרסום הודעות

  2,844
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

Smiro שיחק אותה בתאריך אוקטובר 9 2020

התכנים של Smiro היו האהובים ביותר!

מוניטין

76 נייטרלי

אודות Smiro

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. בשורה שכתבת ״לא חובב נהיגה״ סיכמת הכול. לא מבין איך אפשר להתנייד בחדר המתנה הנייד הזה.
 2. מה ההיגוי האקטיבי הזה נותן לך עם שלל הגאדג'טים האלה?
 3. למה המספר שלהם רגיל ולא אדום של משטרה?
 4. הפוך. דווקא רכבים מיוחדים ויקרים הכי פחות נגנבים. יש הרבה יותר מה לעשות עם רכב ישן פלוס זה הרבה יותר קל לגנוב אותו.
 5. זו טעות שרבים עושים. ציפוי ננו זה לא משהו חד פעמי. עליך לשטוף תמיד עם חומרים מבוססי נאנו. Onr טוב נקודתית למקרים ספציפיים. בטח לא שטיפה שלמה ובטח לא באופן קבוע.
 6. לא מבין את הקטע במדבקה הזו. הרי אם יש פגיעות כל שהן אתה נאלץ להחליף מדבקה ולשלם את הסכום מההתחלה (בקטע הספציפי). אם זה פגיעות קטנות של אבנים - אתה נשאר עם זה עד שתגיע פגיעה גדולה יותר שתצריך החלפה. אז אתה בלאו הכי לא נהנה מהמראה החדש של הרכב. אז למה? אתה שומר על הצבע בשביל מי? הבעלים הבא של הרכב? שלא ישים פס על זה שיש מדבקה ולא יוסיף לך אגורה בגלל זה? רוצה להימנע מסוורלים - תחזוקה נכונה. אם יש לך סוורילים אתה לא מתחזק נכון את הצבע.
 7. בנסיעה לעפולה על כביש 6 אתה יורד ל65 ונוסע בכביש ואדי ערה.
 8. יש לי שאלה אולי מישהו פה מבין. למה לעזאזל בסבב הזה אני שומע כל טיל, כולל אלו שממש רחוקים ממני? אני מתגורר בגן יבנה ולא זכור לי מעולם ששמעתי את היירוטים של אשקלון, שדרות, יישובי עוטף עזה שרחוקים ממנה 20-30 קמ. האם הרקטות שלהם השתכללו ולכן אני שומע את זה?
 9. כולם חושבים שרכב שעבר טיולים או מסלול זה רכב בעייתי. שמטפלים ברכב כמו שצריך גם רכב שנסע במסלול יהיה לא פחות (ולעתים יותר) שמור ממי שסתם ״נתן קצת גז ברמזור״. הרכב שלי ננהג במסלול לעתים ולפי כך הוא מטופל ברמה הכי גבוהה שיש כולל שמנים, נוזלי בלמים, וחלקים אחרים לרכב דווקא כדי שיתנהל למופת ולא יהיו תקלות. אני כרוכש הייתי מעדיף לרכוש רכב שחווה מסלול ואני יודע שהוא ללא בעיות תחת עומס, מאשר אחד שננהג מפה לשם ולא יודע, והופ יום מסלול ראשון נורות מתחילות להידלק כמו עץ כריסטמס. בלי קשר בארץ אנשים ישקרו ״הרכב שימש לנסיעות של סבתא״ שבפועל זימברו אותו בכל הזדמנות. אדם כזה לרוב גם לא מטפל ברכב כיאות.
 10. א. תראו מה עם עושים בינם לבין עצמם. עד לא מזמן ההפגנות על חוסר המשילות ואיומי התפטרות של ראשי מועצות, בגלל חוסר הטיפול בפשיעה. ב. תסכול בתוספת של א - ומטרה מעניינת, סיבה מספיק טובה, והכי חשוב - free pass. הם בעיקרון עושים חה שבז׳ שלהם ובגלל הכמות והאופי של האירועים האלה, לא עושים להם כמעט כלום. ג. זה נכון אגב לגבי כל האספסוף היהודי שעושה את זה. בול אותו חרא עם שם אחר. תשימו לב שהיו מקרים שיהודים פירקו מכות יהודים / ערבים פירקו ערבים בגלל שהם נראים כולם אותו דבר. פערי התרבות זעומים ועל כן הברבריות תופסת פיקוד. זה ברברים. תוסיפו לכל זה את התדלוק שהם מקבלים מההנהגה (כל אחד
 11. לטעמי כן. רכבים קטנים זה לנקבות. מנגד גם רכבים גדולים כמו ג׳יפים זה לנקבות. וגם מיני וואנס ושלל מובילי ילדים זב לנקבות. חוץ מרכב ספורטיבי, זה לגברים. כל השאר לנקבות (חוץ מקופרה / אס 3 זה גם לנקבות)
 12. Smiro

  חזרה לארץ

  בוא. שמעתי המחירים בלוד בת ים עכו חיפה וטבריה עומדים לרדת דרסטית.
 13. Smiro

  חזרה לארץ

  מניח שערן זהבי חולק על האמרה הזו בימים אלו.
 14. Smiro

  חזרה לארץ

  למה נראה לכם שבארץ זה לא קיים? אצלי בישוב גדרות ממש נמוכים להרבה מאוד בתים וכל החצר / הבית פתוח לרווחה לרחוב. אנשים בתוך הבית בכיף כאילו הם מבודדים ואת הולך ברחוב ורואה הכול. הזוי ומוזר. אנשים לא אוהבים פרטיות כנראה.
×
×
 • תוכן חדש...