Jump to content

Smiro

 • פרסום הודעות

  2,795
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

23 נייטרלי

אודות Smiro

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)
 • תאריך לידה 29/01/1991

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. כל טורי הדעה והבלוגים והשטויות שכותבים פה, זו אחת הבעיות באינטרנט. שכל אדם מפעיל "קצת שכל" והופס, כולם פרופסורים, מומחים, לכו תחליפו את המדענים והרופאים בקו הראשון, שילכו לנוח קצת. יש פה בעורף A TEAM מעולה שיכול לפתור את המשבר גם הרפואי, וגם הכלכלי. מזכיר לי את ימי בית הספר התיכון, שאתה הולך מכות עם ילד אחר וכל המומחים נותנים עצות תן לו פה תרביץ שם תעשה ככה, אבל שהם הולכים מכות חוטפים ונופלים על המכה הראשונה. שבו בשקט כל אותם מומחים, בוני מודלים, הוגי דעות שכמוכם. יש עובדות, יש מחקרים, יש מומחים, תשאירו להם את העבודה. כל אחד נהיה "עבריין מקלדת" ומרשה לעצמו לרשום דעות כאילו הן יותר מהcum של השכן מלמטה, בטישו. 187 עמודים, 185 מתוכם מלאים בבולשיט של self claimed מומחים.
 2. ראיתי את זה בבוקר. נגיד ויזכו במשפט הזה. נראה למישהו באמת שסינים ישלמו משהו למישהו? נראה באמת שהם יפחדו מסנקציות הפחדה? הם יכולים לשים ז$$ן על כל העולם. yep. זו בדיוק הסיבה למה אני פוחד ממלחמת עולם שלישית, והיא קרובה מתמיד. ההשלכות של חוסר שימת הז*ן של סין, פלוס ההשלכות של זה על כל העולם עלול להצית פה תוהו ובוהו. וזה כנראה מה שיקרה בתקופת החיים שלנו.
 3. הסינים החביאו את זה יותר מחודש. המקרה הראשון התגלה ב16 בנובמבר. הנשיא שלהם נכנס לסיפור רק בפברואר. היה לאג מטורף בתגובה שלהם. אגב, גם עכשיו הם ממשיכים לטייח ולהסתיר. יצאו לאינטרנט סרטונים של כדי עפר שבני משפחה של הנפטרים אמורים לאסוף, והם במספר איך נגיד? ״קצת״ יותר גבוה מהמספר שדווח. ויתרה מכך, בכל 8 בתי העלמין בוואהן יש תורים של 4 שעות רק כדי להיכנס לבית העלמין לקבלת הכד. והקטע הכי מעניין? יש שוטרים וצבא ששומר על האזור ושוטרים סמויים. למה שומרים? אסור לצלם את מה שקורה שם. כמה הצליחו להגניב בכל זאת כמה סרטונים ותמונות. עוד משהו - מנהלת מחלקה (לא זוכר איזו, אבל קשורה לנושא) באיזה בי״ח שם, יצאה נגד כל ההתנהלות והופס, נעלמו עקבותיה.
 4. העניין לכמה זמן אתה מתכונן? נניח שהוצאות הכוללות שלך הן 50 אלף בחודש. (עסק פלוס אישי). לכמה זמן תתכונן? חודש? חודשיים? שלושה? כמה תשמור בצד 200 אלף? 300 אלף לחצי שנה? לא מכיר אף אחד שישים סכומים כאלה בצד שסתם ישכבו. אתה משקיע ואם אתה משקיע אתה כנראה לא נזיל ואז אתה נשאר במצב כזה - בבעיה. אז ההטפות של בלי שקל זה נחמד. אבל גם אדם שיש לו יחסית הרבה כסף ומתנהל באופן אחראי לא יכול להתכונן לאירוע כזה.
 5. למה? כי יש לך שר בריאות שאומר שאנחנו במשבר קצת. ואומר שהקרונוה לא תפגע בבתי כנסת ואפשר להמשיך להתפלל. כי עמך ישראל יאכלו לחם עם פטריה אם נתניהו יגיד להם שזה יותר טוב. כי מדינת ישראל היא כמו שתלך בבית-ספר תפתח את הדלת של הכיתה של המופרעים, ותראה את כל הכיתה בבלגן והמורה מתעסקת בעצמה ולא אכפת לה מהכיתה, אתה תסגור את הדלת ותתרחק משם כמה שיותר מהר. זו היא מדינת ישראל. וכמו שאנחנו חיים ביום יום בבוץ, מן הסתם שגם במשבר נחיה בבוץ. רק שהפעם הוא יותר טובעני. למזלנו מערכת הבריאות עוד מתפקדת ויש אנשים חכמים שם. אבל ההנהגה? בושה. העם? לפח. אני לא אומר שצריך לדלל את האוכלוסייה בישראל, אבל אני גם לא אומר שלא צריך . you feeling me? (משמעותית). משווים אותנו בחדשות למדינות אירופה. תשוו לאפריקה ומדינות המזרח התיכון. אתה חשוב שבליל הסדר לא יהיו התקבצויות במאה שערים ודומיה? בבני-ברק?
 6. צאו מנקודת ההנחה שרוב האנשים שיידבקו כבר נדבקו. או-קיי? מה שמשתנה עכשיו זה המס' שידוע עליו. ברחבי העולם אגב, לא רק בארץ. כי רוב האנשים שחזרו מחו"ל כבר חזרו, כבר היו במגע עם אנשים, שכבר היו במגע עם אחרים וכו'. מעטים האנשים שממשיכים להידבק. ההבדל הוא א - מס' בדיקות ואנשים שמופיעים חיוביים בהן. ב - אנשים שמתחילים לפתח תסמינים. משמע אין מה להיבהל ממס' החולים כי א- הוא גבוה בהרבה ממה שמופיע או יופיע אי פעם. ב - זה רק פרמטר לנבדקים. לא לכלל האנשים שלקו בקורונה. אל תשכחו שיש הרבה אנשים (הרבה מאוד) במדינות עם כפרים מרוחקים כמו איסלנד, נורווגיה, פינלנד, רוסיה, סין, הודו, ועוד מדינות עולם שלישי - שיש שם נדבקים שבכלל אין להם גישה למרכזי רפואה מודרניים או לחלופין שלא צריכים בכלל לגשת. שאלו אנשים שחיים סוג של self sustained כל חייהם ושיעול לא יביא אותם ל ER. או מקומות כמו אפריקה שאיידס ואיבולה זו מציאות קיימת שם ומחלה חדשה כמו קורונה לא בדיוק נוגעת להם, כי יש להם בעיות חמורות יותר.
 7. מתי לאחרונה קיבלת נתונים מאסטוניה? אני אגיד לך כי חברינו גרים שם, ומשפחתי, שאנשים שם בבהלה. יש המון מקרים והמעקב לא כזה כמו בארץ או בבריטניה למשל. כנ"ל ברוסיה. חברים שגרים שם מסרים על shit sotrm שסוחף את המדינה, אבל אתה מקסימום תראה את פוטין מבלבל במוח ברוגע. יותר מזה, נמנע מהעם הרבה מידע. יש להוריי חברים שם "נוצרים צליינים" שהתקשרו לשאול מה קורה ואם ניתן להגיע לסייר בבית לחם בימים הקרובים כי הייתה להם טיסה מתוכננת. המדינות שמתמודדות יחסית טוב אלו המדינות שמכירות את הבולשיט הזה, החל מהSARS הראשון. שמת לב כמה סינים מסתובבים עם מסיכות בעולם ביום שגרתי. שגם בSARS הראשון החמרים הסיניים האלה ניסו להסתיר ואף שיקרו לWHO בפעם הראשונה שהגישו בקשה לבדוק מה קורה שם. בקיצור אני אומר - bomb those fuckers. (אם כי העם לא כל-כך אשם כמו הממשל, אבל סרטונים של סינים רגילים אוכלים צפרדעים חיות לדעתי מקנה להם את המעמד להיות מפוצצים גם-כן).
 8. למה לקנות לשבוע קדימה זה נאיבי? אתה טוען שבקרוב יסגרו את הסופרים? אני תמיד קונה שבוע קדימה, לא רואה צורך ביותר מכך. אם יש הצהרות שלדעתי יגרמו לאנשים לעוף לסופר ולטרוף אותו, מחכה יומיים אחרי זה והולך לקניות. נכון לשבועיים האחרונים לא נתקלתי בתור ארוך במיוחד או בכמות אנשים מוזרה בסופר. הכול היה רגיל.
 9. יסייע באמצעות מנות קרב
 10. Smiro פתרונות הקלדה מתקדמים אני מתמלל. בדכ עובד עם ועדות וגופים גדולים, אך כעת כולם מושבתים לתקופה קצרה ועל כן זמני התפנה לתמלל עבור פרטיים גם כן. אני מאוד מקצועי, עובד בתחום מס שנים ומאחורי רזומה של תמלולים מורכבים מוועדות בנות עשרות משתתפים. כמו כן, הנני מתרגם בתמלול מאנגלית ורוסית לעברית, מרוסית לאנגלית ומעברית לאנגלית. כמו כן, אציין כי אני הוא המתמלל. משמע לא מעביר עבודה לאיזה סטודנט או משהו כזה. המחיר הוא (מוזל) 15₪ לדקת הקלטה כולל מע״מ. ו40₪ (כולל מע״מ) עבור תמלול מתורגם. המחיר לא יעלה אם כמות משתתפים תעלה, איכות ההקלטה תרד וכו׳ (אם כי איכות הקלטה יכולה להשפיע באופן משמעותי על האיכות של התמלול). התמלול יהיה מהיר וניתן לקבלו עוד באותו היום. מי שמעוניין לצפות בעבודות שלי מוזמן להיכנס לתכנון זמין ולחפש תמלילי מטה, צפון וירושלים. כמו כן עבדתי בעבר עם בנק ישראל, idb (אנגלית), איגוד סוכני הביטוח (עברית/אנגלית), נת״ע (אנגלית), מכללת לוינסקי (אנגלית), מנהל התכנון, בנקים למיניהם, עיריות ועוד גופים. מי שמעוניין יכול ליצור עמי קשר בפרטי ומשם נתקדם.
 11. במצב שלנו לדעתי, למי שמבין ברפואה אבל לא במספרים, יש יתרון על מי שמבין במספרים אבל לא ברפואה. ולכן כל ההנחות והחישובים והאקסלים - אחלה דרך להעסיק את עצמך, ותו לא. אתה לוקח בחשבון רק את המס' נטו, אתה לא לוקח בחשבון שינויי בהתנהגויות, אולי טיפולים תומכים, ואפילו שיטות בידוד חדשות. אם היינו מסתמכים על סטטיסטיקאים ברפואה, המצב היה בטוסיק.
 12. המחלות יתפתחו ויהיו משוכללות יותר, ההפצה שלהן וסיכויי ההדבקה גוברים, תרופות ומדע לא בדיוק עוזר במקרים של מחלות חדשות. וירוסים גם מתפתחים ומשתדרגים. אין לך תרופה 100% לאיידס, (להגיע למצב שיהיה אפשר לחיות עם זה לקח עשרות שנים), שפעת עדיין חוזרת כל שנה בצורה שונה. קורת גג נכון מים נקיים - עד שיגיע וירוס שיזהם אותם. כנ"ל לגבי אוויר. אוכל בשפע שוב פעם, תזהם את מקורות המים / אוויר לא יעזור לך בדיוק. אנשים יסתגלו? איך תסתגל לוירוס שמופץ באוויר?
 13. אתם מפספסים את הנק'. הווירוס ייעלם רק שיהיה חיסון. המטרה בהסגר היא למתן את ההתפשטות, לתת למי שנבדק להחלים ולפתח חסינות, וכך עוד חודש אחוז הנדבקים ירד אחוז החולים ירד ולא נצטרך 10 אלף מכונות הנשמה. זקנים עדיין ילכו לעולמם, פה ושם יתפלח איזה צעיר מסיבה לא ברורה. אבל נמשיך לחיות, העניין הוא למתן. מה שמעניין הוא לומדים המון על האופי האנושי בימים אלו. כל עניין אגירת נייר הטואלט, כל עניין התנהלות הבורסה שמתבססת על הצהרות טרמפ. רוב האנושות היא עדר עזים. מה שמפחיד הוא, מה יקרה במגיפה הבאה. שההשלכות יהיו יותר משיעול וחום. וזה יקרה במהלך תקופת חיינו. ב-2003 שיצא הסארס היה קטלני בהרבה, חזר בצורה משודרגת וחכמה יותר. מה אם הוירוס הבא יהיה יותר משודרג? מה אם הוירוס הבא יעבור באוויר (לא דרך טיפות שעפות באוויר, אלא דרך actual אוויר) - כל האוויר יהיה מזוהם במהרה ואנושות תגווע. וכל כריתת העצים, והזיהום אוויר לא בדיוק עוזרים לנושא של של איכות האוויר. האנושות בדרך להתדרדרות. ידענו ימי "זוהר", ידענו מלחמות. עוד תקופה כל זה לא ישנה יותר.
 14. קורולה אתה מזכיר לי את הסיפור של הרכבת הקלה בירושלים. לפני 20 שנה שתכננו אותה הביאו את מיטב המומחים מאיזו חברה באנגליה שתפקידה לעשות מודל תנועה וביקושים ולחזות את כמות המשתמשים ברכבת הקלה כדי לדעת לקראת מה לתכנן. השקיעו מיליונים בחרא הזה. הביאו בנוסף את מיטב מהנדסי תנועה בארץ. עבדו לילות כימים, במשך הרבה מאוד זמן, בסוף הגיעו לתוצאה והתחילו לתכנן. כשהרכבת התחילה לפעול, הם גילו שאין שום קשר בין כל מה שהם חזו ותכננו לבין מה שקורה בפועל. כל הכסף ירד לפח. זה אגב סיפור מפיו של ברוך יוסקוביץ׳, לא שלי. המסקנה - את כל המודלים והחיזויים תשאיר בלול. הבנו שהעבודה שלך להתעסק עם מספרים. אבל מניסיון שלי ראיתי אנשים משחקים עם מספרים כל כך יפה לטובת מה שהם רוצים, כל כך הגיוני, משני צידי המטבע. הצד שלך כנראה מאוד פסימי להראות שחורות. אפשר לקחת מישהו שיחשב לך את אותה טבלת אקסל ויקבל קשת בענן עם חדי קרן. מבינים שיש בידוד אבל חלאס לאנוס את המקלדת.
×
×
 • Create New...