Jump to content

Smiro

 • פרסום הודעות

  2,826
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

Smiro שיחק אותה בתאריך אוקטובר 9

התכנים של Smiro היו האהובים ביותר!

מוניטין

53 נייטרלי

אודות Smiro

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. נכון לעכשיו סופרב זה רכב סופר נפוץ. הארטאון תהיה נדירה יותר. מקווה שאיכות החומרים תהיה טובה מזו של הסופרב לפחות במחיר הזה. מהניסיון שהיה לי עם סופרב רכב ב280 אלף איכות חומרים של פולו.
 2. המעבירים האחרונים שהיו לו היו הזויים דרשו טיפ ובסוף לא ביצעו את העבודה שלהם כמו שצריך. וגרמו לי לעכב את מסירת הדירה ביום. כמו כן כמעט הלכנו מכות כי מישהו שם קצת יצא מהגבולות שבהם הוא אמור להיות. בסוף לא קיבלו שקל. לעומת זאת שכרנו בחור אחד עשה עבודה כמו מלך קיבל אחלה סכום והגיע לו כל שקל. ושוב זה סכום שסוכם מראש ולכן עליו אמליץ לכל אדם ועל הקודמים אני מחכה שנפגש יום אחד (הובטח לי שיחפשו אותי. 6 שנים אני כבר ממתין).
 3. קמצנות בקטע מחליא אתה בסדר העולם דפוק תשמע, אתה נשמע כמו אדם שתקוע כל כך עמוק בתוך איזו אידיליה שלכאורה בנה לעצמו, שלא מגובה במציאות אבל היא משותפת לחלק מאוד גדול מהאנשים במדינה, סוג של נורמה חברתית שנותנת חיזוק חיובי לכל מי שחושב כך כי ״כולם ככה״ ואם אתה לא נותן טיפ אתה ״קמצן״ ונותן פה שלל הרצאות על ניסיונך בתחום ואיך על בשרך למדת כל מיני דברים. אז כן, העולם דפוק. רובו המוחלט דפוק, קמצוץ לא. אנשים מאכילים עצמם שטויות כדי להרגיש טוב עם עצמם. אמרתי לך, תוציא את האספקט החברתי מהעניין כמות נותני הטיפים תרד ל10% מהאנשים שהם נכנסו כל כך עמוק לאשליה שזה כב
 4. Dude הודעה מעל כתבת שאתה רושם ללקוח שלך שם זין עליך ובלה בלה בלה ואתה מטיף על זה? כל הסחבקיות הזו בארץ מעוררת בחילה. אין פורמאליות אין דיסטנס אין כלום. כולם חברים אחים בדם.
 5. רק אל תשכח לצ׳פר את המוכר שהשקיע זמן בהסברים על האס קלאס (ויש הרבה) ודאג שתקבל אותה נקייה. וכמובן את המתווך שלא רק עשה עבודתו ותיווך, אלא גם לא דחף אותך במדרגות בטריפלקס.
 6. אותו לקוח יכול להתלונן על זה שהמלצר דוחף את האף שלו ומחליט מה מותר לו להזמין ומה לא. לא אח שלי, אתה שמן. אל תאכל עוד אכלת מספיק. ומלצר שנדחף לשולחן וצוחק ומפריע באירוע האישי נראה לי הזוי. אני אישית מסופק מהחברים שלי או מעדיף להיות בלי חברים , אבל לא לשלם כסף על צחוקים בתשלום ועצות דיאטטיות.
 7. כל דבר פה זה טקס. אנשים חיים בשביל התשומת לב.
 8. איזה ציפיות היו לך משליח שהביא לך אוכל הביתה? מלבד שיביא לך אוכל הביתה? או מלצר שיביא לך אוכל לשולחן? יכול להיות שעברת איזה טראומה ומשם כל שירות שמהותו להביא לך משהו, ואשכרה קיבלת את זה בצורה שזה אמור להגיע בלי שנפל / נשבר, נראה לך כאילו מישהו יצא מגדרו. ברצינות, מה אתה מצפה לקבל מנותן שירות? אני אמור לצפות ממתקן מקררים שיעשוק אותי? או ממלצר שיירק לי באוכל?
 9. היות וזה לא פוגע בכלום מעבר ל״אולי הנאה ממין״. והיות ואולי זה עשוי למנוע מחלות הכול לכאורה לא עובדה מוכחת, הייתי עושה זאת רק לצורך ביטחון. סיבות רפואיות בלבד. אם תקבל הוכחה עובדתית שאומרת כך או אחרת - אז הייתי הולך לפי ההוכחה. בכל אופן לא בגלל דת זה בטוח.
 10. התשובה לזה בשתי השורות האחרונות של ההודעה הקודמת. וצר לי אבל אם אתה חושב שצריך להודות ולשלם עוד כסף על שירות שהיית אמור לקבל כי שילמת עליו כסף זה נורמלי, אז ברצינות אומר לך בלי ציניות - שב רגע עם עצמך תחשוב מה לעזאזל עובר לך בראש. זה כבר תסביך רציני. אגב אני מודה לכל מי שהגיב בשרשור ולא קילל אותי ולא בא אליי הביתה לרצוח אותי ואת שאר משתתפי השרשור שחושבים כמוני. מאוד מודה. תודה שהלכתם מעבר, לא מובן מאליו בכלל. (זה דווקא כן ציני).
 11. אני חושב שאם תבודד את הפרמטר של להעניק טיפ על שירות לכאורה טוב, ותוריד את כל השיימונג / אונס חברתי / סטיגמה כקמצן שאדם עובר אם לא משלם טיפ, אתה תופתע לגלות שרוב האוכלוסיה לא ״יודעת להתנהג״. זה שאנשים נכנעים לחרא הזה לא אומר שמי שלא נכנע הוא המוזר. סיפור לדוגמה פעם נסעתי לצפון ועצרתי בדרך בנתניה במרכז פולג נראה לי קוראים לזה. רציתי לקנות בבית קפה קפה לי ולאשתי וללכת לעמוד עם החברים לשתות ליד האוטו. המלצרית התעקשה וכפתה (ממש סירבה לתת לי לקנות בדלפק) עלינו לשבת כי היא כל כך רצתה טיפ. Needless to say שהיא באה הביאה לנו קפה לשולחן וקיבלה 0₪ ומבט הזוי. אבל זה מסוג ההתנהגויות של החוצפה
 12. בקיצור השרשור (והעולם) מתחלק ל- 2: כאלה שמזיינים בשכל, וכאלה שמפזרים כספים ללא היכר, סתם ככה. אז חבר׳ה אני מקבל ביט מזומן צ'קים אשראי ביטקוין, מה שתרצו. Rain it on me.
 13. לא, לא. הופך אותך לאחלה סחבק שדואג לאחיו היהודים שיחיו טוב והכי חשוב הופך אותך ללא קמצן. הכי חשוב. חס וחלילה שלא תהיה קמצן שומו שמיים.
 14. אוי ויי. זו בדיוק הבעיה בחברה שלנו. קמצנים איכס. שמע איזה קמצן אני שאני עובד קשה עבור הכסף שלי ומעדיף שאנו ומשפחתי נהנה ממנו. הזוי אה? פסיכי ממש. גועל של אדם. וזה שאני לא משלם כפול על שירות שקיבלתי - איכסה. חלחלה רק מעצם המחשבה. אבל מה אני מבין, לא מאלו שלא מזיינים את המוח.
 15. תרבות הטיפים זו בדיחה רעה. אני מתנגד בתוקף לטיפים. לא ראיתי מישהו נותן טיפ לסבא שמטאטא את הרחוב, או לשוטר שסיכן חייו, או למתכנת שישב מלא שעות לתקן באג וכואב לו הגב. או לחייל ששומר במחסום. זה שהשכר חרא או העבודה קשה מעניין את הטוסיק שלי. אני לא משרד הרווחה ולא ביטוח לאומי. לא מספיק לך השכר? תעבוד במשהו אחר. לא יכול? תתמודד. כל ההתבכיינות על טיפים זה כל כך מטומטם. זה נכון שזה כיף לקבל כסף סתם ככה, ועוד יותר כיף לא לשלם עליו מס, אבל אני לא אמור לממן את הלימודים של השליח ולא את הנעליים א את האייפון. זה שהוא נסע בגשם לא מעניין בכלל. זה שעלה במדרגות כנל. טיפים הפכו לתרבות של סחיטה לכאור
×
×
 • Create New...