Jump to content

Smiro

 • פרסום הודעות

  2,810
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

28 נייטרלי

אודות Smiro

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. Smiro

  איזה רכב זה? BMW?

  אנא פרט דוגמאות לרכב יותר מהיר בשליש מחיר.
 2. ממליץ לפנות לאיגוד ערים לאיכות סביבה אשקלון. בעירייה יוכלו להפנות אותך אליהם. א. לבדוק שזה תחת פיקוח שלהם. ב. לקבל הנחיות מפורטות.
 3. גר בבית פרטי 5 שנים לאחר כל חיי בעיר. אין מה להשוות. צריך לברר טוב טוב מי האוכלוסיה באזור. כי אכן בתים פרטיים מזמינים יותר רעש ובלגן, ואם זה אנשים עם כסף אז פי כמה. כי הם חושבים שמותר להם הכול. גנן עולה בחודש 250₪. לא ביג דיל. ארנונה זולה יותר כי אתה לא משלם על הגינה. מחסן ארעי לא בנייה קשה, לא מצריך היתרים וזכויות בנייה. עצי פרי עולים כמה מאות אבל מניבים אחלה פרי כיף חיים. לא מצריך תחזוקה כלל. שם צנרת ומחשב השקיה ויש לך אחלה צל ופירות בכלום כסף. מניסיון, יותר פירות טעימים מהסופר. אם תקנה באזור קרוב לעיר לא תהיה בעיה של תנועה. גם לא חייב מושב, אפשר מועצה מקומית. משכנתה תלוי בהכנסה שלך. יש כאלה שתוספת של 1000₪ כבדה עליהם ויש כאלה שתוספת של 5000 לא מדגדגת. ממש תלוי בהכנסה. אל תלך על הקשקש. בלי קשר לקורונה, אף פעם. איכות חיים בבית פרטי עולה בכל קנה מידה על דירה / פנטהאוז. אם תרצה להרחיב דבר איתי בפרטי על שאלות קונקרטיות יותר.
 4. אין. חלק גדול זה משפרי דיור / זוגות מאשדוד. ב1.2 לגור בבניין ישן בלי ממ״ד באזור לא משהו באשדוד, או בשכונה חדשה עם חניה תת קרקעית ומחסן באשקלון? הנה לך הסיבה לבחירה באשקלון. אני די מצוי בשוק שם כי רציתי להשקיע שם לפני שנתיים, נמצא עיר לעתים ומכיר מה מתרחש. היום המחירים שם עלו לרמה שלא שווה את זה פשוט. כפי שציינתי, השוק שעדיין כדאי שם זה בתים פרטים קו ראשון לים. דירות כבר לא משתלם כל כך לקנות שם. כי דירת 4 חדרים 120 מר פלוס ממד פלוס מחסן באזור חדש אפשר למצוא באשדוד ב1.7. אז אם ניקח 1.4 מול 1.7 ל30 שנה זה לא הפרש מהותי. ואם תחכה לאיזו הזדמנות כמו זוג מתגרש אפשר גם 1.6-1.65. לצורך העניין דירות סבירות ביג׳ באשדוד עולות סביבות 1.3. אזור בסדר אבל בשנים האחרונות קצת נהרס. אין ממדים. לרוב אין חניות פרטיות בטאבו אלא לבניין כולו או לקומפלקס בניינים. פחות מכך אתה יורד לדירות ברובע י מגבס, ופחות מכך תחלוק לובי עם סודנים באזור ב או ו או ד או א וכדומה. מחירי המיליון ומעלה כגון 1.4 הלאה זה כבר מחירים רציניים, ולטעמי אשקלון לא שווה אותם.
 5. כן אבל וזה אבל ענק כמו שאמרתי, פקקים נוראיים. לפני שנפלה בחיקך הזכות להיתקע בפקקי המרכז החל מחולון / ראשון, אכלת מירורים בפקקים של כביש 4 הדרומי לפני אשדוד. שני נתיבים לכיוון, התנקזות של הדרומיים + רמזורים = עינוי יום יומי. כמו שציינתי, לגור באשקלון להסתמך על תל אביב זה רק רכבת. וזה גם לא משהו יותר מדי. עדיף להסתמך על באר שבע במקרה כזה. במחירים כאלו עדיף קרית גת. פחות טילים מאשקלון, נגישות טובה יותר לדרום ולתל אביב. מחירים זולים מאשקלון. לפני עשור אשקלון דירת 4 חדרים חדשה ב700 אלף - אחלה. אפשר לחשוב. כיום המחירים כבר לא כדאיים. היום מה שנשאר כדאי באשקלון זה רק בתים פרטיים בקרבה לים ששם המחירים עדיין נמוכים יחסית לאלטרנטיבות באשדוד וצפונה.
 6. יש לא מעט פעמים שאנחנו לא חוטפים ואתם כן. גם שגרה. בהסלמות אני לא מדבר בכלל שזה הבדל גדול מאוד. מעבר לרכבות כפי שציינתי דובר על שאר התשתיות. לגבי רכבת בהסלמה - לא בטוח שאתה רוצה לנסוע ברכב בשטח פתוח בזמן שיש טילים. לא הכי בטוח לעשות.
 7. כמה תובנות מצידי - א. אשקלון חווה המון טילים. שייקח את זה בחשבון. היא סוג של עוטף עזה. זה לא אשדוד. ב. מחיר דירת 4 חדרים חדשה באזורים כמו ברנע בקרבה לים עולה סביב 1.5. הוא לא חוסך הרבה כסף. ג. השכונה כוללת 11 אלף יח״ד. 11 אלף. ההיצע שיהיה שם (בסופו של דבר) מטורף. התכניות הן במסגרת ותמ״ל מה שאומר שאין התניות. משמע כבישים מחלפים רכבות וכל שאר הגודיז והאופוריה והכול לא בטוח שייבנו לפני שישתכן שם. אם הוא בין הראשונים אז שיקח בחשבון שהילדים שלו יסיימו צבא לפני שיפסיק לחיות באתר בנייה. ד. גם ביום שבת זה לא חצי שעה מתל אביב. מאשדוד לתל אביב יום רגיל ב8 בבוקר זה שעה וחצי שעתיים בפקקים. (לא רכבת). כביש 4 דרום / צפון חווה פקקים דומים. בקיצור להגיע בשעות העומס זה לא יקרה. רק רכבת במקרה כזה. כאשר יש לזכור שיש הסלמות אין רכבות, כמו גם כרגע עם כל הקורונה להסתמך על זה אי אפשר. לכן שיסתכל על באר שבע כעל המטרופולין שלו ולא על תל אביב. הרבה יותר קל להגיע דרומה מאשר צפונה. ה. מנגד, המחירים לא יתרסקו. אבל הוא לא הולך לעשות בוננזה. אני מניח שהמחיר של ה-4 חדרים שלו יישאר זהה למשך תקופה של כמה שנים טובות.
 8. בסביון יש צופים. מניסיון בלנדוור בשישי תראה המון ילדים נאספים ע״י ההורים. או כאלה שמגיעים בrzr. תקציב פתוח מה הכוונה? בסביון בית נורמלי יעלה סביבות 10, בצהלה 15 ו30 במקומות מסוימים בתל אביב. לכן תקציב פתוח זה קצת ערטילאי. אלא אם כן מבחינתך 10 ו30 זה היינו הך. בכל אופן אם אתה רוצה חיי קהילה לך למושב / לקיבוץ. יש המון אוכלוסיה זבל במקומות כמו סביון, צמרת, צהלה וכו׳. (לא כולם, אבל הרבה). לרוב במושבים (במיוחד אלו היו שם לפני שנהיו מגורי יוקרה) תמצא אוכלוסיה איכותית יותר. אנשים לוקחים כסף כמדד לאיכות וזו טעות. לרוב זה מנוגד. איש זבל הוא איש זבל. איש זבל שעשה כסף הוא איש זבל שחושב שמגיע לו הכול והוא הופך למגה איש זבל. והדבר האחרון שאתה רוצה שהילדים שלך יסתובבו בקרבתו זה ילדים עשירים שאין להם מה לעשות בחיים, והם מרגישים שכולם חייבים להם משהו, משם ההתדרדרות לסמים, פשיעה, והתנהגות מסוכנת קצרה מאוד. (הכרתי לא מעט כאלו בחיי).
 9. חייב חדש? בתקציב הזה יש לך 3 אופציות. קופרה - חדשה תקבל עודף, רכב ספורטיבי חזק מספיק ומשפחתי. אוהב נהיגה ? - הונדה טייפ אר. תוכל לקרוע את המסלול בבוקר ובערב לנסוע עם המשפחה והילדים. מחפש הנאה מהנהיגה? במוו אמ 140 יד2. בתקציב שלך תכנס אחת משלהי 2018. תקבל רכב חזק, הנעה אחורית, מראה סולידי. אם אתה יודע לנהוג תוכל גם לתת זמנים טובים במסלול. אם לא, סתם תהנה. ואם המשפחה נגד במוו אז תשים סמל של הונדה במקום. אני משוחד, אבל לדעתי אין משפחתית ספורטיבית עדיפה עליה.
 10. הייתה איזו גולף גיטיאי כמדומני שיצאה מהסוכנות ואחרי כמה שעות נמצאה תלויה על גדר או משהו כזה. יש פה כמה מוכשרים בארץ ששברו את השיא הזה בהפרש ניכר. נב. ילדים זבל.
 11. תלוי אם מדובר ברכב רגיל / רכב נישה. תלוי אם יש במלאי או צריך לחכות. תלוי מאוד מה מחיר הרכב. רכבים זולים ימכרו בפחות הנחה. ובסופט של דבר תלוי בך כאדם. אם מוכר יראה בן אדם שרוצה לקנות ולא סתם מגשש, תקבל הצעה טובה. כמובן לא מדובר על טרייד שדי דופק את הקנייה. וכן, יש קו אדום תחתון שממנו לא תוכל לרדת. מעליו יש קו נוסף שבשבילו צריך לקבל אישור מיוחד (לפעמים באמת לפעמים כאילו) , ומעל זה כל השאר. לפעמים הנחות מתבטאות גם באבזור נוסף וכו׳. בוא נגיד שמאזדה 3 קשה להוציא באחוז ניכר של הנחה, לעומת למשל - במוו איקס 3.
 12. לפי הניסיון שלי מקום כמה שהוא יותר מסריח ככה הבשר יותר טעים.
 13. זה מוזר. אני חולה על ריח של אוטו חדש. בכל הרכבים יש את זה וזה נפלא. אבל פעם שישבתי ביונדאי וגם בקאיה של חברים, הריח היה זוועה של גומי סיליקון מסריח נוראי מוזר כזה. רק בשתי אלו היה את הריח. וישבתי פעם באולם תצוגה בכמה רכבים בזמן שחבר בזמין את שלו, ובכל הרכבים היה את זה.
 14. א. מחירי דירות יוקרה לא עולה בקורלציה למחירי דירות 3/4/5 חדרים רגילות. זה ששלך הכפילה לא אומר שהפנהטאוז הכפיל. אפשרות נוספת היא לשנות מקום מגורים. לחפש מקום שעליית המחירים בו מתונה יותר. בכל אופן דירות רגילות ונדלן יוקרתי לא באותה קורלציה. הבית בסביון שעלה 10 לפני תקופה סביר שיעלה עדיין 10 גם אם שלך עלתה ב300 אלף.
×
×
 • Create New...