Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

כולם מדברים פה על טראמפ ועל הגזענות והשנאה שלו, מה אתם אומרים על פרשות השחיטות והשקרים של קלינטון?

ויקלייקס משחרר מדי כמה ימים הררי מסמכים על הילרי ועל קרן קלינטון וזה כמעט ולא מסוקר בתקשרות (ממה שאני רואה לפחות).

הילארי שקרנית פתולוגית, מכל מה שנחשף עליה אי אפשר להאמין לשום מילה שיוצאת לה מהפה, היא משרתת של כמה עשרות אדונים עשירים.

רק להזכיר על קצה המזלג, היא שלחה אימיילים עם מידע סודי מסווג דרך שרת אימיילים פרטי שלה כדי שלא יעבור דרך הצנזורה של הרשויות המפקחות. כאשר עלו עליה היא מחקה חלק גדול מהאימילים האלה ועד היום אף אחד לא יודע מה בדיוק היא זימרה שם.

כשהיא זומנה לחקירה ב FBI, בעלה ביל קלינטון נפגש עם התובעת הכללית במטוס פרטי, ואחר כך הזימון של הילארי בוטל.

כל אדם אחר היה נענש על המעשים האלה בחומרה.

אם אתם רוצים לדעת טיפה יותר על שני המועמדים, יש כאן סרט לא רע, ניטראלי לצד זה או אחר :

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם חבורה של חובבנים.

מה שאתם לא יודעים זה שיש מועמדים נוספים, third party candidates

והטוב ביותר מהם הוא כמובן joe exotic המדהים. אם אני אזרח ארה"ב, זה הנשיא שלי!

[video=youtube;sc-_7RCFArM]

http://www.joeexotic2016.com/

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עובד

הילארי שקרנית פתולוגית, מכל מה שנחשף עליה אי אפשר להאמין לשום מילה שיוצאת לה מהפה, היא משרתת של כמה עשרות אדונים עשירים.

רק להזכיר על קצה המזלג, היא שלחה אימיילים עם מידע סודי מסווג דרך שרת אימיילים פרטי שלה כדי שלא יעבור דרך הצנזורה של הרשויות המפקחות. כאשר עלו עליה היא מחקה חלק גדול מהאימילים האלה ועד היום אף אחד לא יודע מה בדיוק היא זימרה שם.

כשהיא זומנה לחקירה ב FBI, בעלה ביל קלינטון נפגש עם התובעת הכללית במטוס פרטי, ואחר כך הזימון של הילארי בוטל.

כל אדם אחר היה נענש על המעשים האלה בחומרה.

אם אתם רוצים לדעת טיפה יותר על שני המועמדים, יש כאן סרט לא רע, ניטראלי לצד זה או אחר :

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהאמריקאים מרוויחים מזה בגדול, אבל למה אמור להיות אכפת לי ואיך אני כאזרח נפגע מזה (מעבר לעניין שאין אינטרס לאף אחד לעצור סיכסוכים בגלל תעשיית נשק רווחית, את זה אף אחד לא יכול לעצור)

מה שבטוח שאנחנו כאזרחים בישראל נרגיש את זה דרך הכיס אם המימון יפסק.

לא בטוח.

כל סנט שהאמריקאים נותנים בתור סיוע, הם מקבלים בחזרה בצורת טכנולוגיות ומידע מודיעיני.

אפילו בסדרות כמו הומלנד, בית הקלפים והשורד המיועד, אומרים שישראל מספקת מידע לאמריקאים על תנועת כוחות, מי נגד מי ומה למה וכמה באיזור, זה לא סוד בשביל אף אחד.

בקיצור, אותו הסיוע עולה לך עדיין כסף בתור משלם המיסים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הזוי איך אנשי השמאל בפורום מתיישרים ישר לכיוון "השמאל" בארה"ב ותומכים בהילארי. אקדים ואומר ששניהם חרא למרות שמשני הסוגים אעדיף את החרא הפחות מנוסה (טראמפ) . אז בואו נסקור לרגע את ההצלחות של גברת הילארי שאתם כל כך מגנים עליה כי היא מהמחנה שלכם.

1- בשנות השמונים היא מביאה לזיכוי של אנס ילדות (אין רע בכך בכל זאת היא סנגורית) מה שרע בסיפור שלאחר מכן היא מתוודה שהיא ידעה שהוא אנס ועוד צחקה מכל הסיפור.

2- שילמה ואיימה על מתלוננות אונס שביצע בעלה. לא, מוניקה לא היחידה.

3-הצהירה שהיא נגד נישואי הומואים באופן נחרץ.. אופס עכשיו היא טוענת שהיא בכלל בעד.

4- טענה שהיא תילחם בבנקאים מוול סטריט אבל היא לא הפסיקה לתת להם הרצאות של שעה בעלות של 250k !! נשמע כמו שוחד אבל אני סתם פרנואיד.. מעניין כבר מה הסבתא הזאת יכולה ללמד אותם.

5- היא ובעלה ביל הם הלוביסטים של החברה הכי מגעילה בעולם, מונסנטו..

6-יחסי החוץ של ארהב בתקופתה גרמו לאביב הערבי, למוות של מיליונים ולהקמת דאעש כנגזרת להתנהגותה הנפשעת.

7- פרשת המיילים שהוכיחו כבר שהיא שיקרה ושהיא עברה על אינספור נהלי בטיחות.. רק לשם השוואה לפני כמה שנים גנרל פטראוס הועף מהצבא בגלל מייל אחד. מה זה כבר 30 אלף מיילים??

8- אפילו אובאמה ב 2008 אמר שהיא נוכלת.

נכון טראמפ מוחצן ופולט שיט בכמויות אבל עדיף פרשמן כמוהו ולא נוכלת מקצועית כמותה. וכן היא רעה יותר בשבילנו כי בשביל להוכיח שהיא עשתה משהו בתור נשיאה היא תעקם לנו את הידיים לא מעט בשנים הקרובות.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי E-A
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ההגדרה שלך אני שמאלן

וממש לא מעניין אותי מי ייבחר.

ומה הפירוש שלך שהיא תעקם לנו את הידיים?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שכל מי שבעדה הוא שמאלן! אמרתי שאנשי השמאל בפורום ישר בעדה.. ההגדרה לתעקם לנו את הידיים היא מהמונח האמריקאי twist my arm כשעושים משא ומתן.. דהיינו היא לא תהיה אובייקטיבית ותלחץ להסכמים שלאו דווקא יהיו הוגנים מבחינתנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התרגום מאנגלית

על איזה הסכמים אתה מדבר?

מה לא יהיה הוגן בהם לדעתך?

למה אנחנו לחיצים?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דאעש והפרקורסור שלו אל קעידה הם תוצר של הבחישה האמריקאית בקלחת המזרח תיכונית עוד מימי אפגניסטן העליזים של שנות ה-80. להילארי ואובמה יש תפקיד תורם לעלייתם אבל לא יותר מכיבוש עירק על ידי בוש הבן וההתנהלות של האמריקאים שם מאז מראה על קוצר ראיה מאוד רציני.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התרגום מאנגלית

על איזה הסכמים אתה מדבר?

מה לא יהיה הוגן בהם לדעתך?

למה אנחנו לחיצים?

כל הסכם ביננו לשכנינו (כולם בסופו של דבר עוברים דרך האמריקאים) וגם ביננו לאמריקאים.

בכל משא ומתן כפי שאתה יודע זה שאין לו מה להפסיד הוא זה שיוצא כשידו על העליונה. מכאן שלפסטינאים אין מה להפסיד בהשוואה למצב הנתון. תוסיף על זה את התמיכה המאסיבית של המפלגה הדמוקרטית בראשות הילארי ולחץ תקשורתי ויוצא שאתה זה שצריך להתקפל במשא ומתן. למה אנחנו לחיצים? כי לעצרי אנחנו טיפה בים אבל מבחינה תקשורתית אנחנו ממלאים לא מעט דקות במהדורות החדשות ולצערי באופן שלילי.. תודות לתעמולה מצוינת של השכנים+ תקשורת מוטה ושקרנית ואנטישמיות לשמה.. אחרת אני לא מבין איך כל העיניים עלינו כשאסד רוצח מאות אלפים והעולם יושב בשקט ובחדשות אף מילה. תוסיף על זה כל מיני ארגוני "זכויות אדם" וגופי שמאל שאוהבים להכפיש את המדינה בכל במה שרק תתן להם. כל זה מלחיץ את העם העם שמלחיץ את הממשלה שהופכת לנלחצת בתורה.

דאעש והפרקורסור שלו אל קעידה הם תוצר של הבחישה האמריקאית בקלחת המזרח תיכונית עוד מימי אפגניסטן העליזים של שנות ה-80. להילארי ואובמה יש תפקיד תורם לעלייתם אבל לא יותר מכיבוש עירק על ידי בוש הבן וההתנהלות של האמריקאים שם מאז מראה על קוצר ראיה מאוד רציני.

זה שאל קעידה קיימים שנים זה ידוע. עובדה שדאעש הרים את ראשו במקום בו אובאמה והילארי התערבו בבוטות כגון עירק ולוב. הילארי לא אסטרטגית דגולה והיא מסתכלת חצי צעד קדימה. רוב הציוד של דאעש הוא אמריקאי וזה בגללה. המוות של השגריר בלוב זה בגללה נטו. העובדה שארדואן מפציץ את הכורדים ונותן מחסה לדאעש זה בגלל אותה אסטרטגיית יחסי חוץ. הם מערערים את השלטון ונותנים לכל המטורפים לגיטימציה.

פוטין הוא חרא לא קטן אבל לפחות אצלו איום זה איום! עובדה שהוא קיפל את ארדואן מהר מאוד וגרם לו להצטער ולהתחנף כמו כלב.. לעומתו אובמה הציב אוניה מול סוריה ואמר שיתקוף אם אסד לא ייכנע... אני עדיין מחכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודאי שהציוד של דאעש אמריקאי, זה הציוד של הצבא העיראקי שהאמריקאים לא השכילו לאמן אחרי הכיבוש של 2002, כי שוב - אין להם שכל. האמריקאים ברוב המקרים לא יודעים לקרוא את המזרח התיכון הנכון.

לגבי פוטין - בוא נהיה רציניים, התורכים הורידו לו מטוס והוא לא עשה כלום. האיומים שלו ריקים מתוכן כי הוא עומד בראש מדינת עולם שלישי נחשלת ובעקבות הסנקציות המערביות לאחר כיבוש קרים זחל חזרה לחיקו של ארדואן.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הסכם ביננו לשכנינו (כולם בסופו של דבר עוברים דרך האמריקאים) וגם ביננו לאמריקאים.

בכל משא ומתן כפי שאתה יודע זה שאין לו מה להפסיד הוא זה שיוצא כשידו על העליונה. מכאן שלפסטינאים אין מה להפסיד בהשוואה למצב הנתון. תוסיף על זה את התמיכה המאסיבית של המפלגה הדמוקרטית בראשות הילארי ולחץ תקשורתי ויוצא שאתה זה שצריך להתקפל במשא ומתן. למה אנחנו לחיצים? כי לעצרי אנחנו טיפה בים אבל מבחינה תקשורתית אנחנו ממלאים לא מעט דקות במהדורות החדשות ולצערי באופן שלילי.. תודות לתעמולה מצוינת של השכנים+ תקשורת מוטה ושקרנית ואנטישמיות לשמה.. אחרת אני לא מבין איך כל העיניים עלינו כשאסד רוצח מאות אלפים והעולם יושב בשקט ובחדשות אף מילה. תוסיף על זה כל מיני ארגוני "זכויות אדם" וגופי שמאל שאוהבים להכפיש את המדינה בכל במה שרק תתן להם. כל זה מלחיץ את העם העם שמלחיץ את הממשלה שהופכת לנלחצת בתורה.

יש כשל לוגי בכל הטיעון שלך.

כי לפיו לא משנה באמת מי ייבחר.

אם אתה לא נזקק לארה"ב אתה לחיץ?

כנראה שאני, שלא רואה חדשות , רואה יותר ממך דיווחים על מה שקורה בחלב, או מה הולך לקרות במוסול.

העם נלחץ כאשר ביבי זועק הערבים נוהרים לקלפיות.

לדעתך דין חברון כדין חיפה , לדעתי לנו בחברון יש יותר זכויות מאשר בחיפה, אבל מה לעשות שאנחנו לא חיים בוואקום.

וכמו כל דבר בחיים צריך לדעת להתפשר להשאיר את החשוב בידיך ואת השאר לתת, לזה שמולו אתה מנהל מו"מ, כדי להגיע להסכם מוצלח.

כך בכל דבר בחיים.

תן וקח.

ובגדול כאשר פוטין משתולל במזרח התיכון החשיבות שלנו הולכת וגדלה ולא משנה מי יהיה בחדר האובלי.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנשק האמריקני של המדינה האסלאמית מקורו בזליגה של נשק שניתן לעיראקים וכן לנשק שהועבר ממדינות ערב לארגון זה כדי להילחם בבשאר בתקופה שקדמה לכיבוש מוצול.

לא חושב שיש מקום להאשים את ארצות הברית ישירות בהקמתה של המדינה האסלאמית. היא אשמה רק בכך שלא פעלה ישירות להפלתו של בשאר בשלב מוקדם יותר בסכסוך.

כנראה שאני, שלא רואה חדשות , רואה יותר ממך דיווחים על מה שקורה בחלב, או מה הולך לקרות במוסול. [...]ובגדול כאשר פוטין משתולל במזרח התיכון החשיבות שלנו הולכת וגדלה ולא משנה מי יהיה בחדר האובלי.

ישה, הסיבה להזנחה של המזרח התיכון בתקופת אובמה והילרי קשורה לכך שזה לא באמת כל כך חשוב לאינטרסים האמריקניים. ואין סיבה שזה ישתנה אחרי הבחירות.

האמריקנים מודאגים הרבה יותר ממה שקורה בזירה הפסיפית. שם יש לך לא רק את פוטין, אלא גם את צפון קוריאה, ואת הרפובליקה העממית של סין שמתחככת עם כוחות אמריקניים ויפנים ללא הרף. וזה קרוב יותר לחופים האמריקניים.

עם כל הכבוד לאסרטיביות של פוטין, התיאור של mystopp אינו רחוק מן האמת. פוטין אפילו לא קרוב ליכולת לערער על ההגמוניה העולמית של ארצות הברית. אם יש מישהו קרוב לכך אז זו הרפובליקה העממית.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...