Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור קניה ויומן תחזוקה של סוזוקי גרנד ויטרה 2008

EliC25

פוסטים מומלצים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ברור שזה לא מומלץ ואני יותר מבטוח ש @EliC25 מודע לזה, הבן אדם תכלס מאסטר-מכאניק צעיר (וגם שעיר אחחחחח) 

זו תמונת ניצחון. וסיפור קטן על תמונת ניצחון

בזמנו היתה לי פיאסטה 89 שצבעתי אותה מכחול ללבן, מפה לשם שיעמם לי וצבעתי עליה כתמים שחורים, כיסויי מושבים והגה פרה וצופר שעושה "MOO" - כן אני יודע, צריך אבחון וזה... התמונה מסתובבת לה כאן בפורום בכמה מקומות...

מפה לשם הגיע רגע המכירה ואני בטיול לאזור כפר תבור. אני שם לב לעדר פרות רואות להן בשדה ומחליט שזו תהיה תמונת המכירה של הרכב. העניין מסתבך, מאוד! כשאני קולט שאני מחליק על בוץ מיד אחרי לקיחת התמונה וגרר גורר את הטנדר שמנסה לחלץ אותי ובערך כל הרחוב שהשקיף לשדה הזה עומדים ונקרעים מצחוק מפיאסטה שעושה MOO וכמה פרות מאוד מבולבלות 

כן, זה היה מאוד לא בריא לרכב אבל כן זו "תמונת ניצחון" שאני תמיד אזכור ואביט בה אחורה ואחייך עד לרגע לפני שהתודעה שלי תתפרק ואני לא אבדיל בין מציאות לדמיון (לא שאני עכשיו ממש טוב בזה) 

אני מדמיין את אלי - יום אחד, כשהוא כבר אלי זקן, יושב לו על כסא במרפסת עם מקל סבא או הליכון, מכנס קצר והבטס.... לא את זה אני לא מדמיין - מביט לו אל האופק והתמונה הזאת של הבוזוקי ויטארה משפריצה בוץ בספלאש אדיר לכל עבר עוברת לו בראש. 

זו תמונת ניצחון - והוא בחר לחלוק אותה איתנו.

כבוד

• אהבתי 1
  • מצחיק 3

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.4.2024 בשעה 07:46, Mech Morphix כתב:

זה מצטלם יפה, אבל לא מומלץ לעבור במים במהירות

פגיעה במניפה? לכלוך? כניסת מים לנשם? סתם בוץ בכל מקום?

אם יש עוד סיבות אשמח שתציין.

@lanosforce גש לרופא

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית גם לי יש כאלה זה דברים שקשה להמנע מהם כי כיף אבל כדאי לדעת

לחץ מים גבוה מאוד נוצר שדוחף מים לציריות/מיסבים חיבורי חשמל וכו, ממש כמו להצמיד גרניק למקומות רגישים

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלוליות האלו מאוד נמוכות, הספלאש נוצר בגלל המהירות של הגלגלים, לכן אני לא חושש מדי. במעברים קצת יותר עמוקים, נניח 15 20 סמ ומעלה, אני עובר לאט או לא עובר בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...