Jump to content

דור--

 • פרסום הודעות

  1,105
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות דור--

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לצערי יש רשימה סגורה של רכבים, צרפתיות לא נמצאות שם... האפשרויות בגדול זה אלנטרה, קורולה, סיד, אוקטביה 1.0, מזדה 3, נירו, איוניק.
 2. הגיע הזמן לבחור רכב ליסינג. אני מחפש בעיקר סטיישנים עקב השימושיות הגבוהה. ספקית הליסינג היא הרץ, והם מציעים קיה סיד SW או קורולה ספייס. הצרכים: נוחות מושב נהג, נוחות מתלים, מרווח בספסל האחורי לילדים מתבגרים, מרווח תא מטען, מרחק נסועה של 100 ק"מ ליום, עירוני + בינעירוני הררי. מה אומרים, מי המועדפת מבין השניים?
 3. היי לכולם, מאזדה 2, 2009. ישנה הרגשה של קליק ובריחה קלה של דיוק בעת סיבוב הגה מדי פעם, בעיקר בתמרוני חניה או כיכרות. הרכב עבר לפני שנה שיפוץ מסרק הגה, וכן תפוחי הגה הוחלפו השבוע לקראת הטסט (בעיקר בגלל גומיות קרועות). אשמח לכיוונים מה המקור ואת מה לבדוק.
 4. עכשיו למדת על בשרך. הדרישה לשמאי שלך ומוסך שלך - זה לא רק בגלל המשמעות של ירידת ערך או לא, אלא בעיקר המוטיבציה לטפל. מבחינתם אין כרגע שום רווח כלכלי ברכב שלך והוא הוצאה בלבד, ולכן הסיכוי לטיפול רשלני (בכל המובנים). בדיוק כמו שתחליף צמיגים לרכב שאתה עומד למכור, לא תשקיע בהם, נכון? אנשים מונעים מאינטרסים, קל וחומר עסקים שזו הפעילות שלהם. אם אתה לא תעמוד על שלך - אף אחד אחר לא יעשה את זה בשבילך.
 5. דור--

  ליסינג מעסיק / פרטי

  כתבו לך פה דברים שנכונים חלקית. לא בטוח שאת זכאי להפרשות סוציאליות על הפרש אם תוותר על ליסינג מהעבודה. זה תלוי האם זה נכנס לשכר בסיס או לא. לפעמים שכר של 15,000 יורכב משכר בסיס נניח 10,000, שעות נוספות 2,000 ואחזקת רכב 3,000 ולפעמים שכר הבסיס עצמו יהיה 15,000, ככה שזה משתנה מאוד ומשמעותי לחישובים. לגבי שווי שימוש, אם המעסיק נושא בשווי שימוש - ברור ששווה לקחת רכב ליסינג מהעבודה. חד משמעית. לדעתי המעסיק לא נושא בשווי שימוש ואתה משלם אותו בזקיפת שווי מס. התלוש שלך לא יעזור הרבה כי הוא משקף מצב נוכחי ולא מופיע בו מה יקרה במצב של ויתור על רכב וקבלת ההפרש בכסף.
 6. מיצובישי לנסר קלאסיק, חפש שנתונים 2006-2008. את שלי רכשתי לפני שנתיים ב 7,000 ש"ח ונסעה כבר 55,000 ק"מ.
 7. היי חבר'ה, שואל בשביל חבר שקצין הרכב הציע לו לקחת פריוס+ ללא תוספת עלות בשורת הנטו (החברה מגלמת גם את שווי השימוש הגבוה יותר). הבחור גר בתוואי הררי ונוסע 35,000 ק"מ בשנה. מקריאה ברשת נראה כי הרכב סובל מחוסר כוח בתנאים מאומצים. יש מישהו שנסע על הרכב בתוואי הררי (ירושלים/גליל וכד') ויכול לתת חוו"ד לגבי יכולת הסחיבה בעליות? תודה, דור.
 8. היי חבר'ה, מברר בשביל חברה: הרכב שלה ניזוק בתאונת דרכים, ככל הנראה שלא באשמתה (פגיעה מאחור). הרוכב הפוגע היה נהג הסעות. הרכב שלה היה מבוטח בביטוח צד ג', סוכן הביטוח ביקש לגרור את הרכב לשמאי שהוא עובד איתו, השמאי החליט שהרכב לא בר תיקון, ובינתיים הרכב שם. היום היא התקשרה לבטל את פוליסת הביטוח ונאמר לה כי לא ניתן לבטל כל עוד מתנהלת תביעה. האם זה נכון או סתם חרטוט? מה ההגיון להשאיר פוליסה לרכב שכבר לא קיים ומורד מהכביש? תודה, דור
 9. מניסיון אישי, לא מצאתי שום פנצ'ריה באזור מודיעין במחירים הוגנים. על צמיגים סיניים רצו 320 ש"ח (למידה סטנדרטית של 15R/60/195)... נראה שהם מנצלים את חוסר התחרות באיזור.
 10. גרזת את המובילים ואת הרפידות בצדדים?
 11. דור--

  דיבורית bluetooth ניידת

  יש כניסת AUX ברכב? אם כן, אפשר לחבר מתאם בלוטוס עם מיקרופון לשיחות, ואז איכות השיחה תהיה טובה יותר וגם יהיה ניתן להזרים מוזיקה למערכת השמע דרך הבלוטוס (מה שאין בדיבוריות)
 12. נסעתי על אחת כזו מהשכרה, אהבתי אותה מאוד מבחינת היגוי ונוחות, רק הגיר מקלקל את החוויה. אם יש כזו ידנית - במחירי שהיא נמכרת לי שיש פה אחלה עסקה.
 13. היי חבר'ה, מברר בשביל חבר: סופרב דיזל, 2011, 176K ק"מ. כשמאיצים ברכב והוא על הילוך 6 או 5, יש רעידות במרכב סביב סל"ד 2.5K (+/-) האצות בסל"ד זה בשאר ההילוכים לא מייצרות רעידות. האם מדובר בתושבת או במשהו אחר?
×
×
 • תוכן חדש...