Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור קניה ויומן תחזוקה של סוזוקי גרנד ויטרה 2008

EliC25

פוסטים מומלצים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

נראה רכב יפה. תתחדש הרבה. יש לך כבר צי רציני.

רואה שמדבקת הפורום כבר מצאת במקומה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, הפיאסטה הייתה חבל על הזמן; מהנה לנהיגה ובול במשבצת שיועדה לה, אבל לא מספיק מיוחדת ולא עונה על הצורך החדש שצץ. אז היא נמכרה, לפחות לחבר פורום שידאג לה טוב, כך שאני רגוע.

מדבקת פורום זה חלק מיישור קו כמובן ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.
האמת שלא חשבתי שהג"ו בשנים הללו יהיה מספיק טוב לטיולי שטח. אני מכיר את הדגמים הקודמים מתחילת שנות ה-2000, ומשום מה חשבתי שכוונת אליהם. 
בכל מקרה נראה שיש לא מעט אזורים שתוכל לחקור איתו לפני שידגדג לך להחליף ובלי קשר נשמע כמו שידרוג המפיאסטה (פרט לדלק).
מקווה שתהנו ותטיילו הרבה ביחד.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית מהממת ומן הסתם מצפים לך לא מעט חוויות טובות בשטח. תהנה!

שאלה; למה הוחלף מנוע והרכב עבר צביעה? אלו מחלות ידועות או שזה ספציפי לאקזמפלר שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, farkash7 כתב:

תתחדש.
האמת שלא חשבתי שהג"ו בשנים הללו יהיה מספיק טוב לטיולי שטח. אני מכיר את הדגמים הקודמים מתחילת שנות ה-2000, ומשום מה חשבתי שכוונת אליהם. 
בכל מקרה נראה שיש לא מעט אזורים שתוכל לחקור איתו לפני שידגדג לך להחליף ובלי קשר נשמע כמו שידרוג המפיאסטה (פרט לדלק).
מקווה שתהנו ותטיילו הרבה ביחד.

טובות מאוד, הרכב הזה לא פראייר בכלל. הסתכלתי גם על הדגמים הקודמים, אבל אחד טוב נמכר בערך 10-15 אלף שקל מתחת לג"ו מהדור הזה, ולדעתי מדובר בהבדל תהומי במה שמקבלים, זה בסופו של דבר רכב הרבה יותר מודרני ובטיחותי.

לפני 32 דקות, דור-- כתב:

שאלה; למה הוחלף מנוע והרכב עבר צביעה? אלו מחלות ידועות או שזה ספציפי לאקזמפלר שלך?

צבע מתקלף ברכב בן 14 זו מחלה בכל רכב בישראל לדעתי, ובמיוחד אחד שהיה שנים (12 ליתר דיוק) אצל מישהו שגר ליד הים.

לגבי מנוע  - אין לי מושג, אני רק יודע להגיד שמספר המנוע השתנה (יש לי את המסמכים של ההזמנה המקורית של הרכב מלפני 14 שנים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, EliC25 כתב:

לגבי מנוע  - אין לי מושג, אני רק יודע להגיד שמספר המנוע השתנה (יש לי את המסמכים של ההזמנה המקורית של הרכב מלפני 14 שנים)

תותח, אתה דוגמא לרוכש נבון.

תתחדש ותהנה בטיולים, לא פירטת הבדל במחירי ביטוח או אחזקה (שמנים בסרנים וכ'ו).

בנוסף הרווחת מס' עם 3 כוכבים..  😉

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Mr.Hybrid כתב:

תתחדש ותהנה בטיולים, לא פירטת הבדל במחירי ביטוח או אחזקה (שמנים בסרנים וכ'ו).

ביטוח פער של 1000 שח לשנה לעומת הפיאסטה

בטסט עוד כמה מאות שקלים

לגבי תחזוקה - השוטפת לא בהבדל גדול, שמן מנוע הגה ופילטרים זה רגיל. שמן בסרנים הוא לא יקר, עוד 200-300 שקל. הבעיה היא כשצריך לתחזק חלק במערכת העברת הכח - דרייבשאפט, מיסבים, ותושבות מנוע יקרות שצריכות החלפה בקרוב.

לפני 1 דקה, Mr.Hybrid כתב:

בנוסף הרווחת מס' עם 3 כוכבים..  😉

ראית מה זה, זה כבר השני שלי, בלי להתכוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, EliC25 כתב:

ולדעתי מדובר בהבדל תהומי במה שמקבלים

מניח שהדור הקודם כמקובל בסוזוקי רץ הרבה שנים בשוק, אז בטח מדובר בדגם ששורשיו עוד בסוף שנות ה-90.
גם אני הייתי נמנע ממנו גם אם הוא עדיף בשטח, רכב ישן מדי עם סטנדרט בטיחות שכנראה לא מתקבל היום ומראה עתיק.
הויטרה הזו כבר נראית כמו ג'יפון מודרני ובטח סטנדרט הבטיחות שלה גבוה יותר ברמה שתאפשר להסיע אפילו ילדים מתישהו (בעתיד הרחוק מאוד מאוד).

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מקורותיו בסוף שנות ה90 כמו הרבה ג'יפים אחרים ששמתי עין עליהם כפי שכתבתי, שאפילו מקורותיהם בתכנון שקודם לסוזוקי שקניתי ב3-4 שנים, ועדיין, מדובר בהבדל תהומי. לזה יש 6 כריות אוויר, ולרכבים אחרים מהעידן הזה מקסימום 4, ולרוב 2. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6 כריות אויר ו ESP זה לא עניין של מה בכך לסוזוקי משנת 2008.  סאן-רוף וחישוקים קלים גם כן אחלה בונוס.

KEYLESS ברכב כזה נשמע כמו פנטזיה. מהרגע שתתרגל - לא תוכל לחזור אחורה... (תתרגל = הנהגת תתרגל :-P ).

יאללה מברוק, מחכים לעדכונים מעניינים ;-) וסעו בזהירות.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מאובזר לעייפה, גם בקרת שיוט לא נפוץ ברכב בתקציב כזה (אם אני זוכר נכון עלה סביב ה150 חדש?)

מושבי עור, גימור "עץ"... רמה ממש גבוהה.

לגבי הנעה וכניסה בלי מפתח, היה לי את זה בקקטוס שכורה למשך כמה ימים וזה בהחלט life changing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירה טובה מאוד ,תחשוף לאט לאט את יתרונות ה 4x4,  את הבריחה הזמנית מהאספלט - אוויר נקי לנשימה ובעיקר לנשמה.

תודה על הסקירה המורחבת, תתחדש ותבלה.

• אהבתי 1

I shall explain: dialog it is exactly like monolog, except in the case of monolog, it is one person talking to himself; in dialog - two persons talking to themselves

Shaike Ophir שייקה אופיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכם

הבריחה מהאספלט היא גם בריחה מהחיים, ללא ספק.

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...