Jump to content

RBRB

 • פרסום הודעות

  294
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

אודות RBRB

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)
 • תאריך לידה 20/12/1987

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מה יכולות השטח שאתה צריך \ רוצה?
 2. הדיג'יי שלי עם "קצת" יותר ותק ממך, מוכר מאוד מאוד בתחום ( המכונה "**** עד הבוקר", מי שבתחום ומי שלא יודע במי מדובר) ועדיין מתנהג איך שמתנהג.
 3. בנוסף לשירותים שאתה נותן לאירועים אתה גם דיג'יי, נכון? הנה סתם סיפור על הדיג'יי שניגן בחתונה שלי - הוא הציג לנו את החוזה, וכשהגיע לסעיף של דמי הביטול הוא אמר שהוא מחייב בדמי ביטול רק במקרה שהאירוע מתקיים ואנחנו לוקחים ספק אחר במקומו. ציין שבמקרה והאירוע מתבטל בגלל פרידה הוא לא נוהג לקחת דמי ביטול כי הזוג כבר חטף מכה מספיק קשה ולדיג'יי המדובר לא חסרה עבודה. הוא כלל לא חייב לנהוג כך, יש שרות ויש שרות.
 4. "...אחוז התמותה הוא מקרה קלאסי של משחק במספרים - ככל שיבדקו יותר אנשים לנגיף (ורובם יהיו נשאים אסימפטומטיים) כך המכנה יגדל, בלי שהמונה (=מתים) יגדל (מאחר ואת המתים לא צריך לבדוק אלא פשוט לספור). שיעור התמותה מהקורונה זניח מבחינה רפואית - יותר אנשים מתים מזיהומים נרכשים בבתי חולים... מחיידקים אלימים של היומיום שאין לנו אנטיביוטיקה מתאימה עבורם... מתת תזונה... משבץ מוחי... מאפליה בהנגשה לשירותי בריאות..." ציטוט שמשוייך לטקסט שכתב ד"ר עופר כספי.
 5. אז ביקשתי לבטל את הדו"ח וכמובן שסירבו לבקשתי. האם בסעיף 4 המשטרה בעצם מודה טענה שלי ובאותה נשימה מסרבת לבטל את הדו"ח? מתלבט אם לגשת למשפט.
 6. לוקח לך שעתיים כל כיוון? כלומר 30 ק"מ שעתיים? נשמע נורא... כבר היה פה בפורום שיח על דו"ג ושזה לא מתאים לכל אחד אבל במקרה שלך ממליץ בחום על מעבר לקטנוע.
 7. לא כל מוסכי היבואן מתנהלים באותה צורה. אצל גיסי טיפלו בטיימינג באחריות (ב308 שנגמרה לה האחריות) במוסך הצומת בפתח תקווה. לפני מוסך גבע ממליץ לך לנסות שם או במוסך המרכזי בראשל"צ.
 8. ספריאל, הכרטיסים הוזמנו דרך סוכן או ישירות מאל על? אני שואל כי שני בני משפחה הזמינו טיסה ישירה לניו יורק עם אל על, הוזמן דרך סוכן שלא ממש מראה נכונות לבטל לאור המצב. מחר ינסו ישירות מול אל על. אגב, כל מי שמבטל מספר שהוא לא מבטל בגלל החשש להידבק אלא מהחשש לשהות בבידוד כשיחזור. סיבה מספיק טובה לביטול.
 9. מניסיון שלי, החבילות שנשלחות עם DHL אלה החבילות היקרות יותר. הדברים היחידים ששלחו במקרה שלי עם DHL היו טלפונים סלולרים ומכונת קפה. לא חושב שיש אופציה לבקש עם מה ישלח, מן הסתם אמזון משלמים לחברה כמו DHL סכום גבוה ממה שמשולם לדואר ישראל עבור כל חבילה ולכן ההחלטה עם מה לשלוח היא שלהם.
 10. אני זוכר (כמעט בוודאות) שלובינסקי נתנו 5 שנות אחריות על סיטרואן ו3 שנות אחריות על פיג'ו.
 11. כתבה על עבירה דומה, השופט זיכה את הנאשמת: https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5680782,00.html
 12. ישה ומקס, הדיון פה ביניכם מעניין וגורם להבין יותר טוב את עניין אי האמינות של המצלמות. היום התקבל דו"ח נוסף, הפעם על שם אשתי - בדיוק באותה מצלמה! במהירות של 105 קמ"ש. זה שהורידו את סף האכיפה זה חדש לי. לשנינו אלה דוחו"ת מהירות ראשונים אחרי מעל 12 שנות נהיגה יש קישור לפסק דין עצמו בעכו? אני מצליח למצוא רק כתבות אך לא את פסק הדין עצמו. יש גישה למסמכים שמתעדים את השקרים של מכון התקנים על הבדיקות בהולנד וכיו"ב? תודה!
 13. קודם כל תודה על המידע (גם בהודעה השניה). אז אם אחליט להגיע להמשפט, והתיק שלי "יעלם" אני לא אקבל הוצאות משפט ואשרוף יום עבודה שיעלה לי יותר מה250 שקל האלה, הבנתי נכון? ואם אגיע ללא יצוג משפטי ואציג פסקי דין שבהם השופטים קבעו שהמצלמות לא אמינות - זה יספיק? מעולם לא השתתפתי בדיון בבית משפט, אם כי זה לא מפחיד אותי ומאמין שעם הכנה נכונה מראש אפשר להסתדר.
 14. דלב מוטוספורט, יבואן אינדיאן (ו-KTM) זו חברת בת של לובינסקי ומערך השרות שלהם נפרד מלובינסקי לחלוטין וידוע כשרות טוב מאוד. שמעתי מקרוב (מאוד) על מקרים שהלכו לקראת הלקוח בצורה כזו שאפשר רק לדמיין אצל יבואנים אחרים. אני דווקא לא אתפלא אם זה המחיר מהסיבה שאין חלפים תחליפיים לרכבים האלה.
 15. אהלן, קיבלתי (לראשונה בחיי אגב) דו"ח מהירות עם קנס בגובה 250 שקל. הצילום נעשה כמובן ע"י מצלמת א'-3. זכור לי שהיו עידכונים על כך שהמצלמות נמצאו כלא אמינות ע"י בית המשפט ומשום כך קל לבטל דו"ח כזה. יכול להיות גם שאני לא זוכר נכון... עשיתי חיפוש אבל לא מצאתי משהו שיכול לעזור. אשמח לכל מידע שיכול להועיל.
×
×
 • Create New...