Jump to content

RBRB

 • פרסום הודעות

  432
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

63 נייטרלי

אודות RBRB

צפיות אחרונות בפרופיל

2,711 צפו בפרופיל
 1. אמור לשמש כרכב יומיומי את הדמות הראשית, בית - עבודה ושאר עניינים. אומרים שהרכב מתאים לאופי הדמות. זה בדיוק החשש העיקרי שלי ועל זה יושבת ההתלבטות. @EliC25 - חיסכון בדלק לא יהיה עם רכב חלופי 😁 מאחר ואני צריך רכב עם וו גרירה ושיהיה 4X4 הציעו לי איסוזו Dmax.
 2. צאו מהקטע של העוקץ. נפגשתי ודיברתי עם מס' אנשים מההפקה, בנוסף אתר הצילומים נמצא 20 דק' הבית שלי. אף אחד לא בונה עוקץ כזה בשביל סובארו בת 12.
 3. הגזמת... עוקץ מתוחכם לרכב מודל 2009? קבוצת פורסטרים בפייסבוק.
 4. אני יודע שמדרשת הגולן בחספין מוציאים לשם סיורים וגם "קשת יהונתן" (זו חברת קמפינג וטיולים).
 5. דיברתי עם הסוכן ביטוח. לדבריו אין בעיה אם בחוזה לא יהיה כתוב "השכרה", צריך להגדיר את זה כדמי שימוש. סוג הרכב כתוב בהודעה הראשונה. לגבי חוזה - אם ואסכים סופית נשב עליו, לכן עדיין לא קיים.
 6. פנו אלי מהפקה של סרט ישראלי. הם מחפשים רכב כמו שלי, (פורסטר) שהוא אומנם לא נדיר בכלל אבל התעקשו על כמה קטנות: מודלים 2008-2012 (דור 3), רמת איבזור B, בלי חלונות מושחרים, עם מערכת מולטימדיה ובצבע כחול בלבד. כך יצא שהרכב שלי עונה להם על כל הדרישות. צריכים את הרכב ל5 ימי צילום, מציעים בסביבות 800 שקל לכל יום ומספקים רכב חלופי. אני רוצה להגיד להם כן, גם כי בא לי לעזור וגם כי בסה"כ זה אחלה כסף. אשמח לשמוע דעות, ואם מישהו מכיר את העולם הזה אשמח לשמוע אם הסכום שהוצע לי זה מה שמקובל במקרים כאלה. אוסיף ואומר שבדקתי על מי שדיבר איתי, מדובר באנשים מוכרים מהת
 7. מתוך הפייסבוק, תמונות נוספות מהרכבת החיג'אזית - "סיור מרתק במנהרת הרכבת החיג'אזית ליד הירמוך, טכנית בשטח ישראל, אך בפועל מעבר לגדר הגבול. נדאש תיאום עם הצבא."
 8. היום מתדלק תמיד "פול" אבל בגיל צעיר יותר הייתי מתנהל כך בעיקר בגלל העניין הכספי. מגיל 17.5 (כשהוצאתי רשיון וקניתי רכב) עד השנים הראשונות שלאחר הצבא הייתי מתדלק לפי התקציב שהיה לי. בגיל הזה לא היה הרבה כסף להוציא וזה השפיע על התידלוקים. היום כמובן המצב אחר ואין שום סיבה לא לתדלק מיכל מלא כשמגיעים לתחנה.
 9. אז זהו שבמקרה של הדאסטר זה בכלל לא המקרה. לא תמצא אותו בלוחות כי זה רכב מוצלח ואנשים לא מוכרים אותו. מה שיוצא למכירה נמכר ברגע. כיום אין תחליף לרכב הזה, לא תמצא רכב חסכוני עם יכולות שטח אמיתיות ובנוסף יכול לשמש אותך הרכב יומיומי. כל הנאמר מתייחס לדגם הדיזל 4X4.
 10. קשקוש. מכרתי לפני מס' חודשים C3 Picasso דיזל, מודל 2011 עם 180,000 ק"מ. הרכב היה אצלנו במשפחה מאז שהיה עם 17,000 ק"מ בסה"כ, שמור ומטופל היטב לא היה לי שום דבר להסתיר ועדיין, כמישהו התקשר ושאל אם אני מתחייב בבדיקה תמיד עניתי שאני לא מתחייב על כלום. כולנו יודעים איזה טופס מכון בדיקה יוציא לרכב בן 10 עם 180,000 ק"מ. נטו כסתחי"ם. מיותר לציין שהרכב נמכר תוך ימים בודדים במחיר המבוקש.
 11. בקבוצות סובארו השונות יש מס' אנשים שביצעו הגבהה למרות האיסור. הם מספרים שמערכת הeye sight ממשיכה לעבוד ללא שום בעיה. אני בכלל עם מודל 2009, אבל סתם לידיעה...
 12. דווקא כשפרסמתי C3 Picasso (דיזל) הייתה כמות לא נורמלית של טלפונים וחלקם כמובן דומים לסיפורים מהשרשור. הרכב אגב נמכר תוך ימים בודדים.
 13. זה כבר דיון אחר, אבל מה רע בלקנות רכב שנמצא שנה - שנתיים על הכביש?
 14. הבעיה היא שאת הרכב הזה אפשר לקנות רק חדש, קשה עד בלתי אפשרי למצוא משומש במצב טוב. כבר חודשים ארוכים אנחנו מחפשים כזה לחבר טוב, החבר התייאש והזמין חדש מהחברה. גם אני חיפשתי לעצמי בתקציב מוגבל ובסוף קניתי פורסטר ישנה כי פשוט אין למצוא. אין אותם בלוחות, נראה שהם נמכרים מפה לאוזן. מה שכן מופיע בלוחות הוא עם קילומטראז' של מונית. מי היה מאמין שלדאצ'יה יהיה שוק כזה חם 😁
×
×
 • תוכן חדש...