Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחלתי לעבוד על עגורן צריח

דובצע

פוסטים מומלצים

• תגובות 232
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה רבה. יש עצמאי ויש דרך כוח אדם

אני הלכתי על כוח אדם שחבר המליץ-צור ירום-הם מלוים מאז שניגשתי לקורס מימון עליהם והתחייבות לפחות שנתיים להיות אצלם. ואם לא אני חייב להם את עלות הקורס-כ20.000 שח. הם דואגים לי לעבודה-חשוב לעגורנאי חדש שפחות מבוקש-55 לשעה שעות נוספות וכול הפנסיות-מנופאי ותיק וטוב מקבל 100 לשעה+-  אז אני חייב לילמוד את המיקצוע ולהיות טוב

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פחד גבהים רק להסתכל על התמונות
סתם שאלת אגב, אין מגיעים למעלה? מטפסים על סולם או יש מעלית?
מה עושים אם צריכים לשרותים?

בהצלחה

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח מתרגלים. יש סולם ארוך או כמה קטנים-יותר נוח הסולמות בזוית ולא ישר למעלה

מספר 1 אני מביא בקבוקי מיים ומוריד אותם עם פיפי

מספר 2 עושים בבית. אם מישו נאלץ לעשות במנוף בשקית או משו זה לא נעים ביכלל

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד עניין. מנופאי קם באיזה 5:30בבוקר לחץ נסיעה פקקים חניה-אין לאחר כי האתר לא יכול בלעדיו. אז יש הרבה עם אופנועים

אני חלש מול בקרים קשוחים אז פה ניכנס לתמונה הג׳מפי שלי. אני יוצא מהבית ב10 בערב יום ליפני מגיע למקום חונה מסתובב באזור והולך לישון באוטו. קם ב6:30 הולך ברגל לאתר-אני ינסה אולי להישאר 3 ימים ליד העבודה אם זה יהיה נחמד אני יאמץ את זה-יחסוך לי זמן דלק וטירטורים

עריכה אחרונה על ידי דובצע
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה שכר יפה מאד למישהו חסר ניסיון. 

אם אין לך פחד גבהים, נשמע כמו אחלה עבודה. שיהיה בהצלחה

• אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, דובצע כתב:

אני יוצא מהבית ב10 בערב יום ליפני מגיע למקום חונה מסתובב באזור והולך לישון באוטו. קם ב6:30 הולך ברגל לאתר-אני ינסה אולי להישאר 3 ימים ליד העבודה אם זה יהיה נחמד אני יאמץ את זה-יחסוך לי זמן דלק וטירטורים

אז אני מבין שבחרת ללכת על מס' 2 בשקית

• מצחיק 13

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, YNV כתב:

אז אני מבין שבחרת ללכת על מס' 2 בשקית

2 זה כבר ברכב, עיוני (זה הבית כרגע 😉 . וגם אני איני סבור שלישון ברכב זה פתרון טוב, לא לאורך זמן לפחות...)

שיהייה בהצלחה !!

(  ונותן לך @דובצע רעיון לשרשור - שחרר תמונות נוף מלמעלה אם יש, - וננחש היכן אתה ממוקם).

• רעיון טוב! 2

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, דובצע כתב:

מגיע למקום חונה מסתובב באזור והולך לישון באוטו.

אם ככה אז בכלל אחלה שכר בהתחשב בזה שאתה חוסך שכר דירה וארנונה.

• מצחיק 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, דובצע כתב:

יש עוד עניין. מנופאי קם באיזה 5:30בבוקר לחץ נסיעה פקקים חניה-אין לאחר כי האתר לא יכול בלעדיו. אז יש הרבה עם אופנועים

אני חלש מול בקרים קשוחים אז פה ניכנס לתמונה הג׳מפי שלי. אני יוצא מהבית ב10 בערב יום ליפני מגיע למקום חונה מסתובב באזור והולך לישון באוטו. קם ב6:30 הולך ברגל לאתר-אני ינסה אולי להישאר 3 ימים ליד העבודה אם זה יהיה נחמד אני יאמץ את זה-יחסוך לי זמן דלק וטירטורים

למה מנפואי צריך ג'מפי?

• מצחיק 1

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכול ניסיוני אני עדיין לא יודע מה הסידור הנכון 

הגמפי הוא לא אוטו בית מבחינת גודל ואיבזור אבל הוא כמו זולה 

אני שומר על הבית-דירה בשכירות-האוטו זולה זה בנוסף כי ממש לגור באוטו זה להיתכלב 

שרותים באזור לא חסר יש גם באתר למטה

ולמה אני צריך גמפי-במקור הייתי חולה מהירות אז לאחר שלילה אמרתי אני יקנה אוטו גדול שנוסע לאט ומשם זה מתגלגל ללא שליטה למחוזות חדשים חח

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...