Jump to content

רועי5

 • פרסום הודעות

  7,283
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

77 נייטרלי

אודות רועי5

 • דירוג
  פורומניאק

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. הספייסטורר על שתי גירסאותיו לא מופיע כחלק מהמבצע.
 2. אז זהו שאתה רוצה טריידאין על האוטו שלך כחלק מהתשלום, תהליך שלפחות לפי סיפורים, גם כאן, אצל היבואן הזה מחייבים עור מעט עבה מהרגיל.
 3. רועי5

  26 שעות מהמסירה וכבר במוסך

  מתסכל ומרגיז, אין ספק. אבל כשקונים אוטו צרפתי, זה מה שקורה. עובדה גם הפותח, גם הברלינגו מהקיבוץ, שתי צרפתיות, על יפניות לא שומעים סיפורים כאלה.
 4. בינתיים לא רואה שום מבצע, לפקידי מכירות אף פעם לא האמנתי. יבואנים דווקא יודעים יפה מאוד לפמפם מבצעים כשיש כאלו. מבצע כזה כבר בתחילת שבוע הבא והמקום היחיד שאני רואה איזכור שלו הוא בפורום כאן אצל אחד החברים, קצת לא מסתדר לי, אבל נמתין בסבלנות.
 5. אולי בגלל שעבור ב.מ.וו להיות דומה למזדה זה לא "גליק" גדול, אולי ה"לא"השתרבב בטעות, אבל קטונתי מלפרש גדולים ממני. לגוף העיצוב, מתקשה להבין את ההתלהבות, האוטו סתמי לגמרי, סוג של מוסטנג עד קורה A ו MAVERICK עתיקה ממנה ועד הזנב. ב.מ.וו, נאות או מכוערות ענין של טעם, ותמיד היו כך, על דבר אחד לא היתה מחלוקת וזה הייחוד של עיצובן והעובדה שלא בקלות אפשר היה לטעות בשיוכן למותג. האוטו הזה כבר לא שם, לפחות הגריל הזה נותן לו קצת אופי ומראה שונה. מזל.
 6. היינו פעם שם, די אם אציין שבהחלט, יש לא מעט מקרים בהם אתה מבין שהמכשול קרוב מדי ובלימה לא תעזור, פשוט צריך להתחמק ממנו, יש כאלו שבהם בלימה משולבת בתמרון כזה, הכל לפי הענין ומה שמכתיב הנסיון. לחיצה ותפילה ( בלתי נמנע במצב הזה ) הם לא ממש פתרון כשמדובר במכשול פתאומי וקרוב. ובמבחנים האלו, להבנה שלי, הם משתדלים שלא לבלום, אבל כשבורח להם האוטו זה מה שקורה, אין מדיניות קבועה של לחיצות על הבלם ברצף מסוים. הבלימה אינה חלק מובנה במבחן הזה.
 7. לא זוכר כרגע, אבל כדאי לבדוק את איבזור הבטיחות שלפחות לזכרוני בספורטאז' מקיף יותר מאשר בגירסת האקטיב של ה 3008.
 8. הטעות שלך מגיעה מנקודת המוצא ופיה תמרוני התחמקות ממכשול הם סוג של "כיף" השמור למתגרזנים ולחובבי חראקות למיניהם. אז זהו שלא, מדובר גם בכך אבל גם ואולי בעיקר במכשול פתאומי שגם בנסיעה רגועה ונשלטת מהווה בעיה לא פשוטה לנהג הנתקל בו ומעורר צורך בהתמודדות שמחייבת תמרון פתאומי ובעיקר מהיר מאוד, תוך בלימה או לא, שממנו אתה והאוטו אמורים לצאת בשלום. יש נהגים מאוד מיומנים שיודעים להתמודד עם מצב כזה גם במכוניות בינוניות ומטה מבחינה דינמית ויש כמוני כמוך, נהגים רגילים בלי הכשרה מיוחדת בעברם, שדווקא אז יכולתה הדינמית של המכונית היא שתקבע אם ובאיזה מצב נצא מזה.
 9. לצערי אתה צודק, מתוך נסיון ארוך עם שתי אוקטביות האחת 14 השניה 17, האוטו הזה מתנהג חרא בסיבובים.
 10. מענין, גם ה 308 השיגה ציון פנומנלי במבחן הזה אצל הספרדים, אולי הצרפתים משקיעים פחות בבקרת איכות ויותר בהינדוס נכון של השילדה.
 11. בעיקרון רכבי ת"ש מדגם איביזה מיועדים לקצינים קרביים, הג'ובניקים מקבלים יונדאי. אבל הצבא, כמו כל מוסד שמכבד את עצמו, רווי בקומבינות, אז לך תדע. ואם אשתך היא סמג"ד בשיריון או משהו כזה אז ההשתדלות ממילא מיותרת.
 12. אוטו נהדר, מתנהג, נוח, מיוחד למראה, אבל מנוע 1.6 דפוק ובעייתי. מדובר בזוועתון 1.6 156 סוסים שתוכנן יחד עם ב.מ.וו. יצא לי לא מזמן לנהוג באחד ומאוד היה כיף ואז שאלתי את עצמי איך הדבר הזה לא הצליח בקופות ונזכרתי במנוע.
 13. מבצע מאי דנן הסתיים אתמול.
×
×
 • Create New...