Jump to content

רועי5

 • פרסום הודעות

  7,671
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

198 טוב

אודות רועי5

 • דירוג
  כותב. הרבה.

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. האוטו הזה, ודאי בגירסתו החזקה יותר הוא מורכב ומתוחכם יותר מכל משפחתית, אבל לא רק, גם מתחרים בגודלו שמחירם כפול נמצאים מאחוריו מבחינה טכנולוגית. לקרוא לו תחליף למכונית משפחתית מסורתית, קצת לא לענין. נכון שבגירסאות הנחותות יותר הוא מציב תחרות אפילו לסופר מיני במחיר המגוחך בו הוא נמכר בשוק "0 ק"מ", אבל לא צריך ישר להקיש מכך שהדגמים במעלה הסולם יקרים מדי.
 2. הלאון החדשה שכמובן אין לא לי ולא לאף אחד אחר כאן, אני מניח, נסיון איתה, זוכה להתלהבות מסיבית אצל אלו שכן התנסו בנהיגה בה. התנהגות הכביש, נוחות, מרחב פנים ומטען, איבזור וגם עיצוב עברו לטענתם אפגרייד רציני יחסית לדגם הנוכחי. אלא שאף אחד לא יודע מתי תגיע, מה יהיה מחירה ובכל מקרה סביר שיהיה לזה האחרון קושי להתחרות במחיר המאוד אטרקטיבי של הפוקוס.
 3. בהשקעות נדלניות שיבטיחו תשואה ריאלית לאורך זמן נקודת המוצא ההכרחית היא שהמחירים יעלו בוודאות לאורך אותו משך זמן ובעודף ריאלי על התשואה המובטחת. לא קיים, הסתברות היא כלי נכון, חישוב סיכונים גם, וודאות אין. תבדוק עם לבייב, תבדוק עם דנקנר מה דעתם על עסקים כאלו בהסתמך על היסטורית השקעות הנדלן שלהם.
 4. הגרנדלנד לטעמי הקניה הטובה ביותר בשוק היום, הרבה אוטו וגם בהחלט משובח לטעמי בכסף של סופר מיני. אבל מי שהתרגל לאוטו קטן והוא בגיל מתקדם, לא בקלות יסתגל למעבר הזה, לא פשוט. לענין הראות החוצה הגרנדלנד נחות יחסית לקאמיק ובאופן די ניכר. הכי טוב נסיעת מבחן שלוקחת בחשבון רתיעה ראשונית מהבדלי הגודל.
 5. שלח. אבדוק. וכדאי גם לקשר אותו עם חברות המימון לרכב או כל חברת השקעות אחרת שמנהלת עסק של הלוואות תמורת בטוחות, הרבה יותר נכון לשים אצלו את הכסף עם ערבות בנקאית לתשואה ריאלית מובטחת מאשר להעניק הלוואות בתשואה נמוכה יחסית כמו זו שלוקחים ממך.
 6. הצעה לדוגמה, קח כסף שלי, תן ערובה מובטחת לתשואה ריאלית של 5 אחוז שנתי למשך חמש שנים, חגוג על ההפרש, הוא שלך.
 7. לנדקרוזר אינו עוד קרוסאובר, הוא כלי רציני יותר, הוא גם נראה כזה. הסיכוי שלך למצוא הרבה אחים באותו פקק עדיין אינו גבוה, זה לא ספורטאז' או טוסון, אפילו לא ריינג' רובר שגם יודע את העבודה, אבל נועד למשהו אחר לגמרי.
 8. לא מתחבר לתזה ( גילוי נאות אין לנדקרוזר בחניה, גם לא יהיה, מבחינתי מדובר במשאית ), הלנד קרוזר הוא מסוג הכלים שמקנים תחושה של אני ואפסי עוד וקצת מתקשה לראות נהג שכזה יורד לפיקנטו ולא מתמלא בתחושת ענווה מתבקשת.
 9. מענין, הברלינגו דווקא נחשבת לסוס עבודה מאריך ימים, ודאי בגירסת הדיזל, אבל לסטיגמה חיים משלה והם ארוכים.
 10. האוטו הזה זהה לסוזוקי SX4, כך שסביר שהמדובר באותם מגבים, כמו גם חלקים אחרים.
 11. 2016 ואילך עם מנוע 1.6 בנזין 165 סוסים וגיר פלנטרי, מכונית שאין סיבה שתהיה אמינה פחות מכל מכונית אחרת ללא קשר למוצא או גזע. לא יודע בקשר להתאמה למחיר, צריך לבדוק. גם דיזל, כפי שנכתב כאן, הולך יופי, אבל הוא נדיר יותר ולרוב עם קילומטראז' בשמיים.
 12. האטקה קשיחה יחסית, אם זו היתה בעיה אצלך באיביזה, כדאי לערוך נסיעת מבחן לפני שאתה מחליט. הנוחה ביותר כאן היא ה 3008, גם הספורטאז' די בסדר, אם כי מרגישה עסוקה מעט יותר מדי על הכביש לדעתי.
 13. לא ממש מדויק, אפילו ממש לא. מחיר הצמיגים לא קובע לא את אורך חייהם ולא את החיסכון בדלק. צמיגים ירוקים יאריכו ימים ויצרכו פחות דלק בממוצע מאשר צמיגים ספורטיביים נניח, שבמרבית המקרים דווקא יהיו יקרים יותר. מה שנכון הוא שבאותה קבוצת סיווג, צמיגים ירוקים למשל, הצמיגים האיכותיים יותר וממילא היקרים יותר בקבוצה יתנו תוצאות טובות יותר מאשר האיכותיים פחות, אבל גם לזה לא מעט חריגים. בקיצור ההפניה כאן למעלה לטבלת ההשוואה ( יש עוד ולא מעט ) בין צמיגים שונים לפי פרמטרים של נוחות, שקט, אחיזה וכיו"ב היא הדרך הנכונה.
 14. על הטעם שלך אי אפשר להתווכח, הוא שלך. אבל בניגוד לקליאו שנראית מאוד דומה לדגם המוחלף, ה 208 מציגה עיצוב חדש לחלוטין, גם בחוץ גם בפנים, ונדמה לי שאפשר בזהירות לומר מיוחד ולא בנאלי דבר המהווה מקור משיכה ובסיס ל"הייפ", שגם אם אינו מובן לחלק מהאנשים, לאחרים דווקא כן.
 15. נסיעת מבחן תענה לך על מרבית השאלות, גם אלו שלא שאלת. מה שלי תפס את העין הוא תא המטען הענק שבסקאלה, הרבה יותר גדול מאשר בקאמיק שלפחות לעין נראית כמו סתם סקאלה גבוהה.
×
×
 • Create New...