Jump to content

רועי5

 • פרסום הודעות

  7,567
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

165 טוב

אודות רועי5

 • דירוג
  כותב. הרבה.

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אם היית חוטף כמוני קנס של אלפיה על חניה בחנית נכה ( חניה שפה, כמו גם במכתב למשטרה, אני יכול לספר נעשתה בלילה וברברס לחניה ניצבת שאינה מסומנת אלא בתמרור שפשוט לא ראיתי ), התהייה שלך היתה מתייתרת. מדובר בלא פחות מתרמית והונאה ולדעתי גובלת בעבירה פלילית של התחזות.
 2. מנוע גרמני !? אולי המנוע של הוישרים.
 3. ברור שלא סביר שמנוע הולך אחרי 70K, גם לא כפול מכך, אבל מדוגמה ספציפית להשליך על כל המנועים האלו, שכידוע מאכלסים מיליוני תאי מנוע בכל המודלים של PSA, ( זו תצורת המנוע הכי נפוצה אצלם ), זו הסחפות לא קטנה. ובכלל אם היה מדובר בתופעה כללית, יש להניח שהיינו שומעים עליה מעט יותר וגם מהעולם וככל שאני יודע, לא זה המצב. ובדיוק אגב ומאותה הסיבה בדיוק האוטו של אבא שלך לא מלמד יותר מדי על כלל המכוניות מאותו סוג, גם אצלי בחניה עומדת וואגית בת עשרים וחצי עם 230K ק"מ ( נקנתה חדשה על ידי ) מנוע 2 ליטר אטמוספרי, גיר פלנטרי ארבעה הילוכים ורקורד אמינות שיכול לעורר קינאה אצל כל בעל קורולה ממוצע, נו אז מה ?
 4. אני איתך וזה בלי קשר לשאלה אם מדובר בסטיגמות או לא, לדעתי מדובר כמובן בענין חסר בסיס ואין שום הבדל בין פז'ו לטויוטה לענין זה, אבל כשהחשש קיים, אז גם קשה מאוד להשתחרר ממנו, גם כל אובדן של לחץ אויר נניח יתפס באופן בלתי נמנע כתוצאה של אמינות דפוקה, אין מה לעשות, וגם יש לא מעט מכוניות אחרות ראויות שלא תצטרך להתחרט על קנייתן כי חסר אויר.
 5. צודק, הנה לדוגמה התמונה שמעליך, מזהה בקלות את פתח תיקווה שם.
 6. באתי לעזור, קח את הדלת הקידמית ולך דרך קורה A קדימה לכיוון הגריל, הקימור המאוד מופרז הזה נולד בקונה.
 7. קונה על סטרואידים, אבל איכשהוא הפרופורציות מוצלחות יותר מאשר במקור.
 8. הזיהוי הזה של אנטי למדיניות הישראלית, שמה לעשות חלק מהאנטגוניזם המופנה כלפיה עושה הגיון, עם אנטישמיות כבר הפך לנורמה, אבל זה לא הופך אותו לנכון. ארדואן מאמץ מדיניות אנטי ישראלית בוטה, עדיין לא אומר שהוא אנטישמי. בטורקיה יש בחירות דמוקרטיות, אבל יש גם דיכוי ישיר ועקיף של זכויות אדם, רדיפת כלי תקשורת ועיתונאים שמנסים להשתמש בזכות הביטוי בכדי לבטא דעות אנטי מימסדיות ועוד מעשים שלא רק שאינם מתיישרים עם מה שמוכר כדמוקרטיה קלאסית הם מהווים הפרה בוטה שלה. בחירות חופשיות אינן סממן יחיד לדמוקרטיה.
 9. דווקא סיטרואן זכורה בענין הזה לטוב כי חיבלו שם במשאיות שיוצרו עבור הגרמנים במלחמת העולם השניה ולאנדרה סיטרואן המייסד היו גם שורשים יהודים, לפחות לזכרוני הלא מחייב..
 10. האמת היא שענין שמירת הערך לא ניתן לחיזוי ולכן רצוי שלא יהווה גורם עם משקל רב מדי. אצלנו במשפחה למשל נמכרה לפני שבועיים 208 בת חמש וחצי עם 130K ק"מ ומנוע אטמוספרי עם גיר רובוטי. הנטיה היתה מראש ללכת לטריידאין, כי הסטיגמה שהאוטו נטול סיכויי מכירה אלא במחיר שחיטה, עובדת, אין מה לעשות. אלא שניטרול ההנחות על חדש בגלל טריידאין זרק את המסכנה חזרה לשוק האכזר. אז בשוק האכזר הזה האוטו נמכר אחרי יומיים וב 500 ש"ח מתחת למחירון בשל מצב חיצוני קצת מרופט, מה שהביא לאובדן ערך של כ 11% שנתי. ממש לא הקטסטרופה החזויה.
 11. מה שאתה רוצה הוא בעצם ביטול מוחלט של חניה פרטית בבית פרטי, שהרי לעולם הכניסה אליה מחייבת הפקעה של מקום חניה נוסף ברחוב. לא יקרה ובצדק לא יקרה. אפשר ואולי אף רצוי לחייב בעל חניה לחנות בתוכה, ולאסור עליו שימוש בחניה ציבורית ברחוב, אם כי מאוד מסובך לאכיפה. אפשר גם להצמיד חניה פרטית לרכב אחד מסוים ע"י שלט שיבהיר זאת, בקיצור יש דרכים שינטרלו שימוש לרעה בחניה הפרטית וזו הבעיה, אבל חיסולה של החניה הפרטית זו כבר פגיעה קשה בזכות הקנין.
 12. בצבע מטאלי הדברים האלו הם הרסניים, הם "אוכלים" את ציפוי הלכה וזה מסוג הדברים שאי אפשר לסדר בתיקון מקומי.
 13. כן, אבל ויתרו עליו מהר מאוד בקקטוס. ומי שרוצה לחסוך לעצמו את כאב הלב הכרוך בענין שיאמץ אוטו ישן, לי יש אחד כזה וכשהיה חדש לפני עשרים וקצת שנים, הלב באמת החסיר פעימה כל פעם שראיתי איזה סימן טרי, בין סריטה בין צ'יפ של אבן, היום הוא ממשיך לחטוף כמובן, אבל זה באמת לא אותו דבר.
×
×
 • Create New...