Jump to content

avz

 • הודעות

  527
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של avz

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

0

מוניטין

 1. תודה, אבדוק. הזמנתי תקע עבור מתח ההזנה. האם יש אפשרות (ואם כן, איך) להציג על המסך תוכן מהסמארטפון?
 2. למה אתה מתכוון "כבל מתח שמתחבר משני הצדדים"? יש את השקע של +12V ואת השקע של HDMI שאני מבין שמעביר לשקע HDMI ביחידה השניה, אני לא מבין למה כתוב על השקע "POWER", ככה כתוב גם על השקע HDMI ביחידה השניה, שגם בה יש שקע +12V.
 3. קיבלתי שתי יחידות כאלה, רוצה להתקין אותן. בקישור שהעלית יש תמונה של כל האביזרים הנלווים, בין היתר יש שם צילום של החוברת.
 4. יש לי שתי יחידות של נגנים כאלה שאמורים להיות מותקנים על משענות הראש. מוצרפת תמונה של היחידה עם ה-DVD, היחידה השניה, זהה חזותית. כמו כן מצורפת תמונה של התווית על המכשיר, כמובן ללא ציון שם היבואן. פניתי במייל ליצרן וביקשתי לקבל את ה-manual של המכשירים, לצערי ללא תשובה. במאמר מוסגר, קרה לי כבר מספר פעמים שאחרי שרכשתי מוצר כלשהו מיצרן או ספק סיני, שהיה מאד קואפרטיבי עד לרגע שבו ביצעתי את הרכישה, לאחריה - אתה לא קיים עבורו. האם מישהו מכיר את הנגנים האלה? יודע מי היבואן? יש למישהו כאלה נגנים ויכול לשלוח את הקובץ של ה- manual? ,usv/
 5. אני מתכוון לנסוע לחופשה באוסטריה. מתכנן נחיתה במינכן ומשם לנסוע לאזור זלצבורג. פעם לא היה צריך בכלל לחשוב על זה. היום, עם הגבלות הקורונה (אוסטריה נפתחה לתיירות ב- 19 למאי, מה התקנות בגרמניה אני לא יודע) לכאורה יכול להיווצר מצב שאם אני עובר מאוסטריה לגרמניה, אני עלול להדרש לבידוד. לפי מה שידוע לי בכניסה לאוסטריה יש להציג תעודת מתחסן, מה שפוטר מהצורך בבידוד, לגבי גרמניה, לא ברור לי. אשמח לכל מידע והצעה קונסטרוקטיבית.
 6. מעוניין לקנות רדיו מקורי - עדיף לא תקין, אני לא צריך את הרדיו, אני רוצה לפרק ממנו את הקונקטור 28 פין שמותקן עליו, זה שבגוף הרדיו, מסומן בחץ.
 7. אני לא רוצה לפגוע בצמה המקורית של הרכב. לרדיו יש שקע של 28 פין שכולל בין היתר את החוטים של שליטת הרדיו מההגה. אני מחפש שקע שיתאים לתקע שעל הצמה ואליו אחבר את החוטים הרלוונטיים. אני מתאר לעצמי שבמוסכי טויוטה אין את זה מכיוון שזה לא חלק אינטגרלי של טויוטה. הזמנתי אחד מ-אליאקספרס אבל מסתבר שישנם שני סוגים של 28 פין ומה שקיבלתי זה הסוג הלא מתאים. אשמח לשמוע אם ניתן להשיג בארץ.
 8. יש לי מערכת מולטימדיה סינית עם מערכת הפעלה אנדרואיד. ברצוני להתקין עליה תוכנת ניווט - כמובן ללא חיבור אינטרנט- שמניסיונכם אתם יכולים להמליץ עליה. הכוונה לתוכנה שניתן להעלות עליה מפה של הארץ.
 9. ברכב שלי, יאריס 2012, מגיעים לרדיו המקורי בצמה שמתחברת לרדיו, שלושה חוטים של השליטה במערכת מההגה, SW1, SW2 ו-SWCOMMON שזה המשותף. ב-HU הסיני שאני רוצה לחבר אליו, יש רק שתי כניסות, SW1 ו- SW2 , ללא המשותף. האם ניתן לצפות שהשליטה מההגה תעבוד בלי ה-common? או שממילא מקבלת דרך הגוף של הרכב?
 10. בהחלט עשיתי את זה.
 11. ברצוני לייבא מכשיר מסויים שנדרש עבורו אישור תקינה. לאחר ששאלתי עמיל מכס מסויים וקיבלתי ממנו תשובות שבדיעבד הסתבר כמטעות, התברר לי שיש במשרד הכלכלה גורם שתפקידו לטפל בדיוק במקרים כאלה שנוגעים ליבוא אישי של מוצרים לשימוש עצמי. הפניתי אתמול האינטרנט את הבקשה לאותו גורם במשרד הכלכלה ומה רבה היתה הפתעתי כאשר קיבלתי היום - אפילו לא חלפו 24 שעות - אישור הפוטר אותי מהתקינה ומתיר את היבוא. פשוט לא ייאמן! כל הכבוד! כשמגיעה מילה טובה - מן הראוי לתת אותה.
 12. ברצוני לייבא לשימוש עצמי, לא למטרה מסחרית, מכשיר חשמלי. נאמר לי שעלולה להיות בעיה בשחרור מהמכס אשר עלול לדרוש אישור ממכון התקנים וישנה איזה פרוצדורה של עמילי מכס להגיש בקשה ממחושבת (לכן רק עמיל מכס יכול לעשות זאת) לפטור ממכון התקנים. אבקש לציין שלא מדובר במכשיר אשר מיובא באופן סדיר לארץ ע"י יבואן.
 13. לפי מה שראיתי - זה עסק מורכב למדי, בין היתר בגלל שהמצלמה מורכבת על הדלת האחורית. אין כל סיבה שיגיע מתח מהרוורס לרדיו הקיים. זה רדיו רגיל, לא מולטימדיה. למה אתה קורא "קיק פאנל"?
 14. מכיוון שאני צריך חיווי של +12V למערכת מולטימדיה כדי שתציג את התמונה מהמצלמה על המסך. מכיוון שאני לא מעביר את הכבל של המצלמה לכל אורך הרכב, אלא משתמש במשדר שצמוד למצלמה ומקלט שצמוד למערכת, אני צריך את הנקודה, כאמור, מלפנים.
 15. נכון, אבל נורת הרוורס היא בחלק האחורי של הרכב ואני צריך נקודה בדשבורד.
×
×
 • תוכן חדש...