Jump to content

avz

 • פרסום הודעות

  519
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות avz

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לפי מה שראיתי - זה עסק מורכב למדי, בין היתר בגלל שהמצלמה מורכבת על הדלת האחורית. אין כל סיבה שיגיע מתח מהרוורס לרדיו הקיים. זה רדיו רגיל, לא מולטימדיה. למה אתה קורא "קיק פאנל"?
 2. מכיוון שאני צריך חיווי של +12V למערכת מולטימדיה כדי שתציג את התמונה מהמצלמה על המסך. מכיוון שאני לא מעביר את הכבל של המצלמה לכל אורך הרכב, אלא משתמש במשדר שצמוד למצלמה ומקלט שצמוד למערכת, אני צריך את הנקודה, כאמור, מלפנים.
 3. נכון, אבל נורת הרוורס היא בחלק האחורי של הרכב ואני צריך נקודה בדשבורד.
 4. אם כן, אשמח לעזרתכם. אני מחפש נקודה בדשבורד או סמוך ביותר אליו, שיש עליה +12V כאשר תיבת ההילוכים משולבת למצב רוורס. דרוש לי לצורך התקנת מצלמת רוורס.
 5. תודה. אכן עובד. לשני החוטים הכחולים ששאלתי לגביהם בתחילה, כנראה אין כל משמעות.
 6. את הצמה שקיבלתי ניתן לראות בצילום המצורף. כפי שניתן לראות - יש חוט חום אשר כתוב עליו "back" אשר לפי מה שאני מניח מתחבר ל+ האדום של הכבל שמחבר בין המצלמה למערכת. נראה לי שכאשר החוט החום מקבל מתח - כתוצאה משילוב לרוורס - הוא מעביר את המערכת למצב של תצוגת התמונה מהמצלמה. מכיוון שכפי שציינתי, הרבה ניסיון בעינין הזה אין לי, באמת אודה למי שיתקן אותי כי את מעט המידע אני שואב מהאינטרנט. לגבי היצרן של המערכת - הסינים כנראה אנשים מאד צנועים ולא נעים להם לפרסם את שם היצרן. אולי גם זאת הסיבה שאין כל הסבר (manual) שמצורף למערכת. כאמור, זה כנראה אחד המחירים של הזמנת מוצר זול. הרי לא תעלה על הדעת שיצרן
 7. אבקש את עזרתכם לחיבור מצלמת הרוורס במערכת הסינית שאני מנסה להתקין. נראה לי שישנה כניסה נפרדת למצלמת הרוורס (נא ראו בתמונה). בנוסף לכניסת האות מהמצלמה, יש במחבר שני חוטים נוספים, כחול עם פס לבן (שני החוטים) שאני משער שהם באיזו צורה אמורים לתת את הפקודה למערכת לעבור למצב שבו נראית התמונה מהמצלה על המסך. לפי מה שהבנתי, ה"פקודה" ניתנת בעצם מאור הרוורס שמקבל מתח כאשר משולב הילוך אחורי ואכן במצלמה עצמה, בנוסף לכבל של האות ישנם שני חוטים, אדום ושחור, שמן הסתם מיועדים למטרה הזאת. השאלה שלי - איך אני מחבר את המתח המתקבל ממנורת הרוורס למחבר על המערכת שכן שני החוטים זהים, כך שזה לא מראה על קוטביות מסויימ
 8. יש לי מערכת סינית שאני רוצה להתקין. המערכת כוללת את הצמה שבצילום. אשמח אם מישהו יכול לעזור לי לזהות מה היעוד של כל אחד מהכבלים והמחברים שלהם. היצרן הסיני הדביק מדבקות על הכבלים אממה מה? בסינית! הגיוני, לא? רק על שניים, מסומנים בצילום מספרים 3 ו-4 יש כיתוב באנגלית, AUX IN, ימין ושמאל. אשמח לקבל עזרה בהבנת התפקוד של האחרים. מבקש לציין שמספר 9 נפרד מהצמה (כל יתר הכבלים מהודקים יחד באזיקון) וגם יש לו מחבר שונה, לא RCA. כמו כן, מה זה החוט האפור הדק מס.5? תודה לעוזרים.
 9. מבקש המלצה מתוך ניסיון/היכרות עם מי שעושה ליטוש פנסים באזור חולון.
 10. יש לי טויוטה יאריס 2012 דגם NSP130L. אני רוצה להחליף את הרדיו המקורי במערכת מולטימדיה (שכבר יש לי). האם יש למישהו שרטוט חשמלי של הצמות ברכב שמחוברות לרדיו? אם אני לא טועה, יש שלושה קונקטורים (או אולי רק שניים) והייתי רוצה לדעת מה התפקודים של המגעים כדי שיהיה לי יותר קל לעשות את החיבור. שאלה נוספת - האם ניתן לרכוש את הפלאגים שמתחברים לקונקטורים המקוריים? הייתי מעדיף לקנות אותם במקום לחשוף בידוד מהחוטים ולהתחבר לחוטים.
 11. אתה יכול להרחיב? אם הם מציינים שהשמן לפי תקנים בינלאומיים, זה לא בדיוק נכון? מה זה ה- pao? לא חשבתי שלמצוא שמן מנוע מצריך עבודת מחקר רבה כל כך. בסך הכל רציתי להחליף את השמן ברכב. המליצו לי על שמן eurol, אבל השמן המומלץ (הסוג המסוים) לא במלאי.
 12. צריך את השמן לטויוטה יאריס 2012 מנוע 1300 סמ"ק (אני לא יודע אם יש דגם או קוד למנוע, אני לא הצלחתי למצוא. הרכב עצמו נקרא NSP130)
 13. הציעו לי בחנות החלפים שמן של KIXX 5W30 סינטטי מלא. אשמח לשמוע מבעלי נסיון שהשתמשו בשמן הזה חוות דעת/המלצה.
×
×
 • Create New...