Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחלתי לעבוד על עגורן צריח

דובצע

פוסטים מומלצים

לפני 6 דקות, דובצע כתב:

אני חרדי לשעבר אין לי בגרות לא אוהב מחשבים ויש לי חבר שעזב לימודים מתקדמים בשביל זה ותוך 5 שנים כולל משמרות כפולות כולל להשקיע בבורסה הגיע קרוב למליון משכורות של סביבות ה30 אלף 

אני נאיבי חשבתי מה יותר הגיוני מליחיות פשוט מעבודות מזדמנות ואכלתי אותה + שאני מתמודד עם מאניה דיפרסיה. אז בשפל דאגתי לבריאות וספורט התמדתי בטיפול עם פסיכיאטר כי בלי המלצה שלו לא היו מחזירים לי תרשיון נהיגה ובטח שאין מה לדבר על מנופאי-נתתי פוש והנה ברוך ה אני חי

זה שיש לך מנייה דיפרסיה לא הופך אותך לשונה, הרבה אנשים עם הפרעות נפשיות/מחלות הצליחו למרות הקשיים, נחמד לשמוע שהצלחת למרות הקושי לעשות רישיון לעגרון.

אגב עשית מבדקים במרב"ד נכון? עד שהחזירו לך את הרישיון נהיגה.

עריכה אחרונה על ידי Liquidator
  • רעיון גרוע 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 235
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 דקות, Liquidator כתב:

זה שיש לך מנייה דיפרסיה לא הופך אותך לשונה, הרבה אנשים עם הפרעות נפשיות/מחלות הצליחו למרות הקשיים, נחמד לשמוע שהצלחת למרות הקושי לעשות רישיון לעגרון.

אגב עשית מבדקים במרב"ד נכון? 

הבעיה שההורים לא אמרו לי ודאגו משידוכים שלי והאחיות אבל בסופו של דבר הכול בסדר

עגורן זה לא רכב זה מכונת הרמה וכול הסיפור הוא מול משרד העבודה

מרבד הייתי בשביל הרשיון נהיגה 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, דובצע כתב:

הבעיה שההורים לא אמרו לי ודאגו משידוכים שלי והאחיות אבל בסופו של דבר הכול בסדר

עגורן זה לא רכב זה מכונת הרמה וכול הסיפור הוא מול משרד העבודה

מרבד הייתי בשביל הרשיון נהיגה 

כמה שאלות עשית סתם מתוך התעניינות 1000 שאלות? כי הבנתי שכולם שם עושים מבחן 1000-1500 שאלות במחשב.

לפחות החזירו לך את הרישיון נהיגה, להתנייד בלי רכב זה סיוט, רכב זה נוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, דובצע כתב:

אני חרדי לשעבר אין לי בגרות לא אוהב מחשבים ויש לי חבר שעזב לימודים מתקדמים בשביל זה ותוך 5 שנים כולל משמרות כפולות כולל להשקיע בבורסה הגיע קרוב למליון משכורות של סביבות ה30 אלף 

אני נאיבי חשבתי מה יותר הגיוני מליחיות פשוט מעבודות מזדמנות ואכלתי אותה + שאני מתמודד עם מאניה דיפרסיה. אז בשפל דאגתי לבריאות וספורט התמדתי בטיפול עם פסיכיאטר כי בלי המלצה שלו לא היו מחזירים לי תרשיון נהיגה ובטח שאין מה לדבר על מנופאי-נתתי פוש והנה ברוך ה אני חי

לחצתי על כפתור האהבתי. לפעמים זה לא מספיק, צריך גם להגיב - ואו!

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Liquidator כתב:

כמה שאלות עשית סתם מתוך התעניינות 1000 שאלות? כי הבנתי שכולם שם עושים מבחן 1000-1500 שאלות במחשב.

לפחות החזירו לך את הרישיון נהיגה, להתנייד בלי רכב זה סיוט, רכב זה נוחות.

אני לא רוצה ליסטות יותר מדי מהנושא העיקרי  שלי לי הודעה בטלפון אני יגיד לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה לך ומעריך את השיתוף.

אבי ז”ל התמודד עם מאיה דיפרסיה. יפה שאתה לוקח את עצמך בידיים.

תמיד דמיינתי איך זה למעלה שם. אבל אני אוהב לעבוד עם קהל, לא הייתי מחזיק בזה. אתה יותר קרוב לאלוקים ככה חח, בתור חרדי לעתיד זה שימושי.

יפה שהחזירו לך את הרשיון נהיגה. האם במשרד העבודה יש סינון בריאותי כלשהו כמו בשאלון הרופא לרשיון נהיגה?

לא ביקשת אבל אמליץ לך: היזהר לא ליפול בבור של ציות להוראות הנוגדות את כללי הבטיחות. מה ש’תחליק’ פעם אחת תהיה צריך להחליק בעתיד ולא יהיה לך ’גב’ לחזור בך. במקרה של תאונה חלילה מי שייתן לך את ההוראה יתנער ממך ויכחיש מעורבות. מעסיקים אוהבים עובדים רציניים גם אם הם לפעמים ’מרובעים’ קצת.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 7

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, דובצע כתב:

המערכת הזאת בתמונה ניקראת אנטי קולוזן

אני מניח שאתה מתכוון אנטי קוליז'ן (anti-collision), כלומר "נגד התנגשות".

מי מתכנת את המערכת הזו? מפעיל האגורן? או משהו מבחוץ?
כלומר אם נניח עכשיו הקימו לידך אגורן נוסף שלא היה שם קודם, מי דואג להזין אותו למערכת?

• אהבתי 1

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, דובצע כתב:

היום ראש העין חניתי ליד הבריכה טיילתי ברגל - עכשיו עובד על מנוף ספרדי שניקרא ג׳אסו אין הרבה עבודה במנוף שלי

אגב ה מנוף ב-ה הידיעה זה פותן הצרפתי שנעים לשימוש כמו המכוניות הצרפתיות

IMG_8267.jpeg

המערכת הזאת בתמונה ניקראת אנטי קולוזן ועוצרת את המנוף כשהוא ניכנס לשטח של המנוף השני ויש אפשרות להיתקע עם הזרוע בקבל שלו. ואם הוא מסתובב לצד שני המערכת תיתן לי לעבור

יש אפשרות לכבות אותה לצורך מסויים באישור מנהל עבודה ואז אחרי הפעולה להפעיל אותה וצריך לרישום זאת בפינקסהעגורן

IMG_8268.jpeg

איזה גובה המנוף הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 11 שעות, דובצע כתב:

כל הכבוד לך בן אדם 💪

• אהבתי 4

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, דובצע כתב:

IMG_8268.jpeg

המנוף שמסומן ב MDT2 לא יכול לפגוע בעמוד של העגורן שלך?

ומה ההיגיון שעומד מאחורי חפיפה כל כך גדולה בין המנופים?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, tinoki כתב:

יפה לך ומעריך את השיתוף.

אבי ז”ל התמודד עם מאיה דיפרסיה. יפה שאתה לוקח את עצמך בידיים.

תמיד דמיינתי איך זה למעלה שם. אבל אני אוהב לעבוד עם קהל, לא הייתי מחזיק בזה. אתה יותר קרוב לאלוקים ככה חח, בתור חרדי לעתיד זה שימושי.

יפה שהחזירו לך את הרשיון נהיגה. האם במשרד העבודה יש סינון בריאותי כלשהו כמו בשאלון הרופא לרשיון נהיגה?

לא ביקשת אבל אמליץ לך: היזהר לא ליפול בבור של ציות להוראות הנוגדות את כללי הבטיחות. מה ש’תחליק’ פעם אחת תהיה צריך להחליק בעתיד ולא יהיה לך ’גב’ לחזור בך. במקרה של תאונה חלילה מי שייתן לך את ההוראה יתנער ממך ויכחיש מעורבות. מעסיקים אוהבים עובדים רציניים גם אם הם לפעמים ’מרובעים’ קצת.

יש תקרא בגוגל, חותמים על טופס ויתור סודיות רפואית שאת הטופס בודק רופא תעסוקתי לאחר מכן הם עוברים מבחני התאמה פסיכוטכנים.

דרישות סף: 1. גיל 18 ומעלה ובעל 12 שנות לימוד במוסד מוכר ע"י משרד החינוך.
2. מבדק התאמה פסיכוטכני מתאים.
3. בדיקת רופא תעסוקתי למנופאים.
4. השתתפות בוועדת קבלה והגשת כל הטפסים המקוריים.

והינה טופס לדוגמא של הצהרה רפואית.

משער שהדרישות פחות נוקשות מדרישות של רישיון נהיגה של רכב משא כבד/ציבורי, כי הוא לא בכביש נוהג כל היום כאן זה אחרת, עדיין דורש אחריות לא קטנה.

אישור-רופא-תעסוקתי.pdf

עריכה אחרונה על ידי Liquidator
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, Igalz כתב:

אני מניח שאתה מתכוון אנטי קוליז'ן (anti-collision), כלומר "נגד התנגשות".

מי מתכנת את המערכת הזו? מפעיל האגורן? או משהו מבחוץ?
כלומר אם נניח עכשיו הקימו לידך אגורן נוסף שלא היה שם קודם, מי דואג להזין אותו למערכת?

כן צודק

זה מערכת כמו שיש מובילאי

יש עדיין מקומות שיש חפיפה בין 2 מנופים ואין אותה אבל היא מעולה

כול ההקמה של המנוף נעשת על ידי אנשים מוסמכים וניבדקת -טסט- כול חצי שנה 

לפני כשעה, Liquidator כתב:

איזה גובה המנוף הזה?

איזה 40 מטר

לפני 42 דקות, Night Driver כתב:

המנוף שמסומן ב MDT2 לא יכול לפגוע בעמוד של העגורן שלך?

ומה ההיגיון שעומד מאחורי חפיפה כל כך גדולה בין המנופים?

זרוע לא. עושים גובה שונה אבל זרוע בכבל כן

חפיפה לפעמים הוא מביא חבילה לשטח החופף ואני מעביר הלאה וגם בשטח קרוב יוכלו הפועלים לעבוד עם 2 מנופים ולא לחכות שאחד יתפנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...