Jump to content

viper83

 • הודעות

  774
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

3,184 צפו בפרופיל

הנקודות של viper83

משקיען

משקיען (5/14)

32

מוניטין

1

תכנים שנפתרו

 1. אני לא הולך לענות לך על השאלה אבל אתן לך טיפ איך למצא פתרון לבד לבעיה שלך. 1. קח את ספר הרכב (אינטרנט או פיזי, לא משנה) ותראה איזה שמן רשום שצריך, צמיגות ותקן. 2. תבדוק את המחיר של שמן "מקורי" ושמן של חברה טובה ומוכרת כמו ליקווי-מולי, מובייל1, קסטרול וכו' ותעשה חשבון מה יותר משתלם לטווח הארוך לך. איזה שמן שמת עד עכשיו? אתה מודע שאין חברת רכב אחת שמייצרת שמן?
 2. כל רב מודד יספיק למטלה כזאת של בדיקת מתח על המצבר, רצוי ללמוד את כל האפשרויות ברב מודד, האמת לא רואה אותך משתמשת בו בעתיד. ממליץ על חברה מוכרת כמו UNI-T למשל הדגם הבאה. https://he.aliexpress.com/item/33063254891.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.7b0951088YTd2A&ad_pvid=202109060232581569401510883840007108143_3&s=p
 3. כן, זה תאריך הייצור. שיבדוק עם יש טעינה של המצבר צריך להיות בערך 14 וולט. כל שאר הדברים פחות חשוב.
 4. בלי להעביר ביקורת על הבחירה שלכם ברכב 🤗 ,גם אני הייתי שם וירדתי מזה כי לטפל בוולו זה סיפור מארץ הסיפורים, הרבה מערכות מחשב ולא הרבה חומר באינטרנט איך לטפל ואיזה תקלות. למשל כיול של נעילת תא מטען מצריך תוכנה מקורית של וולו ולרוב אין במוסכים שהם לא של היבואן וגם שם לא ממש מכירים את הפרוצדורה. לכן אני ממליץ למצא מוסך לטיפולים שוטפים ולהגיע למומחה או יבואן לדברים היותר רציניים.
 5. 1. כן גם ככה יכול לקרות. 2.אין דבר כזה כמה זמן מצבר מחזיק, תלוי במצבר (סטארט-סטופ) תלוי האופי הנהיגה (נסיעות קצרות או לא). בין 2-4 שנים. 3.לשקט שלך אפשר לקנות בוסטר. *תסתכלי על המצבר וצריכה להופיעה הטבעה של תאריך עם 4 מספרים, חודש ושנה. ככה תדעי ממתי המצבר. **יכולה להיות מצב שהבעיה אינה במצבר אלה באלטרנטור (מטעין את המצבר בזמן נסיעה).
 6. קח להב של סכין יפנית וקומקום עם מים חמים, תוך מספר דקות כבר לא ישאר שום זכר לדבר.
 7. המאמר שלך מאוד מתומצת אבל בהחלט נותן את הנקודה המרכזית, בים המכוניות החשמליות שעד לפני שנתיים שלוש היו מכוניות בנזין ודיזל, יש מקום לכולם וכל אחד צריך וחייב לדעתי לבחור את הרכב המתאים לו. לכל אוטו יש מאפיינים משלו:מחיר, מרווח פנימי, מראה חיצוני, דינמיות נסיעה, התאמה לצרכי הנהג, ייצוגיות וכו' כנראה שיש עוד מושגים שלא הזכרתי. אבל בסופו של דבר לא כל אוטו מתאים ל100% מהאנשים וטוב שכך. אני מדבר מנסיון אישי ואומר שקניית טסלה בשבילי היא כפפה ליד ולמרות זאת אני ממש לא ממליץ אותה לכל אחד.
 8. viper83

  אורות דרך - Led

  לפי החוק יבש זה ככה, אני עברתי מס' טסטים עם לדים במספר הרישוי ופעם האחרונה הבוחן לא ההעביר. ככה זה יום אסל, יום בסל.
 9. viper83

  אורות דרך - Led

  אין בעיה של התעלקות, אבל התשובה עדיין זהה כמו לאורות הדרך. כל שינוי ברכב שנעשה שלא ע"י היבואן או באישורו הוא אינו חוקי, לא עובר טסט ויכול להביא להורדת הרכב מהכביש.
 10. כבר יש עמדות מנוהלות ואפשר לפרוס אותם בכל בניין חדש שנבנה ואפילו ישנים , זה כמובן תוספת כספית של כמה עשרות או מאות א"ש. בינתיים אנשים לא יכולים לתפוס את הדבר הזה, אפילו אנשי מקצוע וחוקים רגולטורים מנסים לעכל את הנושא מכל מיני הבטים. יש הרבה זווית לנושא שעדיין לא פתורות, למשל מה דעתו של מערך כיבוי האש לנושא של מכוניות חשמליות וזו רק זווית אחת מני רבות.
 11. אנשים מתבלבלים ובצדק בכל מה שקשור כרגע לטעינת רכבים חשמליים. עמדת טעינה ביתית (AC) היא רק "לוח חשמל חכם" עם הגנות ויכולת אפשור טעינה (מזהה מול הרכב). הטעינה עצמה נעשת איך ורק דרך המטען הפנימי של האוטו שהוא כבר מוגבל להספק מסויים. יש מטענים "מהירים" של DC שמטעינים ישירות את הסוללה והם יכולים להיות מ-22KW עד-350KW, הכל תלוי ביצרן והיכולות של הרכב שמנהל את ההספק שהוא מקבל. אני כרגע עם הזמנה של מודל 3 +SR מכין רק שקע 16 אמפר חד פאזי (3.2KW) למטען נייד, עם הכנה של התשתית עצמה ל32 אמפר תלת פאזי (22KW). בקיצור בדומה למטעינים של סלולארים קיים אי דיוק בכל מה שניתן או לא ניתן לקבל מה"מטען" ואפשר לזרוק מספרים לאוויר כאילו אין מחר ולדרוש מחיר בלי שיש הצדקה לקונה. מבוא 101 למכירות.
 12. מצרף סירטון של מהירות טעינה של איוניק 5 (סוללה 71KW) מול רכבים אחרים כמו מודל 3 LR, אי-טרון והאודי GT. דעתי על הרכב שזה רכב שנמצא בטופ העליון של רכבים חשמליים כרגע ולמי שמתלבט עכשיו לקנות רכב חשמלי בהחלט יש לו את ההתלבטות עם ללכת על טסלה 3 או לבחור איוניק 5 (בכוונה לא מציין מפרט ספציפי). קיים פער עצום בין עמדות הטעינה של טסלה לעמדות טעינה מהירות-מהירות של חברות אחרות בערץ וזה דגש מאוד חשוב שצריך להתחשב בו. למרות זאת יש הרבה עמדות טעינה ו99% מהאנשים לא ישארו ללא סוללה בכביש(בדומה למכוניות הבנזין).
 13. איזה גנבים, תבדוק טוב טוב עכשיו שאין רעידות וקירקושים מאזור הדשבורד, במידה ויש תחזור שיסדרו מחדש.
 14. 2011-skoda-fabia-37292.pdfזה לפביה 2011, אם טעיתי בשנה תחפש לבד אבל זה צריך להיות לרוב זהה למותג ולמודל. אל תהיה בנאדם עצלן, תפתח טיפה את הראש.
×
×
 • תוכן חדש...