Jump to content

viper83

 • פרסום הודעות

  711
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

3 נייטרלי

אודות viper83

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)
 1. אתה יכול להיות רגוע, זאת לא בעיה זה פיצ'ר ביטחותי. צריך ללמד את החלונות מהם "גבולות גיזרה" של הפעולה שלהם, לרוב המכוניות זה: 1.הורדה של החלון עד למטה 2.העלה עד למעלה והחזקה של כמה שניות. וחוזר על כל החלונות, מציעה לבדוק פרטנית לגבי האוטו שלך במר גוגל וגברת יוטיוב.
 2. עוד דבר שעלה לי עם ההודעות מעלי, יש בעיה של שפה ושל בהירות הדברים כאשר אנשים מדברים או כותבים וזה פוגע בהבנה של שתי הצדדים וכמובן בציפיות השונות שמקבל כל צד בעסקה. אני תמיד מנסה שהצד השני יקבל את כל התמונה ומנסה לצמצם כמה שיותר רמיזות או השמטה של דברים שהם ברורים לי מעליו אבל לצד השני שהוא אינו מומחה בתחום בהחלט ישלימו את כל התמונה. אני בכוונה לא מדבר ספציפית על עצמי ועל התחום ממנו אני בא כי זה לא באמת משנה, זה קיים בכל מכל וזה לא משפר את החיים שלנו.
 3. שירות ישראלי טיפוסי אמרתם, תקבלו סיפור. עבדתי בחברה קטנה ומשפחתית של לא יותר מ-5 עובדים ויום אחד למכונה היה קצר ונשרף כבל של של הרד-דיסק אבל כבל לא סטנדרתי וישן יחסית, עם המכונה לא עובדת זה הפסד של ימי עבודה וכל יום שעובר זה מצטבר ומצטבר. התחלנו להרים טלפונים לחנויות מחשבים באזור קטן ושולי (אזור ת"א והמרכז), חלק לא הבינו על מה אנחנו מדברים, חלק אמרו שלא מחזיקים אבל היה אחד שאמר שבקול תקיף שיש לו והוא שולח מייד, כאשר זה הגיע הבנו ישר שלא דובים ולא יער והכבל ממש לא הכבל הנכון. הסיפור ממשיך, אני בתור האיש הטכני מציעה לשנות כיוון, אם אין כבל מוכן נעשה לבד, סך הכל כבל ו2 ראשים לחבר. פונים לחברה שמספקת רכיבים אלקטרונים ואומרת "אין לה במלאי ומחיר החבילה זה 150 ש"ח+משלוח ותוך חודש זה אצלך!!!!!!!!!!!" פה כבר גבר ייצר ההישרדות על הציונות ופנינו למר' בזוס (בשמו המלא אמזון) וקיבלנו את הכבל תוך 5 ימים, במחיר הגיוני עד מקום העבודה. בקיצור במדינה שמתגאה בחדשנות והיי-טק, הבעיה העיקרית היא שזה מופנה לכל העולם חוץ מפה.
 4. אני חושב שיש לך טעות, טסלה זה לא רכב לעובדי הצווארון הלבן בארץ, המחיר של המכונית נע לכיוון רכב משפחתי פרימיום /מנהלים וכאלה יש יותר מ-10 יחידי סגולה וגם הקורונה לא תצליח להוריד אותם לברכיים.
 5. לפעמים יש תחושות שהם לא מתחברים למציאות ולאחר זמן מה זה עובר, ממליץ לבדוק בצורה יותר מדעית כמו צריכת דלק.
 6. כמו שאמרו יש לך 2 אפשרויות, ללכת לחשמלאי או לפתור לבד במידה ואתה מעוניין להשקיע קצת זמן למידה וביצוע (יותר מ-15 דקות). עדיף מלתחילה למצוא סכמת חשמל לרכב שלך אבל גם בלי זה אפשר להסתדר ולהתחיל לחפש בבתי הפיוזים איפה נמצא הממסר הסורר (מתחת להגה וגם בתא המנוע)
 7. תבדוק בספר רכב או על מכסה שמכסה את בית הפיוזים, יש מצב שגם יש פיוז ספייר להחלפה.
 8. viper83

  שאלה על רכב חשמלי

  תוסיף לזה שאין רעידות מהמנוע,רעש ולרוב גם אין גיר שיעשה בעיות או יתנהג לא יפה.
 9. מצטרף למה שאמרו מאלי, הבעיה כנראה במה שנגעו בזמן "הטיפול". מעבר לזה יש לי כמה המלצות לך: 1.אל תחפש את הכי זול כי זול עולה ביוקר. 2.תמצא מוסך בית שתעשה שם את הטיפולים ואל תחליף כל פעם לאחד חדש. 3.תבדוק עם אתה באמת צריך פלגים אירדיום, כי זה ממש לא חובה "להכי יקר" ותבדוק או המוסך עצמו מה הוא צריך לשים לפי מפרט ושאתה באמת תראה ותבין על מה מדובר. 4.
 10. טסלה לא מוכרת דרך יבואנים/דילרים, עם אתה קונה טסלה חדשה אתה קונה ישירות ממנה ללא מתווך ובלי עמלת תיווך, את הטחינה כל אחד יכול להוסיף בעצמו.
 11. פתח ספר רכב ותקרא בסעיף של הגרירה איך לעשות את זה
 12. לא מבין על מה המהומה, היו זיופים...יש זיופים...ויהיו גם בעתיד. תמיד שווה לקנות ממקום מסודר ובמחיר הוגן לשוק (לא בארץ, אבל גם...), לפעמים עדיף לשלם טיפה יותר בשביל השקט הנפשי עם לא יודעים/מבינים מה קונים.
 13. כעיקרון אתה צודק, אבל כבר מזמן הגירים נהיו חכמים והם מתאימים את עצמם לאופי הנהיגה של הנהג. יש נהגים שלא ממהרים לשום מקום והתעוצה שלהם מאוד איטית ויש נהגים שלוחצים על הגז והתעוצה מהירה, בנוסף יש הרבה גירים ואופי עבודה שונה, לכן אי אפשר להכליל את כולם תחת מילה אחת.
 14. איך בדיוק אתה נוהג? מאיזה רכב אתה בא שאתה חושב שזה לא תקין? למה אתה חושב שזה לא תקין?
 15. עם מדובר על מנוע אטמוספרי ותיבת הילוכים AL4, זאת פעולה תקינה לחלוטין, ברכבי סיטרואן נוסעים לאט ורגוע.
×
×
 • Create New...