Jump to content

viper83

 • פרסום הודעות

  731
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

12 נייטרלי

אודות viper83

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. Night Driver בבקשה, בחור שעושה מבחני רכב חשמליים (כנראה אתה מכיר כבר) מראה עד כמה נסיעה ברכב חשמלי למרחקים אפשרית ודי קרובה לאוטו המתודלק בדיזל או בנזין . הבעיה שאתה מעלה של חוסר תשתיות טעינה, היא מוצדקת וכאן שנינו מסכימים, אבל זה כבר בעיה מצד המדינה שמסרבת לקדם את הנושא של רכבים חשמליים ועוד למדינה קטנה כמו שלנו!!! יש עוד בעיות בדרך והן יותר קריטיות לנושא והן טעינה בבית או יותר נכון חוסר הטעינה בבתים משותפים וגם נושא של חוסר תכנון של מערכת החשמל שלוקחת בחשבון את מאות אלפי המכוניות החשמליות בעתיד. אני מצטער שסטיתי מנושא הפוסט.
 2. נראה מעולה ומחזק את דעתך. אני ניסיתי לבצע הדבקה כמו שצריך ולהוציא את הגג החוצה, מטלה לא קלה וכשהראיתי שהכל מחובר עם דבק שממש לא רוצה לזוז ויש סיכוי שהגג (הקרטון שמחזיק את הכל) יקרע הפסקתי ועברתי לאקדח סיכות, זה נראה בסדר אבל הסיכות בורג זה הכי טוב לדעתי. מבנה הגג מאוד איכותי ויש מספיק "בשר" לשים את הסיכות.
 3. לך למשפט, לא באמת, לא מכיר אותך אישית אבל זה נשמע כמו התבכיינות. אם אתה טוען שאתה בנאדם מסודר אז יש לך מסמך שאומר מה כולל הביטוח שלך וזה ממש לא קשור לחברת האשראי. עם יש לך את המסך אתה באמת יכול לפנות לביהמ"ש ולנסות להוכיח שהם לא עמדו בהסכם, אבל מה זה יתן לך? כלום, חברות הביטוח משחקים במשחק והפעם אתה המפסיד...הא גם לפני זה.
 4. הכי זול זה לקנות זוג רמקולים חדש באותו גודל ולהחליף לבד. פחות זול זה להגיע למקום התקנת מערכות ולקנות שם רמקולים או לשלם על התקנה - מה שיותר זול ומתאים לך. התקנה לבד זה קצת טריקי, כי יש לך קליפסים (הלבנים) שיכולים להישבר וכמובן צריך לחתוך את הפלאג של הרמקול האורגינאלי ולחבר לרמקול החדש.
 5. קורא תמיד מה שאני רושם, אין לי יכולת לשנות דברים שאתה מתלונן אליהם, גם לך אין את הכוח הזה ולכן כתבתי פתרונות שכן אפשריים. לא רוצה להעניש אף אחד וזה גם לא התפקיד שלי, ממזמן וותרתי לנסות ומבין איפה אני חי ואיזה אנשים חיים איתי במדינה.
 6. אתם סתם מוצאים קיטור, עם יש בעיה אמתית עדיף לפתור אותה ולא לחזור על אותו משפט ולחשוב שמשהו ישתנה.יש פתרונות כמו מצב נגד סינוור בכל רכב אפילו בישנים מאוד, אפשר לשים מדבקה כהה על החלון האחורי או וילון. במידה ואתם לא מצליחים להסתדר פשוט אל תסעו בחושך ותסכנו את עצמכם, את הנוסעים אתכם ואת שאר נוסעי הכביש. כמו שרבים רשמו המגמה לא הולכת להשתפר בזמן הקרוב.
 7. נו באמת, עם כל הכבוד אי אפשר לקחת הכל להתאים לך, אתה לא אלוהים!😜
 8. לא עוברות בכלל, או בקומבינה. לפני הטסט מורידים ואחרי הטסט מחזירים.
 9. לא הבנתי, כתבה מאמריקה, תגובות על ישראל, בקיצור בלאגן ועדיף לעשות סדר.... נתחיל מההתחלה, בארץ יש בעיה של חוקים משנות המנדט הבריטי ומשום מה זה לא מעניין את המחוקקים (מעניין למה?!), דבר שני בטוח כמו הראשון הוא כאשר יש תקינה ולא תקינה של יבוא אלה של מכון בדיקה/מעבדה וכו' אפשר לבדוק מכוניות בצורה אחידה ולשמור על בטיחות למרות השימוש המוצרי אפטר-מארקט, כולל תאורת לד הטובה פי 1000 מנורות ליבון. כאמור זו דעתי האישית ונסיון של יותר מעשור וקרוב לשני עשור בנהג, כבנאדם שמבין קצת יותר מהאדם הממוצע בחשמל ותאורה ומסכים לחלוטין עם kompy
 10. כמה מגעים למטה יש לנורה החדשה, וכמה לישנה. גם תסתכל במנורה הישנה עם יש 2 חוטי להט (בתמונה אתה מסתיר עם האצבע).
 11. האמת היא שפשוט משקרים...ואני הסביר, המנועים לא השתפרו בהרבה אחוזים גם עם על הנייר זה ככה. ניקח מנוע קטן וטורבו ומקבלים ישר "מכפיל כוח", הנפח באמת לא השתנה אבל על יחס הבעירה חייבים לשמור וככה קורה שעל כמות האוויר הנכנסת יש צריכה של יותר דלק וככה ההספק גדל. בסרק או נסיעה רגוע או שמירת מהירות הטורבו למפתח לחץ גדול ולכן כמות הדלק קטנה. כמובן יש את הקטע של הדממת מנוע בעמידה ועוד דברים שכבר כתבו.
 12. כמה כבר נכתב אפילו בפורום זה על מכוניות חשמליות זה פשוט מטורף, רק הבעיה היא חוסר תסומת לב, למשל wildlands2019 מציג נקודות מאוד חשובות רק שהוא כנראה לא קרא ולא מכיר את הנושא של מכוניות חשמליות ולכן אנטי. יש פתרון לרוב הבעיות:מרחק, זמן טעינה, מקום טעינה. איך הבעיה היא שיש לנו שוק ריכוזי ואין ממשלה עם אופק ולכן אנו מתנהלים לפי גחמות העולם (עולם שלישי ). מי שקרא עד עכשיו ורוצה לשכיל עוד שיבדוק חברה קטנה מאמריקה שנקראת טסלה עם מכוניות כמו טסלה S,Y,3 רואדסטר ולעתיד הקרב ובא רואדסטר החדש, סייברטראק והמשאית כולן חשמליות, וממליץ על יוטיובר שנקרא Bjørn Nyland שעשה נסיעות מבחן על רוב המכונ
 13. לא באמת צריך לחשוב יותר מידי איך להפוך את המנוע לפחות אמין , זה קיים גם במכוניות בנזין, פשוט תעביד אותו מעל מעטפת הביטחון (עובד בכל מקצוע ופרקטיקה).
 14. אתה לא לבד. בארץ חוקים נועדו כדי להפר אותם בהעדר אכיפה וצרות אחרות היותר גדולות בעיני הנהג הממוצע, עם זה הפקקים, ההוצאות הכספיות, מציאת נותן שירות מקצועי ואמין במחיר סביר. בקיצור שחרר, יש דברים שכן אפשר לעשות ולשפר את החברה בסביבתך.
×
×
 • תוכן חדש...