Jump to content

viper83

 • פרסום הודעות

  747
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

24 נייטרלי

אודות viper83

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

3,037 צפו בפרופיל
 1. יש לך תמיד פשרה בין נוחות ליעילות, ככל שהצמיג דק יותר כך יש פחות תנועה שלו וזו המגמה של יעילות ופוזה שתמיד מוכרת.
 2. תראה את הסרטון הזה, הבחור מסביר מתי צריך להעביר הילוך לצריכת דלק נמוכה, ויש סרטון שני שהוא מסביר מתי צריך להעביר בתאוצה מהירה. 1. 2.
 3. תאורתית כן, מעשית לא נראה לי אלה עם כן אתה עושה פתיחות. אני לא מבין בדיוק לאיזו מטרה אתה רוצה להגיע עם השאלות שלך? כל דבר בחיים בא אל חשבון משהו, מהירות=דלק, סל"ד יותר גבוה=בלאי מואץ (רעש, טמפ'), נסיעה רגוע והעברת הילוכים איטית ולניארית תורמת לחסכון של דלק ובלאי קטן יותר. כל אוטו ומנוע מתנהג אחרת. נהג לא מיומן יכול לשרוף קלאץ' ברכב ידני תוך זמן מאוד קצר.
 4. לי נראה כמו פיצ'ר בטיחותי, אבל אתה מוזמן לקרוא את ספר הרכב ולוודא מה עוד אינך יודע על הרכב שלך.
 5. viper83

  רשמית: טסלה בישראל

  למי שיש בעיות עם הגימור של טסלה מוזמן להתרשם מרשימת המכוניות שבלינק הזה. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1V6ucyFGKWuSQzvI8lMzvvWJHrBS82echMVJH37kwgjE/edit#gid=0 מכוניות שנבדקו ע"י Bjørn Nyland למי שלא מכיר הוא בודק רכבי AV ומשוואה ביניהם. לא יודע כמה מהרכבים מהרשימה אפשר לקנות בארץ ובאיזה מחיר אסטרונומי הם יתמחרו!
 6. viper83

  רשמית: טסלה בישראל

  אתה טרול אמתי, מילא אם אתה הייתה לקוח פוטנציאלי של טסלה, אבל אתה לא, ככה אתה בעצמך אומר. לוקח דברים שונים ומקשר אותם בלי בושה, מלונות, טוויטים של מאסק ועוד כל מיני דברים על שווי החברה.
 7. viper83

  רשמית: טסלה בישראל

  יש לך אפליקציה (כן אני יודע, אתה בטח לא מאמין באפליקציות - פנייה כללית ולא אישית) אתה רושם מה הבעיה ומגיע ניידת שירות במידה ואפשר לטפל בבעיה נקודתית במקום או יפנו אותך למרכז שירות לבעיות יותר גדולות. רוב הבעיות ברכב חדש כמו טסלה זה גומיות חסרות ורווחים לא שווים בפאנלים. אל תשכח שהם רק מתחילים להיכנס לשוק וכל דבר חדש לוקח זמן. מקווה שזה מפזר טיפה את הערפל. מצרף סרטון של יהודי טוב מאמריקה שנתקל בבעיה ומצלם את השירות שקיבל מטסלה.
 8. viper83

  רשמית: טסלה בישראל

  מה זאת אומרת "מה קורה במקרה תקלה?", מה אתה עושה כשהאוטו החדש שלך מתחיל להבהב בשלל אורות? לוקח אותו למוסך יבואן, רק לו יש את זמינות החלקים והידע לטפל בו. ברגע שיהיו יותר טסלות בארץ או מכוניות חשמליות מכל חברה אחרת יתחילו לצוץ מוסכים המתמחים בחשמליות. פחחות זה לא חשמל וזה כבר קיים רק שבהתחלה יקח הרבה זמן לחלקים להגיע בגלל הכמות הקטנה ובגלל שעדיין אין נסיון עם טסלה ותהליך רכישה של חלקים. בגדול מה שונה אוטו אחד משני לבנאדם שמעניין אותו רק להגיע מנקודה א' לנקודה ב'.
 9. viper83

  רשמית: טסלה בישראל

  תמשיך לקרוא את כל הכתבה ותגלה שטסלה כבר הספיקה להוציא עדכון למערכת ולזנוח את הפרוטוקול, יש עוד חברת מכוניות היום שיכולה ועושה עדכונים OTA??
 10. קח בחשון שלמרות שאתה נוסע את אותם נסיעות, עכשיו קורונה "נגמרה" והרבה יותר אנשים נוסעים בכבישים ולכן רוב הסיכויים שהמהירות ירדה וכך היעילות וצריכת הדלק עלתה. בנוסף אני מציעה לך להתחיל לבדוק את צריכת הדלק בדרכים יותר אמפירים כמו ליטר/ק"מ מאשר מרווח בין התדלוקים.
 11. https://www.catcar.info/en/ אתה יכול להכניס גם מספר שלדה ולקבל ישירות את הרכב שלך. בקשר לספר רכב, יש אינטרנט רק תרשום
 12. אני לא יודע איזה בעל מקצוע יצא בהצהרה כל כך כוללנית, בלי לברור חברה או דגם בכלל. יכול להיות שיש אמת בדבריו אבל זה בטוח לא אמת ב100%.
 13. חבר יש לך טעות די נפוצה, 95A זה בעצם 95Ah ז"א הצריכה של מערכות החשמל שניתן להשתמש מהמצבר הנ"ל בזמן של שעה. כמו שרשמו קודם אתה מחפש CCA שזה בעצם זרם התנעה בטמפ' 0 מעלות וזה מה שקובע עם זה מספיק למתנעה להיסתובב. תבדוק בספר רכב מה הדרישה למצבר ואל תחרוג יותר מידי +/- כל המערכות החשמל מיועדות לזרם או הספק מסויים (מצבר,מתנע,אלטרנטור, תאורה ושאר צרכני החשמל באוט.).
 14. מנסיון שלי עם חניון בעבודה עם פנייה בזמן ירידה שגם לי יצא לשפשף את הגלגל בשפת, היא שתיסע יותר לאט ותתרכז רק בפנייה של הרכב. תקח איתך עוד בנאדם ותלמד באיזו זווית אתה צריך להיכנס לסיבוב בכדאי לא לפגוע. בהצלחה
 15. לא קראתי את כל הפוסט אבל הרכב הכי טוב, הוא רכב שכל שנה מעלה את ערכו נקודה . סוף פסוק 😇
×
×
 • תוכן חדש...