Jump to content

GKME

 • פרסום הודעות

  55
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

5 נייטרלי

אודות GKME

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)
 1. GKME

  הופרדו בלידתם?

  דהייטסו סיריון וסיאט מי\סקודה סיטי גו\ פולקסווגן אפ
 2. לא הבנתי, חברת הליסינג של צד ג' דורשת ממך אישית את הכסף? הביטוח שלך כבר מעורב בזה גם ככה, תשלח אותם לביטוח ושהם ישברו את הראש
 3. לקחת את הרכב לבדיקה לפני קנייה במכון? לא בא אלייך בטענות או משהו, שואל בשביל לדעת אם היו עולים על זה שם.
 4. אז רק כדי לוודא, אין שום בעיה חוקית להשתמש בווילונות החצויים בזמן נסיעה?
 5. בעולם מושלם זה בדיוק מה שהיה קורה, היו נותנים ללקוח אפשרות בין ביטול עסקה, החלפה לרכב חדש או תיקון הגיר עם פיצוי משמעותי נוסף. בפועל שתי האפשרויות הראשונות קרוב לוודאי לא יקרו, אלא לאחר מאבק ממושך, אפילו בהחלפת מנוע שבגינה כן יש ירידת ערך התהליך המישפטי לקח 4 שנים. לא לכולם יש זמן, כסף וכוח נפשי לזה.
 6. אפשר בלי הדמגוגיה בבקשה? גיר תקול ברכב חדש זה לא תקין. למרות שעל פניו החלפת גיר לא גוררת ירידת ערך מסחרית סביר להניח שבמידה ופותה"ש ירצה למכור את הרכב שלו הוא יצטרך להוריד את במחיר. לכן, החלפת הגיר בלבד אינה פיתרון הולם. אני לא אמרתי שום דבר על החלפה ברכב חדש למרות שבעולם מושלם זה מה שהיה קורה. יש עוד צעדים סבירים שניתן לעשות כדי להשאיר את הלקוח מרוצה.
 7. לקחת אחריות בעיני זה לא רק להכיר בבעיה אלא גם לתת פיתרון הולם. אני לא חושב שתיקון הגיר במסגרת האחריות בלבד זה פיתרון הולם. בכל מקרה פותה"ש עדיין לא פרסם מה הציעו לו ככה שזה הכל ספקולציות.
 8. אין פה שום קונספירציה וזה נכתב בתגובה לטענה שאין שום הבדל בין גיר שהורכב במפעל לגיר שהורכב במוסך פה. לא כתבתי שום דבר נגד היבואן ולא הנחתי שום הנחה, כל עוד פותה"ש לא יפרסם מה הציעו לו אין לי דבר נגד היבואן.
 9. כרגע עדיין לא ברור אם לקחו או לא לקחו אחריות. כתבתי את זה בתגובה למי שכותב שאין בעיה עם החלפת גיר ברכב חדש.
 10. למה שהיצרן\יבואן לא יקח אחריות על המוצר שאותו הוא מוכר? אף אחד לא קונה רכב חדש רק כדי שיום אחרי המסירה הוא ילך למוסך.
 11. במה שפורסם בynet היא לא נסעה איתו שלוש שנים, היא לא הסכימה לקבל את הרכב אחרי התיקון. כל ההליך המשפטי לקח ארבע שנים. טרייד אין במחיר מחירון זה המינימום שמגיע לו עבור רכב עם פגם ייצור משמעותי.
 12. מקרה דומה אבל שם הוחלף המנוע https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5433114,00.html
 13. במידה ובעקבות התקלה הספציפית שיש הרכב ימשיך עם כל מיני תקלות שקשורות (או לא, אתה לא באמת יכול לדעת) לתקלה הראשונית, אז ככל שהזמן יעבור ליבואן תהיה היכולת לדחות כל טענה לגבי אי תקינותו של הרכב. אתה צריך להחליט עכשיו האם אתה מוכן להתפשר על תיקון במסגרת האחריות או לקחת את הסיכון ולהילחם על החלפה בטענה של רכב לימון מה שצריך בשבילו זמן, כוח וכסף.
 14. השאלה פה זה בכלל לא הז"ק, זה רק תירוץ של המשטרה כדי להעלות את הסטטיסטיקה כאילו היא עושה משהו. איך הוא היה יכול לתת ז"ק כשהקטנוע התפרץ לכביש? למה השוטר לא שאל את עצמו מה עושה ילד בלי רישיון על קטנוע? ועצם העובדה שהילד לא מופיע ברשימת עדים רק מחזק את זה שלא עושים שום דבר נגד הילד. איך יכול להיות ששניהם אשמים אבל אף אחד לא מופיע בתור עד בהליך של השני? מעניין לדעת גם האם יש התייחסות של הבוחן לתנאי הדרך, שיפוצים, תמרורים וכיוב'. הרבה יותר קל להעמיס את כל הסעיפים האלא על האזרח פשוט מאשר לטפל בשורש הבעיה, בין היתר חוסר אכיפה נגד השתוללות של דו גלגלי.
×
×
 • Create New...