Jump to content

GKME

 • הודעות

  117
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי GKME

 1. היא צודקת וזה קורה גם אצלי. אם אני השחור, הרבה פעמים הרכב הוורוד מונע ממני להכנס בצורה סבירה לחנייה. ולא, יש שלב שלתמרן אחורה-קדימה זה כבר לא הגיוני ולוקח יותר מדי זמן. זה כמובן תלוי ברוחב בין שתי חניות אבל כנראה שאם היא העירה לך אז זה צר מדי.
 2. קראתי שוב את האשכול ולא ראיתי שום דבר שקשור להתחייבות. דו"ח סליקה זה אלמנטרי, הסבר על בעלויות קודמות חשוב כדי להעריך נכון האם המחיר הגיוני, היסטוריית טיפולים זה בסה"כ שיחה למוסך. אם הגברת לא רוצה להתעסק עם אנשים שתמכור למגרש.
 3. לפי דעתי אל תתעסק עם מישהו שלא מכבד אותך ואת הזמן שלך. אם באמת רצתה לקדם את העסקה, אז היא הייתה מוציאה את כל הדברים האלא, בסה"כ שיחה למוסך והוצאת דו"ח סליקה בעלות 10 ש"ח. אם היא לא מסתירה דברים על האוטו אז היא סתם לא חכמה במיוחד.
 4. מעמדות הרישיומט בסופרפארם. או שהוא צריך להוציא את הטופס או שצריך לעשות את זה באישור שלו.
 5. כל הבעלויות הקודמות הן פרטיות? כי אם היה בליסינג/השכרה אז תאונה אפשרית לא תופיע בדו"ח סליקה.
 6. יש בעיה עם זמינות של צמיגים טובים קטנים למרות שאני לא מבין למה, הרי יש הרבה רכבי מיני בכביש.
 7. האם התחנה פעילה? אם לא אז יש הגיון במה שאתה אומר, אם כן אתה לא יכול להגיד את זה כי זה שהקבלן חסם את המדרכה לא אומר שגם לך מותר לחסום.
 8. זה לגמרי לגיטימי לבקש עבר ביטוחי, פשוט הרבה לא מכירים את זה או שהם בונים על זה שיהיה אפשר לתחמן אותך כדי שתקנה גרוטאה.
 9. שזה מצחיק, כי הם דחפו במשך תקופה ארוכה את הרב קו ביטלו כל אפשרות לתשלום במזומן או כרטיסי נייר באופן כללי בטענה שזה לא אמין ולא מתפקיד הנהג להתעסק עם זה (שזה נכון), ועכשיו אחרי כל זה הם רוצים להחליף הכל שוב. גם את המעבר לרב קו לא עשו באופן מושלם, עכשיו הם סתם ישגעו אנשים. שוב.
 10. איך שאני מבין את זה הנזק מדרך עפר ושירותי חילוץ וגרירה הם שני דברים שונים. יעזור אם תעלה את הסעיפים הרלוונטיים מהחוזה.
 11. הייתי מודאג יותר מהתיקון היקר מאשר מירידת הערך. יש לך פרטים על התאונה?
 12. בתביעות קטנות לא צריך עו"ד, אם סך כל הנזק הוא פחות מ30K ש"ח אז זה נכנס תחת ההגדרה של תביעה קטנה. במקרה כזה הוא צריך לנסח הכל עיניינית ולקוות לטוב.
 13. אני חושב שהבדיקה בטסט תלויה גם ברכב עצמו, אוטו מיוחד ימשוך יותר תשומת לב לעומת משהו יותר שכיח.
 14. תביעה על בסיס של נזק פוטנציאלי לא תתקבל. מעבר לזה שהוא יצטרך להוכיח את זה באמצעות אנשי מקצוע שיצטרכו לתת חוות דעת מקצועית ולהראות לבית המשפט שזה אכן קרה בסמיכות להחלפה ויש קשר סיבתי. כל המאמץ לא שווה את זה. רק שפות"ש יספר לנו איפה לא כדאי לטפל ברכב.
 15. מזל שיש גילוי נאות אחרת עוד הייתי צריך לנחש. תמיד עדיף בעל מקצוע מטעמך, כאשר אתה משלם לו - הוא מחויב לך.
 16. למוסך יש אחריות מקצועית אז הוא לא יכול לעשות מה שהלקוח רוצה ולידע אותו על ההשלכות, כי גם במקרה כזה הוא עלול להיות אחראי על כשל עתידי. פות"ש לא מאמין למוסך? שיקח את הרכב למוסך מורשה יבואן אחר ויראה מה הם אומרים וכמה הם לוקחים עבור זה.
 17. הבורג השמאלי חדר באיזור שאסור לתקן.
 18. האינטרס של להעביר בעלות גדול יותר אצל המוכר, כדי שכל קנס או עבירת תנועה של הקונה לא יחולו עליו. בכל מקרה, זה עניין של מיקוח ושיקלול כל התנאים יחד.
 19. אם אני מבין נכון, היו שלוש תאונות בשתיים מתוכם הנזק היה בגובה של 5 ספרות, גובה הנזק זה לא תמיד מדד כי כאשר התיקון מכוסה ע"י הביטוח נוהגים לנפח עלויות. אבל עדיין,דעתי, שלא מספרים לך את כל האמת והרכב בטוח לא שווה מחירון.
 20. האם יש לך עבר ביטוחי ממרכז הסליקה של חברות הביטוח? במבט נוסף גם על הדלת וגם על יד הטמבון יש פגיעות נוספות לכל אורך הרכב, לא יודע מה הוא בדיוק עבר אבל מחירון זה נראה לי מוגזם. האם ידוע לך איך התרחשה התאונה?
 21. זה רק אני או שיש הבדלי צבעים בין הטמבון לרכב? אם את מעוניינת ברכב תשחקי על כל עניין הטמבון.
 22. לי דווקא מאוד קל להאמין שהצביעה בוצעה ללא התראה, וגם אם היתה, עדיין היה על העירייה להמתין 15 יום לפני שתתחיל לאכוף זאת.
×
×
 • תוכן חדש...