Jump to content

guya72

 • פרסום הודעות

  1,999
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

21 נייטרלי

אודות guya72

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. האם כוונתך ל-9 מקומות כולל הנהג (נהג + 8 ) או בנוסף לנהג (9 + נהג ) ? בהתחלה רשמתי תשובה ביחס להגדרה נהג + 9 (תקציר : כנראה אין רכב שעומד בדרישות) , ואז הבנתי שאולי אני לא בכיוון
 2. ישה, סעיף 77ד נותן לפקח סמכות לתת דוחות בגין עבירות חניה שהן הפרה של חוק עזר עירוני ובגין הפרה של הגבלות שקשורות לזיהום אויר (סעיף 77ב), בעיקר כניסת רכב מזהם לאזור אויר נקי (לדוגמא - הגבלת כניסת רכבים מזהמים לתחומי העיר חיפה). לפקח עיריה יש מקור סמכות חוקי נוסף המתיר לו לתת דוחות, וזה לפי סעיף 264 לפקודת העיריות. מאידך, הפעלה של סעיף זה דורשת קיום חוק עזר רלוונטי. עברתי על חוקי העזר כפי שמופיע באתר של העיריה, ולא הצלחתי למצוא משהו רלוונטי. פות"ש - אני ממליץ לך לפנות לעיריה ולברר על איזה חוק עזר הם מסתמכים או באופן כללי מה מקור הסמכות החוקי שלהם למתן הדוח הנ"ל.
 3. ישה, אשמח לדעת על איזה חוק אתה מתבסס. אני יודע שפקחי עירייה מוסמכים לתת דוחות חניה ומתן דוחות בגין נסיעה בנת"מ (עבירות מצלמה בלבד), אך אינני מכיר את הסמכתם לתת דוחות תנועה כלליים (בנוגע לעבירות תוך כדי נהיגה).
 4. לגבי רישיון שילוח - בגדר ניחוש, אך כנראה יש דרישה למישהו שמוסמך כמשלח בינלאומי. הכי נכון זה לבדוק ישירות מול החברה מה הדרישה ולא להסתמך רק על האתר ועל ההגדרה הוא אומר ש"כתוב לו שהוא צריך רישיון שילוח או משהו" - מבלי להיות ספציפי, אפשר רק לנחש וזה לא יועיל בכלום. מעבר לכך, מומלץ לפנות לעוד חברות שמתעסקות בתחום של שילוח בינלאומי ולבקש מהן הצעת מחיר (בהרבה מקרים זה חלק מהשירות של חברות עמילות מכס).
 5. ומיד אח"כ יזרוק אותך דרך הגג או לחלופין ייסע ישירות לתוך המשאית הקרובה לאחר השבתת כל אמצעי המיגון מסכים איתך, זאת נורה של האילומינטי.
 6. אינני מכיר אסמכתא חוקית לכך. בבקשה, תעלה את הדוח תוך כדי הסתרת פרטים מזהים שלך.
 7. על פניו, אינני רואה שום בעיה ברישום הדוח : השוטר הראה לך את נתוני המדידה. למרות שהוא לא זה שעצר אותך, הוא שמר על קשר עין איתך עד לרגע שהשוטר השני עצר אותך - כלומר, יש כאן וידוא שנעצר הרכב הנכון. אין מכשול שמפריע לראות את הרכב. לגבי הטענות שלך : זה שבכביש יש ירידה ואח"כ עליה -> על פניו לא רלוונטי לטיעון שלך, אלא אפילו עלול להזיק לך. אינני מכיר את המקום, אך כל עוד אין הפרעה כלשהי בשדה הראיה מהמקום בו השוטר עמד לבין שטח הנסיעה שלך (מרגע שלזר אותך עד לרגע העצירה) - זה לא תורם לך כלום (הנחה שנסעת בירידה, אז המהירות גדלה). אתה טוען שהשוטר לא הראה לך את
 8. guya72

  מיסים על רכב

  מוזמן לחפש בתעריף המכס. https://www.gov.il/he/service/customs-tariff
 9. לפי התוכן בקישור המצ"ב, אין הבדל גדול בהתנהלות של וואטסאפ ופייסבוק לפני ואחרי ההסכמה לשינוי בתנאים. גם לפני כן הועבר מידע לפייסבוק, רק שעכשיו הם בעיקר מבקשים הסכמה לשינוי ההתנהלות מול עסקים חיצוניים. וואטסאפ: אין שינויים בשיתוף המידע עם פייסבוק, רק עדכון על התנהלות מול עסקים | The Verifier הערה : כל אתר בתחום הטכנולוגיה מפרש אחרת את דרישת ההסכמה לשינוי תנאים, ונותן דגש לנושאים אחרים. כלומר, אם תסתכלו בכתבה של אתר אחר בתחום טכנולוגיה, תקבלו הסבר שונה עם דגש על נושא אחר. כפי שנאמר בעבר, האמת היא היכן שהוא באמצע, בין כל הדעות השונות.
 10. היא לא תמכור את המידע אלא תשתף אותו (היא שייכת לפייסבוק). מה ההבדל בין המידע שהיא תעביר לפייסבוק לבין המידע שמסרת לפייסבוק ישירות או לכל אפליקציה אחרת שמותקנת אצלך בסלולרי ? בסבירות מאוד גבוהה, אתה אישרת לאפליקציות אחרות לאסוף את אותו מידע (ולעיתים אפילו יותר מפורט). נכון שיש אופציות אחרות, חלקן יותר טובות, אך בשוק הישראלי שיש לו אפס תובנה ואכפתיות לגבי נושאים של אבטחת מידע ופרטיות, קשה להסתדר בלי וואטסאפ (בעיקר כאשר מדובר במקום עבודה)
 11. לגבי דוחות תנועה - עושים המרה למי שנהג. נכון, זה מעט פרוצדורה (לא משהו מסובך), אך לא לכל אחד יש סבלנות לזה. טסט = כל אחד יכול להעביר את הרכב טסט. למיטב ידיעתי, החיסרון הוא שתשלום באשראי עבור רישיון רכב (ברשיומט/ אתר משרד התחבורה) אפשרי רק ע"י הבעלים הרשום (האם היה שינוי שאינני מודע לו ?). מעבר גבול - לפי קריאה ברשת (אין ידע אישי בנדון), אפשרי, אך יש צורך בייפוי כוח מטעם בעל הרכב מאושר ע"י עו"ד (פתרון : אפשרי להחתים עו"ד בבימ"ש, בעלות סמלית של כ-50 ש"ח).
 12. אינני מעודכן בנושא מספרי הרישוי של המוניות כיום. כמדומני, מונית מקבלת מספר רישוי כמו כל רכב אחר (ללא סיומת ייעודית). הכי פשוט והכי נכון זה להסתכל ברישיון הרכב -> אם מוגדר בתור מונית - אסור לו לנהוג ברכב ללא רישיון נהיגה דרגה D1 או D. אם מוגדר בתור רכב פרטי - מותר לו לנהוג עם רישיון נהיגה דרגה B ומעלה.
 13. תפנה לחברה שביטחת אצלה ב-2018 ותשאל -> הרי נתת להם אישור על העדר תביעות בשנים קודמות. אולי הם יוכלו לתת לך תשובה. אופציה אחרת - במידה ואתה משלם באשראי, לבדוק חיובים של חברת אשראי.
 14. 2. מעבר להתחברות לויי-פיי של אגד, יש צורך להכנס למעין פורטל פנימי (אמור לצוץ לך התראה לגבי כך), שם אתה נדרש לאשר את כללי השימוש. רק אח"כ תקבל גישה ישירה לאינטרנט. הערה : זה נכון לחיבור חינמי בעוד מקומות, למשל מלונות, בתי חולים. מעין כסת"ח עבורם בו אתה מצהיר שתשמור על החוק.
×
×
 • תוכן חדש...