Jump to content

guya72

 • הודעות

  2,070
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של guya72

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

83

מוניטין

 1. ממליץ לקרוא בעמוד #2 את התגובה השניה (תגובה של ירוקי -> עובד בתחום השיקום). אמנם מדובר על נושא מעט שונה, אך יתן לך כיוון לאן לפנות
 2. לפי הפרסומים, צפוי להיות בהמשך
 3. ברכבים מודרניים, לרוב אין צורך בהמתנה לפני כיבוי (לא כותב בצורה חד-משמעית מאחר ועלול להיות רכב שאין לו פתרון לנושא).
 4. בהתחלה נותנים לך משכורת יותר נמוכה לעומת מישהו שלא עשה קורס חינם אצלם. אם כך, מה זה בדיוק אם לא קיזוז של עלות הקורס ? (אם כי הם לא קוראים לזה כך).
 5. לגבי תשובה של תינוקי : במידה ואתה מתקבל אח"F לעבודה, החברה מנכה מהשכר שלך את עלות הקורס (גם אם היא לא קוראת לזה ככה), אז תשקול אם זה כדאי. לגבי זימון למרב"ד - זה תהליך שלוקח זמן. מצטרף לתשובה קודמת - לפנות למוקד של משרד הרישוי ולנסות לברר דרכם (האם שמרת מספר סימוכין של הטופס ??). רישוי קול - מרכז מידע ארצי: *5678 שעות מענה טלפוני: ימים א' עד ה', מהשעה 7:00 עד 20:00. בימי ו' ובערבי חג, מהשעה 7:00 עד 13:00. ניתן לקבל מענה בשפות: עברית, ערבית ורוסית. שעות פעילות המוקד הממוחשב - 24 שעות ביממה
 6. 2 הערות : 1. ללמוד לבד מתמטיקה 5 יחידות עם רקע של 3 יחידות - לא פשוט בכלל. 2. לימודים בתחומי הנדסה דורשים לימודי מתמטיקה ברמה יחסית גבוהה (כולל לימודים לתואר בניהול מערכות מידע)
 7. אינני עוקב אחר ההוראות העדכניות לגבי חובת בידוד. אני מניח שיש מידע רלוונטי באתר של משרד הבריאות למיטב הבנתי, "מלשינון הקורונה" של משרד הבריאות כבר אינו פעיל. באתר שלהם, יש הפנייה למשטרה לגבי אכיפת חובת בידוד. להב 433 אינה מתעסקת עם הנושא, אלא תחנות המשטרה "הרגילות".
 8. מי שאמורה לאכוף שמירה על בידוד היא משטרת ישראל. הדרך היחידה להודיע ללא הזדהות היא ע"י שיחה מטלפון ציבורי ומסירת המידע -> אך מאחר וזאת שיחה אנונימית בנושא לא קריטי, כנראה שהטיפול בזה יהיה בעדיפות נמוכה מאוד (אולי מנצלים זאת לסגור חשבון עם מישהו ע"י מידע שגוי ?) אם הנושא בוער בו -> אז שיזדהה ויגיש תלונה בצורה מסודרת (גם אז, להערכתי סיכוי קלוש שהנושא יטופל)
 9. guya72

  יתר לחץ דם

  במידה ולחץ הדם מאוזן, מדוע שתהיה חשוף לסכנות של מי של"ד שלו לא מאוזן ?
 10. guya72

  פרופי כפול בפייסבוק

  בגדר ניחוש : אולי בעבר הפרופיל היה ע"ש שרה קוגל, בהמשך היא שינתה את השם בפרופיל לשירה אשכנזי, ולכן במקרים שונים מופיעים שמות אחרים. (בפייס אצלך בטלפון, נשמר השם הישן, שרה קוגל. במקומות אחרים, לוקחים את המידע מהפייס, ולא מסתכלים בזכרון מטמון, ולכן מופיע השם העדכני. במידה ותמחק את המידע שפייס שומר אצלך בטלפון, תתחיל לראות את השם העדכני גם כן) אצלי מופיע שירה.
 11. 1. אין החזרות חינם. רק בתשלום (הם כותבים שזה משלוח חינם. מעשית, מחיר המשלוח מגולם במחיר המוצר + יש להם השתתפות של המדינה בעלויות משלוח). 2. שלא תחשוב אפילו על לשלוח מוצר פגום חזרה למוכר (ולא חשוב המחיר). הוא פשוט לא אוסף אותו מהדואר. כפי שענו, תפתח דיספיוט עם תמונות של המוצר. המוכר יציע לך לשלוח לך מוצר חדש - אל תסכים. רק זיכוי. מאחר ועכשיו אין לך הגנה ו/או תיעוד (כי הגעת להסכמה עם המוכר), ואם אתה חושב שהוא באמת ישלח לך מוצר אחר, אז.... בקיצור, תבקש זיכוי מלא. אם המוצר מצא חן בעיניך, אז תקנה אחד אחר (חדש) כדי שתהיה לך הגנה.
 12. בהנחה שהשוטר אינו מתמקם בנקודה אחת לצורך הפעלת ממלז, אז הוא יכול להגיע בקלות ל-200 ק"מ במשמרת (ואולי אפילו יותר). בוא לא נשכח שהניידות עובדות 2 ולפעמים גם 3 משמרות ביממה, אז הקילומטראז' "מעט" יותר גבוה. ולמטב זכרוני, המשטרה עובדת 24/7. הניידות לא נחות בסופ"ש (אלא אם הן במוסך...) אני מצטרף לבעייתיות שהצגת, במיוחד שהמשטרה דורשת שגשר התאורה (קוז'קים) יפעלו רצוף -> וזה אביזר ש"שותה" את המצבר (ובל נשכח כל מיני מיתקונים אחרים שמוסיפים לניידת ואשר משפיעים לרעה על טווח וזמן הנסיעה בין 2 טעינות)
 13. אינני יודע איך זה בחו"ל, אך בארץ זה דבר לא חוקי. רק אדם בעל הסמכה רשמית של אחות מוסמכת או רופא רשאי לחלק תרופות למטופלים. זה שהאחות המקומית החליטה לחסוך מעצמה עבודה - זה לא תקין. (אני אח מוסמך עובד בתחום בריאות הנפש)
 14. לפני שאתה קונה את הרכב, תבדוק עם חברה שמתעסקת עם התקנות כאלו או עם היבואן- האם יש אישור להוסיף מושבים. ללא אישור של היבואן - זה לא יהיה חוקי. ברגע שיש אישור של היבואן, יש לפנות למתקין מורשה שמתעסק עם נושא התקנת מושבים (למשל אלכס אוריגניל וכו'). בניגוד לתגובה קודמת - אסור לך להסיר מושבים מרגע שהם הותקנו ונרשמו ברשיון הרכב (גם לא זמנית), אלא רק ע"י מתקין מורשה.
 15. בעקרון, איכות המים תלויה ב-2 גורמים : 1. מקור המים שמסופקים ע"י תאגיד המים 2. הצנרת הביתית. בעבר היו אזורים בהם היתה בעיה עם איכות מי השתיה (בעיקר זכור לי בעיות במי השתיה של אזור כפ"ס עקב זיהום מי תהום ע"י מפעלי התעשיה הצבאית). כיום, לאחר שילוב של מים מותפלים אז הסיכוי לבעייה באיכות המים שמסופקים ע"י תאגיד המים מאוד נמוכה (הם מחוייבים לבצע דגימות לבדיקת איכות המים - כמדומני שבחשבון המים יש מידע בנדון) בעקבות כך, המקור העיקרי לבעיות במים זאת הצנרת הביתית. אם שתיית מי ברז עדיין גורמת לך לשלשולים, מומלץ לבדוק את איכות המים בדירה, ואולי גם לפנות לבדיקה רפואית. לגבי שתיית מים מותפלים - אמנם בתהליך ההתפלה, המגנזיום מוצא מן המים (תופעת לוואי של תהליך ההתפלה). עקב כך, המים המותפלים מעורבבים עם מים ממקורות אחרים, כך שהבעיה פחותה. מאוד לא מומלץ לקחת תוספת מגנזיום ללא התייעצות רפואית, מאחר ובקלות ניתן להגיע לעודף מגנזיום ובעקבות כך להרעלה (עלול בקלות להגיע גם למצב של פגיעה מוחית ואף מוות).
×
×
 • תוכן חדש...