Jump to content

דוב המערות

 • פרסום הודעות

  51
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות דוב המערות

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. 308SW 2015 טורבו 1.2 לא הורגש שינוי בסחיבה או בקירור של המזגן
 2. ממליץ לקנות מלובינסקי טרייד. שים לב לשרשורים לגבי רצועת התזמון. במחירים שהרכב הזה נמכר לפני הקורונה הוא מציאה ואם תהייה ירידת מחירים אחריה אז בטח ובטח שזו מציאה.
 3. פיזו 308 SW אוהב: נוח מרווח פנים VFM אוהב אבל פחות: נמוך צריכת שמן שליטה על כל המערכות דרך צג מגע (אבל לאט לאט אני מתרגל)
 4. דוב המערות

  מסחריות DFSK

  האוטובוסים שהגיעו עד היום מסין הגיעו מושלמים. היום יש ניסיונות של יצרן אחד להרכיב אוטובוס על שלדה סינית בארץ עם מנוע דיזל, אני לא יודע אם יש כבר אוטובוסים על הכביש. יש בנוסף הרכבה של אוטובוסים חשמליים עירוניים בארץ (עד היום היו מגיעים מורכבים)
 5. דוב המערות

  מסחריות DFSK

  האיכות של האוטובוסים הסיניים נמוכה מהאוטובוסים האירופאים, אצל חברות ההסעה הבינוניות והקטנות חוזרים לאוטובוסים אירופאים בגלל שאוטובוס סיני קשה מאוד למכור כיד שניה לעומת אוטובוס אירופאי, כך שאת המחיר הזול של הרכישה מתקזז עם חוסר היכולת למכור את האוטובוס הישן. כאשר יהיו שלדות של יצרנים סינים עם מרכב ישראלי/אירופאי יכול להיות שהחברות הבינוניות והקטנות שוב ינסו את האוטובוסים הסיניים.
 6. אל תשלם בשביל שיביאו לך את הרכב. זו שיטה שיווקית כדי למשוך אותך אליהם ואחרי שתשלם גם אם לא תיקח את האוטו שהזמנת בטח תיקח אוטו אחר שיציעו לך "קצת יותר יקר אבל כדאי לך" בכל אופן אם אתה משלם "דמי רצינות" (ככה בדרך כלל קוראים לזה) כל התשלום אמור להיות מקדמה על הסכום המלא שתשלם. ה-308 מכונית נהדרת (אם לוקחים את בעיית הרצועה וההשלכות שלה) אבל היא די ארוכה (רשמת שאתה רוצה משפחתי או קטן יותר) ומצד שני מרווחת מאוד מלפנים ומאחור.
 7. דוב המערות

  שאלה על רכב חשמלי

  בוקר טוב, לרכב חשמלי עלות אחזקה נמוכה משמעותית מלרכב עם מנוע בעירה פנימית. קיימות שגרות טיפולים שכוללות בדיקת מצב מע' בלימה, מתלים, היגוי וכתלות בסוג קו ההנעה גם החלפת שמנים לתיבות העברה. אני לא יודע לגבי עלויות של טיפולים ברכבים פרטיים, ברכבים מסחריים העלות נמוכה באופן ניכר.
 8. לרכב שלי היו תקלות דומות שנגרמו בגלל רצועת התזמון המתפרקת וגרמו לסתימה של שסתומי ה-VVT. לובינסקי כיבדו את האחריות שלהם כדאי לך לפנות אליהם.
 9. אם המנוע תקין, ההצעה של אלדן טובה.
 10. אאודי A1 כל הגוף אלומיניום והיא לא נחשבה רכב על (יקרה יותר מפולו אבל לא רכב יוקרה).
 11. לא הוחלפה רצועת תזמון, ממליץ להחליף רצועה על ידי לובינסקי לפני הקניה או מיד לאחר הקניה (לא בטוח מה העלות בסביבות 2000ש"ח). חוץ מזה ההיסטוריה של האוטו נראית נקיה.
 12. שלום, בעבר בתחתית הפורום הופיעו קישורים לכתבות דומות/קשורות. מאז שיש פרסומות בתחתית הדף לא ניתן להגיע את הקישורים האלו. אשמח אם תדריכו איך לפתור את הבעיה. תודה
 13. אם אתה מאזור ירושליים או חיפה תבדוק אפשרות להתחיל לעבוד במיניבוסים של תחבורה חכמה שאגד תפתח בקרוב ממש. בתחבורה חכמה אתה לא צריך להתעסק עם עודף לנוסעים ואת הדרך קובעת האפליקציה. אם תתחיל בצורה הזאת אתה גם נכנס לעבוד באגד וגם אתה לא צריך ללמוד קו אחד ולעבוד בו באופן קבוע. לא סגור שבתחבורה חכמה מקבלים 45.
 14. מצטרף להמלצה על לובינסקי טרייד לדעתי תמצא שם הצעות טובות יותר ברכב שהוחלף המנוע צריך לבדוק טוב לאיזה מנוע הוחלף משומש או חדש בכל אופן את בעיית הרצועה כנראה פתרו.
 15. המנועים האלו של רנו 1.6 מתוכננים מהראש לעבודה עם גז וסעפת היניקה אפילו מגיעה עם מקום לקידוח של מזרק הגז. בהצלחה עם ההסבה לגז, תקפיד על התקנה טובה, סוג המערכת חשוב אבל פחות.
×
×
 • Create New...