Jump to content

דוב המערות

 • פרסום הודעות

  59
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

3 נייטרלי

אודות דוב המערות

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אני קניתי 308 מלובינסקי טרייד רכב שהיה בפריים ליס והשרות שקיבלתי מלובינסקי טרייד היה מעל ומעבר. בעיות שהיו עם המוסך המרכזי הם פתרו והקניה הזאת נרשמה כמוצלחת למרות שהייתי צריך לממש את האחריות (שלובינסקי טרייד עמדו מאחוריה כמו שצריך).
 2. אני מחזיק סיריון 2009 עם יותר מ-240,000 ק"מ סה"כ האוטו אמין יחסית לק"מ ולגיל שלו. תבדוק: 1. מה שכתבו לפני. 2. שהמזגן תקין (עניין יקר מאוד בסיריון). 3. חופשים במע' היגוי. המנוע והגיר משותפים לטיוטה יאריס (הייתה במשפחה כזו שעברה יותר מ300,000 ק"מ ללא בעיות באזור זה). המחיר קצת גבוה אבל האוטו מומלץ
 3. מצטרף להמלצה על פיזו 308SW מבחינת עלות תועלת היא מנצחת. תבדוק הסטורית טיפולים ותוודא שהוחלפה רצועת תזמון וניקוי של האגן והרשתית. אל תפסול רכבים מליסינג
 4. גגון לרמקולים של חסידים של ר' נחמן מאומן
 5. שלום, בסיריון מדחס מזגן הוא מאוד יקר (אני החלפתי לפני שנתיים ב 2500ש"ח וזה היה מחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק). אם המדחס ניזוק מהמכה של התאונה זאת אומרת שהמכה שהאוטו קיבל היא משמעותית ולכן כדאי להשבית. אם המזגן לא נפגע מהמכה אלא מסיבה אחרת האם תוכלי לנסוע ללא מזגן בקיץ? אם הכיסויים של המראות אצלך אני אשמח לקבל (אצלי הן נפלו באדיבות נהג אוטובוס וחניה לא זהירה של קרוב משפחה) יומנעים ונסיעות בטוחות
 6. 380SW 1.2T פיזו קרוז קונטרול (מגביל מהירות על 105 קמ"ש)
 7. בוקר טוב, אם מיכל הגז ריק והמערכת לא פועלת אין שום בעיה להמשיך לנסוע עם המערכת מחוברת. אני ממליץ להסיר את המערכת אצל כל מתקין מורשה, זו לא עבודה גדולה או קשה. צריך להקפיד על איטום ואיבטוח של צמות החשמל של המזרקים ברכב שמנתקים (מערכת החשמל של הגז מתחברת אליהם). תוודא שאת החורים שקדחו בכדי לחבר את צנרת הגז ותושבת המיכל סוגרים עם חומר איטום למניעת חלודה וכניסת מים לשלדה. וגם את החור שדרכו נכנסת צמת החשמל לרכב כדאי לסגור עם RTV. יומנעים.
 8. 308SW 2015 טורבו 1.2 לא הורגש שינוי בסחיבה או בקירור של המזגן
 9. ממליץ לקנות מלובינסקי טרייד. שים לב לשרשורים לגבי רצועת התזמון. במחירים שהרכב הזה נמכר לפני הקורונה הוא מציאה ואם תהייה ירידת מחירים אחריה אז בטח ובטח שזו מציאה.
 10. פיזו 308 SW אוהב: נוח מרווח פנים VFM אוהב אבל פחות: נמוך צריכת שמן שליטה על כל המערכות דרך צג מגע (אבל לאט לאט אני מתרגל)
 11. האוטובוסים שהגיעו עד היום מסין הגיעו מושלמים. היום יש ניסיונות של יצרן אחד להרכיב אוטובוס על שלדה סינית בארץ עם מנוע דיזל, אני לא יודע אם יש כבר אוטובוסים על הכביש. יש בנוסף הרכבה של אוטובוסים חשמליים עירוניים בארץ (עד היום היו מגיעים מורכבים)
 12. האיכות של האוטובוסים הסיניים נמוכה מהאוטובוסים האירופאים, אצל חברות ההסעה הבינוניות והקטנות חוזרים לאוטובוסים אירופאים בגלל שאוטובוס סיני קשה מאוד למכור כיד שניה לעומת אוטובוס אירופאי, כך שאת המחיר הזול של הרכישה מתקזז עם חוסר היכולת למכור את האוטובוס הישן. כאשר יהיו שלדות של יצרנים סינים עם מרכב ישראלי/אירופאי יכול להיות שהחברות הבינוניות והקטנות שוב ינסו את האוטובוסים הסיניים.
 13. אל תשלם בשביל שיביאו לך את הרכב. זו שיטה שיווקית כדי למשוך אותך אליהם ואחרי שתשלם גם אם לא תיקח את האוטו שהזמנת בטח תיקח אוטו אחר שיציעו לך "קצת יותר יקר אבל כדאי לך" בכל אופן אם אתה משלם "דמי רצינות" (ככה בדרך כלל קוראים לזה) כל התשלום אמור להיות מקדמה על הסכום המלא שתשלם. ה-308 מכונית נהדרת (אם לוקחים את בעיית הרצועה וההשלכות שלה) אבל היא די ארוכה (רשמת שאתה רוצה משפחתי או קטן יותר) ומצד שני מרווחת מאוד מלפנים ומאחור.
 14. בוקר טוב, לרכב חשמלי עלות אחזקה נמוכה משמעותית מלרכב עם מנוע בעירה פנימית. קיימות שגרות טיפולים שכוללות בדיקת מצב מע' בלימה, מתלים, היגוי וכתלות בסוג קו ההנעה גם החלפת שמנים לתיבות העברה. אני לא יודע לגבי עלויות של טיפולים ברכבים פרטיים, ברכבים מסחריים העלות נמוכה באופן ניכר.
×
×
 • Create New...