Jump to content

IONI1

 • פרסום הודעות

  112
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

6 נייטרלי

אודות IONI1

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)
 1. לאחר פגישה עם מאמן כושר הבוקר. איבחן את הבעיה תוך דקה אחת. מדובר בפגיעה בשריר Flexor digitorum superficialis שמתבטאת בכאבים במרפק. זו הפגיעה השכיחה ביותר בחדר כושר. מאבחנים אותה על ידי שחזור הכאב בצד הפנימי של המרפק בזמן כיפוף הקמיצה. אין טיפול. ניתן להמנע מהפגיעה על ידי לפיתה נכונה של מוט המשקולות (לא לאחוז את המשקולת עם האצבעות אלא עם כל כף היד). הוא גם ממליץ לקחת הכל בקלות (החיפזון מהשטן). עדיף להעלות את מספר החזרות ולא להתפרע עם המשקלים. רק בריאות לכולם.
 2. אני משתמש באפליקציה Dumbbell Workout מבית Hazard Studio . קבעתי פגישה עם מאמן אישי לשבוע הבא. בינתיים, אני הולך עם הברווז. הורדתי מעט משקלים ועליתי בחזרות כפי שהוא מציע. הכאבים חלפו. נשאר רק כאב עמום בחלק הפנימי של מרפק ימין, ולכן אני נמנע כרגע מתרגול שריר הביצפס ביד זו. החכמתי מהתגובות של האנשים הטובים בפורום זה.
 3. פניתי אתמול למאמן שהומלץ על ידי אינספור חברים. כרגע, בשל הקורונה הוא עובד כנהג מונית. הבטיח לי הנחה על נסיעות מיוחדות ואין לו זמן או אפשרות לייעץ באופן פרטי. אני גם לא בטוח שיעוץ אישי בזום יהייה יותר יעיל מצפיה בסרטון ביוטיוב. בכל מקרה, חזרתי אתמול להתאמן. בצעתי את כל התרגילים לפי האפליקציה מלבד ה Concentration Curls ביד ימין שהייתי חייב להפסיק בגלל כאבים בצד הפנימי של המרפק. גם הורדה של המשקל ל 12 קג בלבד לפי הצעת הברווז לא עזרה. בינתיים - הכל טוב. אני מתחיל להשלים עם זה שאשאר עם יד אחת צנומה.
 4. אני מתאמן 3 פעמים בשבוע. האימון כמובן בבית בשל הקורונה. משתמש רק במשקולות, סה"כ 12 תרגילים. בכל תרגיל - 3 סטים, וכל סט כולל בין 8 ל 10 חזרות, לפי השריר. בין כל סט, 90 שניות מנוחה. ברגע שאני מרגיש שהסט קל מדי, כלומר אני יכל לעשות יותר מ 12 חזרות, אני מעלה את המשקל. יש תרגילים בהם המשקל כעת הוא 14 קג אבל יש גם תרגילים (למשל לשריר הדלטואיד) שם אני לא מצליח להרים יותר מ- 10 קג בכל יד. משך כל אימון - בערך כשעה וחצי. הטכניקה של כל תרגיל - רק מצפיה ביוטיוב. סדר התרגילים והמשקל, לפי אפליקציה באנדרואיד. הכאבים הופיעו רק לאחרונה, כשעברתי את ה- 12 קג (והייתי חייב לקנות
 5. אני בטוח שכל הבעיות הופיעו על רקע טכניקה לא נכונה. יש דברים שקשה ללמוד לגמרי לבד מצפיה ביוטיוב או אפליקציות כושר בטלפון. התלונה המרכזית למעשה היא כאב בצד הפנימי של מרפק ימין (golfer's elbow ). כטיפול, יש אתרים שממליצים על תרגילי מתיחה, אחרים על חיזוק השרירים בגב היד שמישרים את האצבעות ואתמול, ראיתי סרטון ביוטיוב עם בחור שממליץ להיפך - להמשיך בתרגילים לחיזוק הביצפס ואפילו להעלות את המשקלים. מאמן הכושר שאני מכיר נמצא/גר בחדר הכושר. אתמול ראיתי שם שלטים שחדר הכושר פשט רגל ונסגר🙁. אפסיק להתאמן עד שאמצא מאמן אישי (כבר התחלתי בחיפושים). תודה לכל המגיבים והמעודדים.
 6. לפני כ- 4 חודשים, יתכן על רקע משבר גיל ה- 40, התחלתי אימוני כושר (התנגדות) עם משקולות יד (Dumbbells ). השתמשתי באפליקציות שונות עם עליה הדרגתית במשקל: התחלתי עם משקולות של 6 קג, וכעת אחרי 4 חודשים הגעתי ל 14 קג. העיקרון הוא תרגילים עם סטים של 8 עד 12 חזרות עד לנקודת כישלון. כל תרגיל בנוי על 3 סטים עם מנוחה של 2 דקות בין כל סט. ברגע שאני יכל לבצע יותר מ- 12 חזרות - אני מעלה את המשקל. לאחרונה, החלו להופיע כאבים בכל המפרקים, בעיקר בכתף, במרפקים ובגב התחתון. האורטופד הציע להפסיק את האימונים ולהתחיל תחביב אחר, למשל שחמט או אוריגמי. מצד שני, בחודשים האחרונים הצלחתי לרדת במשקל יות
 7. מאמר מסכם של איגוד רופאי המשפחה האמריקאים לגבי עליות קלות באנזימי הכבד https://www.aafp.org/afp/2017/1201/p709.html ה- ALT הוא אנזים שנמצא בעיקר בתוך תאי הכבד, וברגע שאלו נפגעים הוא נשפך החוצה לדם ואז הרמה עולה. כל פגיעה בתאי הכבד, החל מהצטברות שומן (כבד שומני) , הצטברות ברזל (hemochromatosis ), זיהומים שונים כמו hepatitis B &C , רעלים כמו אלכוהול, ועד לסיבות אקזוטיות כמו מלריה , כולם יכולות לגרום לנזק ופיצוץ התאים בכבד עם עליית האנזימים בדם. מבחינה סטטיסטית בכל מקרה, לפי המאמר הנ"ל, הסיבה השכיחה לעליות באנזימי הכבד היא "כבד שומני". לדעתי,
 8. העליה כרגע בבורסה היא כדי לאפשר לשחקנים האמיתיים לצאת עם מינימום הפסדים. לדעתי, ברגע שיסיימו לצאת - הבורסה תתרסק: הרי ברור שהכלכלה לא הולכת להמריא בעתיד הקרוב. הנתון האמיתי שלדעתי מוסתר או מזויף הוא המסחר באופציות put (האפשרות כרגע לקנות אופציה של מכירת מניה מסוימת ששווה למשל היום 10 ש"ח בתאריך עתידי גם ב - 10 ש"ח כשברור שהיא תסחר ב 5 ש"ח). מי שמהמר היום על ירידות - ירוויח בענק. הסיכון האמיתי לדעתי הוא תספורת של החוב האמריקאי כי אז גם רווח של 1000 אחוז בורסה לא יהייה שווה לכלום והמבורגר יעלה מיליון דולר.
 9. כמובן שאף אחד לא ינדב סוג זה של אינפרומציה באופן חופשי. האירו ממשיך לצלול והיום השער היציג הגיע ל 3.72 ש"ח. כלומר, 2 מליון ש"ח,מחיר דירת 2 חדרים במרכז שווים 540 אלף אירו. סיפור יפה או לא, עקרונית הרבה מאוד בעלי דירות בארץ יכולים להגיע לעצמאות כלכלית ולא לעבוד יותר יום בחיים אם רק ימכרו את הדירה בארץ ובכסף שיקבלו יעברו לחו"ל. ישנם גם מדינות באירופה המערבית עם יוקר מחיה נמוך יותר מהארץ. כולם מיליונרים. השאלה רק כמה זמן ימשך המצב של אירו זול באופן מגוחך ביחד עם מחירי דירות הזויים בארץ.
 10. לדעתי יש 2 גורמים שצריך לקחת בחשבון: 1. ניתן לקנות כרגע אירו במחירים מגוחכים. יחסית לשקל, משנת 2007 האירו צנח במעל 40 אחוז. 2. בניגוד לארץ, מחירי הנדל"ן בהרבה מארצות אירופה ירדו בעשרות אחוזים בשנים הארונות. הרבה מאוד אנשים שאני מכיר מכרו בשנה האחרונה דירות מעופשות בארץ, ובכסף קנו נדל"ן באירופה. חבר קרוב, עם דרכון אירופאי, שעבד מצאת החמה עד צאת הנשמה, מכר לפני כשנה דירה ישנה במרכז. בכסף שקיבל הוא קנה 3 דירות בספרד והשכיר אותן. בחודש שעבר הוא עבר לגור בצרפת כפנסיונר, ומתקיים משכר הדירה שמקבל מספרד. התעלומה היא איך העביר את הכסף לספרד, כמה עמלות שילם ואיך הסתדר מבחינת המיסים ב
 11. IONI1

  הלנת שכר

  תודה. העברתי לחבר את המידע. יש לו כמה ימים עד לגיוס ומרוב עצבים הוא לא הצליח להרדם בלילה.
 12. IONI1

  הלנת שכר

  המעסיק עסוק עכשיו במחיקת מצלמות האבטחה. לא נראה שיתרגש ממכתב רשום או מפניה של ההסתדרות .
 13. מדובר בחבר לפני גיוס, שעבד כחודשיים בבית קפה כשוטף כלים והפסיק לעבוד מסיבות שונות. כרגע - בעל הבית מכחיש כל קשר לחבר, טוען שלא מכיר אותו, וכמובן לא מוכן לשלם את שכרו. יש מה לעשות בנידון ? יש ארגון שיכל לעזור במקרה כזה ? אין כסף לעורך דין. אין חוזה עבודה חתום או כל מסמך אחר. כן יש התכתבויות בווטסאפ שיכולות להעיד על יחס עובד מעסיק. מודה מראש לעוזרים.
 14. אחי קנה קרייזלר וויאג'ר שנת 97 לפני כ- 5 שנים, במיוחד לנסיעות קצרות בעיר. הרכב גילה אמינות מופתית במהלך יותר מ 100000 קמ', בתחזוקת שבר: השמן הוחלף בצורה עצמאית לפי "הרגש" וכיוון שהייתה נזילת מים קטנה מהרדיאטור, הייה צריך להוסיף בקבוק מי ברז בערך פעם בשבוע. אישית ראיתי אותו מכניס מיים שהילדים שתו קודם בתערובת עם פתיתי במבה. ההוצאות היחידות היו אישור בלמים והטסט. קוסמטית, הרכב נראה חדש לחלוטין, כאילו הרגע יצא מהמפעל ואני זוכר את הנהמה הבריאה בנסיעה משפחתית בעליות של ים המלח, תוך כדי עקיפה של רכבים חדשים. הצריכה בעיר הייתה ליטר ל 4 קילומטר. בקיץ, לאור שינוי בצרכים וגדילת הילדים הוא
 15. קרניבל דיזל מיושן יבלה הרבה זמן במוסך (מנסיון אישי). גרנדיס אמנם פתרון טוב, אבל יש לו ביקוש גבוה ומציאות נחטפות תוך דקות לאחר העליה לאתר יד 2. אם יש לך זמן לחיפושים, בדיקות והרבה התרוצצויות - זה פתרון אידאלי. אני הייתי מחפש אוטו עם רישום טיפולים מסודרים ומעט קילומטרים בתקציב המבוקש - בלי תלות בשנה. משום מה, גם לרודיוס יש ביקוש מטורף, יתכן בשל תדמית ה"מרצדס". לדעתי, ב 30K תמצא רכב שחוט. אם צריכת דלק של ליטר ל 4-5 קמ לא מרתיעה אותך, הייתי הולך על אמריקאית, כמו קרייזלר. המכלולים פשוטים וניתן למצוא מדי פעם הזדמנויות עם קילומטראג' נמוך.
×
×
 • תוכן חדש...