Jump to content

wildlands2019

 • הודעות

  2,164
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

wildlands2019 שיחק אותה בתאריך יולי 10 2020

התכנים של wildlands2019 היו האהובים ביותר!

1 עוקב

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  פורד פוקוס

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של wildlands2019

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

253

מוניטין

 1. לאחי יש 3008 ולי יש ספורטאג', המזגן ב3008 טוב, אך הוא לא מהחזקים, אם אני משווה אותו מול המזגן שיש בספורטאג', אז המזגן של הקיה הרבה יותר חזק ומקרר הרבה יותר מהר, אגב, ב2 הרכבים האלה יש גג פנורמי.
 2. הלוואי שזה עוצר רק כאן, אחרי שתתחיל לאכול את האיחורים וההשבתות הזמניות של הרכבת אתה בכלל תתחרפן, למרות כל זה ובזבוז הזמן ברכבת אני עדיין נוסע ברכבת, למה? כי אין לי כח להתעסק עם בני ה***** בפקקים שעוקפים מכל כיוון אפשרי וגורמים לפקק להתארך עוד יותר.
 3. אני חושב שטוב שכך, עולים יותר מדי רכבים לכביש, הגיע הזמן להתחיל לקנות רכבים משומשים שנשרפים להם בשמש המגרשים, יש לא מעט רכבים משומשים חדשים יחסית שיכולים לספק תמורה נאה לכסף לשימוש של כמה שנים טובות שממתינים לרוכש שמעדיף לעלות עוד רכב לכביש, גודש גודש גודש במדינה קטנה, צריך להתחיל להוריד את העומס הזה.
 4. חיישן חמצן שהוחלף לא אמור להדאיג וגם לא משפיע על מחיר הרכב, לא לוותר על בדיקה.
 5. קרה לאח שלי עם מאזדה 3 2014, קבל דוחות וחיובי כביש 6, בסכומים של יותר מ10k ש"ח, לקח את הכל ונסע למשטרה כמובן אחרי שכבר הודיע, הוציאו תצלומים וראו שהגנב שם את הלוחיות על מאזדה 3 דומה אותו צבע רק דגם אקטיב, למזלו של אחי זה מה שהציל אותו כי לו יש קומפורט, בגלל החריגות והיות ואחי נקי ממקרים כאלה הכל זוכה, אך כאן מגיעה ההפתעה, הגנב הוא חתיכת זבל שכן של אחי שאנחנו כבר יודעים טוב טוב מי הוא, והמשטרה לא עושה עם זה כלום ממש כלום, ויש הוכחה ברורה כשמש, אפילו שאח שלי כמה פעמים מסר להם מיקום מדוייק של הזבל, כלום כל פעם שולחים לו שלא אותר החשוד, אחרי זה מופתעים למה אנשים לוקחים את החוק לידיים.
 6. בתור אחד שהחזיק רכב כזה במשך שנה בערך, דגם stline, מכרתי אותה ומרוצה מאוד מההחלטה, הרכב הזה לא עבר בקרת איכות כמו שצריך יש דברים ממש הפריעו לי כמו תקלות קטנות , רעידות בלתי נסבלות בשיוט, מולטימדיה מעצבנת וכו... אך אני מאמין שהליסינג יברחו מהם מצריכת הדלק הנוראית, מחוץ לעיר דווקא מקובל, אך עירוני הכי רגוע שאפשר נע בין 7.5 ל8 פלוס ק"מ לליטר.
 7. זו הפוקוס האחרונה האמינה בתולדות פורד, במשפחה יש לנו לא מעט פוקוס כאלה אחת עם 250k מתוחזקת על הפנים ועדיין נוסעת, שלנו עם 130k מטופלת, לא בחברה, אלא בחוץ, ונוסעת כמו חדשה, לגבי מחלות, אני יודע שיש פלסטיק של העברת מצב גיר שנשבר אחרי תקופה של כמה שנים, עלות תיקון של כמה מאות שקלים.
 8. דעתי, תוותר, וחבל שבאמת יבוא הפראייר שיקנה את הרכב הזה אחריך, אל תהיה הפראייר הזה, תמשיך הלאה לחפש.
 9. תתחדש ותהנה מהרכב, רק לא הבנתי 13.5 ק"מ לליטר זה צריכה נוראית 🤔? כמה אתה נוסע בשנה בערך?
 10. מזל טוב, תהנה מהרכב וסע בדרכים טובות.
 11. ^ בדיוק מסיבה זו אסור לוותר על נסיעת מבחן, יש כאלה שיבחרו את הרכב בגלל: 1. מולטימדיה 2. עיצוב פנימי 3. עיצוב חיצוני 4. דינמיות 5. איכות חומרים או הרכבה 6. עוצמה 7. 0-100 והרשימה עוד ארוכה...
 12. אני שלחתי להם מייל לפני כמה חודשים עם הוכחות להכל כולל צילומים חשבונית וכו.., בינתיים, לא קיבלתי גרוש, אפילו לא תשובה למעו זו האוטומטית שקבלו את הפניה ומטפלים בה.
 13. ניסיתי לחפש ולא ממש מצאתי, יש לי חבר שקנה פולו חדשה לפני כמה שנים, ועכשיו אחרי האחריות רוצה לטפל במוסכים מורשים זולים יותר אך מתמחים ברכבים האלה, בעיקר בגלל עלויות יקרות מאוד במוסכי צ'מפיון, מישהו מכיר מוסך כזה באזור חיפה?
 14. אני ממליץ לך לפני שאתה רץ לקנות חדש, כי יש כבר יותר מדי רכבים על הכביש, תחפש אחת משומשת בת כשנה, יש כמה כאלה למכירה סביב ה130K, במחיר הזה קשה למצוא רכב שעומד באיכויות שיש למאזדה, ומדובר ברכב שנראה נפלא בעיקר ההצ'בק, עם מכלולים מוכחים ועמידים להרבה מאוד שנים.
 15. ^ די כבר עם התגובות המיותרות האלה, הבן אדם נוסע 10-12 ק"מ בשנה, איזה חיסכון יהיהו לו כאן בדיוק, 150 ש" בחודש? נו באמת..., וזה עוד בלי תקלה בסוללות או מערכת ההיברידית, ובכלל מחיר הרכב עצמו. פות"ש, שאלה, למה מאזדה 6 ולא 3? האלנטרה רכב טוב ונוח, אך משפחתי, לעומת זאת ה6 היא מנהלים שתהיה נוחה מרווחת וגדולה יותר כולל תחזוקה שונה ויקרה יותר, אני דווקא הייתי הולך על ה3 ולא על ה6, לדעתי רכב מצויין, חסכוני יחסית, נוח, איכותי ומאובזר ביחס לשנתון. רק שוב, לא ברור מה אתה מחפש כאן, משפחתי או מנהלים? ולמה? כי לנסיעות עירוניות עדיף רכב כמה שפחות ארוך ומגושם, וה6 היא מנהלים גדולה מדי לעיר.
×
×
 • תוכן חדש...