Jump to content

wildlands2019

 • פרסום הודעות

  1,906
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

wildlands2019 שיחק אותה בתאריך יולי 10 2020

התכנים של wildlands2019 היו האהובים ביותר!

מוניטין

206 טוב

1 עוקב

אודות wildlands2019

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  פורד פוקוס

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. ^ אני יודע שלא, בגלל זה כאשר אני נוסע לשם זה רק עם הרכב הזול.
 2. הבעיה "שכולם" עדיין חיים עם הסטיגמות הישנות ויש להם טראומה מהצרפתיות הישנות, הצרפתיות החדשות הם סיפור אחר לגמרי, מערכות חשמל ורכיבים דומים לרוב היצרנים האחרים, אם זה גיר יפני, ולפעמים אפילו מנוע, רכיבים שמיוצרים ע"י חברות צד שלישי אם זה מסין/יפן/טורקיה או כל מיקום אחר בעולם, שמוכרות את אותם הרכיבים גם לטויוטה/מיצובישי וכו.., גם רואים זאת בשטח, היום רכבים צרפתיים אמינים מאוד, הניסיון שלי היה מר עם רכב צרפתי אחד שכנראה כלל פגם ייצור, אך לא היה מדובר על בעיות משביתות אפילו לא בעיות חשמל/מנוע, ושאר הרכבים הצרפתיים שיש לנו, חלקם איתנו כבר 4 שנים ולא ראו מוסך מעבר לטיפולים שוטפים, בעצם פעם
 3. נתון ה9.4 הזה לא הגיוני, לנו יש מאזדה ספיריט 2.0 עם נתון של 8.5 שניות מ0 ל100, ו3008 2019 הדגם עם ה180 כ"ס,וה3008 מרגיש הרבה יותר חזק וזריז מבחינה זמינות הכח ותאוצות.
 4. הצפרתיות של היום הן ממש לא מה שהיה, אפילו לא מה שהיה לפני עשור, מנכ"ל אחר, ניהול אחר, ראש פתוח שיודע לחשוב מחוץ לקופסה ולא חשיבה צרפתית מקובעת, ועובדה רואים מה הוא עשה עם ה3008 שאיתנו כבר 4 שנים, רכב הכי טוב בקטגוריה שלו, אמינות מופתית, וסחירות טובה מכל יפנית אחרת. אני גם ממליץ לך לבדוק את הפיג'ו 208, לדעתי נוחות ואיכות הנסיעה לבדם שוות את המחיר, הבעיה רק שצריך לבדוק אם הרכב בכלל מתאים לך או לממדים שלך, ללא קשר לרכב הספציפי הזה, אלא לכל רכב שתבחר. לגבי היאריס החדשה, אני לא יודע איך היא, אך שווה לבדוק אותה בנסיעות האלה טרם הרכישה, היאריס הישנה יותר של חבר (2019) לא מתאימ
 5. מי שקונה רכב חשמלי צריך לצאת מנקודת הנחה שזה לא רכב רגיל, כי הוא באמת לא כזה, אלא צריך להתייחס אליו כקניית מכשיר חשמלי יקר, וכמו שקשה למכור מכשיר חשמלי משומש במחיר נורמלי, לדעתי גם רכב חשמלי יהיה קשה למכור במחיר נורמלי לא זול, כי מעטים שמוכנים להסתכן עם רכב חשמלי משומש בלי אחריות או עם אחריות קצרה, זה די דומה למכירת אופניים חשמליים או קורקנט חשמלי, זה לא מנוע בערה שמחליפים חלק מתבלה לחלק ישן וממשיכים לנסוע, אלא יש כאן מנוע/מנועים חשמליים, סוללה והרבה מאוד מערכות חשמליות שהחלפתם או בכלל אבחון תקלה בהם זה סרט לא קצר.
 6. 0 ק"מ ישחטו אותך גם במכירה, ותהיה יד שניה, בשביל הפרש כזה ותקופה כזו הייתי קונה מיבואן, אך אם אתה ממש תקוע בלי רכב ומתכוון להחזיק את הרכב לתקופה ארוכה לפחות 5 שנים, אז אולי ישתלם ללכת על הצעת ה 0 ק"מ, מה שכן, יש הצעות 0ק"מ טיפה יותר זולות מזו שקיבלתה, תבדוק אתר carcost או carclick
 7. בגלל זה אני שוב אומר, אי אפשר להסתמך אך ורק על התחנות האלה, לו היה לי בית פרטי כנראה לא הייתי מהסס ובהחלט הייתי עובר לרכב חשמלי, כנראה זה יהיה טסלה או אולי איוניק 5, לו היתה לי חניה פרטית לדירה שלי ללא ספק הייתי שוקל, והייתי בודק עם חברת החשמל/ועד בית/ג'נרג'י או what ever, אך כרגע כאשר אין לי לא את זה ולא את זה, לא יכול להרשות לעצמי רכב חשמלי ואחת הסיבות העיקריות היא הצורך בעמדת טעינה פרטית.
 8. אתה רוצה שאשלח לך תמונות עוד כמה שבועות? אתה תתאכזב וחבל.
 9. ^ בדיוק, ועל זה אני מדבר, עם התרבות הישראלית אין דבר כזה חניה פנויה, בקיצור, אם אין אפשרות לטעינה ביתית, אז רכב חשמל יורד על הסף מהרשימה שלי לפחות.
 10. אני הייתי הולך על הפרימיום, אני מאלה שאוהבים חלון נפתח רגיל או פנורמי, מאוד. לי זה שימושי, לא יודע איך אצלך, אך זה שיקול שלי לפחות, מה שכן, הייתי מחפש לפני זה אם יש פרימיום 1.6 משומש אפילו בין שנתיים באותו מחיר, כי אני אישית מסתייג ממנוע ה1.2 הזה כולל היסטוריית הבעיות שלו עם הרצועה, ולג'יפון כזה כדי להרגיש הכי פרימיום/יוקרתי שאפשר צריך מנוע הולם, ולדעתי ה1.6 הרבה יותר מתאים.
 11. קראתי שטעינה מהירה גומרת את הסוללה די מהר, כך שמי שחושב ששווה כל פעם להשתמש בתחנות המהירות האלה אז שיחשוב שוב, אני לא אקנה רכב חשמלי בלי שיהיה לי בית פרטי או אפילו דירה עם חניה פרטית שאפשר לחבר לחשמל שלי בלי בעיות ועד וכו... לסמוך על תחנות טעינה מהירות יהיה פשוט טמטום מכמה סיבות: 1. פגיעה בחיי הסוללה מעמדות הטעינה המהירות 2. לא תמיד יש את הזמן והכח להמתין בשביל להטעין את הרכב, דוגמה קלאסית, אם אני נוסע לעבודה, אני רוצה לחזור הביתה ולא לבזבז עוד שעה/שעתיים מעבר לפקקים בלחפש עמדת טעינה והטעין את הרכב לפני שאני יכול להגיע הביתה. 3. ראיתי סרטון אחד של בחורה מארה"ב שמתלוננת
 12. ממליץ לך לבדוק את ה3008 ברמת גימור פרימיום 1.6 בנזין, הם יהנו ממנו מאוד.
 13. נראה לי טויוטה אוריס סטיישן תתאים.
 14. ^ יכול בבקשה לצרף את מקור הידיעה הזו שהחלפת סוללה עולה עכשיו 8000? בפעם האחרונה שבדקתי זה באמת עולה מ15 אלף ש"ח ומעלה, וזה לפני עבודה.
×
×
 • תוכן חדש...