Jump to content

BRAVO30

 • פרסום הודעות

  426
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

46 נייטרלי

אודות BRAVO30

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

1,343 צפו בפרופיל
 1. אני רואה סרטונים על המוצר הזה שהוא באמת משובח (כמו כל הסדרה של טרטל). האם לדעת המומחים פה שחלקם דוגל באוטם צבע של ממש, המוצר הזה מתעלה על רוב האוטמים שהם לא יקרים בטירוף? כי כך זה נראה מהסרטונים. אני שוקל להשתמש בזה אחרי שאעשה פוליש, במקום ליישם אוטם. הייתי קונה גם את הפוליש ווקס שבסדרה הזו אבל מאחר שאני הולך על יישום ידני, אני נראה לי מעדיף את הקומפאונד והפוליש העדין של מגווירס (ultimate) כי שמעתי וראיתי הרבה המלצות על הפוליש הזה שהוא קל ליישום ידני גם.
 2. אני עברתי עם נייר שיוף 2000 לפני שהמתנתי 24 שעות וגם הרכב היה בנסיעה ואז הפנס היה נראה מוזר כזה, עמום כזה ואולי מופיע בו orange peel, אין לי באמת מושג מה זה הביטוי הזה אבל אולי הכוונה למשהו לבן כזה שמופיע על הלכה בצורה של קליפת תפוז?? לא יודע.. בכל אופן עדיף לי להתחיל את התהליך מחדש על שני הפנסים ולא לגעת ברכב בכלל לפחות 24 שעות ואז אולי לעבור עם נייר 2000/3000 לפני הווקס.
 3. האם נייר שיוף 400 יכול להוריד לגמרי את הלכה בפנס או שצריך פחות מזה? כשעבדתי עם נייר כזה בשביל ליטוש הפנס לפני כמה שבועות, לא ראיתי שזה מוריד את הלכה בטירוף. אני רוצה להתחיל את התהליך מהתחלה פשוט כי משהו בתהליך התחרבש לי, כנראה בגלל שלא המתנתי מספיק זמן עד שנסעתי ברכב. אני כבר יישמתי לכה בפנס ועכשיו מעוניין להוריד אותה עם הנייר 400 בשביל התהליך מחדש.
 4. הוא מפקיד את הצ'ק הבנקאי הזה שבגובה 3 חודשי שכירות? אסור לתת יד לדברים כאלה. זו חוצפה שלא תיאמן.
 5. @Acejin אני מוכן להמר שמדובר בדירה במרכז ת"א, רק בת"א ובמיוחד במרכז, יש משכירים חולי נפש כאלה. חבל שאתה משתף פעולה עם האפס הזה.
 6. גם עם 208gt line יש מה לחפש בנס הרים בלילות, לא חייבים gti. לא נהגתי בכזו אבל לפי מבחני דרכים, יש בהחלט מה לעשות איתה בנס ואין ספק שהיא כיפית בהרבה מהליאון.
 7. @yogev20 האלכוהול שיש לי לניקוי זה 99%. לא 70 או 90. זה עדיין בסדר להשתמש בזה?
 8. אז רק מוודא, כבר יש לי אלכוהול לניקוי שקניתי בזמנו. במרסס של ליטר, לשים 500 מ"ל של האלכוהול והשאר מים וזה בסדר לקבלת ipa?
 9. אני מתכוון בחודש הקרוב לעשות טיפול דיטיילינג מקיף יחסית לרכב (פלסטלינה, פוליש ואוטם), הכול באופן ידני כמובן כי אין לי אפשרות למכונה. האם אחרי הפוליש ולפני יישום האוטם, יש צורך בחומר שציינתי eraser? או שאני יכול להתיז ipa שהכנתי בעצמי (חצי כמות אלכוהול וחצי מים במרסס של ליטר נניח- זה נכון?). או שבכלל אין צורך בשום חומר ואחרי ניגוב הפוליש, אפשר ליישם את האוטם? באתר של קארפרו, הם אומרים פשוט לעבור עם eraser לפני יישום האוטם שלהם, שאני לא מתכוון לרכוש אותו. עוד שלבים בתהליך שמתכוון לבצע אותו זה כמובן השטיפה ולאחריה אני מתכוון לעבור עם iron x ואז לשטוף שוב עם מים. אח"כ הפלסטלינה, לאחריה
 10. BRAVO30

  רשמית: טסלה בישראל

  @ch2856 @Turbulence קצת פספסתם, הג'וליה בסרטון זה וולוצ'ה עם 280 כ"ס ולא QV. וכן, ברור שלא תעמוד עם טסלה, אבל זה רכב מהיר למדי והביאו אותו סתם בשביל אינדיקציה. אח"כ יש את הב.מ.וו השחורה שחזקה בהרבה.
 11. אתה יכול להסביר? אתה מדבר על בולמים רכים למשל שלא תומכים במרכב? אם מדובר בבולמים קשיחים שגורמים לרכב להיות כמעט flat או מינימום רכינה, הכול אמור להיות בסדר, לא?
 12. עושה חשק עם הגיר הידני. הופתעתי מאד לקרוא שיחסי העברה כאלה קצרים ברכב משפחתי עם מנוע יחסית גדול. מעניין אם בגיר האוט' שלה גם יש יחסים קצרים כאלה.
 13. פצצה של רכב. הוצאת את הגלגלים בשביל לצבוע או שאפשר לצבוע כשהם על הרכב? זה לא לוקח נצח לשייף אותם עם הנייר ליטוש? אם יש קאמבר אחורי 2-, כמה יש מקדימה?
×
×
 • תוכן חדש...