Jump to content

BRAVO30

 • פרסום הודעות

  386
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

36 נייטרלי

אודות BRAVO30

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

1,255 צפו בפרופיל
 1. איזה מפוח יש לך? שלח קישור. @yogev20 מכשיר לחץ אוויר זה בעצם כמו מפוח, לא? נניח שאצליח לפורר את הלכלוך והחול וכל החרא שבין המסילות, הדייסון מספיק טוב בשביל לשאוב אח"כ? כי רשמת שואב תעשייתי. יש לך תמונות של המברשות שאתה משתמש איתן, פרט למברשות שיניים.
 2. אני עם דייסון 10 גם או 11 (לא זוכר) ועם הכלים שכביכול אמורים לנקות את הרכב אבל אין לי שום מצב להגיע ולשאוב את הלכלוך בין המסילות השונות, זה פשוט לא עוזר. אין לי מושג גם איך מברשת של נעליים כן תעזור לי. הייתי ממש רוצה שהרכב יהיה נקי מבפנים וזה מתסכל שאי אפשר להגיע למקומות האלה. אולי מפוח כן יעזור לי?
 3. אלה שמחזיקים כמו בשיעורי נהיגה (10 ו-2) כן, יכול להבין. אבל אלה שמחזיקים ב-3 ו-9, יש יותר סיכוי שהם נהגים.
 4. בגלל זה שאלתי. אבל נראה שהרוכב המטומטם הבין שאין פה קייס ואין לו את מי להאשים חוץ מעצמו.
 5. שאני אבין משהו, כל נוזל QD שאני מיישם אותו על השמשה, זה אמור להרחיק את המים? מה זה reload? מה זה reload? אגב, יש בארץ איזה מקום שמוכר מדבקות כאלה על המראות שהן בעצם לא נרטבות והשטח על המראה נשאר יבש? ראיתי יש באיביי ובעלי, אני אקנה אבל זה די דחוף לי ולכן אם יש מקום בארץ שמוכר כאלה, זה יהיה מעולה. היה לי קשה היום לעבוד עם הגשם הבלתי פוסק הזה וקשה לראות במראות.
 6. יש להם גם מוצר כזה שכביכול דוחה מים או רק נגד אדים? תעדכן אם זה עובד, מעניין.
 7. מה אגב עם אנשים שחוצים את המעבר חצייה מבלי להסתכל כלל? למעשה הם פשוט מתפרצים ללא שום סימן שהנהג יכול לצפות ואז הוא פשוט בולם חזק? בעיקר נשים אגב עושות את זה, מתפרצות ככה לכביש במעבר חצייה. כמו שנאמר פה, פימפמו להן שזה בסדר. בלילה מאד קשה להיות מוכנים לזה ובלילה בחורף גשום, כשהאספלט רטוב ויש אורות מסנוורים ממול ובכלל כל התפאורה הזו של ערב/לילה חורפי, עוד יותר קשה להיות מוכנים לזה. הן פשוט משנות כיוון כמו רכב קארטינג ופתאום מתחילות לחצות בבום, בלי שום "הכנה מוקדמת". מה שמבאס ועצוב בכל הסיפור הזה של המעברי חצייה הוא ש-90 אחוז מהנהגים הישראלים המוכשרים, כלל לא טורחים להאט בכלל ופשוט לא עוצר
 8. אין להם שמץ של מושג לגבי ההשלכות של ההפרשי מהירות שלא מאפשרים גם לנהג שמחפש אותם, להתכונן אליהם כשהם באים במעברי חצייה במהירות, אלה עם האור הירוק המטופש להולכי רגל בזמן שיש גם לרכבים.
 9. אגב, גם אם היית רואה את הרוכב המטומטם הזה שאני מאחל לו למות, אתה לא מחוייב כלל לעצור לו כי הוא ושכמותו מחוייבים לרדת!! מהכלי החשמלי ולחצות בהליכה.
 10. חחחח, הצחקת אותי. זה בכלל לא קיים מה שאתה אומר ומי כמוני שנוהג 11 שעות כל יום ברחבי ת"א/רמת גן/גבעתיים יודע. לא רואה בכלל את מה שאתה אומר.
 11. אני לא מבין למה הפסיקו כבר לפני הרבה שנים לאכוף את העניין של איסור חנייה בקרבת מעבר חצייה- 12 מטר. אני זוכר איך אני בעצמי, לפני 15 שנה, קיבלתי קנס בעת ביקור בת"א על זה שחניתי ליד מעבר חצייה. אני חושב שאפילו בפעם אחרת שעשיתי את זה, גררו את הרכב השכור. כבר הפסיקו לאכוף את זה ומבחינתי כל אלה שחונים בצמוד למעבר חצייה, הם אשכרה סוג של רוצחים. אני נוהג ברכב ציבורי גדול ואני ממש משתדל להיזהר בקטעים האלה אבל אפילו שהרכב גבוה יותר מפרייבט, אין לי שום סיכוי לקלוט ילד שעומד לחצות את המעבר חצייה כאשר הוא עומד בסמוך לרכב שחונה ליד המעבר. לפני כמה ימים, אכן הייתה לי סיטואציה כזו ולא יכולתי לעצור לילד
 12. הייתי בוחר באטקה למרות שסולד מ"ג'יפונים" אבל זה הרכב הכי "רכב" מבין השלוש (כל עוד האוקטביה מוצעת רק עם מנוע 1.0 שקטן עליה).
×
×
 • תוכן חדש...