Jump to content

BRAVO30

 • פרסום הודעות

  273
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

5 נייטרלי

אודות BRAVO30

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מאיזה אתר בארץ אם מותר לשאול?
 2. שתי שאלות: 1. איזה כביש זה בתמונה העליונה? 2. מאיפה תזמין פנס? אתה יודע שבחברה יעלה לך ארגזים...ממליץ לך לחפש באיביי או אתרים לחלקים בחו"ל.
 3. אתה לא אוהב את ההתנהגות כביש שלו? מה חסר לו לדעתך? יכול להיות שיש הבדל בין המודלים הישנים יותר לחדשים.
 4. BRAVO30

  הג'ק פשוט...קרס

  ג'ק עגלה מקל מאד את העבודה אבל הבעיה שלאחסן אותו בבגאז' זה מבאס, כי הוא ממש ממש כבד ויש הרגשה שזה אפילו יערער את התנהגות הרכב. כשקניתי כזה לפני כמה חודשים, שמתי לב שבהוראות רשום שהג'ק עגלה דורש טיפול החלפת שמן כל שנה או משהו כזה, זה אומר שיש לתחזק אותו ומניח שרוב האנשים לא טורחים לעשות את זה (כנראה גם אני לא אטרח) ולכן יכול להיות אולי סביר שאחרי כמה שנים שמחזיקים אותו, אולי הוא יכול באמת לאבד מהגובה כאשר משתמשים בו, כפי שרשם מישהו למעלה על כך.
 5. מיותר ברכב חדש. זו הקליאו החדשה, אמורה לנסוע טוב מאד איך שהיא, לפי מבחני דרכים (דומה לקורסה בכוח שלה). תעשה קורס נהיגה ותשקיע מקסימום בהחלפת בולמים קפיצים (נראה לי שזה פחות פוגע באחריות) או שיפורי התנהגות אחרים שיעשו לך יותר כיף מתוכנה.
 6. למה אתה חושב שאם הרכב ייגנב, אתה לא תקבל את הכסף? הם עושים רושם בסדר גמור וגם אני קיבלתי מהם את ההצעה הכי זולה לביטוח מקיף, פער של מאות ש"ח (קרוב לאלפייה למעשה). לא מאמין שהם ימרחו אותך אם וכאשר תצטרך, הם דווקא משדרים שיש על מי לסמוך, לתחושתי.
 7. רשמת שביצעת החלפות חלקיות, קרי, לא כל השמן אלא אני מניח 2 ליטר בערך...מדוע החלפות חלקיות ולא מלאות?
 8. יש הרבה מיטואים עם שיפורי מתלים, זה הדבר הראשון שכדאי לעשות ברכב מבחינת שיפורים, שכן הבולמים המקוריים של הדגם הזה ספציפית הם לא להיט בלשון המעטה. ביטוח מקיף לחבר'ה צעירים עם עבר נקי זה באיזור 7,8 בערך. תוכנה מומלץ br performance, תוכנת מדף מוצלחת למדי. שורט שיפטר זה נחמד מאד.
 9. אתה ייבאת כזו? אם מישהו רוצה באמת ללכת על זה, איך מתעסקים עם זה? דרך ushops למשל? זה לא הרבה כאב ראש או שמשהו בקטנה?
 10. האופציות שציינת הן אחלה, נראה לי שמיטו בתקציב הזה תוכל למצוא יותר בשנתון יותר צעיר מהפיז'ו. יש לך גם אופל אדם S שזה רכב חמוד מאד ובתקציב שלך נכנס מודל 2016, 2017.
 11. מיאטה שתמצא בארץ בסכום הזה, זו מיאטה na שבורה עם ים ק"מ ויד 15 בערך. הייתי מציע לך לבדוק כיוונים אחרים.
 12. סליחה על הבורות, (אין לי כוח לעבור על הפוסטים שמקושרים לפה בעניין הזה), אבל אני לא כזה מבין את העניין שאומרים למה לא להחליף שמן גיר (לא משנה אם זה גיר ידני או אוטומט או רובוטי)? מדוע יש בזה סיכון, מה השוני לעומת החלפת שמן מנוע (חוץ מזה שבגיר אני מניח שהתדירות פחות תכופה). אולי נדלקת לי עכשיו נורה אדומה, שבגלל שהחלפתי שמן גיר אצלי ברכב (גיר ידני), אחרי זמן מסויים, יש אצלי תזוזה בידית של כמה מ"מ בהילוך ראשון וחמישי כשאני נותן גז ועוזב...האם זה קשור? מפורומים בחו"ל, זו בעיה ספציפית של הגיר הזה, מיסב הילוך שישי. אבל אולי זה קשור להחלפת שמן גיר שבוצעה ברכב ביוזמתי כאשר הק"מ עמד על 130,000 ק"מ בערך וכנראה לא בוצעה מעולם לפני זה (כיום 140,000 ק"מ). ואגב, איך הגיוני שבמאזדה 2 עם 111,000 ק"מ, יכול ללכת גיר בכלל (מתייחס לפותח השרשור)?
 13. מניסיון נהיגה בשני הדורות של הפנדות, אני חייב להגיד שהפנדה הישנה יותר, זו עם הצמיגים הקטנים בהגזמה, הרגישה יותר זריזה ועם יותר "אומפ" מאשר החדשות. כמובן שמצד שני, היציבות השתפרה משמעותית בדגמים החדשים. לא הרגשתי שום בעיה במתלים של החדשה, בשביל רכב מיני, אני חושב שזה רכב פשוט נהדר ועם הרבה אופי. אתה רוצה לרדת בגודל, הנוחות תשתפר אבל לא זוכר אם זה ברמה משמעותית (נהגתי פעם גם בדגם הבסיסי עם הג'אנט 14) וכמובן היציבות תהיה קצת פחות טובה. יכול להיות שתהיה יותר שובבה בשבילים בגלל זה ואולי טיפה יותר זריזה. אני אישית לא הייתי מחליף למידה קטנה יותר מזו שאצלך, זה לא יהפוך את הרכב לסיטרואן bx16.
 14. ג'ולייטה נהדרת ואם לוקחים בלבן, אין שום דבר מוחצן בה. גם גולף כמובן אופציה מצויינת.
 15. תתפלא, אבל דווקא יצא לי לנהוג ב- i10 עם אותו מנוע ויש הבדל בין הפיקנטו בהרבה מובנים. משהו בפיקנטו מרגיש זורם יותר, גם בביצועים וגם בדינמיות אגב. לעומת ספארק, יש לספארק מנוע טוב בשביל הקטגוריה אבל הייתי מעדיף פיקנטו עליה רק בגלל היגוי עדיף בהרבה לטעמי בפיקנטו (מאד מעורפל וקל מדי בספארק) וגם משהו בישיבה בספארק מרגיש פחות נכון. קשה לי להאמין שהבחור עם הספארק הידנית מודל 2011 ייתן בראש לפיקנטו, אפילו שאוטומטית, הגיר שלה לא עצל בכלל, הוא פשוט עם 4 הילוכים שזה לא לעניין. היא מרגישה יחסית נמרצת, שוב, בשביל רכב מיני ולא משהו שקרוב אפילו להיות ספורטיבי.
×
×
 • Create New...