Jump to content

BRAVO30

 • הודעות

  474
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

70 נייטרלי

צפיות אחרונות בפרופיל

1,436 צפו בפרופיל
 1. מתעלק על הפוסט, האם יש כבלים מתפצלים כאלה אבל כשהראש שלהם זה usb-c ולא הרגיל?
 2. אני בטיפול הבא אחליף לנוזל קסטרול ריאקט. עם רפידות משופרות אני אמתין כי יש עליהן עדיין מספיק בשר. כשאחליף לרפידות משופרות, זה חובה שוב להחליף נוזל בלמים? אם זה יהיה נניח כמה חודשים אחרי החלפת הנוזל בלמים? עדיף אגב מוטול rbf או הקסטרול?
 3. @Liviur ודיסקים מחורצים כן יש להם משמעות לעומת מחוררים או שזה גם אותו חרטא?
 4. אז חבל מאד שלא נכנס באסטון, כי היה לומד אולי לקח לנהוג כמו בנאדם בפעמים הבאות. בטח גם לא היה לו ביטוח.
 5. וואלה, הייתי שמח להשאיל גיליון כל פעם ולקרוא ואז להחזיר לך. אם זה עבר למישהו מאיזור רמת גן/גבעתיים/תל אביב, אשמח לקרוא ולהחזיר. חולה על הרכבים של "פעם".
 6. BRAVO30

  קופרה לאון - מבחן דרך

  יכול להיות רק בכביש רטוב אולי. מניסיון בנהיגה בג'וליה וולוצ'ה הנעה כפולה בזמנו, בסיבובים של הקסטל ומוצא ביום חורפי וכביש רטוב, הייתי באמת נפעם מהקצב שהרשיתי לעצמי. אבל בכביש יבש, לדעתי אין יתרון. להיפך, יש כבדות שלא קיימת בקדמית. ובמשיכה מהסיבוב, כמו שרומן רשם, שם כן יש יתרון. יש סרטון שקופרה ליאון עשתה זמן טוב יותר מגולף R אגב. וגם GTI קלאב ספורט עשתה זמן טוב יותר מהגולף R. הכבדות עמדה לה לרועץ.
 7. BRAVO30

  קופרה לאון - מבחן דרך

  הייתי מעדיף כל רכב שהוא ספורטיבי על פני המכשיר החשמלי שנקרא טסלה.
 8. BRAVO30

  קופרה לאון - מבחן דרך

  כנראה שלהחליט אם היא מהנה לנהיגה או לא, זה עניין סובייקטיבי ואי אפשר באמת להגיד שהיא "וואגית טיפוסית לקו ישר". צפיתי בשני הסרטונים שהוזכרו פה כבר לפני שבועיים ואכן הכתבים מאד נהנו ממנה ולמעשה לגמרי נתנו להבין שהיא הוט האץ' הכי טובה אחרי הסיוויק. גם שאר מבחנים בחו"ל מאד שיבחו אותה גם במובן של הנאה מנהיגה. במבחנים בארץ של וואלה רכב למשל, קינן כהן שאני די מחזיק ממנו כתב רציני, גם מאד אהב אותה ונהנה ממנה. פה, כנראה רוב הכותבים שנהגו בה, טענו שהיא "אדישה וואגית טיפוסית". מצד שני, פאבל טען אחרת לגמרי. שהיא הוציאה לו זנב כבר בבלימה של הפנייה הראשונה ומניח שהוא היה עם בקרות. גם כתב שהיא מאד מתמסרת להעברות משקל יותר מהוואגיות האחרות שנהג בהן. כלומר, יש התנהגות והיא לא משעממת, ככה אני מבין מזה. אז למי להאמין? הנאה מנהיגה עניין סובייקטיבי ברוב המקרים כנראה.
 9. מה המהירות המותרת שם בכלל?
 10. אני בדילמה האם יש טעם לכסות את הרכב בקיץ כאשר מיישמים מדי פעם חומרי הגנה כמו אוטם/ווקס וגם משתמשים נניח בשמפו שמכיל חומרי הגנה. האם השמש יכולה עדיין להחריב את הצבע או שהחומרי הגנה מספקים מעין אפוד מגן? בכל מקרה, אני משתמש בסוכך לשמשות ושם מגבת על ההגה בשביל להגן קצת על פנים הרכב. כמובן שמדי פעם גם משתמש בחומר הגנה לפלסטיקה של פנים הרכב.
 11. אני לא מבין, החומץ שאתה מוסיף, זה לא גורם למגבת להיות מסריחה? אתה מדבר על החומץ הזה שקונים בסופרים? אתה מוסיף את החומץ אחרי הכביסה הרי, כן? ואז תולה בחוץ.
 12. BRAVO30

  התחדשתי בבאטמוביל

  הברז החדשה גם אמורה להתנהג קצת יותר טוב מהקודמת שהייתה מעולה לכשעצמה. לא חושב שיהיה הבדל גדול בהתנהגות בין הטויוטה לסובארו, לפי מה שראיתי לפחות בסרטונים על הברז. לגבי ה-981 והניהוג שלה. ממש לא מתחבר למה שנאמר פה. נהגתי הרבה ב- 718 וגם קצת ב- 981 עם גיר ידני וגם אוט'. לא הרגשתי שהיא נחותה בהתנהגות מה- 718 ובטח גם לא בהיגוי החד. אני מניח שיש הבדל כלשהו אבל הוא מינורי וממש לא בפער משמעותי. כמובן שבכל יום ובכל שעה, הייתי מעדיף 981 ידנית.
×
×
 • תוכן חדש...