Jump to content

bigmik

 • פרסום הודעות

  3,059
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

22 נייטרלי

אודות bigmik

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מנסיון שלי, מחוזק לא מחזיק יותר ק''מ מרגיל, אלה הוא עומד בעומסים יותר גבוהים לרכבים חזקים, אבל הוא גם יותר קשה בלחיצה ומצריך יותר כוח מהרגל השמאלית, למרות שנתקלתי בכאלה מחוזקים שלא דרשו לחיצה חזקה יותר. חוץ מזה אשמח ליותר מידע בנושא גם אני.
 2. אני קניתי פיאט 500X 1.4 טורבו,5דלתות, הרכב כיפי לנסיעה, מנוע חזק והרכב זריז, חסכוני. אמינות טובה לפי הסתכלות על הדגם ועל רכבים דומים עם מערכות דומות של פיאט ואלפא רומיאו שחולקים יחד מכלולים. שנה וקצת ומאוד שמח , כיפי מאוד לנהיגה, מאוד. מלא אפשרויות ופיצרים, המון פשוט. גם לוח שעונים משתנה כבקשתך וגם 3 מצבי נהיגה, ותענוג לשהות בתוכו. חסרון בולט, שהוא קשיח בנסיעה בעיר וקופצני קצת, מעל 55 קמש העסק עובד מצוין ונעים עד 120. ב120קמש, יש רוח אצלי בגלל גגון בהתקנה שלי. חוץ מזה הוא מעוצב חיצונית ופנימית לטעמי ותענוג לחיות איתו. מראש חיפשתי רכב שבשוק הוא לא הכי סחיר
 3. הרכב נשאר נקי יותר לאורך זמן ולא צריך לשטוף. ברור שלהיכנס לרכב קריר יותר ולא לוהט בקיץ, הכי טוב. פחות חשוף למפגעי חורף , עלים לשלשת ציפורים.
 4. גם אחרי ששלחת לפיי פאל את המסמך שהיא חתומה עליו? הראיות ששלחת, לפיי פאל בעצם מתבססות על שליחת המסמך שהיא אספה את החבילה בכתובת שלה? זה בית פרטי (תבדוק בגוגל מפות ושלח להם צילום אם אן בית אחר בסביבה)? היא עצמה חתומה? או אולי שכן/גנב או אחר? אולי היא מתחרה שמעונינת לחבל בחנות שלך?
 5. כי מי ששם 600 אלף שח על רכב, כבר יקנה את הM3 בקצת יותר. רק בגלל שהמתחרה שלה יותר , יש לה מעמד בשוק הM כבר יותר מעשור של עליונות מוטורית כביכול. אם תשאל אותי, אז כן קונה אחת יד שנייה , אבל אם יש לי 700 אלף לבזבז, אז כבר אקנה M.
 6. אז זה לא הN20? כי ב16 עדיין היו N20 יצאו למכירה, 2017 כבר לא? אם זה ה48 אז המנוע פחות רגיש ויותר מעניין.
 7. המנוע N20 קצת רגיש לשינויים קיצונים, אבל סטייג 1 זה מצוין ולא מעבר, המנוע מתחיל להזיע ואטם ראש מנוע נפרץ עם שינויים גדולים בN20. אני נסעתי על תכנה שעשיתי בפיט סטופ על שני רכבים שלי עם N20, לדלק 95 בלבד והרכב ירד מ6 שניות למאה בקלות 2012 X1 הנעה אחורית. מאוד חזק הרכב אחרי התכנה.
 8. bigmik

  קופרה בישראל

  האמת שהפורמנטור בעיצוב נראה בעני מעניין ויפה, אך היא נוסעת? ומה הגודל והמשקל שלה, הכוונה באיזו קטגוריה הרכב נמצא?
 9. אין הגיון כלל, אבל רציתי לחוות מה זו מכונית גדולה עם מנוע גדול ומיותר. גרנד צירוקי SRT מנוע 6,200 סמק רכב שוקל 2.2 טון ומשגר את עצמו ל100 ב6 שניות. אין להשיג צמיגים (צמיג בגודל 20 אינצ), רק ביבוא אישי וחלקים גם ביבוא אישי, אם קורה משהו. רכב מיותר לגמרי , אבל חוויה שלא זוכר אחת כמוה , 5 קמ לליטר בקבוע, 300 קמ למיכל של 75 ליטר. זה אומר, שכל 4 או 5 ימים , אתה בתחנת דלק. חוויה במילה אחת.
 10. הייתי לוקח בחשבון במוו X3 , טוב מאוד באותם סעיפים ששני הרכבים פחות טובים בהם, הוא אמין, זריז ב2.0 ליטר טורבו, נוח מאוד, מרווח וכיף לנהוג בו.
 11. אתה צודק לגמרי , אבל מזמן השוק שלנו יותר מונופוליסט ויבואנים הגדולים תמיד גודלים עוד יותר. כן , זה חבל ואני יודע שאנחנו הצרכנים מפסידים, אבל אצלנו החוקים במדינה קצת עקומים וייבוא מקביל מקבל פרוצדורות הזויות וכך גם שוק הבשר וכך גם שוק המזון, שיש בו 3 שחקניות שולטות ואם תרצה לייבא בשר לעצמך כיבואן זעיר, אז תשלם 45 אחוז דמי כופר, אני קורא לזה. ברור שמי שמפסיד זה אנחנו הצרכן, וזה שיש רכבים שלא מגיעים לכאן, שיכולים להגיע. לך קנה לך איזה מותג וכלי שבא לך ובאפשרותך, את חוקי הג'ונגל , קשה לשנות. לצערי.
 12. לא יכולים לקחת זיכיון של מותג מיבואן שקיבל זיכיון , הספק או היצרן (פאנטיק) יכולים להעביר את הזיכיון לאחר לפי שיקול דעתם. בדרך כלל זה קורה בגלל שהזכיין הנוכחי לא עומד בקריטריונים שקבע היצרן. אי אפשר לגנוב זיכיון מיבואן , אפשר להראות שאתה מוכשר יותר מהזכיין הקיים והיצרן רשאי להעביר את הזיכיון לאחר.
 13. אני במקום טרקטורון מחפש קלנועית גדולה יחסית משומשת ועושה לה כמה שידרוגים טובים, כמו שאני יודע. קלנועיות יותר מוסדרות מבחינה חוקית.
 14. לא בגדר חובה הרעיון שלי, לא חייב. לשפר פיאט בראבו או להחליף למנוע של לנציה/אלפא, נראה לי יעלה יותר בזול לקנות לנציה שלמה כבר, מלשפר בראבו מזדקנת.
 15. האמת, היום לקנות לנציה 1.75 ליטר 2012 , יותר נראה לי מלשפר את ה1.4 ליטר.
×
×
 • תוכן חדש...