Jump to content

bigmik

 • פרסום הודעות

  3,004
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

8 נייטרלי

אודות bigmik

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. ישנם רכבים שפשוט התכנון של הכיסא אולי וגובהו או אולי תמיכה צידית חסרה , ישנה התופעה הזו. משהו בארגונומיה יש רכבים שהכאב קיים אצלי כמעט במיידי ויש אחרי נסיעה ארוכה. יש רכבים שאן בכלל והכאב לא מופיע כלל... פיאט 500X שאני נוהג בה ביום יום, גם בנסיעות ארוכות , לא מורגש שום כאב. יש תמיכה צידית מצוינת למרות מושב לא ספורטיבי בעליל אן לי מושג אך להסביר את זה. במוו X3 אחרי שעה וקצת נהיגה, כאב בלתי נסבל ברגל ימין בירך, אן תמיכה צידית כלל.
 2. בכללי כל רכב שהיה לי בשנים האחרונות קיבל שיפור תכנה , לא היו בעיות עם אף רכב עד עכשיו, במוו X1 2012, במוו X3 2013, האודי S3, פיאט 500X 2016. זה בכללי, תענוג גדול. בלאי? אני מטפל ברכבים שלי וכל 7 אלף קמ לפחות מחליף שמנים לכל הרכבים שבבעלותי בדרך כלל. לא יודע על הקקטוס, אבל אם היה בבעלותי, כנראה שהיה מקבל תכנה. אגב בבמוו שהיו לי (2) היתה תכנה של BR.
 3. עוד פעם חוזר ואומר, את הכספת שמים בתוך הרכב ... אגב אצלי ברכבים אני תולה כזו כספת על ההגה בלילה, שיהיה לגנב עוד משהו קטן להתעסק איתו.
 4. אם היה תקציב לGTI אז כנראה שהוא היה קונה... אבל, יש אנשים שצריכים לעבור תהליך מסוים בשביל לקבל החלטה מאוחר יותר. מה, לא יצא לך לפעמים לצאת עם בחורה חודשיים או שנה ואז להבין בכלל שאתה רוצה את אחותה? יש תהליכים שצריך לעבור, אן מה לעשות.
 5. בעבר, היינו גולשים עם כל סוגי עטיפות חסינות כביכול שנכנסות לכיס, זה לא עבר את מבחן הזמן, פשוט הפסקנו ועברנו לכספות קטנות.
 6. לוקרים עם מצלמות זה רעיון נהדר... אבל מי יעשה כאלה?
 7. https://www.br-performance.be/nl-be/chiptuning/1-wagens/43-peugeot/4083-208/6988-06-2015-2019/10523-1-2-puretech-gpf/ הנה לינק לרכב 2016 ש150 סוסים בתכנה בלבד, אני מניח שעם צנרת דאון פייפ ועוד כמה דברים אפשרי לקצת יותר, אן לי אינפורמציה על הגיר שלהם אם מחזיק ולא ידוע לי על מישהו שעשה בארץ.
 8. הוא מגיע גם ליותר מ 130 כס, מסתבר. https://www.icar.co.il/DS/DS_3_קרוסבק/DS_3_קרוסבק_חדש/version19958/
 9. ישנם כמה דרכים להשתמש במנעול כספת הזה, אומר בתור גולש שכבר פרצו לו לרכב כמה פעמים. 1. אפשר ורצוי להוריד לים (רחוק מהרכב) ולחבר את הכספת הקטנה לעמוד או שער או אחר שנמצא בחוף. 2. אפשרי כמו בצילום, אבל רצוי על הגלגל ג'אנט, כי לצערי אפשר לתלוש את הידית בכוח ברוטאלי. 3. אפשר בתוך הרכב בכספת שהיא מחוברת להגה ולקחת בכיס הגלישה מפתח דמי שרק פותח דלת ולא מניע כלל. 4. ארנק, דברי ערך להשאיר בבית. 5. ישנם מקומות ברכב (עונה ל PASAT04), בתא המטען למשל, שהמפתח רחוק מספיק לפתיחת הדלת והיא לא נפתחת... מנסיון. 6. כל גולש לפני שקונה רכב בודק מה ואך עושים ואם אפשרי בכלל, אצלי בפיאט 5
 10. השפיע מאוד על המוניטין של סובארו, הם לא מתאוששים כבר כמה שנים ולאחרונה טויוטה מחזיקה אותה בחיים. לעומת זאת פיזו, עשתה חשיבה מחודשת וחישבה מהלכים מחדש, ונוגסת חזק בפולקסוואגן, לא נכנס כרגע למספרים, אבל בעיית המצמדים הכפולים שלחה אנשים לפיזו , חוסר פתרון לבעיה יותר נכון. פיזו חברה מצליחה מאוד וכן טיפלה בבעיות ושיפרה את רכביה ומי שעוסק בסטיגמות ... שימשיך. לא מפריע לה לצמוח כל שנה באחוזים בודדים ולהגיע למטרה.
 11. אני כשנסעתי לראשונה ב500X , כשהגיעה ארצה, התלהבתי מהדינמיות שלה, הזריזות שלה ובכלל מהנהיגה בה. היא מעוצבת חיצונית ונראית לטעמי מצוין חיצונית ופנימית , ב2015 זה היה שלקחתי נסיעת מבחן לראשונה, בבית היתה לי באותו הזמן במוו X1 2012 , הג'יפון של במוו מנוע 2.0 ליטר טורבו, רכב מהנה מאוד הנעה אחורית והגה של פעם , הידראולי ומכלולים של 328 מ2009 כנראה. הרכב היה עם 290 כס דאון פייפ צמיגי מישלין סופר ספורט ומערכת פליטה איטלקית שאני לא זוכר את שמה. זה לא מנע ממני לקבל החלטה שמתי שהו תהייה לי פיאט 500X, אהבתי את הרכב וזהו, הפיאט לא מתקרב לסטנדרטים של הבמוו שהיתה לי ועדיין (גם
 12. בX3 שלי הותקן אנדרויד שפעל מצוין עם הכל, הוא פשוט היה מצוין והוויז היה עובד מעולה (התקנה מקומית 2500 שח). האנדרויד היתה עובדת במקביל למערכת שהותקנה אצל היצרן, כלומר בלחיצת כפתור היית חוזר לתפריט של במוו.
 13. זה הג'יפון 5 דל, לא 500 רגילה צנומה עם 2 דל, כתבת פיאט 500.
 14. מורכב מאוד הנושא, אבל רשמתי את דעתי. לא הייתי רוכש רכב עם 10 שנים על הכביש עם באותו הסכום אפשר לרכוש את הפיאט 500X. זה בלי שום קשר למה שאתה רוצה, צריך, או מעדיף.... אני אישית מעדיף שלא לרכוש במוו עם 10 שנים על הכביש... נכון, היא לא מקרקשת, היא מאוד נוחה ותישאר כזאת, אבל היא ישנה כבר (תתקדם). בכל מצב, אני אישית מעדיף במוו 3 שנים על הכביש מפיאט 500X או אפילו קיה ספורטאז חדשות מהחברה... אבל לא 10 שנים על הכביש. מוסיף ורושם אחרי עריכה, שאת הפיאט 500X קניתי בגלל שנתון מתקדם 2016 ו60 אלף שקלים, אם היה 2016 קיה ספורטאז, אז הייתי מעדיף. הרכב מקרקש מבפנים מצקצץ ומרעיש ואיכות ה
×
×
 • Create New...