Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

אדם שמריץ את עצמו לנשיאות ומשלם את כל ההוצאות מכיסו חייב הרבה פחות "לאנשים מאחורי הקלעים" בהשוואה לאדם שהקמפיין שלו תלוי בכספי תורמים.

הילרי תהיה כמו אובמה. טראמפ הוא wildcard.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממשל קלינטון לא היה עוין לישראל ואמירתי של קלינטון לגבי החמאס היא פשוט עובדה נכונה בלי קשר אם אוהבים אותנו או שונאים אותנו.

כל נשיא שייבחר יעשה מה שטוב לארצות הברית ולעצמו. היחס לישראל הוא פונקציה של אינטרסים בלבד. במדיניות חוץ אין רגשות.

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יוצא מנקודת הנחה שהוא משלם מכיסו. אני אומר שזו טעות. לאדם כזה יש כל - כך הרבה אינטרסנטים מאחוריו שהוא לא צריך לשלם כלום מכיסו. תהיה בטוח שיש מאחוריו אנשים שמניעים אותו ומשלמים עבור הכול. כמו שתגיד שקבלן עשיר לא חייב כלום לבנק כי הוא מממן פרויקט מכיסו. זה לא נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבטוח טראמפ הוא כוכב ענק אבל בינינו כל ההתנפלות של התקשורת בעולם ובישראל.מזכיר לי איך מנסים להפיל איש ימין.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע

כל ההתבטאויות שלו כל העימותים שהיו

לא הוא דיבר

זה התקשורת השמאלנית שמה לו מילים בפה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעלי אינטרסים מפחדים מאדם שאי אפשר להפעיל עליו לחץ.

רגע

כל ההתבטאויות שלו כל העימותים שהיו

לא הוא דיבר

זה התקשורת השמאלנית שמה לו מילים בפה.

לפחות הוא אומר מה שהוא חושב ולא נותן הצגה "פוליטיקלי קורקט" כמו שאר נבחרי ציבור. הלוואי ויותר נבחרי ציבור היו אומרים את מה שהם חושבים.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדם שמריץ את עצמו לנשיאות ומשלם את כל ההוצאות מכיסו חייב הרבה פחות "לאנשים מאחורי הקלעים" בהשוואה לאדם שהקמפיין שלו תלוי בכספי תורמים.

הילרי תהיה כמו אובמה. טראמפ הוא wildcard.

שוב התמימות הזאת.

תחפש רשימת התורמים לטראמפ

https://www.google.co.il/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=%D7%AA%D7%95%D7%A8%D7%9E%D7%99%D7%9D%20%D7%9C%D7%98%D7%A8%D7%90%D7%9E%D7%A4

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה מבחינתי הבחירה שלך.

כנראה שמי שיקבע מה יהיה פה זה לא הליארי ולא דונלד

אלא בחור סימפטי ששמו פוטין

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה. אני תמים. עדיין אני מעדיף אותו מאשר את החיוך האמריקאי המזיוף של הילרי.

שניהם לא סופרים אותנו. לא קלינטון ולא טראמפ.

בחלק מהמקרים אנחנו כמו קוץ באצבע לממשל האמריקאי, בעיקר בכל מיני הצעות הזויות באו"ם.

לארה"ב יש אינטרסים ברורים שנהיה כאן, כי בין היתר, אנחנו מהווים משקל נגד העולם הערבי.

אז עם כל הכבוד לידידה הגדולה ביותר שלנו, ברגע שיגמרו האינטרסים, הם לא יהססו לזרוק אותנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעלי אינטרסים מפחדים מאדם שאי אפשר להפעיל עליו לחץ.

לפחות הוא אומר מה שהוא חושב ולא נותן הצגה "פוליטיקלי קורקט" כמו שאר נבחרי ציבור. הלוואי ויותר נבחרי ציבור היו אומרים את מה שהם חושבים.

אתה צודק. בגלל זה עד היום הוא עדיין לא אמר כלום.

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מנקודת מבט אחרת:

אמרו פה "רע ליהודים" - הגיע הזמן ללמוד להפריד בין "יהודים" ו"ישראלים". יהדות ארה"ב הולכת ומתרחקת מאיתנו, וגם למזלם מתבוללת. מי מהם יהיה רע לישראל אני לא יודע, גם לא אוהב את הטקסטים המתלהמים על "שני שונאי ישראל", שנכתבים לרוב על ידי אנשים עם אובססיה מאוד קשה לרגשי נחיתות, ואמונה ללא שום פשרות שהם - לעולם ובכל סיטואציה - הקורבן האמיתי.

מציע לכולם לראות את 13th, שיצא בנטפליקס. מלמד בדיוק איך מתנהלת ארה"ב, מה שווה ארץ ההזדמנויות השוות ומי מקבל אותן.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממשל קלינטון לא היה עוין לישראל

רק היה פה את הסכם אוסלו בהשראתו וברכתו, שבגלל התוצאות שלו אנחנו עדיין יורקים דם, בלי סוף נראה באופק.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלחו לי, אבל אני לא רואה איך ארהב משפיע עלינו מלבד המצב הביטחוני.

כלכלה, בריאות, חינוך, תחבורה וכד' תלוי רק בנו. אז אותי לא מעניין מי ינצח. בכל מקרה נאכל חרא ונבכה שהמצב כאן רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הם נותנים לנו מלא כסף במתנה. מצב ביטחוני משפיע על הכלכלה, כלכלה משפיעה על שאר הדברים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...