Jump to content

sronis

אחראי ראשי
 • פרסום הודעות

  22,078
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

10 נייטרלי

אודות sronis

 • דירוג
  הוגה יתר על המידה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  טאלין
 • מקצוע
  לשעבר
 • עמוד הבית שלכם
  http://www.carsforum.co.il

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. הטריק הוא ארנק קטן ככל האפשר כך שנכנס לכיס הקדמי בנוחות. אני לא מצליח לדמיין איך מישהו יצליח לכייס לי את הארנק בכיס הקדמי מבלי שארגיש. ברוב המדינות אין צורך ביותר מדי מזומן ובטח שלא צריך יותר מ-4-5 כרטיסים. אצל נשים יש בעיה עם חלק מהמלבושים כי אין כיס קדמי, אבל יש שיטות אחרות. בנוגע לטרולי, הכי חשוב לדעתי הוא המשקל. יש לי טרולי 20 אינץ ישן ולאחרונה קניתי מזוודה בגודל בינוני שהיא יותר קלה ממנו. בהרבה חברות כיום מגבילים את הטרולי ל-8-9 קילו ולוקחים יותר כסף בשביל 12 קילו מקס'. אמנם לא נתקלתי באכיפה של זה אבל עדיין, כשהטרולי הריק שוקל 2.5 קילו לא נשאר הרבה משקל (אלא רק אם לוקחים רק בגדים).
 2. אתה מתייחס לאובר בתור חברה עם אפליקציה. בפועל מדובר בחברה שיורה למספר כיוונים, חלקם דורשים עלויות R&D מאוד גבוהות, כמו למשל נהיגה אוטונומית או מוניות מעופפות. זה גם חלק משמעותי בווליואציה שלה - אם היא מצליחה עם חלק מההימורים האלה, הדרך שלה לרווחיות סלולה, ובתור חברה עם נתח שוק אדיר הרווחים יהיו בהתאם.
 3. א. אתה שם לב שיותר חשוב לך להוכיח אם כתבתי או לא כתבתי משהו, מאשר לדבר על הנושא עצמו? ב. זה נחמד שאתה מתחיל משפט ב"זה לא תיאוריות קונספירציה" וממשיך אותו עם תיאוריית קונספירציה. משם, קל לטעון שהסטייס דיפרטמנט אשם, ושלכן זה לא נורא אם טראמפ עושה מה שהוא עושה. בפועל, טראמפ לא צריך לפטר אף אחד אלא פשוט.. להעסיק! כמעט חצי מהמשרות הבכירות היו ריקות כשנתיים לתוך הנשיאות שלו (מקור) אז אין לו את מי להאשים חוץ מאת עצמו. ג. תקשיב, טעית. הוכחתי לך שטעית, ואתה מתעקש. אין לי מה לומר מעבר לזה. ד. מה שתגיד ה. סבבה, אז הוא לא טיפש, רק חרא של בנאדם. אני מניח שזה בסדר מבחינתך. ואם כבר חרא של בנאדם - אני חושב שזה הגיוני לומר שאדם שמקיף את עצמו באנשים מחורבנים הוא בעל פוטנציאל להיות בנאדם מחורבן בעצמו, לא? אז איך אתה מסביר אנשים כמו סטיבן מילר, היועץ הפוליטי הבכיר של טראמפ, שהוא גם white supremacist בזמנו החופשי, ופאולה וויט, שהפכה להיות היועצת המיוחדת ל-Faith and Opportunity Initiatives בבית הלבן, מה שזה לא יהיה, והקריירה הארוכה שלה כוללת עבודה בעיניים על מאות אלפי אנשים שיתנו לכנסייה האוונגליסטית שלה כספים (שהפכו אותה למולטימיליונרית - פלא שטראמפ מחבב אותה).
 4. א. לא צריך ממך שום הסברים. אני מבין מצוין. ב. נשים בצד תיאוריות קונספירציה בסגנון "הממשל הפדרלי תוקע לטראמפ מקלות בגלגלים" - זה אשכרה נראה לך בסדר שהוא מכוון את העו"ד האישי שלו לנהל עניינים מדיניים? ג. יובנוביץ' (השגרירה לשעבר של ארה"ב לאוקראינה שטראמפ פיטר לפני כמה חודשים) היא מה שנקרא career diplomat ולא political appointee. השגרירים שמפוטרים/מתפטרים הם מינויים פוליטיים והם מהווים כ-30% מהשגרירים. ה-70% הנוספים נשארים. לכן היא נשארה - היא לא משרת אמון (שירתה כשגרירה שלוש פעמים, פעמיים תחת בוש - רפובליקני להזכירך - ופעם תחת אובמה). ד. בדיקה, חקירה... תקשיב, כשאפילו התירוצים נגמרים, מתחיל הבולשיט. הגעת לשם. ה. הסכם הסחר - נכון, לא טיפש בכלל. רק חרא של בנאדם שמשחק עם הכלכלה האמריקאית כדי למצוא את מה שהכי ייטיב איתו פוליטית, תוך כדי שהוא פוגע בפרנסתם והשקעותיהם של מיליוני אנשים.
 5. אז אחרי שבועות שבהם טראמפ רומז על התקדמויות בשיחות הסחר עם סין, היום הוא אמר/צייץ ש"במובנים מסוימים אני אוהב את הרעיון של לחכות עם ההסכם עם סין עד אחרי הבחירות..." - תוך שנייה השווקים נפלו ביותר מאחוז. אז כבר אמרתי שאני מוכן להתערב שהוא מרוויח מזה באופן אישי כמויות אדירות של כסף, אבל שימו לב לאיך הוא משחק בציבור באופן ציני: * אם ההסכם יגיע לפני הבחירות הוא יוכל לומר "הצלחתי" וזה יגדיל את סיכוייו להיבחר שוב. * אם ההסכם לא יגיע לפני הבחירות הוא יוכל לומר "רק אני יכול להגיע להסכם טוב" וזה יגדיל את סיכוייו להיבחר שוב. * אם ההסכם לא יגיע לפני הבחירות והוא לא ייבחר שוב, הוא תמיד יוכל להאשים את מחליפו הדמוקרטי שהוא הורס את הכלכלה עם הסכם גרוע. בקיצר, מה שהוא עושה עכשיו זה לבדוק את השטח, לראות את הסנטימנט לסיכוי של דחיית ההסכם עד אחרי הבחירות - הוא משתמש בכלכלה האמריקאית כמגרש משחקים בשביל לבחון את סיכוייו להיבחר שנית. וכמו שאמרתי, חותם לכם שתוך כדי זה הוא עושה הון.
 6. אני רואה מהתגובות שלך שקצת נמאס לך להתווכח, ומכיוון שאני שותף לאותה תחושה, אני אוותר על להגיב לאין-תגובות שלך (זה מה שהן היו, אפקטיבית). בנוגע לג'וליאני - אחת הטענות העיקריות הייתה שג'וליאני מהווה בעצם ערוץ תקשורת נפרד, ישירות מפיו של הנשיא וללא הכוונה משארית הממשל הפדרלי, להנהגות של מדינות זרות. כלומר באוקראינה הממשל הפדרלי של ארה"ב מתקשר עם מקביליו האוקראינים כרגיל, אבל במקביל מגיע איזה עו"ד אחד שהוא עורך דינו האישי של הנשיא ולחלוטין לא נציג של הממשל, ומחלק להם הוראות. במקרה כזה, זה לא משנה אם ג'וליאני בעצמו השתמש בקשרים האלה, או הפנה אנשי עסקים מסוימים שאיתם יש לו קשרים ישירים וצפופים (עשרות הזדמנויות בהם הוא וטראמפ צולמו בחברת אותם אנשי עסקים) כדי שירוויחו מהקשרים שהוא יצר. אני חוזר שוב, אלו לא סתם אנשי עסקים - אלו מכרים קרובים של ג'וליאני ושל טראמפ. בנוגע לשגרירה - לא מבין למה היא צריכה להתפטר. אם טראמפ לא רוצה אותה הוא יכול לפטר אותה. למה לא עשה את זה? תשאל אותו. הוא אומר במפורש שלא ביקשו שיחקרו את ג'ו ביידן, ואז שכן ביקש שיחקרו את ג'ו ביידן. די עם ההיתממויות האלה, to look into זה בדיוק אותו הדבר.
 7. מוטב מאוחר וכו'... הנה דוגמא, מה אתה אומר על זה: https://www.theguardian.com/us-news/2019/oct/30/unravelling-rudolph-giulianis-labyrinthine-ties-to-ukraine ג'וליאני וטראמפ משלבים כוחות עם שני אמריקאים ממוצא סובייטי (שלא מזמן הועמדו לדין בארה"ב על שורה של עבירות) בשביל לקדם תיאוריות קונספירציה כגון "אוקראינה התערבה בבחירות בארה"ב לטובת הילארי", אחרי שאחד מהם שילם לג'וליאני חצי מיליון דולר בשביל שיקדם עסקים באוקראינה בתחום הגז, בתור "מקורב לנשיא ארה"ב". כלומר כל מה שהם טוענים שביידן עשה - הם עושים הרבה יותר גרוע. אני חוזר - איש עסקים מקורב לטראמפ שילם המון כסף לג'וליאני כדי שיקדם את עסקיו ואף עזר לו לחפש לכלוך על יריב פוליטי של טראמפ. ואם קשה לך עם טקסט: ג'וליאני אמר שהוא לא ביקש מאוקראינה לחקור את האנטר ביידן, ו-30 שניות אחרי אומר שהוא ביקש מאוקראינה לחקור את האנטר ביידן. ג'וליאני הודה בשידור שעו"ד בשירות טראמפ שילם לסטורמי דניאלס ושהנשיא החזיר את הכסף. ג'וליאני אמר לניו יורק טיימס שהוא לא מתערב בבחירות אלא מבקש מאוקראינה להמשיך לחקור כי זה יעזור ללקוח שלו ולממשלה שלו. הבנאדם הוא ההגדרה של unhinged.
 8. אני מגיע לביקור עוד שבוע. "אפילו" ל-M3 לא הייתי מאחל עכשיו לבוא לאסטוניה, קר וחשוך פה * אלא רק אם אתה רוצה אסטונית שתחמם אותך - במקרה הזה - תפדאל
 9. תראה כמה זמן בזבזת פה (לא שאני לא נהנה מהחלפת המהלומות, כן?): כתבתי בהקשר של טראמפ שג'וליאני מטורלל ונתתי דוגמאות. בנקודה הזאת, בנאדם נורמלי היה מסתכל על הדוגמאות, מחליט מה שהוא מחליט עליהן, ומגיב בהתאם (נניח, מסביר לי למה ג'וליאני לא מטורלל בכלל אלא בעצם גאון פוליטי). במקום זאת, כבר כמה וכמה הודעות אתה מתווכח למה אני לא בסדר כי דיברתי לגופו של אדם וכי באחת הדוגמאות שנתתי הייתה אילוסטרציה שלא מצאה חן בעיניך. ועכשיו אנחנו במלכוד 22, כי סוף סוף הסכמת להאמין לי שהתכוונתי ל"אומר דברים מטורללים", ואמנם ביקשת שאהיה יותר ספציפי, אבל אתה לא מוכן לבדוק את הדוגמאות שהעליתי לטירלולים כי יש שם אילוסטרציה מטופשת. נראה לי שעוד כמה הודעות היקום יקרוס לתוך עצמו וכולנו נשוגר ליקום מקביל שבו הילארי קלינטון נשיאה. עכשיו נראה אותך נרדם בלילה.
 10. sronis

  הילד בן 30 ואין מקצוע

  זו הדוגמא שלך? בעלי מקצוע רמאים שעובדים על הלקוחות שלהם ולוקחים להם פי 4 מכמה שצריך? ומה זה "הרבה יותר בוחטות" - אתה יודע כמה איש הייטק ממוצע מרוויח? אחרי כמה שנים - בקלות 25 לחודש אם הוא עובד בתכנות או מקצוע דומה. בנוסף למה שכתבו לך קודם (שהחישוב הוא לגמרי לא רק הנטו), גם הברוטו שאתה מציין הוא לג'וניורים. אבל אם כבר ציינת שאתה לא רוצה להתאמץ ולהיות מתכנת - אולי שווה לך לחשוב על להיות QA. זו נקודת כניסה טובה להייטק ובהרבה מקרים לא דורשת יותר מדי לימודים גבוהים.
 11. מצחיק ש-M3 כועס עלי שאני "מדבר לגופו של אדם", אבל כשלך אין טיעון אמיתי אז אתה פשוט חוזר על המנטרה "כולם טועים חוץ מרוני" (שגם היא מטופשת, תסלח לי, כי רק בראש שלך זה "כולם נגד רוני" - מי זה בדיוק הכולם, השלושה וחצי אנשים שמגיבים כאן?). מדהים כמה impressionable אתה, כשסרטון טיפשי, ערוך בצורה מגמתית, רובו לחלוטין לא ליטרלי, חלקו מיצגים אומנותיים (גרועים יותר או פחות, זה לא משנה), גורם לך לדמיין שדמוקרטים ואנשי מדיה מעודדים אלימות נגד תומכי טראמפ. זו בדיוק הציניות העלובה של אנשים כמו טאקר קארלסון (המייסד של האתר שאחראי לקומפילציה המטופשת הזאת) שהולכת על הפוך-על-הפוך. הדמוקרטים טוענים שהרפובליקנים הורסים את השיח הפוליטי? אנחנו נגיד את זה עליהם - ונצעק יותר חזק! אגב, הדיילי קולר עודד אלימות נגד מפגינים אחרי בחירת טראמפ, אז talk about double standards... אתה כנראה צריך תזכורת מי זה טאקר קארלסון...
 12. מסלול ה-LITE הוא ללקוחות אמריקאיים בלבד. אני עם ה-PRO בתור לקוח אירופאי. טוב לדעת. אני חושב שהבנקים לוקחים הרבה יותר.
 13. כמו שכתבתי למעלה, תפריד בין ג'וליאני של לפני כמעט 20 שנה, לבין ג'וליאני של היום. לא טענתי שהוא היה מטורלל אז (אם כי בטח שהוא לא היה לגמרי נורמלי - תראה את הקטע של ג'ון אוליבר), טענתי שהוא מטורלל היום. תראה איזה יופי, אפילו שלא הצלחת לגלול למטה אילוסטרציה טיפשית אחת בשביל להגיע לתוכן (שלא לדבר על שני המקורות הנוספים), הצלחת למצוא שלוש מילים נרדפות לכלום. חוצמזה, אם לשיטתך כל אמירה שלילית על כל בנאדם היא "לגופו של אדם", איך בדיוק אתה מצפה שננהל דיון על האנשים האלה? יודע מה, אני אקל עליך. תחליף "מטורלל" ב"אומר דברים מטורללים". עכשיו בסדר? א. האגו של טראמפ כל כך שביר שהוא לא יכול to take a joke, ובטח ובטח שלא to make one. עד כדי כך שכשהוא אמר שהוא רץ לנשיאות, מיליוני אנשים לקחו אותו ברצינות. ב. בטח שאני יכול להגיד דברים טובים על טראמפ. בזכותו ארה"ב תפסה את אל-בגדדי. ואנשים לא נותנים לו על זה מספיק קרדיט. התקשורת השמאלנית המזויפת מהללת את הכלב שמצא את הטרוריסט, אבל על טראמפ? אף מילה. בדיוק קראתי שאיזה אתר פייק ניוז בדק ומצא שטראמפ כתב 2000 ציוצים שמהללים את עצמו בזמן שהיה נשיא. זה יותר מאחד ליום. תגיד, גם אתה מהלל את עצמך בפומבי לפחות פעם ביום? אין, בנצי, התגעגעתי אליך ולתרומתך לדיון. טראמפ הוא סרקסטי רטרואקטיבית. אתה יודע מה זה? כשאתה לא באמת סרקסטי, אבל אז כועסים עליך ואתה שולף "חשבתם שהייתי רציני? חחח!". הוא מעודד אלימות, מעליב אנשים, משקר - וכשנתפס בקלקלתו אז הכל היה בדיחה אחת גדולה שפשוט לא הבנתם. אלא רק אם אתם תומכים שרופים ואז חחח איזה טיפשים הדמוקרטים הליברלים האלה שלא מבינים את הגאונות היציבה של טראמפ.
 14. חוש הומור? אי פעם ראית את טראמפ מדבר? אבל עזוב - אתה רוצה שהנשיא יתבדח כשהוא מודיע לציבור על הריגתו של מנהיג ארגון טרור? תקשיב, אתה מוזר. אפילו יותר מוזר מבנאדם שצופה ב-45 הדקות המייגעות של טראמפ בהודעת ההריגה של אל-בגדדי, וחושב שהוא אשכרה התבדח. מדהים איך הבנאדם יכול להגיד איזו שטות שנכנסת לו לראש, והמעריצים ימחאו כפיים כאילו הם בני 12 והוא אריאנה גרנדה. דוגמא טריה (נו, תגיד שגם זה חוש הומור והוא סתם צוחק): טראמפ בראלי בקנטקי מלפני כמה ימים: "צפיתי בלו דובס הגדול, והוא אמר שכשטראמפ הפך לנשיא, הנשיא טראמפ הוא אמר, הוא נשיא מצוין. ואז הוא אמר טראמפ הוא הנשיא הכי טוב מאז רונלד רייגן, ואז הוא אמר לא לא, טראמפ אפילו טוב יותר מרונלד רייגן. ועכשיו, הוא אמר שאני הנשיא הטוב ביותר בהיסטוריה של המדינה שלנו, כולל ג'ורג' וושינגטון ואברהם לינקולן!" הנה המקור ואני שואל, כמה רגשי נחיתות וחרדות יש לבנאדם שהוא צריך לשבח את עצמו בכל הזדמנות? וגם - כמה מגוחך מצידו להלביש את התומכים שלו בחולצות עם Read the transcript - דביל, בגלל שקראנו את התמליל אתה נמצא עכשיו בסיטואציה הזאת!
 15. אף אחד לא חשב את זה. "לא אהיה חלק מזה" - כמה קל לברוח מהדיון עם טענות הזויות. מעניין אם אחרי שכתבתי במפורש שאני לא מדבר לגופו של אדם, תמצא סיבה אחרת לברוח, או שתדבוק לסיבה הזאת (תן לי לנחש, "כשכתבת שג'וליאני מטורלל, וראיתי את האילוסטרציה עם הטרלולים ליד הראש שלו, זה החזיר אותי לילדות שבה הבריון של השכונה קרא לי מכוער. אתה מגעיל אותי!")
×
×
 • Create New...