Jump to content

Morningstar

 • פרסום הודעות

  1,943
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

28 נייטרלי

אודות Morningstar

 • דירוג
  מוביל דעה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. נהגתי בשתיהן, על הגולף אלפי קמ ועל הקופרה ממש קצת, די הרגיש לי אותו דבר מלבד באמת כמו שציינו איכות פנים עדיפה בהרבה בגולף. גם יותר אהבתי את המושבים אבל זה כבר עניין של טעם. הסאונד בשתיהן די גרוע, לא הרגשתי שאחת מהן עדיפה על האחרת.
 2. Morningstar

  התחדשתי בבאטמוביל

  למען האמת, הפעם הראשונה בחיים שנתפס לי הגב, היה אחרי נהיגה במיאטה בחו"ל [ברמה שלא יכולתי לזוז]... זה עבר תוך יום, אבל אלו היו 24 שעות נוראיות. באופן מפתיע, כשלא יכולתי לעשות אף תנועה - דווקא לשבת ברכב לא כאב לי בכלל [ומזל כי אחרת לא היה לי איך לזוז ממקום למקום ]
 3. תשתחרר מההפרש במחיר קניה. אני בדרך כלל מסייג את התגובות שלי - אבל פה אני יכול להגיד לך בוודאות שהגולף תהיה זולה יותר בסופו של דבר.
 4. Morningstar

  התחדשתי בבאטמוביל

  לא הכרתי שיטות. עד היום הברך של הקלאטצ' הגיע ל 135 מעלות בערך בלחיצה מלאה קצת פחות מזה ללחיצה מלאה על הברקס היום שיניתי את זה וזזתי קצת אחורה כך שהזווית בברך עולה בלחיצה מלאה עושה מאמץ לשבת עד הסוף, המושב די פצפון כאבים בעיקר בגב התחתון בצדדים אלו לא כאבים חזקים מדי, יותר כמו אי נוחות שאם אני ממשיך לנהוג נשארת גם אחרי שעזבתי את הרכב
 5. הקופרה לא נותנת תמורה גבוהה יותר מהגולף פשוט מאוד בגלל שהקופרה תאבד ערך מהר יותר ויהיה קשה יותר למכור אותה. גולףGTIפרפורנס תעוף בקלי קלות במחירון משוקלל++ בניגוד לקופרה ש... well... כנסו ליד2 ותראו מה הולך שם.
 6. אתה מתבלבל, למנוע אין שם שום סאונד. זה הכל אגזוז איטלקי. האיטלקים אלופים בזה.
 7. ההגה באבארט פשוט קשה וזהו. אין שם משהו מעבר לפשוט משקל גבוהה.
 8. Morningstar

  התחדשתי בבאטמוביל

  מחפש עצות; ישנה בעיה שעלולה לגרום לי למכור את המיאטה - משהו שאני מאוד לא רוצה לעשות בנסיעות ממושכות, בעיקר בנסיעות נמרצות בנס הרים בלילה מתחיל לכאוב לי הגב. לא ישר, לא מיד ולא תמיד. לפעמים. מעולם לא היו לי בעיות גב רציניות. מעולם לא נתפס לי הגב עד לפני שנה, ובשנה האחרונה זה קרה 4 פעמים במידות חומרה שונות - ב 100% מהפעמים לאחר נהיגה במיאטה. כן, אפשר לטעון שזה לא בטוח קשור, ובגדול זה מה שעשיתי בהתחלה - אבל בהתחשב בנתונים - עושה רושם שיש קשר ישיר. השקעתי לא מעט זמן בסידור תנוחת נהיגה - אבל אולי אני יושב גרוע וחושב שאני יושב טוב. עד עכשיו ישבתי קרוב מאוד בשביל להיות מסוגל ללחוץ על הקלאטצ' עד הסוף. היום ניסיתי להגדיל את הזווית בין פלג הגוף התחתון לעליון, כלומר שהרגליים ישארו באותו מרחק מהדוושות אבל שהידיים והראש יתרחקו מההגה. קיימת האופציה שהגב שלי רעוע והמושב במיאטה אשפה וזה מה שמעורר את זה יש מצב שהגב שלי בסדר גמור והמושב במיאטה גרוע יש מצב שהכל בסדר ואני פשוט יושב גרוע או עושה תנועה לא טובה כלשהי באופן עקבי בלי לשים לב עצות יתקבלו בברכה
 9. ירידת ערך של הרכב היא לא רק חלק מעלות הרכב - כי בד"כ אפילו החלק העיקרי. ועם זאת, אין שום סיבה לחשב ירידת ערך בסיטואציה שעליה שאל פותח השרשור, כי ברור שזו לא היתה כוונת המשורר. כמו שאני אשאל אדם שיש לו בית מה עלות הבית והוא יענה "חחח סחבק, חשמל מים ומנקה, זה הכל" וישכח לציין את ה 8K בחודש משכנתא. המהדרין גם יחשבו את הכסף שאתה מפסיד מזה שהכסף שנמצא ברכב לא עושה תשואה.
 10. Morningstar

  מבחן דרך: מרצדס CLA35 AMG

  לא נכנסתי להשוואה, רק למה שדורון רשם
 11. Morningstar

  מבחן דרך: מרצדס CLA35 AMG

  תוודא את זה... עד כמה שידוע לי הגרסא של ה 250 בוטלה גם כשה 270 המשיכה...
 12. Morningstar

  מבחן דרך: מרצדס CLA35 AMG

  גם פיג'ו לא באמת הבינו אותה והיא בוטלה לא הרבה אחרי השקת הרכב.
 13. על מה אתה מדבר? יש לי אקסל של מאות שורות לפני כל קניית רכב, אני עושה חיזוי מדויק לפי מחירון לוי יצחק בשביל לדעת את העלות האמיתית של הרכב. אבל לא צריך לדחוף את זה בכל מקום. במקרה הספציפי הזה זה פשוט לא קשור. ייתכן גם שתישבר לו שן והוא יצטרך לבנות אחת בעשרות אלפי שקלים. או אפשר לדוגמה לחשב את הכסף שהוא מפסיד מזה שהוא לא משכיר את הבית שבו הוא גר שאותו ההורים שלו יורישו לו כשהם ילכו לעולמם. בוא נחשב גם את זה. הבנאדם בא ושאל שאלה פשוטה, כמה הוא יצטרך להוציא בצורה חודשית.
 14. ממש לא. יש לך טעות בסיסית בזה שהוא יצטרך לקנות שוב רכב ב 30K. הרכב שלו היה שווה 24K, יתכבד ויקנה את אותו רכב ב 24K זהה למה שהיה לו לפני. וזו רק דוגמה.
 15. הוא לא באותו מצב כמו שלך ולכן זה לא נכון במקרה הזה. הוא רוצה לדעת כמה כסף יורד לו בחשבון כל חודש בזמן שהוא סטודנט. זהו. לירידת ערך אין שום משמעות פה. אם הרכב יגנב הביטוח ישלם.
×
×
 • Create New...