Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי באטום (שרשור מתגרען)

oryo

פוסטים מומלצים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אוי מושלם... מסכים עם כל מילה שנאמרה על הלמבו\מיאטה (אחרי החוויה הקצרה שלי עם ה 718ספיידר). לגמרי נשברתי מהקוף מחמד - איך אין סלפי עם הקוף???

אה וגם האטום נחמדה, תתחדש וספר יותר חווית אחרי שיש יותר רשמים!

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג לקרוא (ולקנא), כתיבה מרתקת סחטיין עליך ובעיקר תהנה, אתה בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות ואנחנו חיים במדינה שבה שוטר עוצר אותך בצד ושולף סרגל בגלל שהמתלים נראו לו נמוכים מדי בעין.

• מצחיק 1
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה תתחדש תהנה 

אכן לגבי המיאטה המונסטר והתילתן אני בהחלט מסכים איתך וגם אני תמיד חלמתי על אטום..

כתיבה טובה, קצת יותר מדי קללות,😆🤗 

• מצחיק 1

סקודה פאביה סטיישן 2013 1.2 T 

"להפסיק לעשן זה הדבר הכי קל בעולם. מי כמוני יודע. עשיתי את זה אלף פעם." מארק טווין

"אל תיקח עצות מאנשים זקנים" ביל גייטס 😁

בתאריך 22.4.2024 בשעה 18:25, EliC25 כתב:

איזה מרצדס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד החלומות שלי זה גם כן אריאל אטום, ואני בטוח שאנחנו לא לבד ויש עוד חולמים!

לעשות את נס הרים בלילה עם רכב כזה נראית לי חוויה מטורפת!

אם בשנה הקרובה אני לא אקנה אחת אז כשתבקר בארץ תביא את שלך איתך ונעשה שם סיבוב לילי,

נקווה שלא יעשו פה עניין עם הרישוי... 😋

תתחדש, תהנה המון, ותעדכן כאן על רשמים וטיולים שתעשה איתה.

עריכה אחרונה על ידי Shmelov

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Sparrow420 כתב:

חברת קש

נכווןןןןן וואי איזה דבע

• מצחיק 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, oryo כתב:

הרכב שוקל בערך 1000 פאונד, שזה משהו כמו 450 ק״ג. מנוע הk20 של הונדה מגיע ל300 כ״ס וצורח כל הדרך ל9000 סל״ד.

או במילים אחרות מכונית פורמולה (משהו בין F4 ל-F3) חוקית לכביש :LOL:

תתחדש!

• מצחיק 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Gosser1860 כתב:

או במילים אחרות מכונית פורמולה (משהו בין F4 ל-F3) חוקית לכביש :LOL:

סיקרנת אז בדקתי

ציטוט

The Formula 4 (F4) car weighs 570 kilograms (1,254 lbs) and has 200 horsepower. It can go from 0 to 100 in 3.7 seconds. [16%]

ציטוט

According to Wikipedia, the minimum weight of a Formula 3 (F3) car, including the driver, is 550 kg (1,210 lb). On average, the car weighs a little over 490 kg and has 380 bhp. [31%]

אשכרה מספרים של פורמולה 3, איזה טרלול...

כמובן שהאחרונות הרבה יותר מהירות כי אוירודינמיקה צמיגים וטכנולוגיה בכלליות, אבל המספרים מרתקים. איזה בזבוז של רכב על ליצן כמוני. לא נורא, תקבל הרבה אהבה וזה מה שחשוב!

• מצחיק 4

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, עוגיה...

תענוג לעקוב אחריך והכי כיף בעיני זה שאתה משתף ודרך זה אפשר לקבל מושג, מרמת הפירוט שאתה יודע להביא איתך האמת היא שזה מרגיש יותר כמו טעימה ולפעמים שותפות (כקורא) בחוויה. מההיכרות שלי איתך - זה עושה לי טוב!

וגם יש כמה דברים שכתבת שם שגם באמת מחממים, לי, את הלב - שוב, אני כותב באופן אישי מבלי להכליל ומקווה שאחרים גם יסכימו איתי.

ונתת שם את הקנה מידה לכמות ההנאה לאומת כמות הפרקטיקה ולזה שבפועל לא צריך הרבה בשביל המון FUN ולא אני לא מדבר על הפרוטון - טוב, נו, על הפטריה שקנית - אטום נו...

אני מדבר על המיאטה, על BRZ על רכבי האצ' סופר דופר מהנים וגם על החלופה הדו גלגלית שהיא הרבה יותר ברת השגה. 

ואני מסוגל לגמרי להרפות מהרבה חלומות שעבורי הם הזויים - כשאני יכול לחוות אותם ככה, ע"י שיתוף של חבר - אז שוב, תודה על הכתיבה!

אבל כתבת שם גם משהו שקצת הדאיג אותי וזה נתון הגיל, נתון השחיקה - אל תהיה איכרוס ותדע גם מתי לעצור אפילו אם זה לקצת, להתמתן ולהרגע כי בסופו של דבר אין תחליף לזמן ואיכות וטיב באים באין ספור תצורות שונות ורמות שונות - הדבר הכי חשוב בכל הדרך הזו היא ההודיה! היכולות להכיר במה שיש ולהודות על כך, לחייך ולהמשיך הלאה. אל תשבור את עצמך, כשתרגיש שהחיים מחוץ לאזור הנוחות פוגעים בך - קח אחורה.

אבל עד אז....

אני רוצה לראות בחניה שלך - 

פלימות' ברקודה 71

שלבי קוברה 420 לא איכפת לי אם זה של פאוורפרפורמנס או כל יצרן אחר

או איזו רולס\בנטלי סופר דופר מפנקת 

או גולף GTI... אולי יתחשק לך לסגור מעגל.

ת-ע-נ-ו-ג

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...