Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי באטום (שרשור מתגרען)

oryo

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, zaf כתב:

ואף מילה על ה man cave?😉

יום אחד...

החלום/תכנון זה לבנות על השטח מעין האנגר שישמש כ flex space, ג׳ים, גראז׳, חד״ק עם סוויטה לאורחים בקומה העליונה. יש לנו כבר קהילה די רצינית באוסטין וזה יהיה מגניב אם יהיה לי על השטח סוג-של wework שכזה, ואזור לאירועי קהילה וכו׳. בינתיים אנחנו עושים אירועים בחצר ישירות מאחורי הבית וכל פעם זה משמיד לנו את כל הפבנוכו, וחוסם את הרחוב.

הבעיה שזה דורש התעסקות והוצאה לא קטנה, וביצוע תכנית מתאר לשטח, אבל מקווה שיצא לפועל מתישהו בשנתיים הקרובות. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עדכון אטומי -

* כל הפנסים חווטו, עטפתי את הכבלים ב heat barrier/shield, אני מקווה שיעמוד בחום כי חלק מהם ממש צמודים לאגזוז.

* ברגים נחתכו, גומיות הותקנו, אני כבר כ״כ עייף ומרוט שאין לי כח להכנס לפרטים אבל יש המון מיקרו-השקעות באירוע הזה. מהדברים שבסוף רק אתה יודע/רואה.

* העיטוף אמור לקרות בסופ״ש הקרוב, חושש ומתרגש לראות מה יצא. הימור רציני שיכול להיות מטורף ויכול לצאת פלופ.

* בשביל לעשות את זה עוד יותר מעצבן - אז מסתבר שבשביל להתקין שמשה אי שם בעתיד אצטרך להחליף את הבונט (הכיסוי מקדימה, המנוע הרי מאחור אז זה לא מכסה מנוע) + את ה״דשבורד״ עד כמה שאפשר לכנות אותו ככזה. זה מעצבן, כי אני עוד שניה עוטף את הקיים.. שקלתי צעדיי והחלטתי להתקדם כרגע ולהתמודד עם זה בעתיד, אלו בעיות של future Or אז שילך קיבינימט

* אני אמור לקצר את חלק מהחיווטים, אבל אני כ״כ עייף ועצל שאני מנסה לא לעשות את זה, אבל בזמן שאני כותב את זה אני מבין שאני אשלם אח״כ בריבית אז אולי כן כדאי שאעשה את זה מחר ב״יום חופש״, אבל לא בא לי, טוב לא יודע נראה.

הא כן - היות והרכב סוף פאקינג סוף מוכן לנסיעה מחר אני הולך לקרוע איתו את הכבי- הא מה אוסטין? התחילה סופת גשם והצפה ליטרלי הרגע בזמן שאני בונה על הדבר הזה כבר שלושה שבועות? תודה, תמותי.

מה אומרים, זמן טוב להוציא אותה אחרי הצפה? כאילו, מה כבר יקרה, חוץ מהיפותרמיה החלקות מוות ובכי?

לא להאמין שיש לי את הדבר המטומטם הזה בגראז׳ אבל נסעתי עליו 2 מייל מצטבר, בלחץ. הזיה.

• אהבתי 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הזיה, אבל החיוך על הפנים בנסיעת המבחן , על זה נאמר priceless.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, oryo כתב:

מה אומרים, זמן טוב להוציא אותה אחרי הצפה? כאילו, מה כבר יקרה, חוץ מהיפותרמיה החלקות מוות ובכי?

צרחות, יללות של ילדה עם קוקויות, חיתול מבוגרים שכבר אינו סטרילי - שום דבר חריג 

• מצחיק 2

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העלתי לכאן את הסרטון מהיום, שמורכב מכמה מקטעים. יצא די מאעפן כי יוטיוב לא תומכים במסך אנכי ואינסטה לא תומכים ב4 דק'... 🤦

מה שכן, מעביר את הפואנטה, נראה לי 😅

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, oryo כתב:

אומרים שלא כדאי לפגוש את הגיבורים שלך פן תתאכזב,

היית צריך לראות את האכזבה על הפנים של הדוד של אשתי אחרי סיבוב בds5

הוא ציפה למג'יק קארפט רייד, קיבל קרש גיהוץ ללסת 🤪

אני חושב שהקטע של לשמח ילדים זה הדובדבן בקצפת.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.5.2024 בשעה 03:40, oryo כתב:

העלתי לכאן את הסרטון מהיום, שמורכב מכמה מקטעים. יצא די מאעפן כי יוטיוב לא תומכים במסך אנכי ואינסטה לא תומכים ב4 דק'... 🤦

מה שכן, מעביר את הפואנטה, נראה לי 😅

אשכרה חיוך של ילד בן 5

העיקר שנהנת

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יום... איזה פאקינג יום.

קבעתי עם הבחור של הwrap להיום ב1:30, עכשיו אל תשאלו איך הבאתי את עצמי לסיטואציה המטומטמת בה אני נמצא - אבל בגדול מה שקרה איתו זה כשנפגשנו היה לנו אחלה חיבור, וכשהוא אמר כמה זה יעלה ואמר כזה ״תעביר לי ואזמין את החומרים״ פשוט שילמתי הכל מראש. כבר באותו ערב קלטתי שיצאתי דביל - מי משלם הכל מראש לאדם זר שמעולם לא פגשתי ומצאתי לבד באינטרנטים!?

בכ״א בשבועיים האחרונים אנחנו מתכתבים והוא באמת עשה רושם של 10, הוא גם זה שגילה לי על הצבע שבסוף בחרתי, שהיה שונה לגמרי מהתכנון המקורי. בכלליות היו לו מלא רעיונות טובים ועשה רושם מקצועי.

אתמול הוא הגיע לכאן עם החומרים וכאמור קבענו להיום ב1:30, ב1:45 שלחתי לו הודעה, ואז עוד אחת שעה וחצי אח״כ, ואז עוד אחת (...) - הבחור נעלם לגמרי. לא עונה להודעות, לא עונה לטלפון, כלום. שלחתי גם בפייסבוק, כלום. 

כל האירוע הזה לא נראה הגיוני - אם הוא הונה אותי, למה הוא מבזבז עלי שבועיים? למה מזמין חומרים? למה נפגש יום לפני?

מצד שני, באיזה קטע הוא מדבר איתי בבוקר ואז נעלם לחלוטין ליום שלם, בכל המדיות. מה, הוא בדיוק מת? לא סביר, סטטיסטית.

ואם זה לא מספיק אז במקביל לאירוע הזה, מישהו אחר שהונה קולגה שלי עשה לי תרגיל דומה, when it rains - it pours.

מגיע הערב, ואני בדאון. שתי הונאות ביום זה שתיים יותר מדי. לוקח החלטה להוציא את האטום לסיבוב בכביש הטוב באזור, להתקין חיוך בחזרה. היא כמובן לא מאכזבת, מפלצת קטנה ומטריפה, מפחידה ומבדרת. הכביש הזה מפותל והררי - אני עושה אותו לכיוון אחד, מסתובב, ועושה אותו לכיוון חזור.

אני בחלק האחרון שלו, ישורת יחסית, ומשהו מוזר בזנב. הוא קצת מחליק הצידה? אני מדמיין? אני מדמיין. אולי זה הכביש. אבל הוא מחליק לי קצת, משהו just doesn't feel right. אני מאט, לא שומע קולות, לחיצה קטנה - משהו לא בסדר. אני לא יודע מה, אבל משהו מוזר לי. מוריד את הרגל מהגז ונוסע לאט, הכביש הוא דו-נתיבי צר חסר שוליים, בסופו תחנת דלק, אגיע אליה ואבדו-

הגלגל עף.

הגלגל האחורי פשוט מתנתק ועף קדימה, ואני מגרד את האספלט וחוצה לנתיב הנגדי (אין אף אחד באזור), נעצר קצת לפני שהוא הופך לאדמה ורואה את הגלגל מתגלגל לקיבינימט.

what a fucking day.

מפעיל אורות מצוקה, חושב זריז: זו שעת השכבות, אין לי מה להזניק את אשתי - ובכלליות אין לי מה לדבר איתה על זה, זה לא יעזור לכלום. למי אני מתקשר שיכול לסייע עם ציוד ספציפי וידע טכני בהקפצה זריזה? בוחר להתקשר לצ׳ארלי, הבעלים הקודם שהוא באמת גב-גבר ובחור רציני מאוד, עם ים נסיון בכל תחום הרכבים וגר לא רחוק מהמיקום. מתאר לו את הסיטואציה והוא אומר שהוא יוצא מיד לכיווני, צריך לדעת ממי לקנות רכב...

בינתיים איזה good samaritan עוצר בצד הרכב ובא לעזור, איך הולכת האמרה: אם אתה נופל ברחוב אף אחד לא יעזור לך לקום? 😅 יש לו איזה ג׳ק מיניאטורי, אנחנו מנסים להגביה את הרכב, בינתיים הצלחתי למצוא את כל ה lug nuts איכשהו שזה נס בפני עצמו. זה לוקח לנו לא מעט זמן כי אין נקודה טובה בשביל זה, אבל בסוף מצליחים ואיך שמצליחים להשחיל את הגלגל צ׳ארלי מגיע, עם ג׳ק יותר רציני. משחרר את הבחור החביב שעצר לעזור - יש לו 6(!!) שעות נסיעה לפניו. אני מתנצל נמרצות על העיכוב ומבקש שייתן לי דרך לפצות אותו.

image.thumb.png.36c13427ef3c68b437a92ffac1fc6044.png

לא אלאה בפרטים כי אני עייף ושבור, אבל בגדול חבר טוב גר לא רחוק משם, אז לאחר שהתקנו את הדברים בצורה סבירה - נסעתי אליו וחיזקתי עם מפתח מומנט. האמת שיצאתי דפקט רציני כי ידעתי שאני צריך לעשות מעבר נוסף עם מומנט אחרי התקנת הגלגלים החדשים אבל התעצלתי, וליטרלי היום שמתי הזמנה באמזון לאחד כזה. כוס-אעומו.

מיותר לציין שבדרך הביתה ירד גשם, נכון? אתם יודעים כמה כיף זה גשם ברכב כזה? כמו לחטוף סיכות לפרצוף במשך עשר דקות, זה כמה.

When it rains, it pours.

מגיע הביתה ומקבל ״חיבוק בטריה״ מהילדה, אין על הילדה.

הרכב הרגיש בדיוק אותו דבר בדרך חזור, צ׳ארלי טען שלא צריכה להיות בעיה, ואמר שהוא יבוא אלי בהמשך השבוע לקדוח את ה lug nuts ולהתקין חיווט בין כולם ע״מ שהם יהיו נעולים, יש לזה שם אבל שכחתי. בצורה הזו גם אם אחד מהם רוצה להשתחרר, האחרים נועלים אותו במקום. אני חושב שהאטום יצאה בלי פגע, להבנתי לא השלדה גירדה את האספלט אלא הדיסק, והוא נראה סבבה לגמרי.

אני מתמקד בכך שזה היה יכול להסתיים ממש, ממש רע. מספיק שזה היה קורה במהירות, או אפילו שסתם הייתי נתקע באמצע אחד הסיבובים בטיזנאעמה, וזה היה הרבה פחות מגניב. יצאתי בזול, הרכב כנראה יצא בלי כלום, אז מודה למקמפל עולם שנתן לי שיעור זול כי זה היה יכול להיות שיעור יקר בהרבה. בדיעבד אני קולט שזה לא סביר בעליל לא לבדוק את הרכב אחרי נסיעה נמרצת מהסיבה שכמות הכח שמגיעה לגלגלים האחוריים היא כ״כ מוגזמת, שהציפייה מה lug nuts לא לזוז אינה סבירה. כנ״ל כל הסיפור הזה עם ה hard wire, לא ידעתי שזה קיים, אבל כעת ברור לי שזה נדרש.

אני צריך לזכור ולהזכיר לעצמי שזה לא באמת רכב רגיל, ועם כמות הכח והמומנטים המופעלים עליו - חשוב להבין איך לעשות בדיקות בטיחותיות. אשאל על זה אנשים עם נסיון רב יותר בפורום, בטח יש מישהו שמבין דבר או שניים. כמו כן צריך שיהיה לי ״תיק עזרה ראשונה״ ברכב, ג׳ק קטן מפתח וכו׳.

...

בתשע בערב קיבלתי הודעה מהבחור עם הwrap, התנצל נמרצות, טוען שהיה בתאונה. אני מניח שהוא סבבה, יאללה, יצאתי מהסיבוב הרע, הגיע הזמן לתת גז ולדחוף קדימה.

• מבאס 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, oryo כתב:

הגלגל מתגלגל לקיבינימט

לא הבנתי איזה גלגל הרכבתם, אם הגלגל המשיך להתגלגל. לא נראה שיש במכונה הזו מקום לגלגל ספייר...

פורד פיאסטה 1.25 ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולישיט, זו פעם שנייה בחיים שאני שומע על גלגל שעף באמצע נסיעה, וגם במקרה הראשון איכשהו בנס יצאו בלי נפגעים!

לפני 3 שעות, oryo כתב:

למקמפל עולם

לפנתאון, את זה לא שמעתי עדיין

לפני 3 שעות, oryo כתב:

שכמות הכח שמגיעה לגלגלים האחוריים היא כ״כ מוגזמת, שהציפייה מה lug nuts לא לזוז אינה סבירה

יכול להסביר? הרכב עם power to weight ratio מכובד ביותר, אבל יש לך מפלצות עם 1000+ כ"ס ובאף אחד מהם לא צריך לעבור עם טורק ראנצ' אחרי כל נסיעה?

לפני כשעה, שחר 1 כתב:

לא הבנתי איזה גלגל הרכבתם, אם הגלגל המשיך להתגלגל. לא נראה שיש במכונה הזו מקום לגלגל ספייר...

את אותו גלגל. איכשהו אור מצא את כל האומים והם הבריגו בחזרה את הגלגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע זה מטורף! 

מכיר סיפור על מישהו שעף לו גלגל בנסיעה ואני לא רוצה לפרט על מצבו הפיזי לאחר מכן. 

מדהים שיצאת בלי פגע, 

ואשכרה גם הרכב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, לא צחוק.

נראה שיצאת בזול מכל האירוע וכל ענייני הסקמרים מתגמד. 😮

צריך לבדוק אם האומים יושבים טוב בג'אנט, כלומר האם המגרעת שלהם מתאימה, למיטב זכרוני הוחלפו ג'אנטים.

בכל מקרה לפי מה שאני מבין הבחור שקנית ממנו רוצה להתקין שם אבטחה שמקובלת ברכבי מירוץ למיניהם.(סוג של כבל שזור).

עקרונית האומים לא אמורים להשתחרר, הרכב חזק מאד אבל אין קשר בין הכח שלו לעניין אומי הגלגל.

מכיוון שזה סוג של כמעט קיטקאר ומשער שיש שם לא מעט ויברציות הייתי ממליץ לעשות סיבוב מסביב לרכב מדי פעם ולבדוק חיזוקי ברגים, במידה ויש ברגים שמשתחררים צריך לסגור עם לוקטייט בחוזק המתאים.

לא להתבאס ולא להתייאש! תהנה המון!

עריכה אחרונה על ידי pasparto
  • נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...