Jump to content

dr6633

 • הודעות

  1,366
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של dr6633

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

5

מוניטין

 1. נסחפו עם המחיר. לא הבנתי היכן היא ממוצבת ביחס לקרוסלנד שדור חדש שלה (ללא x) גם הושק לאחרונה. מה ההבדל? גיר 8 הילוכים במקום 6? גם אם אני מסתכל על משפחת PSA העדכנית, הרי הפיג׳ו הוא המותג היקר יותר כביכול, אז איך המחיר של המוקה דומה ל 2008? מעבר לזה, רכב יפה.
 2. אהבתי את העיצוב אבל המחיר מופרך. אם סיטרואן אמור להיות המותג הזול יחסית לפיג׳ו בקבוצה, אז מה הקטע? אני קצת מצטער שלא יצא לי לרכוש את הקקטוס 130כ״ס בחודשיים בערך ששווקה כאן. קראתי שהייצור שלה דשדש והופסק בגלל הקורונה וחבל…מעדיף את הגודל שלה, ומעדיף אותה מה c3 aircross שדי זהה לה במידות.
 3. הנירו כנראה הכי תתאים לך כי כל השאר הן סופרמיני מוגבהות, לא באמת משפחתיות. תוסיף לכך שביצועי מנוע פחות מעניינים אותך (הנירו הכי עצלה מבין אלו שציינת) כך שנראה שזו האופציה הכי נכונה.
 4. שקול את ה Cx30 אם אפס קילומטר בא בחשבון ולאו דווקא רכב מהיבואן.
 5. ראיתי את ההודעה גם בפייס, מדובר באירוע ראווה של מכוניות על וכו. לא מעניין בכלל (אותי בכל אופן). זה נהיה מגוחך.
 6. חייב להגיד שאני מאוד מתגעגע לתערוכות הרכבים שהיו פעם בפסח, אוטומוטור…אבל במתכונת הישנה שבה כל יבואן מציג את צי הרכבים שלו. מאוד היה קל לבוא להתרשם לפחות רושם ראשוני לפני נסיעת מבחן, ללא צורך לגשת לכל סוכנות וסוכנות. זה נכון כמובן לכאלה שפחות נעולים על דגם מסויים או יצרן מסויים אלא פשוט רוצים לבדוק אופציות.
 7. היא נראית פשוט מעולה. חבל שאין צורה כזאת לרכב לא חשמלי שלהם.
 8. ממש אחרית הימים אם הגענו למצב שרכב אירופאי נמכר מעל המחירון. עד לא מזמן, זכו להימכר במחירון או מעליו רק טויוטות והונדות.
 9. הקאמיק מעניינת מאוד אבל אספקה רק בנובמבר. יש מחסור בצ׳יפ כלשהו וזה משפיע על הרבה מכוניות המיוצרות באירופה. לגבי הקפצ׳ר, אהבתי גם אבל זה פשוט בזיון מה שקורה עם היבואן הזה. הלכתי ל״ימי המכירות״ היום בסניף תל אביב אחרי שראיתי את המודעה על המחירים ה Amazing שלה בין היתר, לרגל ימי המכירות. צר לי לבשר אבל אין עליה הנחה אפילו של שקל. יש מלאי של הדגם היקר ביותר וגם קצת של רמת האבזור הנמוכה יותר, אבל נציג המכירות היה נחרץ שאין הנחה אלא מקבלים איזו חבילת אחריות או משהו מיותר אחר בשווי 3000 שח. שאלתי כמה פעמים מדוע אין הנחה אם מפורסם שבימי המכירות תהיה הנחה על הדגמים (הקפצ׳ר מופיעה בפרסום באופן ספציפי) ונאמר לי שזה המצב. אם זו לא הטעיה אני לא יודע מה כן… כרגע אני עם רנו טווינגו, ביאס אותי הפרסום המוטעה של קרסו. או שאחכה לקאמיק או שנפזול ליונדאי קונה, למרות שמבאס אותי שאין פתחי אוורור מאחורה. המזדה cx30 הכי יפה בעיני, אבל היא גם יקרה משמעותית וגם גדולה מדי.
 10. תודה! מעניין איך התמיכה ב apple CarPlay. אני מחבב את המזדה, ישבתי בה והרגישה מאוד נוחה למרות שקצת גדולה עבורי. ניסיתי את ה cx3 שיוצא מתאימה לי במימדים החיצוניים אבל היא הרגישה לי קצת צפופה, וגם מבאס שאין בה פתחי אוורור למזגן מאחורה (בניגוד ל cx30) אבל כמעט לאף רכב בסגמנט של ה cx3 אין.
 11. תתחדש! איך הרכב מבחינת ראות החוצה? קל לנווט אותו בעיר או שמרגיש גדול מדי? הבנתי שרק הזמנת אבל אולי בצעת נסיעת מבחן...
 12. אגב ימי מכירות ברנו...התעיינתי בקפצ'ר החדשה, במיוחד בימי המכירות, וההצעה שקיבלתי גבוהה אפילו יותר מהמחירון הרשמי באתר (!) בכמה אלפי שקלים. קצת הזוי לא? הם לא מפרסמים באילו הנחות מדובר ועד שאתה מגיע לקבל הצעה, בסוף היא גבוהה יותר מרכישה און ליין באתר.
 13. למישהו יש מידע מדויק? באתר כתוב שזה על מבחר הדגמים אבל התעיינתי ברנו קפצ'ר ונתנו לי הצעה גבוהה יותר מהמחירון הרשמי באתר!! אז או שנציגי המכירות עצמם לא מעודכנים או שהפרסום שגוי.
 14. בהחלט. בעיקר החדשות עם מנועי הבנזין המודגשים. אין שום בעיה לצאת לעקיפות כשצריך ואין את חוסר הבטחון שלי (אישית) היה בעבר עם פיאט פנדה. כמו שציינו פה, בחלק מהרכבים הנוחות פחותה יותר (למרות שגם זה כבר פחות נכון עם הרכבים החדשים). Sent from my iPhone using Tapatalk
 15. שלום ליושבי הפורום. האם קיים ג׳יפון קטן (יחסית) עם פתחי מיזוג ליושבים במושב האחורי? לא מחפש רכב גדול יותר מסופר מיני ממוצעת (אורך סביבות ה 4.1). ידוע לי שב SUV הגדולים יותר (כגון מזדה cx30 וכו) יש פתחי מיזוג, אבל תקנו אותי אם אני טועה, למעט סקודה קאמיק, אין ג׳יפון בסגמנט הזה (או סופר מיני) עם פתחים, נכון? באתר icar כתוב שיש גם לרנו קפצ׳ר אבל זו טעות. הקאמיק חביבה אבל יקרה מדי. תודה. Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
 • תוכן חדש...