Jump to content

pasparto

 • פרסום הודעות

  2,398
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  5

כל מה שפורסם על ידי pasparto

 1. היי אסף, תודה על התשובות, אבי עם שיאומי ישן כלשהו. מפרטים לא יעזרו לי, אני מבין בהם הרבה הרבה פחות מבמנועי 2 פעימות...😉 בגדול מעדיף משהו מוכח ולא משהו שרק עכשיו יוצא לשוק. בקיצור טויוטה קורולה אחת זולה ופשוטה ואחת מעט יפה/חזקה/טובה/יקרה יותר.
 2. עצה לשני טלפונים בבקשה, הראשון לאבי שמתקרב לגיל 80, הדרישות: אנדרואיד פשוט וקל לתפעול. שיחות, יוטיוב, ווטסאפ. זהו בערך. שיהיה קל לתפעול כבר אמרתי? תקציב: זול וטוב. השני לי, אני כבר 3 שנים עם Mi9T ומרוצה מאד. 3 שנים זה זמן מכובד ולפני שילך לעולמו רוצה להחליף. דרישות: די בסיסי, ווטסאפ, שיחות, מיילים, פייסבוק, ווויז, עוד כל מיני אפלקציות פשוטות. תקציב: לא אוהב להוציא הרבה כסף על מכשיר, משהו באזור 1000-1500 ש"ח. תודה
 3. מדהים. אבא שלך שיהיה בריא צריך סיפור גדול משל עצמו. וואו.
 4. אני עמדתי ברמזור וקיבלתי דו"ח על טלפון. לטענת השוטר נגעתי בפון כשהרכב היה עדיין בגלישה(למרות שעמדתי אחרי מכוניות ברמזור אדום) כך שתיקח בחשבון שזה תלוי שוטר...
 5. נוהג 34 שנים. ממוצע נהיגה+רכיבה שנתי כ 40k מה שאומר שאני מתקרב למליון וחצי...
 6. לפני קנייה של לקסוס היברידית, היכן ניתן לבצע בדיקה של הסוללה(רק הסוללה) באזור המרכז? אשמח להמלצות. תודה.
 7. כפרהעליק סיום קורונה אבוא לביקור. 😍
 8. וואי וואי איזו תיבת פנדורה...😱 בערך כל רכב בחיי היה לא הגיוני. והיו לי כמה מאות. מה אספר? על הבנלי 304 עם מנוע 231 סמ"ק, 4 צילינדרים, 4 קרבורטורים, 16 שסתומים שעשיתי לו מנוע שלוש פעמים ונהנתי מהיללה שלו עד שנמאס לי וזרקתי אותו עמוק לתוך נחל ביום חורפי מאד אי שם בסוף שנות השמונים? או על הפאנטיק אינדורו קומפטישן שתפס מנוע בפול גז כל פעם מחדש? או האלפא 75 מנוע 2.0 ליטר קרבורטור שהוציאה לי את הנשמה בכל פעם שניסיתי להניע אותה? ומה עם 4 פעמים שרכשתי אלפא 156? פעמיים 2 ליטר ופעמיים בוסו 2.5 אגדי, כולן גיר רגיל. וסוד TI שעדיין מחכה לזמנה ש
 9. יש לי רכב כזה בבית, הוא כבר בן 15... על מה שיש שם מעדיף קומפרסור קטן ומודרני וערכת תיקון פנצ'רים פשוטה וטובה.
 10. יותר זמן, לא משהו קריטי ובכל מקרה יותר טוב מכלום כשאתה עם פנצ'ר בשום מקום... לא מזמן ניפחתי צמיג של רכב מ 0(היה לי פנצ'ר) לכ 20 PSI בשלוש-ארבע דקות. חסך לי החלפה לרזרבי. פשוט ניפחתי ונסעתי לפנצ'ר מאכר.
 11. קומפרסור נייד לרכב של שיאומי. עולה כ 170 ש"ח. מדויק ואמין, נטען דרך שקע USB. יש לי שניים שמשרתים את המכוניות והאופנועים. כשיש רכב בלי גלגל רזרבי-אדרבא ואדרבא. פריט חובה.
 12. ברוך הבא למועדון המכורים למסור השרשרת ב 7500 סל"ד. יופי של רכב, משמח שהוא "פיור" ללא כנפוני פוזה, סאנרוף או קבריולט רחמנא ליצלן. מכונת נהיגה נטו! תתחדש!
 13. ME2 דוקאטי זה שטויות(יש לי), מה דעתך על דו"פ 250 סמ"ק עם טכנולוגית מוטו GP של סוף שנות השמונים?😅 😎 ולפותח השרשור, תתחדש ושרוף דלק בדרכים טובות! סליפרית מושלמת.
 14. כאמור, הסיפור הזה עם ה IMS(שיצא לגמרי מפרופורציות) הוא יותר ממספרי אצוות ומנועים, בגדול המנועים ב 986/996 יותר רגישים וב 987/997 הרבה פחות. כלל אצבע, כל רכב שעבר 70-80K ק"מ חצה את סף הכשל וחסין מהעניין. שלי 987.1 עם 156K ואין לי שמץ חשש. הן אמינות מאד. קח בחשבון שצריך לרדת בשנים. יש קאיימן S 2006 אוטומטית למכירה ונראה שהיא במצב מצוין. דבר איתי בפרטי, אשים עין עבורך.
 15. יש טונות של מידע ברשת, בגדול מה שרשמתי מדויק. עשיתי מחקר ארוך מאד מאד. עדיין יש סיכוי לכשל אך הוא גבוה בדיוק כמו הסיכוי שתראה ראש מנוע של S2000 עם 60K ק"מ עף לו דרך מכסה המנוע בסגנון המפץ הגדול. בקיצור, Shit happens...
 16. ג'וליה משומשת הנעה אחורית, צ'יפ ואתה עם 310 כ"ס וטונות של הנאה. א. מכונית אמינה ומאוזנת בלי מחלות ילדות. ב. עם הצ'יפ היא אמינה לחלוטין. הע/ארה לגבי קאיימן/בוקסטר, ברשותי קאיימן S ידנית דגם 987.1 ולפני שקניתי עשיתי מחקר חובק עולם וסטטיסטיקות על הדגמים, בגדול, כל רכב שעבר כמות קילומטרים נאה חף מבעיות כשל(בעיקר מיסב ה IMS הידוע לשמצה), בנוסף ובאופן מפתיע רוב הבעיות היו ברכבים ממדינות קרות. רק לסבר את האוזן, הסטטיסטיקה אומרת 3-4% מהמנועים כשלו עם IMS ומי שלא כשל כבר לא ייכשל. בקיצור, הייתי מוסיף ללא דאגה גם 987.1 כל עוד מטופלת ושמורה.
 17. ברשותי קקטוס ידנית(טורבו) 2016 עם כמעט 90000 ק"מ, אמינה לחלוטין. כאמור היו בעיות עם רצועת טיימינג, אני החלפתי יזום וכך צריך לעשות כל אחד. למעט זה אין בעיות מיוחדות. אני מבצע טיפול במוסך מורשה כל 15k -כ 800ש"ח. הרכב זריז ונח מאד.אני עושה כביש 6 צפון-דרום וחזרה מספר פעמים בשבוע. נעים מאד למעט מעט רעשי רוח מעל 120 קמ"ש. צריכת דלק כ 17 קמ"ל בממוצע. מזגן סבבה לגמרי גם ליושבים מאחור. לגבי חמישה נוסעים, בוסטרים וכ"ו- אין לי מושג אך נראה לי מעט צפוף. הרכב הוא VFM פשוט מצוין. בהצלחה.
 18. מתקין באחד האופנועים שעון חום מנוע דיגיטלי בנוסף לזה הקיים. היכן הכי נכון למקם את הפלאנג' עם הסנסור? בכניסה לרדיאטור? ביציאה מאחד מראשי המנוע? אשמח לאפשרויות לפי סדר יורד כי לא בטוח שיהיה מספיק צינור בכל מקום שארצה(מנוע ליליפוט). תודה
 19. רק דוגמה אישית, הייתה לי 911 ישנה, שנת 1976 במשך כעשר שנים. אפס(אפס)תקלות. אתה בטוח מבין שאני עמוק בעולם הזה אז רק אומר שהיא ממש ממש לא היחידה, רכבים סופר אמינים ודי בוליט פרוף. וכן, כמובן צריך לתחזק ולשמור ויש יותר פוטנציאל לתקלות. הכל נכון. יחד עם זאת זה רחוק מאד מ"מוסכניק הופך לחבר קרוב".
 20. כמה קשקשנים מטרילים כאן. דעה זה טוב יחד עם זאת בואו, אין לכם שמץ... וכל מטריל שכזה מוזמן שאעשה לו סיבוב על הרכב הישן בן ה 15 שלי. לא עושים אותן יותר ככה ומי שחושב מהלב ולא רק משיקולים קרים מבין על מה מדובר. אגב, נסענו בכבישי הצפון אני עם רכבי הישן ועוד בחור עם רכב כמו שלי חדש. אותה מהירות, אותו כח, אני עם מנוע אטמוספרי מנגן ושלדה מתקשרת וחיה, הוא עם מנוע טורבו חזק ומבאס ועם שילדה מכוילת ומנתקת. החלפנו רכבים, הוא התחנן לקנות ממני את שלי ונשבע שמוכר את שלו.
 21. רכב אייקוני. תתחדש המון! כמי שמחזיק רכב בן 15 כרכב סופ"שים אני אומר לך ללמוד את הרכב היטב, את שוק החלפים, את החולשות ולטפל בהן מראש וזהו. פשוט תהנה!
 22. יש אחד רישוי אפור למכירה, שלי רישוי צהוב(והיחידי בארץ שנוסע). 911 כחולה. תודה! ימי מסלול מדי פעם. הכלים האלו עומדים יפה יפה מול כל החדשים עם הבקרות והכח המטורף.
×
×
 • תוכן חדש...