Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי באטום (שרשור מתגרען)

oryo

פוסטים מומלצים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 58 דקות, רכוב כעומד כתב:

מתכנת

היה, עכשיו עוסק בנדלן... 

אבל השאלה היותר טובה היא @2012AUDITT כמה צריך להרוויח בשביל להרשות לעצמך צעצוע כזה איפה שאור גר - והתשובה היא - לא המון. אור כיסה את זה באריכות באחד הת'רדים של ישראלVארהב מתישהו, אם בא לך לחפש (לאו דווקא ספציפית על הרכב הזה, אלא בכללי מחיה באוסטין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, 2012AUDITT כתב:

סליחה על השאלה...פשוט ממש ממש מסקרן אותי במה אתה עובד...

מהנדס תכנה במיל' איש נדל"ן ויזם כיום

אבל כפי שדניאל כתב, ואם קראת בין השורות גם אני - מדובר אמנם בצעצוע לא זול ומנגד לגמרי בר השגה. רחוק מאוד מ'סמל סטטוס' וכו'. הביטוח יותר זול מהטסלה והתחזוקה אמורה להיות פשוטה. בארה"ב, הדברים האלו ברי השגה גם לאנשים רגילים כמו הרבה מיושבי הפורום, לא חייבים להיות אחוזון עליון, לא מדובר בלמבו. 

וכן, כמובן שזה מיותר ופריביליגי להחזיק צעצוע שכזה, ומנגד זה עושה אותי שמח ותכלס גם אנשים מסביב נהנים. משתדל לשתף את מי שמביע עניין בתחביב. 

• אהבתי 7

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וסידרת גם מחזיק לטלפון ?

image.png.f9fafebe48e4a360d531e252af47ddc9.png

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ram mount, צריך לסדר גם איזה פתרון הטענה בתכלס. מתמקד כרגע בתאורה, שהוכיחה עצמה להיות יותר מאתגרת מכפי שקיוויתי אבל די מתכנס לסיום (סוף סוף).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בכלל שומעים משהו ברכב הזה בנסיעה 😉 

הצליל המוביל זה המנוע 🙂

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה:
1. מצאתי relay שגורם להבהוב האיתות להיות נורמלי, זה הרבה יותר נחמד

2. חיווטתי את כל הפנסים, בגלל שהרכב יושב כ״כ נמוך אני מנסה למקסם ויזיביליות אבל יש בעיה אמיתית שפשוט אין גובה לחרא הזה, אפילו שקלתי לשים פס תאורה על הכנף ואז נתתי לעצמי כאפת שטות - הרי עדיף להדרש מאשר לפגוע בקרבון היפה הזה.. >_<

3. האדום יושב עליה יפה, אבל זה גם המראה הסטנדרטי - ונכון שאין באמת סטנדרטי לרכב הזה כי הוא לכשעצמו עוף מוזר, ועדיין, משהו לא הסתדר לי שם. חשבתי שנסגרתי על צבע חדש, ואז כשהתייעצתי עם הבחור הוא נתן לי צבע שמעולם לא ראיתי, הוא קצת יותר אקסטרבגנטי ממה שרציתי (תכננתי אפור מאט) אבל פאק איט, הרי כל הרכב נראה מוזר מלכתחילה. אני מקווה (ומאמין) שיצא יפה - אבל בהחלט לא יהיה הטעם של כולם... טוב, ״לא הטעם של כולם״ זה ליטרלי ההגדרה של הדבר המטומטם הזה. מקווה שזה יהיה הטעם שלי! 

4. הגיעו ה side panels, וכמובן שהם שלחו את זה עם חומרה לא מתאימה, כי למה שמשהו אי פעם יגיע עם חומרה מתאימה!? כמו כן החארות האלו גבו $400 על חתיכת פלסטיק, אבל לא יכלו לקדוח את החורים כי לאאאאא זה יותר מדי!! עוד עבודה. חשבתי זה יהיה plug&play, אז חשבתי.

5. הפנסים הקדמיים יצאו ממש ממש טוב, יש לה ״פזילה״ קלה לצדדים, כשאסיים להסליק את כל החוטים אחליט האם ללכת על form או function כי עקרונית אני לא אמור להשתמש בפנסים, כי עקרונית אני לא אמור לנסוע בדבר המטומטם הזה בלילה גם ככה. נראה.

6. יש לי נזילת שמן כלשהי אז איזה כיף הנה עוד משהו לתפעל כי בדיוק משעמם לי

7. הגראז׳ שלי נראה.... ובכן, זה כ״כ מגוחך שפשוט אצלם וזהו

8. כנ״ל פינת האוכל לשעבר, פינת המה נסגר איתי בהווה

9. אין, פשוט אין, על אמזון. אני מזמין דברים, משתמש במה שמתאים, מחזיר את מה שלא, זה מגיע לכאן תוך יום ולהחזיר לוקח דקה וחצי.

10. חשבתי היום על לוחית הרישוי שהייתי צריך לבקש - WTFLOL. אשלח להם בקשה לראות האם כבר רשמו, אבל נראה לי מאוחר מדי :( באסה. בתכלס הם לא אוהבים שיש profanity אז סיכוי סביר שלא היו מאשרים 🤷‍♂️

קצת מבאס שאני לא מצלם בשיט ולא יהיו לי יותר מדי תמונות של לפני/אחרי, במקור חשבתי לעשות קצת תמונות / וידאוס אבל כרגע אני עצלן מדי. מקווה שעד סופש הבא הרכב יהיה מוכן לשחק.

20240426_222759.jpg

20240426_222739.jpg

17141885519406582752003027676746.jpg

• אהבתי 5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, oryo כתב:

17141885519406582752003027676746.jpg

יפה שאתה דואג לשלב את האביזר הקריטי שבמרכז התמונה, אבל כדי לא לפגוע במראה ובאווירודינמיות, עדיף לשלב אותו מתחת למושב הנוסע. ככה הוא גם יהיה קרוב למקום השימוש בו 😜

אה ולא לשכוח תחתונים להחלפה בפאוץ'-תא-כפפות 😄

• מצחיק 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה טירוף. וואו. תהנה המון וסע בדרכים טובות. הדבר הזה הוא מכונת נהיגה טהורה ככל שניתן למצוא כיום.

אני בעד עוד סרטונים מהטירוף הזה כשמתאפשר לך. 

• רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.4.2024 בשעה 04:47, oryo כתב:

מהנדס תכנה במיל' איש נדל"ן ויזם כיום

אבל כפי שדניאל כתב, ואם קראת בין השורות גם אני - מדובר אמנם בצעצוע לא זול ומנגד לגמרי בר השגה. רחוק מאוד מ'סמל סטטוס' וכו'. הביטוח יותר זול מהטסלה והתחזוקה אמורה להיות פשוטה. בארה"ב, הדברים האלו ברי השגה גם לאנשים רגילים כמו הרבה מיושבי הפורום, לא חייבים להיות אחוזון עליון, לא מדובר בלמבו. 

וכן, כמובן שזה מיותר ופריביליגי להחזיק צעצוע שכזה, ומנגד זה עושה אותי שמח ותכלס גם אנשים מסביב נהנים. משתדל לשתף את מי שמביע עניין בתחביב. 

בקיצור...חי ת'חלום

סחתיין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי רחוק מ 150 משכורות. אבל כבר אז הרוח היזמית נשבה קלות 👍
מעניין איך זה היה עובד אילו הצעד הראשון לא היה relocation על בסיס המשרה בחברת היי-טק.
אבל כן, עשית דרך מאז שהתעסקת בעיטורים וסימלונים של אלפא עבור הג׳ולייטה 😉 שאפו ענק.

לגבי הגראז׳ , ציפיתי שיראה כמו הפנטזיה שלי - כזה 

image.png.cd5454f71f4fb26331e6f214d4e1f7d5.png

או לפחות ככה:

image.png.763fed9cf5e118309877168f827f9611.png

image.thumb.png.e46053811f264745f0c3a7c7d195d2b8.png 

עריכה אחרונה על ידי zaf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, zaf כתב:

הכי רחוק מ 150 משכורות

לשמור על אנשים כשהם עושים החלטה ענקית לאפטם להם את הסיטואציה במקסימום? 

לא רחוק בכלל 🤷 אדרבא, כמעט המשך טבעי 

ההבדל הוא שאת ההוא לא עשיתי מתוך נק' מבט יזמית / סקיילאבילית, כאשר ה Investory לעומת זאת עסק פרופר. זו הסיבה שאחד בסופו של יום די כשל והשני פורח, שיעורים שלמדתי בלי שידעתי/תכננתי בראשון מיושמים בשני. בזמן כתיבת שורות אלו אני קולט שזה קצת כמו הסיפור עם הטראק שהפכה לאטום - משהו שלא חשבתי עליו עד הסוף ובוצע בצורה לא אופטימלית איכשהו הוביל אותי לאן שהייתי צריך להגיע. 

... Carמה? וואו אני ממש אבא 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואף מילה על ה man cave?😉

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לו זמן - כשיגיע למשבר גיל 40 יהיה MAN CAVE FULL BLOWN

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...