Jump to content

DJI

 • הודעות

  2,339
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של DJI

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

24

מוניטין

 1. אני לא מבין למה אתם מתרגשים מדעה של בן אדם שחושב ש-140 זה רכב ספורטיבי, היתה לי 118 אטמוספרית והיא היתה עגלה שלא זזה.
 2. אני משתמש בכבל כזה של חברת Anker כבר כמה שנים גם עם קארפליי וגם עם אנדרואיד אוטו והוא עובד מצויין.
 3. DJI

  רשמית: טסלה בישראל

  אני חושב שזה הדבר הטוב היחיד שיצא מהמיזם הכושל.
 4. רכבים שהמטרה שלהם היא נסיעות שטח קשוחות ולא שבילים קלים נמנעים מהטמעת טכנולוגיה חדשה לרוב. אנשים מביעים חשש לקנות רנגלר עם מנוע טורבו, תיבות פלנטריות עדיין בשימוש נרחב (ג'ימני 2021 נמכרת עם תיבה אוטומטית פלנטרית בעלת 4 הילוכים בלבד כי זה עובד בשטח) ובניגוד לדלק אני לא רואה איך תסחוב על הגג ג'ריקנים של חשמל לטיולים ארוכים עם לינה. כמו שרשמו פה, זה כנראה פלח השוק שיפגע הכי פחות בטווח הקצר, אני לא רואה סיבה לא לקנות לנד קרוזר אם יש לך רצון וממון.
 5. עדיף רכב מיני
 6. DJI

  מבחן דרך - לנד רובר דיפנדר

  קודם כל תודה על הביקורת המעניינת, הרכב הזה הוא המקבילה המוטורית לסכסוך הישראלי פלסטיני והאמוציות שהוא מוציא מחובבי השטח מורגשות היטב בשרשור הזה כמו בכל שיח עליו. השאלה שלי מכוונת לציטוט שלך, ברכבים מסוג זה היד הראשונה פחות מעניינת, כנראה שרוב רובם של הרכבים יהיו תכשיט מדרכות עד שערכם ירד מספיק, כמו שנטען פה קודם. היתרון של רכבי שטח מהדור הקודם- מעבר מכשולים באמצעות מכלולים פשוטים, חזקים ואמינים, הקנה לקונה רכב יד שניה שקט יחסי בעובדה שהמתלים היו פשוט מתלים, הדיפים או תיבות ההעברה הם חלקים מכניים פשוטים יחסית. בניגוד ללנד קרוזר או לרנגלר, אם תפגע בשטח במערכת המתלים בדיפנדר בעוד כמה שנים תצטרך לשלם מחיר של רכב סופר מיני כדי להחליף את החלקים, וכשזה השטיק העיקרי של הרכב ורוב יכולת השטח בנויה על מערכות סופר מתקדמות ויקרות אלה, שכנראה ולא נוכל להחליף במערכות אפטר מרקט בכדי לא לפגוע בהגמוניה שלו בכביש, אני לא בטוח כמה הרכב הזה ורכבים אחרים מסוג זה יתאימו לחובבי השטח האמיתיים בעוד כמה שנים. גם אם הרכב יהיה שיא האמינות (והוא לא יהיה), האם לא תקח בחשבון את עלויות הנזק האסטרונומיות שעלולות להגרם לפני כל מכשול וכל מעלה?
 7. DJI

  רשמית: טסלה בישראל

  לא רק קארס, זאת שיחת היום גם של אנשים שמכוניות לא מעניינות אותם. פתאום אנשים שעד אתמול רכב חשמלי לא עניין אותם בכלל מתחילים לפזול לכיוון כשהם קוראים שהם יקבלו טווח 450 ק"מ ותאוצה מכובדת ב-180 אלף ש"ח.
 8. אני מציע לך לחסוך כסף ולקנות את העט של אפל מראש.
 9. התשובות שלך בשרשור הזה מראות על חוסר נסיון ו/או רצון להתווכח סתם. גם בקו ישר צמיג יכול להתפוצץ, ילד או חיה יכולים להתפרץ לכביש ועוד 101 דוגמאות שדורשות התערבות נהג ושליטה על הסיטואציה והרכב. אתה יכול לטעון שלא צריך הכשרה כלשהי בשביל לנהוג לצאת מהמקום עם הרכב הזה (שרק לידע כללי דורש ביטול בקרות בשביל להשתמש בבקרת השיגור), אבל לתקוף אנשים שממליצים על הדרכה בסיסית לפחות זה פשוט זלזול.
 10. DJI

  CarPlay wireless dongle

  בלאון כמו של פות"ש ורכבים מודרנים נוספים הרבה מהגדרות הרכב נשלטות ע"י המולטימדיה המקורית, החל ממצבי נהיגה, לוח המכוונים שמול הנהג, תקלות שונות כמו לחץ נמוך בצמיגים, בדיקת מפלס שמן ועוד. אני לא חושב שיש פתרון תחליפי לדברים הללו, זאת סיבה מספיקה לדעתי לא להחליף את המערכת המקורית.
 11. DJI

  מחירי רכבים באתיופיה

  מנהלים, תמחקו את השרשור הזה במהירות לפני שמישהו בממשלה יקבל רעיונות.
 12. שים לב שאתה צריך ראוטר שתומך בכניסת סיב אופטי, מהבדיקה הקצרה שאני עשיתי על אפשרות להחליף את הראוטר אצלי ראיתי שהאופציות הן או ראוטר סיני כלשהו (מה שמייתר את הצורך ב-VPN בשבילך כי גם ככה הם לא מאובטחים כראוי) או ראוטרים מאוד יקרים של ASUS שמשלשים את התקציב שלך.
 13. תתחדש ותהנה! אני יודע שלא מצאת אקסמפלר בצבע שחיפשת, הנה רעיון איך להתאים את הרכב לטעם שלך בחלק השלישי של הדיטיילינג:
×
×
 • תוכן חדש...