Jump to content

maor23

 • פרסום הודעות

  251
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

2 נייטרלי

אודות maor23

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אהלן חברים, ברשותי הונדה סיוויק האצ'בק 2011, רוצה לקנות מספר מוצרים לחידוש המלאי בבגאז'. עד היום נוזל קירור לא הוספתי, הוספתי רק שמן וגם הוא לא היה משהו רציני (מהרכב של ההורים לקחתי 5W30 כמו ששמו לי במוסך בטיפול האחרון לפני כשנה). עכשיו אני מעוניין לבצע קנייה קטנה שתסגור לי את הפינה ואני רוצה לדעת אילו מוצרים מומלצים לרכב שלי. מה שעולה לי לראש כרגע זה שמן מנוע ונוזל קירור, מעבר לזה לא עולה לי שום דבר לראש אבל לכן אני בא לכאן כדי לשמוע עוד הצעות לעוד דברים שאצטרך. אגב, אם כבר אני כותב כאן, אני מחפש שמפו מיועד למכשיר הקצפה ידני. חיפשתי קצת בautostore אבל המוצר הספציפי שחיפשתי (של כימיקל גייס) לא זמין במלאי.
 2. שלום חברים בעבר פתחתי כאן אשכול בקשת המלצה למוסך וקיבלתי המלצות למספר מוסכים, רובם לא מורשים וכשהגעתי למוסך הכל היה נראה ורוד אבל התחושה היא שעקצו אותי, לא החליפו לי חומרים מקוריים ונראה שהרכב קצת מקרטע. בקרוב תעבור שנה מאז הטיפול הגדול האחרון ועוד מעט גם צריך לחדש טסט, אז אני מעוניין במוסך (שוב, לאו דווקא מורשה אבל איכותי ואמין) באיזור הקריות (גם חיפה זה בסדר). ברשותי הונדה סיוויק האצ'בק 2011
 3. לגבי סיום, עם הקורונה אי אפשר באמת לדעת אבל בעיקרון אני עכשיו בשלבי סיום של שנה א' (לומד שנתיים). לגבי המקרים ששמעת, גם אני שמעתי. אבל כמו שיש מקרים ששמעת, יש גם מקרים שבהם להנדסאים אין עתיד ופחות מעניינים מאשר מהנדסים וכד'. שוב, זה כל מקרה לגופו לכן אני לא רוצה לבנות על זה. לגבי סיום הלימודים - כנראה לא הייתי ברור אז אחדד שאני לא מעוניין לסיים את הלימודים עכשיו ולעבור למשהו אחר, אלא לסיים את הלימודים ולאחר מכן להמשיך ללמוד משהו חדש שבשוק נחשב כתואר ראשון ושהוא לא תואר הנדסי(מתמטי) שעדיין קשור לענייני ההייטק למיניהם. לגבי הרפרוף, עשיתי זאת עוד לפני שהלכתי ללמוד הנדסאי ועשיתי זאת גם תוך כדי. אני פשוט הולך לאיבוד, לא מצליח למצוא משהו שמדבר אליי. אני פשוט חושב שאני לא יודע לחפש נכון, לכן הגעתי להתייעץ כאן.
 4. דווקא בתיכון הייתי בסדר, אבל עשיתי 3 יחידות. זאת גם הידיעה שזה מה שאני מסוגל, לא מסוגל מעבר בוודאות. ניסיתי רמה של 4, זה פשוט לא בשבילי. לכן אני מנסה לחפש משהו שעדיין קשור לתחום טכנולוגי (לאו דווקא מחשוב, יכול להיות כל דבר שקשור לטכנולוגיה - העיקר שיהיה משהו שיעניין אותי) שלא צורך מתמטיקה ברמה גבוהה.
 5. צודק, סליחה. פותח שם. עריכה: ראיתי שהעבירו את הפוסט.
 6. אהלן חברים, מה קורה? אז ככה, בקצרה עליי נכון לכרגע סטודנט כהנדסאי תוכנה. אני שוקל לפתח מעבר את תחום הלימודים שלי ולכן אני כאן כדי להתייעץ. אני אגיד מראש, אני חלש במתמטיקה ודי רוצה לחפש משהו שלא כולל מתמטיקה כבדה בתוכו. מה אני כן מחפש? כל דבר שקשור לעבודה מול מחשב. אני בעתיד רואה עצמי עובד מול מחשב, בין אם זה לפתח תוכנה או לעבוד על תוכנות מסוימות שדורשות ידע כזה או אחר. גם תמיכה טכנית שקשורה בתחומים רחבים יותר בנוגע למחשב. בקיצור, כל דבר שקשור למחשב אני אשמח לעסוק בו בעתיד. שוב, הבעיה היחידה שלי היא המתמטיקה לכן יש מקצועות שלא אוכל להרשות לעצמי ללכת אליהם(דוגמת מדעי מחשב, הנדסת תוכנה וכד'). אשמח לעזרתכם וייעוצכם בעניין.
 7. לא, פשוט מעצבן אותי שכל הבגאז' שלי חשוף לכל מי שרוצה. אני רוצה לחסום את החלק התחתון שאם יש מישהו שמציץ פנימה לחפש אוצרות לא יוכל לראות דרך החלון. יש לך אולי מושג מאיפה אפשר להשיג? פירוקיות לא רלוונטי כרגע לצערי
 8. שלום חברים יש לי סיאט ארונה 2019 קיבלתי מהעבודה. יש לי מערכת מובנית והורדתי android auto לטלפון (שיאומי רדמי נוט 9) חיברתי עם usb והמערכת קולטת את הטלפון, הבעיה שהמערכת לא קולטת את האינטרנט/המיקום מהמכשיר. הטלפון קולט 4G ואין לי מושג מה לעשות. מישהו נתקל ויכול לעזור?
 9. אהלן חברים, יש למישהו מושג מאיפה אני יכול להביא מחיצה לבגאז' להונדה סיוויק האצבק 2011 שלי? מחו"ל אפשרי להביא דבר כזה?
 10. ברור לי, בהחלט ברור. בגלל זה באתי לכאן להתייעץ. שוב, אני בסה"כ בן 23, אני עוד לא נמצא בעולם הזה של לקנות דירה, משכנתאות וכו'. בשביל זה באתי לכאן, להחכים וללמוד על העולם הזה.
 11. אמא שלי מעוניינת ב4 חדרים(כולל סלון). אנחנו גרים באיזור הקריות, קומה רביעית בלי מעלית וכבר קשה לה לעלות אז אנחנו מחפשים דירה עם מעלית כמובן. בונים פה מול הבית שלנו שכונה חדשה, אז חלק מהמחשבה היא ללכת לשם ולקנות שם דירה. לפי מה שראיתי, הדירה האחרונה שנמכרה כאן באיזור שקרובה לדירה שלנו(4 חדרים) נמכרה לפני כשנה בסכום לא רע.
 12. בסדר גמור, אשמח שתמשיך לעזור לי. אז בגדול מה שאתה אומר זה שקודם מומלץ לנסות למכור כאן עם זמן פינוי ארוך ורק לאחר המכירה לשבת על דירה אחרת?
 13. אפשר לצטט, פשוט עם פחות מלל. הבעיה לגבי מכירת הדירה שאנחנו לא נוכל למכור אותה ורק אחרי זה לקנות, אנחנו נהיה חייבים קודם שתהיה לנו דירה בידיים ורק אחר כך למכור. זאת תהיה ממש בעיה? הדירה הנוכחית בבעלות אמא שלי בלעדית, היא סיימה לשלם עליה משכנתא בערך לפני חצי שנה.
 14. קודם כל מודה לך מאוד, לא עניין של מה בכך לעזור לי, אז תודה. לגבי בדיקה על שווי הדירה, ניסיתי להיכנס לאן שאמרת אבל לא מצאתי שם כיוונים לחישוב סכום דירה. תוכל אולי לכוון אותי? לגבי עניין המשכנתא, יש בעיית הון עצמי, אבל אני מאמין שברגע שייראו שיש דירה על שם הרוכש יוכלו להקל במעט בידיעה שהדירה תימכר ביום מן הימים, או שאני טועה?
 15. אהלן חברים, מקווה שהמקום מתאים לשאלה. אני בן 23, אין לי ניסיון בתחום אבל אמא שלי מעוניינת למכור את הדירה שלה ולקנות חדשה. מצב כלכלי לא בשמיים ואין שום הון עצמי כרגע, לכן הקנייה די תלויה במכירת הדירה הנוכחית שעל שמה. מה צריך לדעת כשמוכרים? מה צריך לדעת כשקונים? איך מומלץ לפרסם את הדירה למכירה? היכן אפשר לאמוד את מחיר הדירה? אני בטוח שיש לי עוד המון שאלות, אני בור לגמרי בנושא הזה לכן אשמח לכל עזרה שלכם בנושא. כל דבר שיאיר לי את העיניים לגבי זה, אשמח מאוד.
×
×
 • Create New...