Jump to content

avargel

 • פרסום הודעות

  2,200
 • תאריך הצטרפות

כל מה שפורסם על ידי avargel

 1. avargel

  תקלה מס' 7 בתמי 4 פמילי

  תקלה 7 בדרך כלל מעידה על אחד הרגשים של המים החמים נסה להגיע למסך טכנאים ותעלה לפה תמונה שלו
 2. סיפור יפה. ומה עניינו לנושא השרשור?
 3. @sperial לא חיוותי דעה אישית לגבי מסכה כן או לא, רק אמרתי שזכור לי ציטוט ישן פה בשם איזה מלומד שאין בה תועלת. הנה, מצאתי.
 4. מגרד לי באיזשהו מקום באונה השמאלית באופן מעומעם שמישהו פה כתב פעם פעם לפני איזה 500 עמודים שבכלל לא הוכח שחבישת מסיכה תורמת במשהו למניעת הידבקות או הדבקה טרם התרגלתי לחיפוש פה מהנייד אז אין לי כח לחפש
 5. הרבה זמן לא ראיתי גסות רוח בדיונים כמו בדיון הספציפי הזה
 6. avargel

  שכונות מומלצות באשקלון

  כרגיל, אתה אף פעם לא מגזים, לא מקצין, לא דרמטי.
 7. וואו מטורף הסיפור הזה אני הולך להשתמש בזה הרבה בשיחות יעןץ כלכלי שאני נקלע אליהן פה ושם יהודי פתח שרשור במטרה להבין איפה לחסוך לאחר שהתגלעה מחלוקת האם שנמוך אחד מהרכבים יועיל כלכלית או לא בחר היהודי לשנמך, ומצא עצמו משדרג כי האשה מאוד מאוד רצתה אני לא חלילה מעביר עליך ביקורת. רק נהנה לחקור את הפלא שנקרא המוח האנושי.
 8. אתם יודעים כמה חשוב הקונפטי חוטים שיש רק 3 אנשים בארץ שעובדים איתו? רוצים קונפטי חוטים? תשלמו!!!
 9. avargel

  שכונות מומלצות באשקלון

  הם צריכים להגיע לאשדוד, והמחלף המדובר פותר הכל לא כולם צריכים את תל אביב שלך אגב, הרכבת אחלה ממש, 3 דקות נסיעה מברנע הצפונית
 10. avargel

  שכונות מומלצות באשקלון

  עם פתיחת היציאה החדשה הפקקים לפחות בחלק הצפוני אמורים להיפתר. ופקקים זו בעיה כלל ארצית, לא אופייני דוקא לאשקלון.
 11. מזל טוב על המכירה אתם רוכשים מחליפה? במידה וכן, אשמח שתשתף מה הפער בין המכירה של הקיה לרכישה של המחליפה, וכן האם המהלך השתלם כלכלית לאורך זמן (היינו האם היו הוצאות משמעותית על תחזוקת הרכב הזול יותר)
 12. avargel

  שכונות מומלצות באשקלון

  אני מנסה להבין אם יש בארץ 2 ערים בשם אשקלון. עושה רושם שכולם פה גרים בשוויץ או נורווגיה, וקיבלו הלם תרבות כשביקרו באשקלון. עיר ממוצעת, אוכלוסיה ממוצעת, יש בה הכל מהכל לא שונה משמעותית מרוב ערי ישראל היא לא סביון או קיסריה, אבל בהחלט הרוב המכריע נורמטיבי מתורבת ומשכיל. ללא ספק אפרידר וברנע שכונות איכותיות, ללא ספק עתיקות קצת פחות, ושאר שכונות העיר אי שם באמצע.
 13. הי לצורך מחקר אני מחפש מודל סיליקון בצורת גליל בעל נפח משתנה [פאנטום], מחיפוש ברשת לא מצאתי, אז אני מניח שאאלץ להזמין ביצור מיוחד עבורי. 1. האם מישהו כן נתקל בכזה פאנטום ביצור סדרתי? 2. מקום שמייצר בארץ? 3. בלית ברירה, מכירים ספק סיני / אירופאי / אמריקאי?
 14. avargel

  גניבת מגבים?

  בזמנו גנבו לי 3 פעמים זרוע למגב אחורי בפונטו ספייס כשהתייאשתי רכשתי אחד שהייתי מתקין רק לפני הטסט ומוריד אחרי הקונה שאל אותי למה המגב בבגאז' (-:
 15. הוא התכוון לסעיף 4 בהודעת הכונס
 16. ביטול צ'ק זה מעשה פלילי, ובתי המשפט רואים זאת בחומרה רבה
 17. נראה לי שאתה (או המעסיק, או העוסק) מבלבל בין שכר גלובאלי לבין שכר חודשי בשכר גלובאלי לא מתחשבנים על שעות חסר ולא על שעות נוספות, *כמובן זה בהגבלה כפי שסוכם בחוזה* בשכר חודשי יש חישוב שעות, והוא יצטרך להחזיר את החיסורים שלו למעסיק בדרך זו או אחרת
 18. אתה יכול למצוא לי מספרים מה השינוי באחוזים של המשקיעים בין היום ללפני 10 / 20 / 30 שנה?
 19. שאלה לכל מתעבי המשקיעים טפו הוצאתם את כל המשקיעים מהשוק מי ישכיר דירות?
 20. מישהו פה הזכיר פתח תקווה תנו לי לתאר לכם זו"צ התחתנו בגיל 21, בלי השכלה, בלי מקצוע, בלי שקל עזרה מההורים במקום להתבכיין הלכו לגור בכפר נוער (תוך כדי עבודה במקום כמובן), במהלך השנים חסכו פרוטה לפרוטה ורכשו בפ"ת לפני 5 שנים דירת 3 חדרים ב1m ש"ח, ושדרגו לפני שנה לדירת 4 חדרים ב1.4M ש"ח, המשכנתא הנוכחית סביב ה550,000 אחרי רכישת הדירה כבר יכלו לשדרג את הפונטו 99 ל2008, וכשנולד הילד הרביעי כבר גדלו לסנטה-פה נחמדה באיזה 70K הם לא עשירון עליון, גם לא שישי הם פשוט התנהלו נכון
 21. לא הבנתי מה רצית פה ומה הכוונה "אין צורך בטסט"
 22. כתבה רדודה ועקומה איך אני כשוכר יכול להפחית מהשכירות באופן חד צדדי?
 23. המעסיק שלך חצןף מחוצף! הוא לא מפריש לך את חלקו בפנסיה? הוא לא מעניק לך דמי הבראה? הוא לא מנהל לוח צבירות מחלה/חופשה? הוא לא משלם נסיעות? *חוץ מדמי אבטלה, שזה אכן עיוות מגעיל של ביטו"ל, אתה לא יכול לבוא בטענות לאף אחד בעולם חוץ מאשר למעסיק שלך. מי אתה רוצה שישלם את כל זה? * כותב הודעה זו הינו שכיר בעל שליטה. זה אומר שהמעסיק שלי (שזו בעצם היישות הנפרדת של החברה שלי) מעניק לי את כל התנאים הנ"ל. אם ארצה או לא ארצה (ואני לא רוצה. עדיף לי בהרבה לקבל לכיס את עלות המעביד ולנהל את ההטבות שלי לעצמי. את הפריווילגיה הזאת יש רק לך בתור עוסק מורשה). ובכל זאת, לדמי אבטלה - אני לא זכאי. למה? כובע.
×
×
 • Create New...