Jump to content

מיץ פטל

 • הודעות

  1,445
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

כל מה שפורסם על ידי מיץ פטל

 1. קשה להאמין שמישהו שבנה מנוע כפי שתארת, לא קיבל תשובה מתאימה מהמומחים שליוו אותו. זה כבר ממש לא אותו מנוע... ולכן סביר מאוד שהשמן שהותאם לגרסת הסטוק לא מתאים יותר.
 2. מתמטית קשה להציג הוכחה כלשהי שתנבא באופן מוחץ מי משני רכבים דומים, צרפתי מול אחר כדאי יותר. ההתאמה מאוד קשורה למאפיינים אישיותיים/פסיכולגים של הרוכש. יש כאלה שמאוד מושפעים ממה חושבים עליהם ועל הבחירות שלהם, מזועזעים מהמחשבה שיצטרכו להפגש פעם בדור עם המוסכניק שלא אגב טיפול שגרתי. ויש כאלו שכל זה קטן עליהם ושואבים את הסיפוק מהבחנה בשונות האמיתית שבין הרכבים.
 3. דני תודה על השיתוף במסע שלך, חסר הפשרות. אין ספק שאתה משקיע בתחום משאבים שמעטים יכולים או רוצים להקדיש להם. החלק התורם בעיני בתיאורים כאלו הוא היכולת ללמוד באמצעותם כיצד להמנע מטעויות ומכשלות יקרות. אני מניח שמערכת הנמצאת בתהליך שידרוג מתמיד כוללת רכיבים שהופכים לצוואר בקבוק תוך כדי ואז מגיע שלב החלפתם - מה שאומר שבתחילת הדרך לא נעשתה טעות אלא הם תאמו את ההגדרה הראשונית. מנגד, אתה מתאר מתקינים אומנים וצדיקים מול כאלו שלא... השאלה היכן מקום הלקוח בתמונה. יש לקוחות שמבקשים רק התקנה ולמעשה מכתיבים למתקין מה יהיה הציוד, ומנגד יש כאלו שמציינים מה התקציב ומבקשים מהמתקין פתרון אופטימלי וסומכים עליו שיבחר גם את המרכיבים - אלו שני מצבים שונים למדידת בעל מקצוע. ומנסיון, זה מורכב ולא פשוט.
 4. אמשיך לעקוב - הנקודה של מעבר למכונית "נוחה" מדגדג לי כל הזמן... מצד אחד כל פעם שנוהג ברכב "נוח" מתבאס מהניתוק ובכלל מהעדר הזמנה לאתגר ותגמול - מנגד באמת של הדברים, עם הכבישים ההרוסים בארץ הקודש, מכונית כזו מאפשרת להגיע מהר יותר...(כי בספורטיבית אתה עושה הכל כדי לא להתרסק ופשוט מוריד קצב) כך שמאוד מעניין אותי האם תשלים עם ויתור על יום יום עם פלפל. יתכן וזה אפשרי רק במקרה כמו שלך - מקדיש סופי שבוע לנהיגה על מסלול - כך שלא גוזר על עצמך התנזרות כללית מסוג הסיפוק הזה.
 5. מקצוען על המסלול ובשיתוף בפורום. מחוץ לקופסה ומעניין.
 6. דני - למה אתה לא נוהג בג'יפ של מרצדס AMG? אני בטוח שהיית נהנה מזה. או של בנטלי. בטוח שיש רכבים יותר מהנים משלך.
 7. שלא תבין לא נכון. לא ציפיתי ממך לזה. הרי זו גם שאלה כזו לא מנומסת בכלל... אבל מספיק שמישהו שהוא נחשב כאן כמומחה וידען בתחום זרק טווח - כדי להבין שזה לא 15-20 למשל... בכל מקרה, תודה, שאפו ותהנה!
 8. תודה על השיתוף המעניין. לפי איכות הבחירות המוטוריות שלך, אתה לא מתפשר על מה שחשוב לך ורואים את הדרך הזו גם בתהליך של המערכת. למרות שלא ציינת זאת, עניין המחיר שמופיע בשרשור הוא אינפורמציה חשובה. בסוף... אני מוצא עצמי מרייר וגם תאור התוצאה והשירות שקיבלת מעלה שאלות השוואתיות שבלי מחיר יוצרות סימני שאלה אם אני קבלתי את הכי טוב לכסף ששלמתי. אז ציון העלות בהחלט מכניס לפרספקטיבה נכונה.
 9. BRZ אז אני מבין שידנית בחשבון? שקול את צמד הצרפתיות ואת הסיוויק. עריכה: אגב צרפתיה נוספת במישור התמורה לכסף 208GTI. ישאר לך כסף בצד לשדרוג עתידי.
 10. הסוף ידוע מראש ולכן לא הייתי נכנס לזה. לא יודע אם התנסית על מסלול ובכלל בחווית יום מסלול. מציע להתחיל מזה ואז לתכנן את הפרוייקט או את המהלכים הנכונים... זה שהטיגואן מהירה יותר מהג'טה לא הופך אותה למתאימה למסלול.
 11. צמיגים זהים על כל סרן? לחצים תקינים? והשאלה אם נבדק רק פרונט - סרן קדמי - יתכן ויש בעיה באחורי?
 12. אם הכל מושלם אז תתכן בעיה שההגה פשוט לא ממורכז באופן מושלם? זאת אומרת שאתה מכוון את ההגה להיות ישר ובעצם זה יוצר זוית פניה לגלגלים. לכן בדיקה אם אינה במכון צריכה להעשות כאשר אתה לא אוחז בהגה ושהכביש מושלם. זוית קטנה בכביש יכולה ליצור סטיה ולכן שווה לסוע את אותו קטע הלוך וחזור כדי לודא שזה לא שיפוע בכביש.
 13. 200 א' מאפשר לך להיות בררן. זה לא מעט כסף ונותן אופציות מעולות. הדבר שהכי חסר לך זה ניסיון וההמלצה שלי אליך זה לקבוע נסיעות מבחן עם כמה מועמדות שונות או אפילו דומות למועמדות כדי לחדד לעצמך מה באמת גורם לך הנאה. יש פערים מאוד גדולים בין ההגדרות של אנשים שונים וגם בטעמים. לכן הכי חשוב הברור עם עצמך. יש מי שאוהב מכוניות מהירות וזורמות ומהצד השני יש מי שמתחבר למכוניות שבאים לעבוד בהן. שתיהן לגטימיות ומהנות וגם אותו אדם יכול להנות משתיהן. בנוסף יש דברים שהם מאוד אישיים שיכולים להיות חסרי משמעות עבור אחד ונוראיים עבור אחר - רעש/נוחות/עיצוב ועוד.
 14. באופן כללי היה עדיף ששנתיים ראשונות יחלו בשלילה...
 15. תשתף קצת יותר. מה היה קודם? האם הרגשת שזה לא זה? עברת מפאסיבי לאקטיבי? השיפור הוא מהחלפת ה HU או מהכיוון?
 16. עד הקטע המודגש הייתי עם הסקרנות שלך. אבל שרשור כזה תוך כדי סוג של מו"מ איתם יכול גם להיות סוג של כלי...כדי כן לפתור זאת בדרך רצויה מבחינתך.
 17. דיהטסו טריוס. סוס אמין. צמיגים בחתך גבוה שחיים בשלום עם צלקות התחתית, בורות הביוב והצורך לטפס על מדרכות. לא כואב הלב על דפיקות חניה. ישיבה גבוהה שעוזרת לנווט בין חניות ופקקים.
 18. איזה חוק? אם יש חוק כזה - הייתי מציין זאת בפני דלק מוטורס... אני בטוח שהמחלקה המשפטית שלהם מכירה את החובות עליהם.
 19. תודה על השיתוף. לפני לא מעט שנים הזמנתי גם פאסאט וקיבלתי אינסניה. מניח שמדובר בדור קודם או אף קודם לקודם. נקודת תורפה שסבלנו ממנה היה תא המטען, שלמרות המצופה מרכב סטיישן היה מצומצם, ובנוסף, הגג המשתפל מטה שלו, מאוד הגביל את יכולת ההעמסה.
 20. לפני כ 20 שנה זומנתי למשפט על חציה באור אדום. החציה הייתה בגלל פינוי דרך לאמבולנס. לאור הטענה, ביקש השופט מהמשטרה לראות את הצילומים לאחר המעבר שלי ואכן נראה בבירור שהיא הייתה נכונה. זוכיתי.
×
×
 • תוכן חדש...