Jump to content

Cerebral Cortex

 • הודעות

  2,940
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Cerebral Cortex

פורמוהוליק

פורמוהוליק (9/14)

5

מוניטין

 1. אני משתמש במים של מזגן מסוננים עם תרכיז סבון מרוכז של ווירט. עושה עבודה טובה. בשום פנים ואופן לא מים רגילים כי האבנית סותמת את השפריצרים כפי שהזכירו כאן.
 2. ואלה הם השני סנט שלי. בשביל עבודה שנמצאת 3 ק"מ כל כיון הייתי קונה אופניים חשמליים וזהו זה. כאשר עבדתי בכזאת עבודה שנמצאת 3 ק"מ כל כיון היו כאלה שהגיעו על אופניים רגילים. אני אישית בשביל כזאת עבודה החזקתי פורד פיאסטה שהייתה במצב מעולה ושמור. עשתה את העבודה יופי. מבחינתי, כאשר אתה נוסע עם רכב בית עבודה בלבד אין צורך ברכב יקר בכדי שיעמוד 8 שעות בחניה מחוץ לעבודה בשמש. פורד פיאסטה ישנה או טיוטה חדשה עושות בדיוק את אותה העבודה. גיסי עבר לקטנוע 125 סמ"ק. הקטנוע אוכל 1 ליטר ל 40 ק"מ. חיסכון אדיר של זמן להגיע אל העבודה וממנה וגם לקפוץ לסידורים בעיר. נכון שהביטוח שלו לא ממש זול אבל בשביל בית עבודה וקצת סידורים בעיר ולנוכח העבודה שהכלי אוכל 1ליטר על כל 40 ק"מ זה הרבה יותר משתלם מאשר להחזיק קורולה ישנה בת 10 שנים ומעלה שאוכלת 1 10 בממוצע. היום אני מתנייד לעבודה 30 ק"מ כל כיון ברכב יותר מודרני כמובן. הפיאסטה עברה לאחסנה.
 3. לא מעניין אותי מה עושים שם. הנושא הוא מקורות לייצור חשמל היתרונות והחסרונות שלהם.
 4. לכל דלק כלשהו מייצר פסולת. מה עושים עם מוטות הדלק בכור גרעיני לאחר שהם לא טובים יותר לשימוש בקור? איפה מאחסנים כזאת פסולת? דבר נוסף מה יקרה אם אירגון טירוריסטים קיצוני ישים יד עם החומר הרדיואקיטיבי אם לא יכין ממנו פצצה?
 5. Cerebral Cortex

  מחירי דלק

  אל תגיד לי, שם התחנה שאתה מתדלק בה מתחיל באות א'? אם כן גם שם מצאו בנזין עם בעיות.
 6. אם אתה שואל אותי, הייתי מחכה שהילדים יגדלו עוד קצת. במיוחד הקטנה בת ה 3 חודשים.
 7. Cerebral Cortex

  מחירי דלק

  שמעת על זה נכון? היה להם שם של מוכרים בזול. אנשים שהיו באים מהמרכז לטיול בצפון היו ממלאים שם והנה מה קרה? https://haipo.co.il/item/297935 https://blinker.co.il/קריות/חדשות-קריות/חשד-לדלק-מהול/329640/
 8. מזכיר לי את הבחור שקניתי את האופנוע ממנו. לא רק שהיה לו טמפרטורה מבוקרת בגראז שלו אלא גם לחות מבוקרת. האופנוע הגיע ללא נקודת חלודה.
 9. Cerebral Cortex

  מחירי דלק

  השאלה האמיתית שצריכה להישאל היא האם התחנות שנותנות הנחה באמת מוכרת דלק ראוי ולא איזה נוזל מדולל?
 10. חלק מדברייך נכונים אבל בהחלט ישנם צדדים אחרים. הנצילות של מנוע חשמלי היא גדולה בהרבה משל מנוע בערה פנימית. כאשר עושים חישוב של תועלת אל מול מחיר אז עדיף שיהייו מכוניות חשמליות שנטענות מרשת החשמל מאשר מנועי בערה פנימית שמזהמים. עדיף תחנות כוח שפועלות על פחם, דלק ואפילו על ידי דלק רדיאקטיבי שמייצרות חשמל שבאמצעותו מכוניות נוסעות מאשר מכוניות שנוסעות על בנזין וסולר. כפי שאמרתי זה קשור לנצילות של מנוע חשמלי. אתה מקבל הרבה יותר בהרבה פחות ממנוע חשמלי מאשר מנוע בערה פנימית.
 11. בכל אתר שבדקתי לא ראיתי שום התייחסות למיסוי הפנימי בתוך המדינה על ערך פריט שפקטור לחישוב ערך הפריט לרף ה 75 דולרים. מישהו יכול להביא סימוכין?
 12. הפריט נשלח לחברת שילוח בתוך ארה"ב והיא שולחת לארץ. החברה טוענת שהיא חייבת להוסיף את שווי המיסים המקומיים לערך הפריט. מצד שני הפריט נשלח לארץ אז למה אני צריך לשלם מס על מס?
 13. שלום לכולם. מכירים את המשפט שלפיו ברגע שחשבתם שאתם יודעים הכל פתאום צצה לה הפתעה? ובכן, קניתי פריט באיביי במחיר 70 דולרים. עלות המיסים באיביי יוצאת 5.95 דולרים. המשלוח 20 דולרים והכל מופיע בקבלה בנפרד. חברת הבלדרות אומרת לי שבגלל שמחיר הפריט פלוס מחיר המיסוי מאיביי בהתאם לסכום הקניה הוא 75.95 דולרים ולפיכך הפריט עובר את רף ה 75 דולרים. ממתי מחיר המס המקומי משפיע על מחירו הסופי של הפריט לקביעת האם הוא עובר את רף ה 75 דולרים? זה אמיתי או שיטת מצליח כלשהיא? למען ההפהרה הפריט לא נשלח לישירות לארץ מהמוכר אלא נשלח לחברת שילוח שאמורה לשלח אותו לישראל. מה אומרים אתם?
 14. שלא ימכרו סיפורים ומעשיות. יש רק סיבה אחת לרעיון המקורי הזה. גביית מיסים על מכירת רכב משומש כפי שקורה בארצות הברית. קופת המדינה מתרוקנת וישנם כאלה שמחפשים רעיונות מקוריים באיך למלא אותה.
×
×
 • תוכן חדש...