Jump to content

Cerebral Cortex

 • פרסום הודעות

  2,927
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

6 נייטרלי

אודות Cerebral Cortex

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לא רוצה להרוס לך את המסיבה אבל אורך חיים של מצבר מושפע מאוד מהשימוש ברכב. אחותי עובדת במקום עבודה המרוחק 100 מהבית. היא גומעת את המרחק הזה יום יום כבר קרוב ל 15 שנים כמעט. בזמן הזה היא החליפה 3 רכבים. בכולם כולל כולם המצברים החזיקו מעמד לא פחות מ 5 שנים. ברכב הנוכחי יש עדיין את המצבר המקורי שבא עם הרכב אבל הוא כבר בן 3. כאשר מצבר נמצא רוב חייו בטעינה אם זה בטעינה מהקיר על ידי מצבר חכם או בטעינה בנסיעות ארוכות הוא אמור להחזיק מעמד שנים. מה שגומר את המצברים זה נסיעה איטית בעיר בסל"ד נמוך מרובה בעצירות וכיבוי מנוע. המצבר במכונית הראשונה היה מצבר מדבקה מחנות רשת עשה זאת בעצמך כלשהיא. אני חושב ש
 2. מה הקשר? בשני המקרים הדבר נעשה פרופר לפגוע בהנאה המינית של שני הזוג. רק שאצל האיסלאם הם גם רוצים לספק לגבר עליונות על האישה. זה מה הקשר. הרמב"ם בכבודו ובעצמו מסביר בספרו מורה נבוכים שברית המילה נועדה בכדי להפחית את ההנ6ה בקיום יחסי מין ובהפחתה של תלות בני הזוג במין. אז אם אחד מגדולי היהדות אומרים זאת מה נגיד אנחנו?
 3. אין בעיה, מקובל. אז למה לעצור שם? צריך לכרות לבנות צעירות את השדיים וגם לכל ילד שנולד צריך לכרות את התוספתן. זה מתכון בטוח למניעת מחלות עתידיות. אז אתה בטח גם בעד ה"פרוצודורה" של כריתה חלקית או מלאה של איברי המין של האישה. ובכלל, לאלה שנוהגים למהדרין כורתים לנשים את הכל ומשאירים רק נקב שדרכו היא יכולה להטיל את מימייה. להטלת מום באיברי המין של הגבר או האישה יש מטרה אחת ואחת בלבדץ לפי אנשי הדת החשוכים וזה בכל הדתות, יחסי מין והנאה ממין נחשבים כחטא. לכל כל גריעה מהנאה זאת הרי זה מבורך. אבקש ממך לספק הוכחה ברורה ועדכנית לביסוס טענתך.
 4. כמה שטויות בהודעה אחת. מדברייך עולה כאילו אנשים רוכשים רכבי או אופנועי אספנות כדי לחסוך בביטוח. מה זה" רוכשים אספנות רבע מחיר". ביטוח אספנות כשמו הוא מיועד לכלי אספנות קרי גילו מעל 30 שנים. ייאמר שאני גם בעל אופנוע אספנות. החדשות הטובות הן שרוב רובם של בעלי האספנות למינהם עושים זאת באמת מתוך אהבה לתחביב ומעט מאוד, קומץ קטן מאוד של אנשים רוכשים כלי מעל 30 שנים בכדי להשתמש בו על בסיס יומיומי. כאמור עם כל הכבוד, למרות שכלי אספנות נהנה מביטוח מוזל אני יום יום בכדי להגיע לעבודה משתמש ברכב הרגיל ולא מעיז לשים קילומטרים מיותרים על האופנוע. מבחינתי אופנוע אספנות זה לשבתות, חגים ורגעים מיוחדים ולא ל
 5. לי נאמר שהמצבר המת של האופנוע בעצם "צמא" למתח ולכן הוא "שואב" הרבה מהכוח של המצבר התקין של הרכב. האם זאת הבעיה או שבעצם הכבלים עצמם הם הבעייתים? נתקלתי במקרה הזה בעבר כאשר הייתי בטיול עם חבורת רוכבי הארלי. היה שם בחור עם מנוע 1500 סמ"ק שהמצבר שלו התרוקן כי הוא לא הטעין אותו וכל הדרך הוא נסע עם אורות אז לא היה למצבר אפשרות להטעין את עצמו. ניסו להתניע עם מצבר של סילברדו ולא הצליחו. לבסוף הכניסו מצבר של נפח קטן יותר ובעזרת שני בוסטרים פלוס המצבר התורם הקטן מאופנוע אחר המנוע התניע. אז מה בעצם הסיפור כאן? מדוע מצבר של רכב 45 אמפר מלא ובריא יתניע רכב בעל מנוע 1300 סמ"ק עם מצבר 60 אמפר ריק אבל ל
 6. הפוסט הבא מיועד לחשמלאים או למביני החשמל מבינכם. מצב נתון, אופנוע הארלי בעל מנוע 1340 סמ"ק בעל מנוע תקין לחלוטין. המצבר של האופנוע ריק לגמרי. מת, לא מסוגל להחזיק מתח יותר מיום. המצבר הוא 12 וולט בעל קיבולת של 20 אמפר. מחברים כבלים ממצבר רכב 45 אמפר 12 וולט למצבר של האופנוע. המנוע עושה טובה שקצת מסתובב אבל כלום. המנוע לא מצליח להסתובב. איך זה שמצבר חדש, צעיר ובריא בעל קיבולת של 45 אמפר לא מצליח להניע מנוע שמצבר בריא בעל קיבולת של 20 אמפר 12 וולט מצליח ללא בעיה? זה הכל עניין של חשמל. המנוע תקין, האופנוע תקין. לבסוף האופנוע הניע בדחיפה. העניין כאן זה לא האופנוע אלא העובדה שמצבר
 7. אחרי שנים על טיוטה ועכשיו על סוויק, למרות שהיא בת 10 אני נהנה מכל רגע ועכשיו מבין מדוע הונדה זאת הונדה.
 8. מצטער להשבית מסיבות אבל סוויק 2012 ומעלה, אין סיכוי שתמצא ב 33 אלף שקל. אם כן, רק השד יודע מה עבר עליה. אני כרגע נוהג על סוויק 2010 ונהנה מכל רגע.
 9. יום כיפור. אם אתה בבית כנסת אתה לא צריך לבקש סליחה מאלוהים אלא מכל משתמשי הדרך שאתה עומד לסנוור. מה אתה רוצה להוכיח בדיוק על ידי החלפה למנורה לא חוקית? מסבירים לך שזה לא חוקי אבל בכל זאת אתה רוצה לעשות את זה, למה? אתה תגרום לסינוור ממשי של שאר משתמשי הדרך.אדם שיביט באור שלך יסתנוור בצורה קשה ויקח לו שניות ארוכות ואף דקות על מנת שהראיה שלו תחזור לאופן תקין. כאשר אני יוצא מוקדם מאוד בבוקר לעבודתי לפני שבכלל יש בחוץ אור, אני מסתנוור קשות על ידי פורעי חוק שמסנוורים עם המנורות הארורות האלה וגורמים לי לבעיות אחרי זה. מה לכל הרוחות אתה רוצה להשיג בזה?
 10. אחת הסיבות מדוע מוסכים לא יתלהבו לקחת שמן משומש היא שהעלות פינוי השמן התייקרה ואם פעם הנוהל היה פינוי השמן בחינם תמורת השמן עצמו הרי שהיום זה כבר אחרת. עלות פינוי השמן התייקרה כך שפינוי השמן תמורת שווי השמן המשומש כבר לא מכסה את העלות. חבר שלי מוסכניק ולו יש מישהו שאוסף לו את השמן בחינם אבל דורש כמות מינימלית מסויימת שעבורה הוא מוכן להגיע בכדי לאסוף את השמן הפסול.
 11. פעם אחרונה שדיברתי עם חבר שלי הוא סיפר לי שהוא הגיע ל 600 ק"מ עם קורולה שנת 2001. ברוב טיפשותו, במקום לתת למכונית להיאסף אל אבותיה הוא אמר ששתלו מנוע של שנת 2007 במכונית. לא יודע אם זה נכון אבל עניין ה 600 אלף בהחלט אמיתי.
×
×
 • Create New...