Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

סחר בינלאומי הוא אינטרס של כל הצדדים.

האמריקאים יכולים לייצר הכל לבד, רק שהכל יעלה להם הרבה יותר, ורמת חייהם תפגע ותרד כמובן.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, מצאתי את השרשור באיחור אז עכשיו תסבלו.

מה שבטוח טראמפ הוא כוכב ענק אבל בינינו כל ההתנפלות של התקשורת בעולם ובישראל.מזכיר לי איך מנסים להפיל איש ימין.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

כוכב ענק? פחח. אפילו בפרס האמי הוא לא זכה.

ותיכף תגיד שאתה מעדיף אותו כי התקשורת נגדו.

בעלי אינטרסים מפחדים מאדם שאי אפשר להפעיל עליו לחץ.

לפחות הוא אומר מה שהוא חושב ולא נותן הצגה "פוליטיקלי קורקט" כמו שאר נבחרי ציבור. הלוואי ויותר נבחרי ציבור היו אומרים את מה שהם חושבים.

אי אפשר להפעיל על טראמפ לחץ? באיזה יקום אתה חי? הבנאדם מאבד את הצפון מכל מילה קטנה לא במקום שמישהו אומר עליו. מגישת חדשות מתייחסת אליו לא יפה אז הוא טוען שהיא במחזור. מגיש טלוויזיה שואל אותו שאלות קשות אז הוא מאיים לא להתראיין. מישהו רומז בקטנה מתחת לחגורה והוא מתפאר בפני מיליונים ש"אין שום בעיה שם למטה". קלינטון צוחקת עליו שהוא לא היה מוכן לקבל כשלא זכה באמי והוא פולט "הייתי צריך לזכות" בפני כל האומה. זה בנאדם עם אגו כל כך שביר שכל דחיפה תקח אותו לקצה.

והקטע עם ה"לפחות הוא אומר מה שהוא חושב" בכלל הורג אותי. סיבה אולטרה-מטומטמת שלא הייתם מעיזים להוציא מהפה באף מקרה אחר. בכלל הקשבתם לאותן אמירות? היתרון היחיד בכך שהוא אומר מה שהוא חושב זה שאנשים נורמלים יכולים להבין מהר מאוד עם איזה טיפוס יש להם עסק.

סבבה. אני תמים. עדיין אני מעדיף אותו מאשר את החיוך האמריקאי המזיוף של הילרי.

וואלה, באמת עדיף מישהו שישקר לך כל שלוש ורבע דקות על פני מישהי שמחייכת באופן מזויף.

הילארי שקרנית פתולוגית, מכל מה שנחשף עליה אי אפשר להאמין לשום מילה שיוצאת לה מהפה, היא משרתת של כמה עשרות אדונים עשירים.

בבדיקה של המון קטעי וידאו של טראמפ והילארי לאורך שבוע נמצא עובדתית שהוא משקר פי 4 יותר ממנה. אבל היא השקרנית. ב-ס-ד-ר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הזוי איך אנשי השמאל בפורום מתיישרים ישר לכיוון "השמאל" בארה"ב ותומכים בהילארי. אקדים ואומר ששניהם חרא למרות שמשני הסוגים אעדיף את החרא הפחות מנוסה (טראמפ) . אז בואו נסקור לרגע את ההצלחות של גברת הילארי שאתם כל כך מגנים עליה כי היא מהמחנה שלכם.

1- בשנות השמונים היא מביאה לזיכוי של אנס ילדות (אין רע בכך בכל זאת היא סנגורית) מה שרע בסיפור שלאחר מכן היא מתוודה שהיא ידעה שהוא אנס ועוד צחקה מכל הסיפור.

2- שילמה ואיימה על מתלוננות אונס שביצע בעלה. לא, מוניקה לא היחידה.

3-הצהירה שהיא נגד נישואי הומואים באופן נחרץ.. אופס עכשיו היא טוענת שהיא בכלל בעד.

4- טענה שהיא תילחם בבנקאים מוול סטריט אבל היא לא הפסיקה לתת להם הרצאות של שעה בעלות של 250k !! נשמע כמו שוחד אבל אני סתם פרנואיד.. מעניין כבר מה הסבתא הזאת יכולה ללמד אותם.

5- היא ובעלה ביל הם הלוביסטים של החברה הכי מגעילה בעולם, מונסנטו..

6-יחסי החוץ של ארהב בתקופתה גרמו לאביב הערבי, למוות של מיליונים ולהקמת דאעש כנגזרת להתנהגותה הנפשעת.

7- פרשת המיילים שהוכיחו כבר שהיא שיקרה ושהיא עברה על אינספור נהלי בטיחות.. רק לשם השוואה לפני כמה שנים גנרל פטראוס הועף מהצבא בגלל מייל אחד. מה זה כבר 30 אלף מיילים??

8- אפילו אובאמה ב 2008 אמר שהיא נוכלת.

נכון טראמפ מוחצן ופולט שיט בכמויות אבל עדיף פרשמן כמוהו ולא נוכלת מקצועית כמותה. וכן היא רעה יותר בשבילנו כי בשביל להוכיח שהיא עשתה משהו בתור נשיאה היא תעקם לנו את הידיים לא מעט בשנים הקרובות.

נתחיל מהאמירה הטיפשית (סלח לי, כן?) שאתה מעדיף את החרא הפחות מנוסה. נראה אותך אומר את זה פעם הבאה שמאפשרים לך לבחור בין רופא מנתח עם ניסיון של עשרים שנה מול אחד שבדיוק סיים את ההתמחות שלו. או אם להקביל לטראמפ - אחד שנכשל בקורס רפואה באוניברסיטת טראמפ.

ולעניין מה שכתבת על קלינטון. בניגוד לרוב מה שנאמר על טראמפ, שקל מאוד להוכיח כי הוא פאקינג אמר את זה בטלוויזיה (ראה מקרה הלתפוס בחורות בחתלתול), פה מדובר על הרבה מאוד דברים שהם, איך לומר, פשוט לא נכונים.

1. לא נכון: http://www.snopes.com/hillary-clinton-freed-child-rapist-laughed-about-it/

2. לא נכון. קרא כאן (לא מצפה שתקרא, כמובן). בנוסף, אני מאתגר אותך למצוא הוכחה שביל אנס מישהי. הוא מעולם לא הואשם.

3. לא נכון. צפה כאן (וכמובן שאני לא מצפה שתצפה בזה, אז בקיצור: היא אמרה משהו בקונטקסט אחר לגמרי ותוך כדי נאום שבו התנגדה לתיקון לחוקה שיכריח נישואים רק בין גבר לאישה.

4. לא שוחד אלא עניין נהוג (ושלילי מאוד, לטעמי) אצל פוליטיקאים בכל העולם. בדוק כמה ביבי, ברק ושאר חברינו היו מקבלים על הרצאות...

6. אז עכשיו הילארי הקימה את דאעש? חשבתי שזה אובמה!

7. בתי משפט החליטו לא להאשים אותה בכלום והיא התנצלה. המיילים לא נמצאו, כך שמה אתה מנסה בעצם להגיד מעבר לכך שהיא התנהגה ברשלנות?

8. היא ואובמה היו יריבים אז. מה ציפית, שהם יגידו דברים טובים אחד על השני? אתה באמת מעדיף את טראמפ שאומר עליה שהיא Nasty woman ושהיא השקרנית הכי גדולה בהיסטוריה?

טראמפ הוא לא "סתם" פרשמן. הוא חסר כישורים לחלוטין בתור נשיא. מפחיד אותי לחשוב איזו החלטות הזויות האנשים סביבו יצטרכו למנוע ממנו, ואילו החלטות הם לא יצליחו...

מעדיף את טראמפ על כל מתמודד אחר any day

ברכותיי על המשפט המטופש ביותר בשרשור עד כה.

אנשים צוחקים על טראפ, בחיי מרחם עליהם.

רק מספיק ליראות את הילדים שלו בשביל להבין איזה בנאדם הוא, לאנשים עשירים שכאלה לרוב יוצאים ילדים מפגרים ומסוממים.

איש עסקים מצליח, בעל מישפחה למופת ודוגמא שרוצה להציג חלופה לשילטון המושחט שעשרות שנים לא שיפר את מצב המדינה- אנשים צוחקים עליו ומעדיפים להמשיך להידפק כי הם דמוקרטים בנשמה.

מצחיק כמה הפוך מהמציאות אתה רואה את זה. "אנשים מעדיפים להמשיך להידפק כי הם דמוקרטים בנשמה". טעות. הרבה מאוד דמוקרטים היו מעדיפים להצביע לכל מועמד אחר חוץ מהילארי, אבל כשהם רואים מה האלטרנטיבה הם מבינים שאין להם ברירה. אלו הרפובליקאים שצריכים להמציא לעצמם סיבות מתחת לאדמה בשביל להצביע לטראמפ אחרי כל מה שהם רואים שהבנאדם הזה עושה.

ובנוגע לילדים של טראמפ. אתה סיריאסלי אומר שהעובדה שהילדים שלו לא מפגרים ומסוממים מראה לך שהוא בנאדם טוב?

איש עסקים מצליח - חוץ מ-6 הפעמים שהוא הצהיר על פשיטת רגל? ועשרות המיזמים והחברות שלו שקרסו? והעובדה שהוא לא משחרר את חשבונות המס שלו כדי שלא יראו כמה כסף באמת אין לו וכמה הוא לא תרם כלום לאף אחד? והעובדה שהוא השתמש בכספים שנתרמו לקרן הצדקה שלו בשביל לממן דברים עבורו? והעובדה שהוא שילם לעצמו מכספים שנתרמו לקמפיין שלו? והעובדה שהוא לא שילם לעובדים שלו ואח"כ טען שהוא לא היה מרוצה מהעבודה? להמשיך?

בעל משפחה למופת. ב-ט-ח. לכן הוא התגרש פעמיים והתחתן רק עם דוגמניות כשהאחרונה צעירה ממנו ב-24 שנה ועוסקת בזמנה הפנוי בהעתקת נאומים של מישל אובמה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אתה תהפוך את העולם כדי למצוא שבב של הצדקה לנוכלת הזאת. תקשיב להקלטה.. היא אומרת שהאנס עשה בדיקת פוליגרף ועבר אותה, מה שגרם לה לא להאמין יותר בבדיקות האלה וזה תוך כדי שהיא צוחקת.

לגבי עובדה מספר 2. מה הבאת פה? מאמר מהגרדיאן? באמת? טוב שלא הבאת מאמר מהארץ שיספר על טוב ליבו של מחמוד עבאס. אז בניגוד למאמר ששינינו יודעים שהוא מוטה ונכתב על ידי תומכת שלה, יש עדויות מצולמות של נשים אמיתיןת שנעמדו מול מצלמה. זה שהוא לא עמד למשפט לא אומר שזה לא קרה.. על פי ראיית עולמך אסד לא רוצח המונים כי אף אחד לא הגיש נגדו כתב אישום.

נ.ב אני מקבל את כל המידע שלי בנוגע לטראמפ והילארי מפודקאסט שבכלל בעד המועמד הליברטריאני.

והמיילים לא נמצאו כי היא דאגה להשמיד אותם. שמע כשאתה רוצה אתה משחק אותה מזה ראש קטן.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה ראש הfbi מדבר על המיילים שלה

בבקשה מקבץ שקרים של הנוכלת

עכשיו לך תחפש לי סרטונים של טראמפ אומר משהו גס רוח.. אוווו איזה איש רשע. אגב נכון שמדובר במשרה קצת יותר חשובה ממנתח אבל שוב ההשוואה שלך לא במקום. כי רוב האנלוגיות שלך הגיוניות רק בראש שלך ושל המצדיקים הקבועים שלך. סתם בשביל הקטע תעיין בכתבה שעלתה היום על גאסטין טרודו שהיה בכלל מתאגרף ואז מורה לפני שנבחר לראש ממשלת קנדה. לפי ההגיון שלך היו צריכים לתת את התפקיד לטרח הכי זקן בפרלמנט הקנדי.. כי הוא פאקינג פוליטיקאי מנוסה!! (שאגב לרוב שווה לנוכל מנוסה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אתה תהפוך את העולם כדי למצוא שבב של הצדקה לנוכלת הזאת. תקשיב להקלטה.. היא אומרת שהאנס עשה בדיקת פוליגרף ועבר אותה, מה שגרם לה לא להאמין יותר בבדיקות האלה וזה תוך כדי שהיא צוחקת.

לגבי עובדה מספר 2. מה הבאת פה? מאמר מהגרדיאן? באמת? טוב שלא הבאת מאמר מהארץ שיספר על טוב ליבו של מחמוד עבאס. אז בניגוד למאמר ששינינו יודעים שהוא מוטה ונכתב על ידי תומכת שלה, יש עדויות מצולמות של נשים אמיתיןת שנעמדו מול מצלמה. זה שהוא לא עמד למשפט לא אומר שזה לא קרה.. על פי ראיית עולמך אסד לא רוצח המונים כי אף אחד לא הגיש נגדו כתב אישום.

נ.ב אני מקבל את כל המידע שלי בנוגע לטראמפ והילארי מפודקאסט שבכלל בעד המועמד הליברטריאני.

והמיילים לא נמצאו כי היא דאגה להשמיד אותם. שמע כשאתה רוצה אתה משחק אותה מזה ראש קטן.

1. אני אהפוך את העולם? מדובר בהקלטה שהתקיימה הרבה שנים אחרי המשפט הזה, ובה היא אומרת כמה פעמים שזה מקרה נוראי ומאוד עצוב וכדומה. וכן, היא אומרת שהאנס עשה בדיקת פוליגרף ועבר אותה ובכך היא הפסיקה להאמין לפוליגרף, מה לא הגיוני בזה? אתה משייך לה כל מיני כוונות זדוניות, אבל האשה עשתה שיחה מחויכת על עברה הרחוק כפרקליטה וזה הכל. כל השאר זה הנחות חסרות ביסוס.

שיהיה ברור: היא לא הביאה לזיכוי שלו, היא לא הדגישה בשום נקודה שהיא ידעה שהוא אנס (וזו אמירה מיותרת כיוון שהבנאדם הודה באונס) והיא לא צחקה מכל הסיפור.

2. לא טוב לך מאמר מהגרדיאן? אז תמצא לי בבקשה מקור אמין אחר שמוכיח שביל אנס או שהיא איימה. שוב - אלו הכל הנחות חסרות ביסוס שצצו בחזרה אל השיח הציבורי בגלל שטראמפ משתמש בכל נשק שיש לו בשביל להישאר במירוץ.

ואסד - תסלח לי, יש הוכחות ברורות לכך שהוא רוצח המונים. שוב, תוכיח לגבי הקלינטונים.

אתה מקבל את כל המידע מפודקאסט? מה אני אגיד לך, מפתיע זה לא.

מי שמדבר על משחק אותה ראש קטן. אתה קולט בעד מי אתה?

בבקשה ראש הfbi מדבר על המיילים שלה

בבקשה מקבץ שקרים של הנוכלת

עכשיו לך תחפש לי סרטונים של טראמפ אומר משהו גס רוח.. אוווו איזה איש רשע. אגב נכון שמדובר במשרה קצת יותר חשובה ממנתח אבל שוב ההשוואה שלך לא במקום. כי רוב האנלוגיות שלך הגיוניות רק בראש שלך ושל המצדיקים הקבועים שלך. סתם בשביל הקטע תעיין בכתבה שעלתה היום על גאסטין טרודו שהיה בכלל מתאגרף ואז מורה לפני שנבחר לראש ממשלת קנדה. לפי ההגיון שלך היו צריכים לתת את התפקיד לטרח הכי זקן בפרלמנט הקנדי.. כי הוא פאקינג פוליטיקאי מנוסה!! (שאגב לרוב שווה לנוכל מנוסה)

הבעיה עם טראמפ היא לא האמירות גסות הרוח שלו. זה רק עדות לאופי המחורבן של הבנאדם. הבעיה איתו היא כמות השקרים, הבילשוטים והאמירות הגזעניות, המיזוגניות והאלימות.

שני דברים לסיום:

1. ההשוואה שלי למנתח לא נכונה כי רוב האנלוגיות שלי הגיוניות רק בראש שלי ושל המצדיקים הקבועים שלי?? WTF אמרת עכשיו? נראה שלמדת הרבה על בולשיט מטראמפ...

2. טרודו היה פוליטיקאי במשך יותר מעשור והיה ראש המפלגה שלו במשך 8 שנים, מ-2007 ועד 2015, לפני שנבחר לראשות הממשלה. על מה אתה פאקינג מדבר?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, מצאתי את השרשור באיחור אז עכשיו תסבלו.

אי אפשר להפעיל על טראמפ לחץ? באיזה יקום אתה חי? הבנאדם מאבד את הצפון מכל מילה קטנה לא במקום שמישהו אומר עליו. מגישת חדשות מתייחסת אליו לא יפה אז הוא טוען שהיא במחזור. מגיש טלוויזיה שואל אותו שאלות קשות אז הוא מאיים לא להתראיין.

מה הקשר בין מה שכתבת לבין התגובה של אושריקו ? הוא התכוון לזה שקלינטון היא בובה על חוטים של כמה גורמים עם המון המון כסף, היא גייסה יותר ממליארד דולאר לקמפיין שלה ואם היא תזכה היא תצטרך להחזיר את החוב הזה בריבית, מה שאומר שמי שבאמת יהיה בשלטון אלו בעלי הממון מאחורי. לטראמפ אין את הסירחון הזה שהילארי גוררת אחריה אבל יש לו בעייה אחרת שאין לו את כמויות הכסף שהילארי גירדה ולכן הקמפיין שלו הרבה פחות מושקע, הוא מצליח להשיג תשומת לב בדרך אחרת שהוכיחה את עצמה. עובדה שהוא כאן בזכות זה.

קלינטון צוחקת עליו שהוא לא היה מוכן לקבל כשלא זכה באמי והוא פולט "הייתי צריך לזכות" בפני כל האומה. זה בנאדם עם אגו כל כך שביר שכל דחיפה תקח אותו לקצה.

דווקא זה מראה על אופי חזק, ועל אדם שלא מתרגש משטויות שאומרים עליו המתחרים שלו. הוא החזיר התבדחות על ההתבדחות שנאמרה כלפיו, וחוץ מזה, זה שהוא עדיין במירוץ וממשיך עד הסוף למרות כל הטינופת שמנסים להדביק לו כלי התקשורת של מקורבי הילארי, רק מראה על חוזק. היו הרבה מועמדים אחרים שפרשו מהמירוץ הרבה לפניו. את הסינון של אופי שביר הוא עבר מבחינתי.

בבדיקה של המון קטעי וידאו של טראמפ והילארי לאורך שבוע נמצא עובדתית שהוא משקר פי 4 יותר ממנה. אבל היא השקרנית. ב-ס-ד-ר.

מה המקור לטענה הזו ? לא נשמע לי אמין במיוחד

אני לא מת על טראמפ זה לא סוג הטיפוס שהייתי מצביע לו, אבל הסירחון מאחורי הילארי הוא כל כך גדול שטראמפ הוא הרע במיעוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המקור לטענה הזו ? לא נשמע לי אמין במיוחד

לא מכיר את הבדיקה המדוברת ספציפית, אבל כאן אפשר למצוא השוואה מקיפה בין טראמפ לקלינטון:

https://www.washingtonpost.com/news/the-fix/wp/2016/07/01/donald-trump-has-been-wrong-way-more-often-than-all-the-other-2016-candidates-combined/

לא מומלץ לתומכי טראמפ בעלי לב חלש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרע במיעוטו

כל הבחירות האלו הן בחירות של הרע במיעוטו. אני מדבר עם הרבה אמריקאים במסגרת עבודתי, דמוקרטים ורפובליקאים, והדמוקרטים יצביעו קלינטון לא כי הם חושבים שהיא מעולה, אלא כי היא מבחינתם הרע במיעוטו, והרפובליקאים יצביעו טראמפ (למרות שהם ממש לא אוהבים אותו בלשון המעטה), רק כי הם חושבים שהוא הרע במיעוטו.

מהמדגם הקטן והלא מייצג שיש בסביבתי, אגב, יותר רפובליקאים אמרו שלא יצביעו השנה "כי אין בשביל מי" מאשר דמוקרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הבחירות האלו הן בחירות של הרע במיעוטו. אני מדבר עם הרבה אמריקאים במסגרת עבודתי, דמוקרטים ורפובליקאים, והדמוקרטים יצביעו קלינטון לא כי הם חושבים שהיא מעולה, אלא כי היא מבחינתם הרע במיעוטו, והרפובליקאים יצביעו טראמפ (למרות שהם ממש לא אוהבים אותו בלשון המעטה), רק כי הם חושבים שהוא הרע במיעוטו.

מהמדגם הקטן והלא מייצג שיש בסביבתי, אגב, יותר רפובליקאים אמרו שלא יצביעו השנה "כי אין בשביל מי" מאשר דמוקרטים.

אני נמצא גם בקשר עם לא מעט אמריקאים, ורבים מהם שהצביעו לדמוקרטים ועברו השנה לכיוון הרפובליקאים בגלל המועמדת קלינטון, אחרי 8 שנים של שלטון אובמה שהביא אותם לשום מקום, ובמיוחד אחרי פרשת האימיילים, השקרים וההתחמקות המוזרה שלה מלעמוד לדין אחרי שבעלה ביל תפס שיחה עם התובעת הכללית, ואחרי כמות גדולה של מסמכים שפורסמו בוויקילייק הרבה אנשים כאן התחילו להפנים שאם הם מצביעים לקלינטון הם לא מצביעים בעצם לקלינטון. אני לא מכיר אף אחד מסביבי שמצהיר שהוא מצביע לקלינטון. לאנשים נמאס מהפרשיות האינסופיות של הזוג הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לפרשיית האימיילים, באילו עוד ״פרשיות אינסופיות״ מדובר? דברים מבוססים בלבד, בבקשה (אם זה לא קשה מדי).

ד״א לא היתה שום ״התחמקות מוזרה״ ולמעשה התובעת הכללית הודיעה מראש שהיא תקבל כל מה שיחליטו חוקרי ה-FBI הממונים על הפרשה, כך שאפילו אם ביל ״תפס איתה שיחה״ (הוכחה?) הוא לא ממש עשה עבודה טובה. ג׳יימס קומי, ראש ה-FBI, הוא זה שהחליט בסופו של דבר להמליץ לתובעת לא להעמיד את קלינטון לדין, והיא קיבלה את החלטתו.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לפרשיית האימיילים, באילו עוד ״פרשיות אינסופיות״ מדובר? דברים מבוססים בלבד, בבקשה (אם זה לא קשה מדי).

ד״א לא היתה שום ״התחמקות מוזרה״ ולמעשה התובעת הכללית הודיעה מראש שהיא תקבל כל מה שיחליטו חוקרי ה-FBI הממונים על הפרשה, כך שאפילו אם ביל ״תפס איתה שיחה״ (הוכחה?) הוא לא ממש עשה עבודה טובה. ג׳יימס קומי, ראש ה-FBI, הוא זה שהחליט בסופו של דבר להמליץ לתובעת לא להעמיד את קלינטון לדין, והיא קיבלה את החלטתו.

לא קשה מידי :

Why Did Bill Clinton & Loretta Lynch Meet Privately On Her Airplane On Phoenix Tarmac?

[h=1]Impeachment of Bill Clinton[/h]ושכחת איך משקר נשיא ארה"ב בלי בושה ?

ואח"כ מודה ששיקר

http://www.youtube.com/watch?v=fo6bDvDHsuc

אה ומה בקשר לגברת הראשונה הילארי ? הספקת לשכוח ? ממש לא חסר לה שערוריות , הנה סיכום של כמה מהן :

http://www.youtube.com/watch?v=MHIZW_wRZQM

יש עוד , לא חסר אני כבר עייף אבל אני בטוח שגם אתה יכול להפעיל את מנוע החיפוש האהוב עליך כדי למצא, לא חסר לזוג הזה שערוריות שפלות ומגעילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה נבלה וההיא טרפה.

הילארי נשיאה=המשך המדיניות הנוקשה כלפי ישראל.

טראמפ נשיא= טוב יותר ליהודים עד שגם הם יתלוננו על הטרדה מינית.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה עוד מהשערוריות של ביל קלינטון ביניהן טענות לאונס והטרדה מינית לאורך כל ההסטוריה שלו כמעט.

http://www.youtube.com/watch?v=eTfHqAxwbJc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשה מידי :

Why Did Bill Clinton & Loretta Lynch Meet Privately On Her Airplane On Phoenix Tarmac?

Impeachment of Bill Clinton

ושכחת איך משקר נשיא ארה"ב בלי בושה ?

ואח"כ מודה ששיקר

http://www.youtube.com/watch?v=fo6bDvDHsuc

אה ומה בקשר לגברת הראשונה הילארי ? הספקת לשכוח ? ממש לא חסר לה שערוריות , הנה סיכום של כמה מהן :

http://www.youtube.com/watch?v=MHIZW_wRZQM

יש עוד , לא חסר אני כבר עייף אבל אני בטוח שגם אתה יכול להפעיל את מנוע החיפוש האהוב עליך כדי למצא, לא חסר לזוג הזה שערוריות שפלות ומגעילות.

מעבר לסיפור הידוע של מוניקה לוינסקי, לא ראיתי הוכחות ממשיות ל״אינסוף שערוריות״ שדיברת עליהן. ד״א, בלי לגרוע מחומרת הפרשה, מה לדעתך חמור יותר - מועמדת שבעלה קיים בהסכמה יחסי מין עם מתמחה כשהיה בבית הלבן, או מועמד לנשיאות שעומדות מולו האשמות בהטרדה מינית ממספר נשים?

ד״א, שים לב - ככה מביאים הוכחה או ציטוט לאירוע אמיתי - מאתר חדשות לגיטימי שמדווח על אירוע.

לוידאו האחרון שהבאת באמת שאין מה להתייחס, מדובר במישהו שלא ברור מי הוא שזורק האשמות לא מבוססות (הילארי וביל ניסו לגנוב רהיטים מהבית הלבן? נו באמת) על רקע תמונות של הילארי שנתפסה בפוזות לא מחמיאות כדי לעורר בצופה תחושת דחייה.

שים לב שאני לא טוען פה שקלינטון מושלמת או אפילו מועמדת טובה לנשיאות. אבל כשמנהלים דיון, רצוי לשמור על רמה מסוימת ולא להדרדר לאמירות לא מבוססות ומקורות מפוקפקים. אחרת באמת שכל אחד יכול לטעון כל דבר.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...