Jump to content

ba323f

 • פרסום הודעות

  8,550
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

137 טוב

אודות ba323f

 • דירוג
  כותב. הרבה.

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  Alfa 159
 • מקצוע
  איש דיאגנוסטיקה לרכב

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. איני יודע מי המוסך שביצע את העבודה לפנינו. אבל אבקש שלא לפרסם את שמו בכל מקרה. הבעיה הייתה שהצלחת שהורכבה הקדח המרכזי היה קטן ב 0.4mm מהטבור(ברכב). וכאשר חיזקו את הגלגל הצלחת נלחצת בכוח ולכן נשברה. יתכן שהיה דפקט בייצור או שהצלחת הייתה לא מתאימה לרכב שלך, בדרך אף אחד לא עלה על זה עד שהרגשת בעיה והחלטת להגיע למוסך שבו אני עובד ובבדיקה התגלה הממצא הזה.
 2. רדיאטור. ואם תמשיך ליסוע כך יגרם נזק למנוע.
 3. תודה על ההמלצות, הגעת ממש בזמן עם עניין הבלמים! שים לב לצלחת הבלם הישנה בתמונה המצורפת. במקרה צילמתי.
 4. נשמע כמו שאתה הלקוח היחיד והבודד שלהם. מאוד מוזר נשמע רע, טוב שלא פרסמת את שמו של המוסך.
 5. אכן צריך לפרק את סעפת היניקה כדי להגיע לסלילים והמצתים.
 6. מבלי נתונים של תוצאות הדחיסה קשה להתייחס ואם בכלל הבדיקה בוצעה כראוי. יתכן מאוד שאכן נגרם נזק והדחיסה נמוכה, זה שהמנוע מניע ועובד לא מעיד שהוא עובד באופן תקין אולי השריפה בו לא תקינה. או שהייתה טעות בבדיקה שביצעו. התפרקות מצת לתוך הצילינדר ברוב המקרים גורמת לנזק קשה מאוד.
 7. אתה מזכיר לי מקרה שבאמת קרה לי בעבר הרחוק עם סטרטר של טרקטורון, היה ניתן להפוך את המגנטים ולהרכיב אותן בשני כיוונים. לקח לי זמן להבין למה הבנדיקס לא היה משתלב!
 8. אפשר לבצע בדיקה פשוטה, כאשר המנוע מונע והנורה לא דולקת תנתק את הקונקטור של החיישן במצבר ובדוק האם נורת הטעינה דולקת. אם התשובה כן, אולי הבעיה בו. אם התשובה לא, צריך כמו שאמרנו בהתחלה לבצע מעקף לחיווט מקצה לקצה פשוט. תן למוסך ששילמת לו לעבוד בסוף יבוא החשבון.
 9. הכפתור הזה עושה המון צרות, לקוחות לוחצים עליו בטעות בלי לדעת ואז מגיעים בגרר לצורך בדיקה, יום יום זה קורה, עדיין לא הבנתי למה זה נחוץ.
 10. יש לוודא תחילה שהיחידת abs החדשה זהה לישנה אחרת התוכנה שלה לא תתאים לרכב. תחזור עם קוד תקלה נוכל להמשיך לייעץ ישנם מספר סיבות.
 11. כמו שאמרו אין אצלך מסנן דלק חיצוני כמו בגרסת dci דיזל. המסנן אצלך חלק מובנה במשאבה בתוך המיכל אין צורך להחליפו. ולהבא כדאי לא לפרק סתם חלקים מבלי לדעת, אפשר לשאול ולהתייעץ. אם היית פותח את מיכל הפחם שפירקת היית צריך לחפש חלק כזה חדש/משומש.
 12. מצויין! תמשיך אם אותו מוסך שהרים את הכפפה והיליט להכנס לעובי הקורה והגיע לאבחנה מסויימת. תמשיך עם אותו מוסך עד לפתרון מלא של התקלה ותעדכן במקביל. בכל מוסך רציני קיימת מחלקת דיאגנוסטיקה. בהצלחה
 13. צריכה המלצה למוסך? עכשיו ברצינות, צריך לבדוק את המתגים והחיבורים אולי משהו התנתק. תגשי לחנות של אופניים חשמליים ליד איזור מגורייך שיש להם שירות תיקונים אני בטוח ששם יוכלו לבדוק ולתקן.
 14. עברתי שוב על כל האשכול. כבר מהתחלה רשמת שהמצבר חדש יחסית,עכשיו נודע, 3 שנים זה גיל מקביל כמו של אדם בן 119. אני מציע לך לחפש קודם כל המלצות על מוסך אמין ומקצועי באיזורך. ומאז שאתה פונה אליו תמשיך איתו מההתחלה עד לפתרון הבעיה, אל תסתובב סתם בין מוסכים ותבזבז את זמנך, כל אחד ישלו כיוון ראשוני שונה. לכל תקלה ברכב יש מספר גורמים וסיבות. אם תשאל למה המנוע לא מניע, מתחילים קודם כל מ"חוק" בסיסי של משולש בעירה: 1.דלק, 2.אויר(בדחיסה מסויימת) 3.ניצוץ. אם אחד מבין השלושה חסר המנוע לא יעבוד,ואם חסר אחד מהם יש מספר סיבות וגורמים. גם לתקלה שלך יש מספר סיבות וגו
×
×
 • תוכן חדש...