Jump to content

היו זמני בומבה

 • פרסום הודעות

  1,103
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

1 עוקב

אודות היו זמני בומבה

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  מרכז הארץ
 • תחביבים
  נהיגה, רכיבה (אופניים)
 • מקצוע
  רפואה (בשירות צה"ל)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לחלוטין. קל לשפוט מהמזגן, בפועל עושים בשעת אמת דברים שאחר כך מבינים שהם מיותרים.
 2. בן זונה טיפוסי בת זונה שכמעט רצחה את ילדיה בגלל שהיא תיעדפה הודעה בטלפון על פניהם (אגב, איך מטמיעים את הסרטון להודעה עם הממשק החדש?)
 3. וואלה, אני שם לב ליותר מדי קטעים שפשוט אין קשר בין אם התוואי מאפשר עקיפה לבין הקווקו. יש קצת קטעים עם קו לבן ואחלה של ראות לעקיפה, אבל בעיקר - יש יותר מדי קטעים מקווקוים שאין שום דרך לראות רכב שבא מהצד השני. שזה דבר נורא. אנשים רואים קו מקווקו, אומרים איזה יופי מותר לעקוף, מסתכלים קדימה ורואים שאין רכב, ויוצאים לעקוף. לשניה לא עולה המחשבה שקדימה זה כולה 20 מטר ושאם רכב בא מהעיקול בזמן שאתה עוקף... ביי ביי...
 4. אהלן, הרכב עוד מעט בן 10, ואחרי 120 אלף ק"מ, אני חושב על להחליף את הבולמים. רציתי להבין את המשמעות של מקורי מול תחליפי, ועל הדגמים השונים בתחליפיים. בגדול, הייתי מעוניין באחיזה טובה יותר, אבל אני לא רוצה נוחות נסיעה פחות טובה משל הבולמים המקוריים, אז חשוב לי שזה לא יבוא על חשבון זה. אשמח לקבל המלצות אם יש דגמים ספציפיים רלבנטיים. תודה
 5. טוב אני רואה שיש כמה וכמה סוגי בולמים אז אערוך קצת חיפוש לגביהם. תודה
 6. הבולמים שציינת מתאימים גם לרכב פרטי לנסיעה רגילה? או שמדובר בבולמים ספורטיבים וקשיחים? כי כן הייתי רוצה ללכת על משהו איכותי מהרגיל (תלוי במחיר כמובן) אם אני כבר מחליף, אבל לא רוצה שנוחות הנסיעה תדרדר.
 7. שוב פעם - מדובר על ההפרש. כלומר שאם תקח 2 בולמים מתים וגמורים, אבל במידה שווה, הבדיקה הזאת תגיד - "אחלה בחלה".
 8. על מה אתה מדבר? אני לא יודע לפענח את הבדיקה בכלל. מה הקשר לסירוב לקבל איזו עובדה? אני רוצה לקבל תשובה, נקודה. תהיה מה שתהיה. עד כה אף אחד לא ידע להגיד לי מה אומרת הבדיקה, זה כל מה שרציתי לדעת. הבדיקה אגב עלתה 100 ש"ח. זניח לעומת החלפת בולמים. בקיצור, אם מישהו יודע להגיד מה הבדיקה אומרת - התגובה תתקבל בברכה.
 9. תודה על התשובה, אבל כמו שפירטתי אני לא מסכים עם הגישה הזאת. אולי הבולמים באמת יחזיקו עוד הרבה זמן כמו שאמרת. זה בדיוק מה שאני מנסה לבדוק כאן. אבל אביזרי בטיחות מחליפים, לשיטתי, לפני שהם כבר גמורים מסכני חיים. אלא בשלב שהם שחוקים במידה משמעותית.
 10. לא יודע מה הרפרנס ומול מה משווים, לצערי מהרושם שקיבלתי נראה לי שגם הם לא ידעו לענות על זה. כששאלתי על הבדיקה הוא אמר שתקין. כששאלתי אם אפשר פירוט הוא הצביע על ה"פסקה" האחרונה ואמר שההפרש בין הבולמים זניח ולכן זה תקין. פה הבנתי כבר שאין הרבה עם מי לדבר. ניסיתי בכל זאת ושאלתי "ומה אם שניהם שחוקים אבל במידה שווה?" - התשובה שלו היתה לשים לב אם האוטו נוסע כמו סירה וללחוץ על הפינות של הרכב. אז אמרתי יפה שלום ובאתי לפה.
 11. תודה. ושוב - אני רוצה להחליף את הבולמים לפני השלב שאני מתרסק על מהמורות. בדיוק כמו שאני מחליף את הצמיגים לפני שהם כבר מחליקים או את הרפידות לפני שאני מגיע למתכת. חשוב לציין שאתה צודק ורכבים נוסעים גם 20 שנה על אותם בולמים. אבל אם כולם יקפצו מהגג אני עדיין לא אקפוץ. החיים שלי יותר חשובים מאלפיים ש"ח. (ומהצד השני גם 2000 ש"ח חשובים לי אז לכן אני באמת רוצה לדעת כמה הם נשחקו D:). ולגבי הטופס, אין לי שמץ. פשוט ביקשתי בדיקת הרעדה לבולמי זעזועים וזה מה שקיבלתי (גם את הבדיקה הזאת היה קשה למצוא, 3 מכוני טסטים קודמים הסתכלו עלי כמו חייזר). אז קיוויתי שפה ידעו לפענח את זה.
 12. אהלן, יש לי פולו 2011 TSI, עם 120 אלף ק"מ (נוסע עדין, וחצי מהנסועה בכביש 6) בולמי הזעזועים לא הוחלפו מעולם. במוסכים ששאלתי (2 מורשים) הם לא מחליפים אותם באופן יזום בכלל, רק אם יש נזילה או שהם כבר מתים לגמרי (בדיקת הלחיצה בפינה). אמנם הם מרגישים לי בסדר וקשיחים יחסית, אבל לאור הקילומטראז' הלכתי לבדוק אותם בבדיקת רעידה במכון טסטים, ואשמח לפענוח הבדיקה, וגם לכל תובנה בנושא (הבטיחות אצלי מעל הכל והדבר האחרון שאני רוצה הוא להגיע למצב שאני נוסע על בולמים מתים ומסכני חיים [כלומר שחיוביים לבדיקת הלחיצה]. מצד שני, אם הם מאריכי חיים וקשיחים - חבל להחליף לחינם) תודה לינק לפענוח
 13. אז בעצם בשביל למנוע מ 5 דקות להפוך ל 5 דקות ורבע, אתה מעניש את עצמך בדקה של מלחמת עצבים? לא עדיף 5 דקות ורבע של נחת מאשר 4 דקות של נחת + דקה של עצבים ?
 14. לא טלפון, פשוט שיחה. אבל קשה לי להאמין שזה ההסבר, אני נוהג כמחצית מהזמן לא לבדי, ועדיין לא קרה לי ששמתי לב להולכת רגל רק באמצע המעבר.
×
×
 • Create New...